Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
nem feltétlenül értek egyet a szezon közbeni váltásokkal, de most ez ellen nem tudok érvet felhozni... aztán az eredményét majd meglátjuk; év közben nem lehet új könyvet csinálni.

több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Wimbley hogy szuperál?Amadeus91
Én meg vagyok vele elégedve, a pass rush egyértelműen jobb lett, 5 sack-nél tart, 1 FF, 1 FR Az első 2 meccsen még nem bontakozott ki, de jól tolja. pakesz
Szerintem egyáltalán nem úgy teljesít, ahogy a fizetése alapján kéne. Néha néha egy egy nagy játék, de különben elég szürke.
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Wimbley hogy szuperál?Amadeus91
Én meg vagyok vele elégedve, a pass rush egyértelműen jobb lett, 5 sack-nél tart, 1 FF, 1 FR Az első 2 meccsen még nem bontakozott ki, de jól tolja.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Wimbley hogy szuperál?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Gyarapodott és szerintem erősödött is az edzői stáb, Tom Moore érkezett, 10 évig OC volt a Coltsnál, van egy "kis" tapasztalata, elég csak ezt megnézni :
 en.wikipedia.org/wiki/Tom_Moore_(American_football_coach)

Sok sikert neki, és egyben sok sikert érjen el velünk. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A korábban nálunk megtáltosodott Jason Babin-t kitette az Eagles. Jól tolta nálunk is. Tavaly is jó volt, idén 5.5 sacknél jár.pakesz
idén is jobb volt, mint a csapat nagy része.mustaine
A jaguárokat erősíti most már... nem éppen jó hír, de nálunk odatette magát, szóval nem kívánok neki rosszat.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
A korábban nálunk megtáltosodott Jason Babin-t kitette az Eagles. Jól tolta nálunk is. Tavaly is jó volt, idén 5.5 sacknél jár.pakesz
idén is jobb volt, mint a csapat nagy része.

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A korábban nálunk megtáltosodott Jason Babin-t kitette az Eagles. Jól tolta nálunk is. Tavaly is jó volt, idén 5.5 sacknél jár.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
tessék parancsolni

Titans have fired Off. Coordinator Chris Palmer and replaced him with QB coach Dowell Loggains.Höri
Ami a tavalyi szezon végén nem következett be, az úgy látszik most beteljesedett. Nem csak mi látjuk így ezek szerint. Érhető, hogy szezon közben nem egy "külsőst" hoznak. Szezon végén még mindig lehet változtatni, egy új "playbook-ot" , új filozófiát hozni.
Na ezt a Palmer kirúgást persze az is segítette, hogy a csapatnál sokan olvassák a mi topikunkat, erőt és energiát szentelve a fordítással. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
tessék parancsolni

Titans have fired Off. Coordinator Chris Palmer and replaced him with QB coach Dowell Loggains.Höri
Jól indul a nap. Remélem ezzel nem lesz vége a változásoknak.

Music City Miracle
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
tessék parancsolni

Titans have fired Off. Coordinator Chris Palmer and replaced him with QB coach Dowell Loggains.Höri
Mi az anyámért kellett ezzel eddig várni?! Komolyan ezen az emberen elment legalább három-négy meccsünk idén!!!!!!!!
Ui.: Höri a PR zseniális lett megint!!! (a Seahawksnál konkrétan lefordultam a székről)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tessék parancsolni

Titans have fired Off. Coordinator Chris Palmer and replaced him with QB coach Dowell Loggains.

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nem sokat változtat a dolgon, de tavaly a 9-7-es mérleg ellenére azt írtam, Palmer-nek inkább jobb lenne távoznia.... úgy látszik egyre többen gondoljátok ezt. Munchak?...Nem tudom, szezon végén kell értékelni. Palmernek elég volt ennyi, köszönjük.pakesz
Szerintem együtt jöttek, együtt kell menniük. Munchak miért kérdőjeles nálad? A védelem is egy rakás ... úgy összességében, szóval Grey sem fog hiányozni.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem sokat változtat a dolgon, de tavaly a 9-7-es mérleg ellenére azt írtam, Palmer-nek inkább jobb lenne távoznia.... úgy látszik egyre többen gondoljátok ezt. Munchak?...Nem tudom, szezon végén kell értékelni. Palmernek elég volt ennyi, köszönjük.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Úgy tűnik ez a Juventus - Titans párosítás elég népszerű. Nekem is gyerekkorom óta Forza Juve!!!

A meccsről most inkább nem szeretnék írni, egyrészt úgyis tudjátok a véleményemet, másrészt meg nem szeretnék csúnya szavakat írni.

Változás kell, és nem kevés, a csapatban is és az edzők között is, de leginkább Bud Adams nézeteiben. Ez utobbi lesz a legnehezebb...
És iktriad, sajnos nincs igazad, itt évek óta csak rombolás van, semmilyen alap nem látszik...az offseasonok meg csak arra jók, hogy meggyengüljünk...
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Ennyit a "kötelező" győzelemről. Jó meccset játszottunk, izgalmasat, csak az első félidőben az offense elég nokedli volt. Az bizonyos "plusz" hiányzott. A pozitívum az, hogy 7 sacket ejtettünk Henne-n de csalódás, hogy ezt nem tudtuk kihasználni. Bironasnak meg elég lesz a "berúgható FG-k" kihagyásából. A tackle-k elég sokszor lecsúsztak. Gyenge csapattól kaptunk ki, de tavaly az addig nyeretlen coltstól is sikerült kikapnunk.

(Ez a hétvége sport szempontból nem jött össze nekem: Real kikapott,Loki is,Alonso nem lett világbajnok, és most pedig a Titans is kikapott...offf 😕 ) pakesz
Pakesz, sajnos csatlakozom. A Realt én is szeretem, és Ferrari drukkerként Alonsóért szorítottam. A Titans menthette volna meg a napunkat, de nem tette. 😕Nandito
Nekem a Juventus betlizett még a Titans mellett 😊
Hamilkar
Dettó!!! Alonso, Juve, Titans - sok a jóból😕
Egyébként meg azt kell mondjam, a támadó play hívásainkkal elmehetünk a búsba!!! de tényleg, ez a Palmer egy barom. Jellemző volt pl. 14-9-nél: ott voltunk a red zone-ba, s egyetlen futójátékot sem hívott, pedig szerintem CJ nem volt olyan rossz. Komolyan mondom vicc volt ez a tegnapi. Ráadásul úgy, hogy a védelmünk egy-két hibát leszámítva teljesen rendben volt, a végén is megadták az esélyt az offense-nek, de aztán jött az int. Sajnos sztem Munchak nem az a kaliber, aki messze viheti ezt a társaságot. A tavalyi meglepően jól muzsikáló csapatra kellett építeni, erre most a történelem talán leggyengébb AFC-s mezőnyében sikerül a resztliben végezni!!!!!!
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Ennyit a "kötelező" győzelemről. Jó meccset játszottunk, izgalmasat, csak az első félidőben az offense elég nokedli volt. Az bizonyos "plusz" hiányzott. A pozitívum az, hogy 7 sacket ejtettünk Henne-n de csalódás, hogy ezt nem tudtuk kihasználni. Bironasnak meg elég lesz a "berúgható FG-k" kihagyásából. A tackle-k elég sokszor lecsúsztak. Gyenge csapattól kaptunk ki, de tavaly az addig nyeretlen coltstól is sikerült kikapnunk.

(Ez a hétvége sport szempontból nem jött össze nekem: Real kikapott,Loki is,Alonso nem lett világbajnok, és most pedig a Titans is kikapott...offf 😕 ) pakesz
Pakesz, sajnos csatlakozom. A Realt én is szeretem, és Ferrari drukkerként Alonsóért szorítottam. A Titans menthette volna meg a napunkat, de nem tette. 😕Nandito
Nekem a Juventus betlizett még a Titans mellett 😊
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ennyit a "kötelező" győzelemről. Jó meccset játszottunk, izgalmasat, csak az első félidőben az offense elég nokedli volt. Az bizonyos "plusz" hiányzott. A pozitívum az, hogy 7 sacket ejtettünk Henne-n de csalódás, hogy ezt nem tudtuk kihasználni. Bironasnak meg elég lesz a "berúgható FG-k" kihagyásából. A tackle-k elég sokszor lecsúsztak. Gyenge csapattól kaptunk ki, de tavaly az addig nyeretlen coltstól is sikerült kikapnunk.

(Ez a hétvége sport szempontból nem jött össze nekem: Real kikapott,Loki is,Alonso nem lett világbajnok, és most pedig a Titans is kikapott...offf 😕 ) pakesz
Pakesz, sajnos csatlakozom. A Realt én is szeretem, és Ferrari drukkerként Alonsóért szorítottam. A Titans menthette volna meg a napunkat, de nem tette. 😕

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Két hét felkészülés után csak erre futotta, ami vicc kategória. Ha Bud Adams eddig gondolkodott dolgokon, akkor remélem, ez a meccs meggyőzte, hogy tegyen is változtatásokat. Egy jó draft pozíció így még összejöhet, mert ez a csapat talán ha két meccset meg tud nyerni a hátralévőből.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Ennyit a "kötelező" győzelemről. Jó meccset játszottunk, izgalmasat, csak az első félidőben az offense elég nokedli volt. Az bizonyos "plusz" hiányzott. A pozitívum az, hogy 7 sacket ejtettünk Henne-n de csalódás, hogy ezt nem tudtuk kihasználni. Bironasnak meg elég lesz a "berúgható FG-k" kihagyásából. A tackle-k elég sokszor lecsúsztak. Gyenge csapattól kaptunk ki, de tavaly az addig nyeretlen coltstól is sikerült kikapnunk.

(Ez a hétvége sport szempontból nem jött össze nekem: Real kikapott,Loki is,Alonso nem lett világbajnok, és most pedig a Titans is kikapott...offf 😕 ) pakesz
Nem rossz csapat ez. A 7 sack önmagáért beszél. December végén nagy meccs lesz Nashvilleben.

De azt kell mondjam ez a csapat nem Wildcard erősségű. Még. Nektek is kell még minimum 1 offseason hozzá. Az alapok megvannak. iktriad
Köszönjük a megnyugtató szavakat, de sajnos az alapokat építjük már 4 éve Fisherrel most meg Munchakkal. Még a Chicago meccs is könnyebben emészthető, mint egy ilyen. Nektek meg gratulálok, jobban akartátok a győzelmet.
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Ordítani tudnék, sőt ordítok is. Csak a berendezést nem akarom már bántani. Így van! Elmennek a p....ba az egész vezetőség meg mindenki. 3 negyed kellett, hogy felfogják milyen playhívások kellenének. Aztán mikor 3 és fél percnél megint hozzánk kerül a labda 40 ynál rögtön futunk egy alibit hadd menjen az idő. Biztos gondolták, mi simán megnyerjük már a meccset csak egy field gól kell. Aztán Locker hibája, de nem ide kellett volna jutnunk, ha ... na mindegy. Szerintem a végén nagyképűek is voltunk. Rohadt ideges vagyok. Playoff. Én hülye meg reménykedek, megint mint a szar colts meccs előtt, Az is egy .... volt ahogy az edzők meccseltek.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennyit a "kötelező" győzelemről. Jó meccset játszottunk, izgalmasat, csak az első félidőben az offense elég nokedli volt. Az bizonyos "plusz" hiányzott. A pozitívum az, hogy 7 sacket ejtettünk Henne-n de csalódás, hogy ezt nem tudtuk kihasználni. Bironasnak meg elég lesz a "berúgható FG-k" kihagyásából. A tackle-k elég sokszor lecsúsztak. Gyenge csapattól kaptunk ki, de tavaly az addig nyeretlen coltstól is sikerült kikapnunk.

(Ez a hétvége sport szempontból nem jött össze nekem: Real kikapott,Loki is,Alonso nem lett világbajnok, és most pedig a Titans is kikapott...offf 😕 ) pakesz
Nem rossz csapat ez. A 7 sack önmagáért beszél. December végén nagy meccs lesz Nashvilleben.

De azt kell mondjam ez a csapat nem Wildcard erősségű. Még. Nektek is kell még minimum 1 offseason hozzá. Az alapok megvannak.
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
elmennek a nagyszabású nyilatkozataikkal, meg álmaikkal, meg az egész mindennel...

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ennyit a "kötelező" győzelemről. Jó meccset játszottunk, izgalmasat, csak az első félidőben az offense elég nokedli volt. Az bizonyos "plusz" hiányzott. A pozitívum az, hogy 7 sacket ejtettünk Henne-n de csalódás, hogy ezt nem tudtuk kihasználni. Bironasnak meg elég lesz a "berúgható FG-k" kihagyásából. A tackle-k elég sokszor lecsúsztak. Gyenge csapattól kaptunk ki, de tavaly az addig nyeretlen coltstól is sikerült kikapnunk.

(Ez a hétvége sport szempontból nem jött össze nekem: Real kikapott,Loki is,Alonso nem lett világbajnok, és most pedig a Titans is kikapott...offf 😕 )

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Kyle DeVan-t kitettük, kellett a hely egy RB-nek Darren Evans-nek a practice squad-ból. Ringer és Harper kiválásával érthető. Reynaud inkább a visszahordásokban jeleskedjen, jó lesz így Evans kiegészítőnek.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks