Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Különben is egy élő legenda irányítja a csapatunkat... Hassi megdobta élete 200. TD-jét, amivel az aktív Qb-k között a 4. helyet foglalja el. A sikeres passzokat tekintve meg átlépta a 3000-es határt, 3009. sikeres passzával az aktívak között 4. összességében a 16. helyen áll. Összes passz kisérletben pedig 18 híján elérte az 5000-et, tehát ez a határ is meg lehet a következő meccsen.egozo
Szép, gratulálok neki. 😊 Te egyébként elégedett vagy vele?

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nem hülyítettek egyáltalán. én sehol sem olvastam, hogy 1-2 héten belül már pályán lesz!!!!! Kétszer sérült meg ugyanaz a válla rövid időn belül, az kellene még csak, hogy idúő előtt pályán legyen, aztán jön valami kemény gyerek fejjel telibeveri és annyi!!!!!!!!
Nem tudom, hogy Fish-sel, Lockerrel, vagy akárki mással megnyertük volna-e ezt a meccset.
Mindenesetre Hassie-nak kétszer összejött a game-winning, harmadikra meg túldobta Cookot, ilyen előfordul. Egyáltalán nem olyan rossz, ráadásul senki sem mondja, hogy nem Locker a kezdő ha egészséges!!!
A fiatal irányítók beépítését meg inkább ne feszegessük, látva a kiváló teljesítményét egyiknek másiknak!!!rezső
"Jake Locker isn’t ready to play in a game, but the Titans quarterback did make a breakthrough on Wednesday, taking part in practice for the first time this month.

Locker (non-throwing shoulder) was limited, but he did some throwing in individual and 7-on-7 drills.

Coach Mike Munchak already has ruled Locker out of Sunday’s game at Buffalo, meaning Matt Hasselbeck will get his third straight start.

Munchak said Locker could have a “great chance” to return for the Oct. 28 game against the Colts at LP Field."

Itt a teljes cikk is, mielőtt az a vád érne, hogy kitaláltam az egészet.

 www.tennessean.com/apps/pbcs.dll/article?AID=2012310180047

A fiatal irányítókkal több csapat jobban áll, mint a mienk. És ez nem teljesen - vagy egyáltalán nem - az ő érdemük, de elgondolkodtató. De tőlem aztán játszhat Hassie még vagy öt évig egyáltalán nem olyan rossz szintén...

Music City Miracle
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Különben is egy élő legenda irányítja a csapatunkat... Hassi megdobta élete 200. TD-jét, amivel az aktív Qb-k között a 4. helyet foglalja el. A sikeres passzokat tekintve meg átlépta a 3000-es határt, 3009. sikeres passzával az aktívak között 4. összességében a 16. helyen áll. Összes passz kisérletben pedig 18 híján elérte az 5000-et, tehát ez a határ is meg lehet a következő meccsen.
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem hülyítettek egyáltalán. én sehol sem olvastam, hogy 1-2 héten belül már pályán lesz!!!!! Kétszer sérült meg ugyanaz a válla rövid időn belül, az kellene még csak, hogy idúő előtt pályán legyen, aztán jön valami kemény gyerek fejjel telibeveri és annyi!!!!!!!!
Nem tudom, hogy Fish-sel, Lockerrel, vagy akárki mással megnyertük volna-e ezt a meccset.
Mindenesetre Hassie-nak kétszer összejött a game-winning, harmadikra meg túldobta Cookot, ilyen előfordul. Egyáltalán nem olyan rossz, ráadásul senki sem mondja, hogy nem Locker a kezdő ha egészséges!!!
A fiatal irányítók beépítését meg inkább ne feszegessük, látva a kiváló teljesítményét egyiknek másiknak!!!rezső
Jöjjön vissza VY!!!! 😀
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem hülyítettek egyáltalán. én sehol sem olvastam, hogy 1-2 héten belül már pályán lesz!!!!! Kétszer sérült meg ugyanaz a válla rövid időn belül, az kellene még csak, hogy idúő előtt pályán legyen, aztán jön valami kemény gyerek fejjel telibeveri és annyi!!!!!!!!
Nem tudom, hogy Fish-sel, Lockerrel, vagy akárki mással megnyertük volna-e ezt a meccset.
Mindenesetre Hassie-nak kétszer összejött a game-winning, harmadikra meg túldobta Cookot, ilyen előfordul. Egyáltalán nem olyan rossz, ráadásul senki sem mondja, hogy nem Locker a kezdő ha egészséges!!!
A fiatal irányítók beépítését meg inkább ne feszegessük, látva a kiváló teljesítményét egyiknek másiknak!!!
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ha Locker sérülése ennyire komoly, akkor miért nem mondták meg eddig? Mire vártak? Többször is úgy volt beállítva, hogy hamarosan visszatérhet. Mos meg talán a bye week után sem játszhat. Jól hülyítettek minket, csak azt értem, ez mire volt jó.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
valóban bosszantó hétvégén vagyunk túl, főleg, hogy szerintem Fisherrel megnyertük volna (ő futott volna kettőt a végén, szerintem a Colts nem kért volna időt csak 4. down előtt, aztán egy rossz passz és mivel lefutott volna az idő, Bironas rúgott volna egy 58 yardosat - hátszélben szerintem belefért volna, főleg, hogy így még ha ki is hagyja, mondjuk lett volna a Colts-nak 15-20 másodperce, hogy megtegyen kb. 30 yardot egy reális FG távolságig...)

 www.musiccitymiracles.com/2012/10/29/3574234/titans-jake-locker-injury-update-fractured-shoulder

szóval azért Locker sérülése nem olyan egyszerű történet, mellesleg meg vele is behúztuk volna a hétvégét.

Cook-ot én sem értem miért nem játszatjuk többet, értem én, hogy Stevens-szel kicsit több futójáték-passzjáték kombináció fér bele, de akkor is. én simán inkább őt játszatnám még Hawkins vagy Williams helyett is; és azért a hétvégében benne volt támadó fal sérülései is; és hát ez van... amint a Hou kicsit öregedni fog néhány 1-2 éven belül, úgy néz ki, hogy Luck át fogja venni a divíziót (botrányos volt, ahogy kicsúszott a védőink karmából és sima 20 yardos passzokat osztogatott a sack helyett...)

hát röviden ennyi, részemről jöhet a Bears.

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ha egészséges nem értem miért halogatni a visszatérését, szezon elején eldöntötték, hogy Locker a QB1 , akkor ne csináljanak segget a szájukból. Remélem csak a karja miatt halogatják. Cook trade pedig minek? Kire??
Nandito azért ne legyél csalódott, bár lehet Te többre számítottál a csapattól, de van még bőven meccs, mi pedig szurkoljunk tovább. Fel a fejjel! 😊pakesz
Igazad van, szurkolni kell tovább. Csak olyan elkeserítő, ami a hétvégén is történt. Ha még szerencséje is volt, de a Colts pár hónap alatt jobb csapatot épített, mint mi két év alatt. És még bőven van meccs, meg sok helyen lehet olvasni, hogy "play off hunt" közben vagyunk, de valójában mindannyian tudjuk, hogy ebből idén sem lesz rájátszás.
Itt ez a QB helyzet is. Minden csapat vígan építi be az első, második, vagy nem is tudom hányadik körben draftolt irányítóját, de mi a nyolcadik helyen választottat jegeljük tanulás címén egy évig. Most meg, mikor játszhatna, két győzelem miatt a 37 éves veterán lesz a sztár. Hova jutunk vele hosszú távon? Sehova! De ez kit érdekel, hiszen vele nyertünk két meccset! Persze, fogadjuk el, hogy Locker nem egészséges, de lassan két hónapja nem játszik. Ennyi kihagyás után ismét élesbe, meccsbe dobják? Főleg, amikor megy a vetítés, hogy még lehet play off? Sajnálom, én kétlem.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ha egészséges nem értem miért halogatni a visszatérését, szezon elején eldöntötték, hogy Locker a QB1 , akkor ne csináljanak segget a szájukból. Remélem csak a karja miatt halogatják. Cook trade pedig minek? Kire??
Nandito azért ne legyél csalódott, bár lehet Te többre számítottál a csapattól, de van még bőven meccs, mi pedig szurkoljunk tovább. Fel a fejjel! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Remélem csak vicc, hogy Cook-ot eltradelik. Komolyan, nem is értem, hogy mi folyik a csapatnál.
Sajnos megint Hassie kezd, ami szintén kezd vicc kategóriába menni. Mintha nem is akarná a stáb, hogy Locker visszatérjen, mert már az is felmerült, hogy megvárják a november 25-ei, Jaguars elleni meccset. Persze, mindenki sztárolja Hassiet, mert kimákolt két győzelmet, aztán félnek lecserélni. Tele a tököm az egésszel, nagy csalódás az egész szezon, pedig hol van még a vége.

Music City Miracle
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha jól olvastam, a Titans védelmének mutatója 8 meccsen 9 sack. Hacsak nem kurvázzák át az éjszakát, ötöt biztos behúznak. Ha átkurvázzák, de nem isszák részegre magukat, csak 3sack, +5 pofon

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Látom titeket is jobban bosszant egy ilyen meccs, mint pl a Vikings elleni gyalázat... Azért is jó lett volna behúzni ezt a meccset, mert a hétvégén a Bears ellen játszunk, ami szerintem nehezebb meccs lesz, mint a tegnapi.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Nagyon nehéz az ilyen vereségeket megemészteni, különösen, ha ilyen fasz módon fújnak a bírók. Az ugyanakkor nagyon fájó volt, ahogy a védelmünk a meccs végén nyalta be a játékokat. Azért is fáj a dolog, mert a védő falunk játéka a ráadásban is jó volt, szinte mindig volt nyomás Luckon, ám a fontos játékoknál a s rác mindig tudott vkit találni.
Egyébként Hassie győztes drive-ja megint megvolt, csak éppenséggel most Cookot két méterrel túldobta.... ott ment el minden.
Fura, hogy jól megy a futás, jól mennek a passzok, összesen kapsz 13 pontot, aztán mégis beobizod.... Kár érte
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó meccs volt, ami sokáig nektek állt. CJ ismét remekül nyomta, és Hassie is jól osztotta a lasztit. Kezd összeállni nálatok is a csapat, a védelem és a támadósor is összességében jó benyomást kelt. És lehet ez még jobb is.

A bírói hibák pedig benne vannak sajnos a pakliban. Az az utolsó fumbli szerencsétlen fújás volt, mert két percen belül se challenge-elni nem lehet, és mivel nem TO-t fújtak, így hivatalból sem lehetett visszanézni. Ha nem tökéletes szögben áll a bíró, akkor az ilyent mindig "érzésre" kell, hogy megfújja, amiben benne van, hogy téved. Most nekünk volt szerencsénk, de ezek a dolgok ki szoktak egyenlítődni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ismertek, én mindig inkább a csapatot szidom, mint a bírókat, de ezt a mocskos csaló bandát egyszerűen nem tudom megemészteni!
A negyedik végén a fumbliba belefújnak, Washington a TD-je előtt ráfúj a védőjére és pass interferencet fújnak ellene, a hosszabbításban meg Ayers a gyerek mezét fogta, és erre dobtak illegal handset.
Nevetségesek voltak, vagy sok ajándékot kaptak az Indytől. nem játszottunk tökéletesen, de a azért ez szégyen volt, így még a középsulisok is fújtak... egozo
Igaz, bár a csapat sokat tett a vereségért, ez a döntés ugyanaz volt kb., mint a Fail Mary, más kérdés, hogy nem primetime és nem egy kirakatcsapat ellen, így ezt senki le se fogja szarni.

De alapvetően ha Bironas berakja a mezőnygólját, nincs miről tárgyalni. Ezen kívül ugye a meccsnyerő drive nagyon jól elment a 42esig, aztán Hassie nagyon túldobta a töküres Cookot, és jött két újabb homály, pedig csak egy first down kellett volna a viszonylag biztos FG-hez. Persze volt még sok kis apróság, de ez minden meccsen így van, viszont utolsó fél percben ekkora bírói hiba ritkán van.Rajna
Azt az utolsó támadást jól elcsesztük. A bírói hibák ellenére sajnos magunkat vertük meg.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ismertek, én mindig inkább a csapatot szidom, mint a bírókat, de ezt a mocskos csaló bandát egyszerűen nem tudom megemészteni!
A negyedik végén a fumbliba belefújnak, Washington a TD-je előtt ráfúj a védőjére és pass interferencet fújnak ellene, a hosszabbításban meg Ayers a gyerek mezét fogta, és erre dobtak illegal handset.
Nevetségesek voltak, vagy sok ajándékot kaptak az Indytől. nem játszottunk tökéletesen, de a azért ez szégyen volt, így még a középsulisok is fújtak... egozo
Igaz, bár a csapat sokat tett a vereségért, ez a döntés ugyanaz volt kb., mint a Fail Mary, más kérdés, hogy nem primetime és nem egy kirakatcsapat ellen, így ezt senki le se fogja szarni.

De alapvetően ha Bironas berakja a mezőnygólját, nincs miről tárgyalni. Ezen kívül ugye a meccsnyerő drive nagyon jól elment a 42esig, aztán Hassie nagyon túldobta a töküres Cookot, és jött két újabb homály, pedig csak egy first down kellett volna a viszonylag biztos FG-hez. Persze volt még sok kis apróság, de ez minden meccsen így van, viszont utolsó fél percben ekkora bírói hiba ritkán van.

több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Ismertek, én mindig inkább a csapatot szidom, mint a bírókat, de ezt a mocskos csaló bandát egyszerűen nem tudom megemészteni!
A negyedik végén a fumbliba belefújnak, Washington a TD-je előtt ráfúj a védőjére és pass interferencet fújnak ellene, a hosszabbításban meg Ayers a gyerek mezét fogta, és erre dobtak illegal handset.
Nevetségesek voltak, vagy sok ajándékot kaptak az Indytől. nem játszottunk tökéletesen, de a azért ez szégyen volt, így még a középsulisok is fújtak...
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hát ez egy nyerhető meccs volt... Saját magunkat vertük meg, szerintem 24-7-nek kellett volna lennie az eredménynek. Hülye szabálytalanságokkal, meg részben a bírók is vakoskodtak.... a Lions elleni meccset most "visszakaptuk". Hamarabb be kellett volna fejezni ezt a meccset, azt kell mondjam nem a jobb csapat nyert. A 3. down védekezésben elég gyengék voltunk. Hmmm... jövő héten remélem Locker már a pályán lesz, nem ezen múlt ez a meccs, de akkor is.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Otto fog kezdeni Roos helyett a falban.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Probable: Babineaux,Britt,CJ,Stevens
Questionable: Campbell,McCarthy,Witherspoon
Out: Roos,Baliey,Locker,Ringer

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Wimbleyt elég sokszor kettőzik, sokkal jobban figyelnek rá. Morgan tényleg nem rossz idén, de ha még többet hozna, akkor az ellenfelek védelme jobban megoszlana.

Music City Miracle
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Egy második számúnak jó CB-nek, aki szerintem egyáltalán nem playmaker, bár az lenne, szerintem óriási összeg az a 6 évre kifizetendő 44milka, 17milliós garantált összeggel. Még Wimbley is kevesebbet keres ennél (5év-35m, 13,5m garantált). Morgan egyáltalán nem azt hozza amit egy első köröstől várhatnánk, bár az Ő 19 milliója 5évre és garantált 11milliója az előző kettőhöz mérten kevésnek tekinthető. A DL-ben lévők sajnos idén egyáltalán nem nyújtanak olyan teljesítményt, amire azt mondhatjuk, ez lehet az alapja a régi időket időző, félelmetes D-nek. McCarthy állat, meg minden, de ahhoz, hogy playmaker lehessen ennél sokkal több és kiegyensúlyozottab játék szükséges. Brown szerintem nem lesz meghatározó játékos, de remélem rám cáfol. Aki talán egyedüliként rendszeresen solid teljesítményt nyújt és általában lehet rá számítani az szerintem Ayers. Hát ezért írtam, hogy nem vagyok biztos benne, hogy ezek a nevek azok, akikre egy játékot meghatározó védelmet lehet építeni.
Más: Igen, igazad van Mouton jó teljesítményén én is meglepődök néha. Remélem nem azért tűnik jónak, mert ebből a secondaryból nem nehéz kitünni 😊
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Morganról még annyit, hogy első évében nem is nagyon játszott a sérülés miatt, tavalyi szezonban pedig gyengén szerepelt. Idén szerintem jól játszik, jövőre még ennél is jobb lesz.

Más:Mouton szerintem egész jó kiegészítő, mindig megvillan egy-egy szituációban.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A nagy baj az, hogy a védelemben egyáltalán nincs kulcsjátékosunk, se olyan aki kiöregszik, se olyan, aki nem, és tehetséget sem sokat lehet a labdának ezen az oldalán felfedezni...Ugyanakkor szép, küzdelmes győzelem volt. McCourtynak megint sikerült benézni egy hosszú passzt. Griff szükségtelen durvaságáról mi a véleményetek? Szerintem szép szerelés volt, semmi más.egozo
Szerintem a védelemben van pár tehetséges ifjonc (Mike Martin, Casey, Morgan, Ayers, Brown, McCarthy, McCourty), akik ugyan nem mindig stabilak, de nagyon jó dolgokat mutatnak. Ebből össze lehet rakni valami jót egy-két éven belül, ha okosan hozunk még embereket és fejlesztjük őket.Rajna
Morgant azért sokan bustnak tartják, McCourtyn meg pláne lehetne vitatkozni. Wimbleyről viszont elég keveset beszélünk, pedig csinál jó dolgokat.Nandito
Morgan eddig vagy sérült volt, vagy egész jól hozott. Nem egy JPP, de nem rossz. McCourty nem no.1 CB, de 2.nak nagyon jó és playmaker is. Wimbley szerintem idén eddig rosszabb mint Morgan, ami a hozzá vágott pénz alapján kevés, de tényleg jó képességű srác, ezt tudtuk. Azért nem listáztam, mert ő nem a fiatal (értsd első vagy másodéves) kategória.

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Új igazolás LB posztra: Zac Diles sérültlistán, Xavier Adibito érkezett

Music City Miracle