Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Mire számítatok? Én bevallom őszintén Trap game-nek tartom a meccsünket Phins szempontból

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Locker kezd a Dolphins ellen. Ennyi kihagyás után biztosan nem lesz könnyű neki, de ez végre jó hír.
Egboh ismét kikerült a csapatból, és a Packers korábbi DE-je Wynn érkezett. Ez is az edzői kar töketlenségét mutatja, hogy ide-oda pakolgatjuk Egboht, aki tényleg nem NFL szint. (Ha jól emlékszem egyszer már kitettük, aztán mégis visszavettük idén.)Nandito
Jó hír, hogy Locker kezd, örülök neki. Már a hétvégén olvastam, hogy lehet játszik. Nem mondom hogy 100%-os lesz, de szerencsére nem a dobó keze sérült, így valamelyest könnyebb a helyzet. Szerdán már teljes értékű edzést végzett.
Witherspoon is valószínű, hogy visszatér, ha nem is a kezdőbe de rotálni kelleni fog. Általában Ő szokott inkább kezdeni, utána a sorban Brown van.
Reméljük Wynn jól fogja tolni.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Locker kezd a Dolphins ellen. Ennyi kihagyás után biztosan nem lesz könnyű neki, de ez végre jó hír.
Egboh ismét kikerült a csapatból, és a Packers korábbi DE-je Wynn érkezett. Ez is az edzői kar töketlenségét mutatja, hogy ide-oda pakolgatjuk Egboht, aki tényleg nem NFL szint. (Ha jól emlékszem egyszer már kitettük, aztán mégis visszavettük idén.)

Music City Miracle
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
 www.tennessean.com/article/20121107/COLUMNIST0202/311070091/Climer-Titans-owner-should-look-mirror?odyssey=tab|topnews|text|Sports%20Tennessee%20Titans

sajnos, úgy látom, hogy nagy igazság van a fentiekben...

több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Tisztázzuk, az én olvasatomban az, hogy NFL szintű, azt jelenti, hogy solid, átlagos, kezdő szintet tud hozni, meccsről meccsre, évről évre. Nem azt jelenti, hogy nem hibázik, de azt sem, hogy le van szerződtetve egy NFL csapatba.egozo
Ebben az olvasatban az a logikai bukfenc, hogy akkor minden csapatban a rosternek maximum a fele NFL szintű játékos, hiszen ennyi a kezdő, a többi rotational player. Még, ha felteszem, hogy jobb csapatokban rotation-ben, CB3/WR3-ban, stb. is van pár kezdő szintű, akkor sincs több 30-nál a kezdő szintűek száma, tekintve, hogy nincs csapat ahol ne lennének lyukak valamelyik csapategységben (a kezdő nem kezdő szintű).
peterk2005
Sajnállak ha nem tudtad megérteni a mondanadó lényegét...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tisztázzuk, az én olvasatomban az, hogy NFL szintű, azt jelenti, hogy solid, átlagos, kezdő szintet tud hozni, meccsről meccsre, évről évre. Nem azt jelenti, hogy nem hibázik, de azt sem, hogy le van szerződtetve egy NFL csapatba.egozo
Ebben az olvasatban az a logikai bukfenc, hogy akkor minden csapatban a rosternek maximum a fele NFL szintű játékos, hiszen ennyi a kezdő, a többi rotational player. Még, ha felteszem, hogy jobb csapatokban rotation-ben, CB3/WR3-ban, stb. is van pár kezdő szintű, akkor sincs több 30-nál a kezdő szintűek száma, tekintve, hogy nincs csapat ahol ne lennének lyukak valamelyik csapategységben (a kezdő nem kezdő szintű).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Erről a meccsről nem érdemes semmit írni, ezért nem is teszem.
Nekem az a véleményem, mint már korábban is írtam, hogy a játékosok közül is csak nagyon kevésben van meg az a képesség, hogy NFL szintű, vagy idővel NFL szintűek legyenek. egozo
Ha nem NFL szintű játékosok lennének, nem lennének az NFL-ben! Akik pl 3-4 éve már itt nyomják nálunk, ne mondd már, hogy nem NFL szintűek. A rookie-k más tészta, van akinek kell egy év "betanulni" ha kap elég lehetőséget. Ayers mondjuk első évben se volt rossz. Az tény, hogy van olyan játékos aki gyengébb mint más nfl játékos, na de melyik csapat mondhatja el magáról, hogy mind az 53 játékos penge? Szerintem egyik sem.pakesz
Tisztázzuk, az én olvasatomban az, hogy NFL szintű, azt jelenti, hogy solid, átlagos, kezdő szintet tud hozni, meccsről meccsre, évről évre. Nem azt jelenti, hogy nem hibázik, de azt sem, hogy le van szerződtetve egy NFL csapatba. Tehát az 53-ból két kezemen meg tudom számolni, kik azok nálunk, akik NFL szintűek. És ez a véleményem nem ettől a meccstől alakult ki, már év elején is írtam, és ha a Miami meccset behuzzuk, akkor sem fog megváltozni.
Elég csak a két falat összehasonlítani az 5 évvel ezelőttiekkel. Egyik oldalom Mawae, másikon FatAlbert (utobbi akármennyire is tapló volt, nálunk húzóember volt), a mostaniak azokban a falakban nem jutottak volna szóhoz, Roos és Stewart kivételével, de ebben a falban ők sem tudnak maradandót alkotni.
A WR squadba két első körös játékosunk van, mégsem tudjuk kihasználni őket. Az LB-t és secondaryt inkább ne is hozzuk szóba, mert a játékhoz alig tudnak hozzátenni valamit.
Szóval sajnos nincs sok NFL szintű játékosunk, és a cappel sem gazdálkodunk jól, olyan embereket üldözünk, akiket nem kéne, olyanokat nem tartunk meg, akiket kéne, és évek óta nem szerzünk játékosokat a hiányposztokra.
Ez egyértelműen a vezetés hibája, és ha nem változtatnak az offseasonban mutatott felfogásukon, nehéz évek várnak ránk.
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
az a baj, hogy az ember azt gondolná, hogy van valami fejlődés, alakul valami a védelemben, támadósorban, erre egy ilyen meccs - amit szégyen-gyalázat nem is néztem végig - tönkre vág minden reményt. az a baj, hogy akiktől igazán várna az ember valami érdemit, akik elvileg húzóegyéniségei kellene, hogy legyenek a csapatnak pont azok betliznek. Cook, Britt, de CJ is a fuble-kkal, a másik oldalon meg Griffin, vagy éppen McCarthy.
hát legalább a Mia ellen megláthatjuk, hogy fel tudnak-e állni. mindenesetre nagyon várom a szabad-hetet.

több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Erről a meccsről nem érdemes semmit írni, ezért nem is teszem.
Nekem az a véleményem, mint már korábban is írtam, hogy a játékosok közül is csak nagyon kevésben van meg az a képesség, hogy NFL szintű, vagy idővel NFL szintűek legyenek. egozo
Ha nem NFL szintű játékosok lennének, nem lennének az NFL-ben! Akik pl 3-4 éve már itt nyomják nálunk, ne mondd már, hogy nem NFL szintűek. A rookie-k más tészta, van akinek kell egy év "betanulni" ha kap elég lehetőséget. Ayers mondjuk első évben se volt rossz. Az tény, hogy van olyan játékos aki gyengébb mint más nfl játékos, na de melyik csapat mondhatja el magáról, hogy mind az 53 játékos penge? Szerintem egyik sem.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Na az enyém is eltűnt a meccsel kapcsolatban.

Tehát, elkezdődött a meccs, azt gondoltuk Britt elkapás milyen tuti, erre rögtön egy fumble, és onnantól kezdve maga a pokol volt. 13 percet kellett várni egy first down-ra??!! Úgy kaptunk 28 pontot az első negyedben, hogy a védelmet, nem hibáztatnám. Támadásban gyengék voltunk nagyon... így sokáig nem lehetett motiválni a védelmet, hogy az offense végig tökölt. Az összes hibát elkövette az offense amit el lehetett. A Bears offense-nek 40%-ot elég volt kiadnia magából. Nagyon gyorsan el kell felejteni ezt a meccset az biztos, azzal együtt, hogy 51 pontot kaptunk hazai pályán... Go Titans!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Erről a meccsről nem érdemes semmit írni, ezért nem is teszem.
Nekem az a véleményem, mint már korábban is írtam, hogy a játékosok közül is csak nagyon kevésben van meg az a képesség, hogy NFL szintű, vagy idővel NFL szintűek legyenek. egozo
Húúú, ez nagyon lesújtó vélemény. 😕 Akkor most évekig ne is reménykedjünk semmi jó eredményben? A kezdőben csak vannak olyan játékosok, akikre alapozva össze lehet rakni egy erős csapatot. Én bízom benne, hogy edzőcserék után lehet javítani sok mindenen.

Music City Miracle
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Erről a meccsről nem érdemes semmit írni, ezért nem is teszem.
Nekem az a véleményem, mint már korábban is írtam, hogy a játékosok közül is csak nagyon kevésben van meg az a képesség, hogy NFL szintű, vagy idővel NFL szintűek legyenek.
több mint 11 éve
Druid Tennessee Titans 602
Az enyém is.

MAximálisan egyetértek veled.
Látom a potenciált a játékosokban, de az edzőkben nem.
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Eltűnt a korábbi beírásom, úgyhogy akkor még egyszer....

Ismét kiderült, hogy ez a csapat kuka. Biztosan lesznek még fellángolások, de ennyi, semmi több. Nem tudom, mennyire biztos az edzők helye, de most már azon vagyok, hogy OC-ben és DC-ben is váltani kellene. Munchak sem győzött meg, a tavalyi biztató bemutatkozása óta ugyanis csak visszafejlődés van. Persze a fumble-król nem ők tehetne, de akárhogy is nézzük, ez a csapat elől és hátul is siralmas.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Baliey, Harris
Doubful: Locker (mint tudjuk inkább Out)
Questinable: Campbell,Stewart,Witherspoon
Probable:Griffin,McCathy,Roos,Velasco,Washington,Wimbley

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
csak utoljára egy megj, hogy szerintem azért nyertünk volna Lockerrel, mert a végén vele futójátékot hívtak volna másodikra, de lehet, hogy harmadikra is...
na mind1, ez csak szurkolói okoskodás.Titans
egyetértettem a futójáték hívásos gondolatoddal - őszintén szólva így is azt kellett volna hívni, mert CJ jól mozgott
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
csak utoljára egy megj, hogy szerintem azért nyertünk volna Lockerrel, mert a végén vele futójátékot hívtak volna másodikra, de lehet, hogy harmadikra is...
na mind1, ez csak szurkolói okoskodás.

több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
akkor megkövetlek titeket, ezek szerint mondták. bár azt hozzáteszem, hogy sérülések esetén előfordult már nem egyszer, hogy A héten még úgy nézett ki, hogy néhyán nap, max egy-két hét, aztán később kideröült, hogy a baj nagyobb!!!
Mindegy, viszont azt érzem, hogy azt gondoljátok, én Hassie-t Locker elé teszem. Ez nem így van, kezdjen Locker, ha egészséges, pláne, ha már a szezon előtt ő lett megjelölve kezdőnek. Hassie nyilván nem lehetne hosszú táv!!!
Csak annyit akartam, hogy nem játszik rosszul, sztem vasárnap sem miatta veszítettünk.
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A fal egyébként ahhoz képest, hogy tulajdonképpen két csere T-vel játszottunk a meccs nagy részében, akik közül Otto idén eddig még az ST-ben nyomta, nagyon jól működött. Talán jobban mint Roossal és Stewarttal. Utóbbiak talán túlzottan is elhitték magukról, hogy bérelt helyük van, mint ahogy az is volt...
Roos 2005 óta most hagyott ki először meccset, Stewart meg 100-szor volt kezdő.
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nálunk vizitált: Stephon Heyer T, Phillip Merling DE, Jurrel Harris LB, Brandon Keith T, Jonathan Fanene DE,

Utóbbi kettő a "legjobb" szerintem közülük.

Leroy Harris helyett Deuce Lutui fog kezdeni, valamint Kevin Matthews lesz a cseréje.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ez alábbiakhoz hozzászólva és, hogy nem Nandito találta ki, Én is olvastam, hogy Colts meccsre már Locker lesz a kezdő, tuti minden... mindegy. Szerintem Locker teljesítménye semmivel sem volt gyengébb mint Hasselback.

Elő legenda majd akkor lesz ha a hall of fame-be kerül, addig egy olyan irányító aki sok mindent letett már az asztalra, és ehhez gratulálok is, DE az a baj ezzel a szép stattal, hogy sajnos nem nálunk volt fénykorában, és attól már messze van. Lehetne itt Manning is ha pl szarul játszana, szerintem senki se mondaná, hogy: na jó legalább örüljünk, hogy egy ilyen sztár nálunk játszik... 😊 Ezzel nem azt mondom, hogy nagyon gáz lenne a játéka, de egy standard. Persze azért annak is örülök, hogy egy ilyen sérülés esetén van egy Hassie, inkább mint Collins, vagy más gyengébb QB. Ami viszont számomra biztos, hogy ha mind a kettő egészséges akkor Locker a QB1, tavaly pihent, azzal egyetértettem övé a jövő, hajrá és mielőbbi felépülést kívánok neki.

Tracy Wilson-t kitettük, Kyle DeVan guard a rosteren.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Különben is egy élő legenda irányítja a csapatunkat... Hassi megdobta élete 200. TD-jét, amivel az aktív Qb-k között a 4. helyet foglalja el. A sikeres passzokat tekintve meg átlépta a 3000-es határt, 3009. sikeres passzával az aktívak között 4. összességében a 16. helyen áll. Összes passz kisérletben pedig 18 híján elérte az 5000-et, tehát ez a határ is meg lehet a következő meccsen.egozo
Szép, gratulálok neki. 😊 Te egyébként elégedett vagy vele?Nandito
Nem, mert nem nyerő típus, sose volt az, egy közepes iparos, aki nem vezeti a csapatot, csak irányít. Ráadásul nagyon rövid távú megoldás. 😊egozo
Egy véleményen vagyunk. 😊 Ringer nem rég kerülhetett IR-re, akkor elég komoly lehet a sérülése. Csak nehogy Locker is oda kerüljön... :S

Music City Miracle
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nem is tudtam, hogy Ringer is IR-re került.
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Különben is egy élő legenda irányítja a csapatunkat... Hassi megdobta élete 200. TD-jét, amivel az aktív Qb-k között a 4. helyet foglalja el. A sikeres passzokat tekintve meg átlépta a 3000-es határt, 3009. sikeres passzával az aktívak között 4. összességében a 16. helyen áll. Összes passz kisérletben pedig 18 híján elérte az 5000-et, tehát ez a határ is meg lehet a következő meccsen.egozo
Szép, gratulálok neki. 😊 Te egyébként elégedett vagy vele?Nandito
Nem, mert nem nyerő típus, sose volt az, egy közepes iparos, aki nem vezeti a csapatot, csak irányít. Ráadásul nagyon rövid távú megoldás. 😊