Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nem tudom, más mennyire szokta olvasni a Sports Illustrated internetes oldalát, mindenesetre én nagyon kedvelem. Különösen Peter King hétőnként megjelenő Monday Morning QB-ját. Nos sajna ebben a hét "bűnbakja" (vagy leggyengébb teljesítménye) díj Lockeré lett, elsősorban a fájó pick6 miatt...

de sajnos egyre több szakíró elemezgeti odaát Jake-et, s többségük arra jut, hogy nem tűnik nyerő típusnak!!!rezső
És kit hoznál a helyére? Mondjuk szerezzük meg Alex Smitht a San Franciscótól, vagy Matt Flynnt a Seattletől? Szerintem náluk jobbat nem találunk a piacon. A draft QB-jelöltekről sem lehet sok jót olvasni. Geno Smith esélyes az 1/1-re, de őt meg úgyse engedi át a Kansas vagy a Jacksonville. A többiek meg egyáltalán nem biztos, hogy jobbak lesznek, mint Locker. Akkor meg minek cserélni? Ha nem tudja összeszedni magát, akkor talán a 2014-es drafton jobb QB-kat találunk.
Továbbra is azt mondom, hogy hét meccs alapján nem kéne leírni. Volt már olyan irányító, akinek rosszul sikerült az első kezdő éve, mégis nagy játékos lett belőle.

Music City Miracle
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Nem tudom, más mennyire szokta olvasni a Sports Illustrated internetes oldalát, mindenesetre én nagyon kedvelem. Különösen Peter King hétőnként megjelenő Monday Morning QB-ját. Nos sajna ebben a hét "bűnbakja" (vagy leggyengébb teljesítménye) díj Lockeré lett, elsősorban a fájó pick6 miatt...

de sajnos egyre több szakíró elemezgeti odaát Jake-et, s többségük arra jut, hogy nem tűnik nyerő típusnak!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Titans TE Jared Cook suffered a season-ending rotator cuff injury.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Egyetértek a védelem jó volt megint, de már meccsek óta "jó" a védelem, és nem rajtuk múlik. Az első félidőben 2 FG helyett lehetett volt 2 TD is, csak Locker túldobta a WR-eket. Na meg Bironas FG-ja is bemegy, igaz messze volt, de akkor plusz 11 pont.
Látszott a rookie hibák Lockernél, de megint megvertük magunkat mint az első colts elleni meccsen, az is nyerhető volt. Nem volt nagy szám ez a colts...
Az elején jól kezdte Locker 6/6... jók voltak a futásai is. Az INT-je amit TD-re vittek vissza, na ott Én nem ilyen játékot hívtam volna, még egy QB fake is jobb lett volna.
Sok volt a szabálytalanság is nálunk, az is minek... Elszalasztottunk egy fumble-t... Remélem Cook-ot nem veszítettük el, mert megsérült.
Jövőhéten MNF a Jets ellen, őket meg kellene verni, úgy érzem nyerhetünk ellenük. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Pakesz, jobbulást kívánok!!!!!!!!!!!!!!!rezső
Köszönöm szépen! Tegnap már tudtam nézni a meccset, fájdalomcsillapító még kell, de nem a vereség miatt. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
hú, de bőbeszédű mindenki!!!!!!
Az a legszebb, hogy tegnap az első félidő végén is azt éreztem, hogy úgyis kikapunk!!! s láss csodát!! ki is kaptunk!!!
A Lockerrel kapcsolatos múlt heti "elemzésem" sajnos most is tartja magát: jött a hajrá, s jöttek a rosszabbnál rosszabb döntések, a meccset meg elbuktuk mint a sicc!!!
De, hogy ne őt bántsam állandóan, megjegyezném, hogy CJ a szezon eleje óta nem futott ennyire impotensen, lassú volt, ráadásul mindig rosszul döntött!!!!!!!
A védelem sajnos megint benyelt pont annyi nagy játékot, ami elég volt nekik, de megint nem ezen az egységen, hanem a támadókon múlt a siker!!!
Ja, és még annyit, hogy a új támadó playbookot nyilván nemlehetett csinálni, de azért, hogy Loggains néha még Palmernél is rosszabbul hívja a playket, az röhej!!!
Igazából még csak sajnálni sem lehet egy ilyen csapatot.
Munchak pedig felőlem már ma csomagolhatna és mehetne!!!!rezső
Persze, hogy nehéz bármit is mondani, mikor egy jó első félidő után totális összeomlás jött. Én bíztam a W-ben, igaz, kár volt... Azt nem értem, hogy a működő támadójátékunk mitől vált teljes csőddé? Ha változtattak dolgokon, akkor miért kellett? A védelem ezúttal tényleg megtette a magáét, nem rajtuk múlt.
Csatlakozom, Munchak csomagoljon.

Music City Miracle
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Pakesz, jobbulást kívánok!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
hú, de bőbeszédű mindenki!!!!!!
Az a legszebb, hogy tegnap az első félidő végén is azt éreztem, hogy úgyis kikapunk!!! s láss csodát!! ki is kaptunk!!!
A Lockerrel kapcsolatos múlt heti "elemzésem" sajnos most is tartja magát: jött a hajrá, s jöttek a rosszabbnál rosszabb döntések, a meccset meg elbuktuk mint a sicc!!!
De, hogy ne őt bántsam állandóan, megjegyezném, hogy CJ a szezon eleje óta nem futott ennyire impotensen, lassú volt, ráadásul mindig rosszul döntött!!!!!!!
A védelem sajnos megint benyelt pont annyi nagy játékot, ami elég volt nekik, de megint nem ezen az egységen, hanem a támadókon múlt a siker!!!
Ja, és még annyit, hogy a új támadó playbookot nyilván nemlehetett csinálni, de azért, hogy Loggains néha még Palmernél is rosszabbul hívja a playket, az röhej!!!
Igazából még csak sajnálni sem lehet egy ilyen csapatot.
Munchak pedig felőlem már ma csomagolhatna és mehetne!!!!
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv, mindenkinek Én is IR-en vagyok egy ideig a mandulaműtétem miatt 😀 Még kórházban vagyok, remélem a vasárnapi meccset már otthon nézhetem.

pakesz
Jobbulást! Egy mai győzelem biztos jót tenne a gyógyulásodnak! 😊Nandito
Köszönöm! Egy győzelem tényleg segítene. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Üdv, mindenkinek Én is IR-en vagyok egy ideig a mandulaműtétem miatt 😀 Még kórházban vagyok, remélem a vasárnapi meccset már otthon nézhetem.

pakesz
Jobbulást! Egy mai győzelem biztos jót tenne a gyógyulásodnak! 😊

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Üdv, mindenkinek Én is IR-en vagyok egy ideig a mandulaműtétem miatt 😀 Még kórházban vagyok, remélem a vasárnapi meccset már otthon nézhetem.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A kezdő támadófal jól elfogyott, a héten Stewart és Hutchinson is IR-re került. Azt hiszem Locker felkötheti a gatáyáját a Colts ellen.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nyilvánvalóan nálam sokkal többet tudtok a Titansről, de úgy általában nem túl jó ötlet két évente újra kezdeni a csapatépítést. Arról nem is szólva, hogy a jövő évi drafton nincs is egyértelműen jobb prospect Lockernél. Lehet kellene ennek a csapatnak adni még egy évet.
CJ-t viszont nem tartanám meg a helyetekben, javított valamit az átlagán év elejéhez képest, de nekem kicsit enerváltnak tűnik, 10 milliót ez a teljesítmény biztos nem ér meg (ennyit kapna jövőre).DC
Azt gondolom, a játékosok, így Locker és CJ is kap még egy esélyt. Munchak valószínűleg megy, remélem Gray is. Viszont ha az új edzőknél sem javulnak, akkor jöhet a lapát.
A QB váltás mellett szól az is, hogy minden bizonnyal maradnak még mögöttünk olyan csapatok, akiknek szüksége lesz irányítóra. Ezek meg úgyis kiszedik a jobb QB-kat.

Music City Miracle
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Nyilvánvalóan nálam sokkal többet tudtok a Titansről, de úgy általában nem túl jó ötlet két évente újra kezdeni a csapatépítést. Arról nem is szólva, hogy a jövő évi drafton nincs is egyértelműen jobb prospect Lockernél. Lehet kellene ennek a csapatnak adni még egy évet.
CJ-t viszont nem tartanám meg a helyetekben, javított valamit az átlagán év elejéhez képest, de nekem kicsit enerváltnak tűnik, 10 milliót ez a teljesítmény biztos nem ér meg (ennyit kapna jövőre).
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Hát nem tudom... és most nem a Locker témához szólva, nekem tegnap úgy tűnt a csapatunk, mint egy süllyedő hajó. De az is lehet, hogy Munchak az a hajó.Hamilkar
Igaz, már csak az árbóckosár látszik belőle, és az öreg Bud onnan ordibálja tovább a butaságait...egozo
Asszem, Munchak is tudja, hogy hamarosan itt lesz a vége, s jövőre majd valahol a ligába újra offline-t vezetgethet!!!
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Hát nem tudom... és most nem a Locker témához szólva, nekem tegnap úgy tűnt a csapatunk, mint egy süllyedő hajó. De az is lehet, hogy Munchak az a hajó.Hamilkar
Igaz, már csak az árbóckosár látszik belőle, és az öreg Bud onnan ordibálja tovább a butaságait...
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Szerintem mindkettőtöknek igaza van. Nem lenne jó, ha új Qb-t kéne megint próbálni, de attól függetlenül nem azt mutatja, hogy fiúk ne izguljatok, valahogy ma is győzni fogunk. És ez a legnagyobb baj, nem a sack, vagy a pick...
Lehet tavaly ki kellett volna próbálni már...
több mint 11 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Hát nem tudom... és most nem a Locker témához szólva, nekem tegnap úgy tűnt a csapatunk, mint egy süllyedő hajó. De az is lehet, hogy Munchak az a hajó.
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Lehet, hogy nem Locker a várt franchise QB-nk?egozo
lehet, hogy én erre céloztam már másfél éve?????!!!!!
A meccskövetőbe írtam tegnap, hogy nagyon szimpatikus, energikus gyerek, aki mindig megy mint a gép, de az az érzésem, hogy néha nem látja a fától az erdőt!!! Iszonyatosan buta interceptiönöket dob (két db 150 kilós védőt nyújtott karokkal illene észrevenni...), belefut sackekbe, stb.!! Amikor a tavalyi drafton felvetettem, hogy egy olyan gyereket miért kell nyolcadiknak elhozni, aki az egyetemen is csak 50-55 százalékos pontosággal passzol, akkor az volt a válasz, hogy mert egyébként nagyon szar volt a csapata. OK, ez a mostani Titans se jó, a wr-ek tegnap is sokat droppoltak, de az azért teljesen világos, hogy Locker rossz statjairól nem csak a társak tehetnek...
És még valami, már nem először látszik, hogy akkor tud igazán jól játszani, amikor nincs tét: a meccs elején tegnap értékelhetetlen volt, aztán, amikor már szinte teéjesen vége volt mindennek elkezdett szép dolgokat csinálni, de amikor ott volt a lehetőség, hogy visszajöjjünk a meccsbe, akkor megint elképesztően nagy fasz volt!!!!!!
- Egyelőre azt látom, hogy nem nyerő típusú játékos. Hassie asszem, két game-winning drive-ot vezetett év közben, s a harmadik is egy méteren múlt (Cook elé vágta, ha jól emlékszem), ezzel szemben ő erre nem volt képes eddig. Még azonban mielőtt mindenki nekem esne, hangsúlyozom, hogy természetesen Lockernek kell kezdeni, nem vitás, de sajnos eddig azt bizonyítja, hogy nem ő fog megváltani minket!!!!rezső
Az első Houston meccset ne számítsuk, tehát gyakorlatilag hatszor volt kezdő a szezonban. Ennyi meccs alapján pedig szerintem nem kéne a keresztvizet is leszedni róla, főleg, hogy egy minden téren rém gyenge csapatban játszik. Nem csak akkor teljesít jól, mikor tét nélküli a meccs. A Detroit elleni mérkőzés jó példa rá, és a hosszabbításban nem is kimondott game-winning drive-ot vezetett, de megcsinálta a pontszerző győztes akciót. Egyébként a többi találkozón - kivéve a Jaguars ellen - esélye sem volt, hogy GWD-t vezessen. A mostani mérkőzésen ötször sack-elték, melyikbe futott bele? A támadófal egy ratyi, talán először azt kéne rendbe tenni. Az meg természetes, ha az elitnek tartott elkapóinkon nem kérünk számon semmit. Az elmúlt két meccsen annyi labdát dobáltak el, amivel már meccset lehetett volna nyerni. Rengeteget passzol, de talán azért is, mert alig van futójáték. Ez az igazság, mindenki kedvence CJ-nek is csak két-három jó meccse volt idén. De nézzük a másik oldalt. Schaub 21/35-t csinált úgy, hogy a nagyon jól dolgozó védelmünk egyetlen egyszer sem tudta sack-elni. Mi lett volna, ha nyomást is tudunk tenni rá?
Veletek ellentétben igenis bízom benne! Lehet, hogy jövőre egy jobb csapattal is megbukik, de az esélyt megérdemli.Nandito
azért ne vedd ennyire szívedre a dolgot!!!
Asszem hatszor sackelték tegnap, ebből nálam kettő-három elkerülhető lett volna, pl a negyedik negyedben a red zonnál negyedik és x-nél, de ezenkívül is volt még. A második intje egy akkor fa..ság következménye volt, hogy csak na. A dropokról írtam, szal szó sincs arról, hogy nem lennék kritikus az elkapóinkkal is, de itt most csak róla volt szó, mert egozo kérdése is rá vonatkozott.
Ha már itt tartunk CJ-nek több jó meccs volt idén, mint az összes többi támadójátékosunknak együtt (kis túlzással), s arról nem ő tehetett tegnap sem, hogy összesen háromszor futhatott a második félidőben...
Nem arról van szó, hogy nem érdemel esélyt, könyörgöm, arról van szó, hogy most miként teljesít - és én nem látom benne az elit QB-t. Eddig azon kívül, hogy voltak fellángolásai egyáltalán nem nyújtott megbizható, kiegyensúlyozott játékot - azt elismerve, hogy az elkapóktól se mindig kapja meg a segítséget!!!rezső
Továbbra sem értem, a sack-eknél miért hibázott. Ha kidobja a labdát a pályán kívülre, az jó döntés? Gondolom nem azért szorongatta a labdát, mert szereti tartogatni, hanem mert nem volt célpontja. Ha az első intet írtad volna, akkor megértem, de a másodikat miért hozod fel? A mi 30-asunknál voltunk, tíz másodperccel a szünet előtt, és úgy hívatnak vele hosszú passzt, hogy az egész első félidőben nem működött. Persze, attól még nem kell valakinek a kezére dobnia a labdát, de a playhívás volt a vicc kategória. Meg hogyan is hozhatna kiegyensúlyozott formát, mikor ezt a hat meccset két részletben (3-3) játszotta le?
Akárhogy is nézzük, Locker egy rookie. Százszázalék, hogy tavalyi csapatban sokkal jobban ment volna neki, de akkor meg tanulás címén kispadoznia kellett. Idén meg belekerült egy fostartályba, ráadásul hat meccset sérülés miatt kihagyott és volt egy OC csere is, ami valószínűleg nem old meg semmit. Várjuk már meg, hogy egy normális csapatban, normális OC-val mire képes. Nyilván nem lesz egy új PM vagy Luck, ha az volna 1/1-be kelt volna el, és nem nálunk lenne. Persze, dob hülyeségeket, de van már nagy győzelme (Detroit) és kötelező is (Miami). És nem azért állok ki mellette, mert a személyi titkára vagyok, hanem mert ha nem válik be, akkor QB téren is három évet vesztegettünk el. Ha csere lesz, akkor marad a piac (Kit hoznál ide szívesen?), vagy a draft. Utóbbiban célszerű 1/1-ben húzni, de az sem garancia a sikerre (lásd Alex Smith). Ígérem, nem veszem a szívemre, bocs, ha túlzottan ingerülten reagáltam.Nandito
Ok, kevertem, akkor az első volt, amiből a második TD-t kaptuk. Bocs
Én nem haragszom, de ettől még tartom, amit írtam!!!
Egyébként annál a sacknél+fumblinál vagy 15 yardot buktunk kb. szal igen, inkább dobta volna ki...
de volt olyan sack is aminél egyszerűen belefutott, nem figyelt...
Olyan meg előfordul, hogy egy passzba beleütnek, de tegnap volt vagy négy ilyen sztem, ebből háromnál védő falemberek piszkáltak bele, ami hiba...
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Lehet, hogy nem Locker a várt franchise QB-nk?egozo
lehet, hogy én erre céloztam már másfél éve?????!!!!!
A meccskövetőbe írtam tegnap, hogy nagyon szimpatikus, energikus gyerek, aki mindig megy mint a gép, de az az érzésem, hogy néha nem látja a fától az erdőt!!! Iszonyatosan buta interceptiönöket dob (két db 150 kilós védőt nyújtott karokkal illene észrevenni...), belefut sackekbe, stb.!! Amikor a tavalyi drafton felvetettem, hogy egy olyan gyereket miért kell nyolcadiknak elhozni, aki az egyetemen is csak 50-55 százalékos pontosággal passzol, akkor az volt a válasz, hogy mert egyébként nagyon szar volt a csapata. OK, ez a mostani Titans se jó, a wr-ek tegnap is sokat droppoltak, de az azért teljesen világos, hogy Locker rossz statjairól nem csak a társak tehetnek...
És még valami, már nem először látszik, hogy akkor tud igazán jól játszani, amikor nincs tét: a meccs elején tegnap értékelhetetlen volt, aztán, amikor már szinte teéjesen vége volt mindennek elkezdett szép dolgokat csinálni, de amikor ott volt a lehetőség, hogy visszajöjjünk a meccsbe, akkor megint elképesztően nagy fasz volt!!!!!!
- Egyelőre azt látom, hogy nem nyerő típusú játékos. Hassie asszem, két game-winning drive-ot vezetett év közben, s a harmadik is egy méteren múlt (Cook elé vágta, ha jól emlékszem), ezzel szemben ő erre nem volt képes eddig. Még azonban mielőtt mindenki nekem esne, hangsúlyozom, hogy természetesen Lockernek kell kezdeni, nem vitás, de sajnos eddig azt bizonyítja, hogy nem ő fog megváltani minket!!!!rezső
Az első Houston meccset ne számítsuk, tehát gyakorlatilag hatszor volt kezdő a szezonban. Ennyi meccs alapján pedig szerintem nem kéne a keresztvizet is leszedni róla, főleg, hogy egy minden téren rém gyenge csapatban játszik. Nem csak akkor teljesít jól, mikor tét nélküli a meccs. A Detroit elleni mérkőzés jó példa rá, és a hosszabbításban nem is kimondott game-winning drive-ot vezetett, de megcsinálta a pontszerző győztes akciót. Egyébként a többi találkozón - kivéve a Jaguars ellen - esélye sem volt, hogy GWD-t vezessen. A mostani mérkőzésen ötször sack-elték, melyikbe futott bele? A támadófal egy ratyi, talán először azt kéne rendbe tenni. Az meg természetes, ha az elitnek tartott elkapóinkon nem kérünk számon semmit. Az elmúlt két meccsen annyi labdát dobáltak el, amivel már meccset lehetett volna nyerni. Rengeteget passzol, de talán azért is, mert alig van futójáték. Ez az igazság, mindenki kedvence CJ-nek is csak két-három jó meccse volt idén. De nézzük a másik oldalt. Schaub 21/35-t csinált úgy, hogy a nagyon jól dolgozó védelmünk egyetlen egyszer sem tudta sack-elni. Mi lett volna, ha nyomást is tudunk tenni rá?
Veletek ellentétben igenis bízom benne! Lehet, hogy jövőre egy jobb csapattal is megbukik, de az esélyt megérdemli.Nandito
azért ne vedd ennyire szívedre a dolgot!!!
Asszem hatszor sackelték tegnap, ebből nálam kettő-három elkerülhető lett volna, pl a negyedik negyedben a red zonnál negyedik és x-nél, de ezenkívül is volt még. A második intje egy akkor fa..ság következménye volt, hogy csak na. A dropokról írtam, szal szó sincs arról, hogy nem lennék kritikus az elkapóinkkal is, de itt most csak róla volt szó, mert egozo kérdése is rá vonatkozott.
Ha már itt tartunk CJ-nek több jó meccs volt idén, mint az összes többi támadójátékosunknak együtt (kis túlzással), s arról nem ő tehetett tegnap sem, hogy összesen háromszor futhatott a második félidőben...
Nem arról van szó, hogy nem érdemel esélyt, könyörgöm, arról van szó, hogy most miként teljesít - és én nem látom benne az elit QB-t. Eddig azon kívül, hogy voltak fellángolásai egyáltalán nem nyújtott megbizható, kiegyensúlyozott játékot - azt elismerve, hogy az elkapóktól se mindig kapja meg a segítséget!!!rezső
Továbbra sem értem, a sack-eknél miért hibázott. Ha kidobja a labdát a pályán kívülre, az jó döntés? Gondolom nem azért szorongatta a labdát, mert szereti tartogatni, hanem mert nem volt célpontja. Ha az első intet írtad volna, akkor megértem, de a másodikat miért hozod fel? A mi 30-asunknál voltunk, tíz másodperccel a szünet előtt, és úgy hívatnak vele hosszú passzt, hogy az egész első félidőben nem működött. Persze, attól még nem kell valakinek a kezére dobnia a labdát, de a playhívás volt a vicc kategória. Meg hogyan is hozhatna kiegyensúlyozott formát, mikor ezt a hat meccset két részletben (3-3) játszotta le?
Akárhogy is nézzük, Locker egy rookie. Százszázalék, hogy tavalyi csapatban sokkal jobban ment volna neki, de akkor meg tanulás címén kispadoznia kellett. Idén meg belekerült egy fostartályba, ráadásul hat meccset sérülés miatt kihagyott és volt egy OC csere is, ami valószínűleg nem old meg semmit. Várjuk már meg, hogy egy normális csapatban, normális OC-val mire képes. Nyilván nem lesz egy új PM vagy Luck, ha az volna 1/1-be kelt volna el, és nem nálunk lenne. Persze, dob hülyeségeket, de van már nagy győzelme (Detroit) és kötelező is (Miami). És nem azért állok ki mellette, mert a személyi titkára vagyok, hanem mert ha nem válik be, akkor QB téren is három évet vesztegettünk el. Ha csere lesz, akkor marad a piac (Kit hoznál ide szívesen?), vagy a draft. Utóbbiban célszerű 1/1-ben húzni, de az sem garancia a sikerre (lásd Alex Smith). Ígérem, nem veszem a szívemre, bocs, ha túlzottan ingerülten reagáltam.

Music City Miracle
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Lehet, hogy nem Locker a várt franchise QB-nk?egozo
lehet, hogy én erre céloztam már másfél éve?????!!!!!
A meccskövetőbe írtam tegnap, hogy nagyon szimpatikus, energikus gyerek, aki mindig megy mint a gép, de az az érzésem, hogy néha nem látja a fától az erdőt!!! Iszonyatosan buta interceptiönöket dob (két db 150 kilós védőt nyújtott karokkal illene észrevenni...), belefut sackekbe, stb.!! Amikor a tavalyi drafton felvetettem, hogy egy olyan gyereket miért kell nyolcadiknak elhozni, aki az egyetemen is csak 50-55 százalékos pontosággal passzol, akkor az volt a válasz, hogy mert egyébként nagyon szar volt a csapata. OK, ez a mostani Titans se jó, a wr-ek tegnap is sokat droppoltak, de az azért teljesen világos, hogy Locker rossz statjairól nem csak a társak tehetnek...
És még valami, már nem először látszik, hogy akkor tud igazán jól játszani, amikor nincs tét: a meccs elején tegnap értékelhetetlen volt, aztán, amikor már szinte teéjesen vége volt mindennek elkezdett szép dolgokat csinálni, de amikor ott volt a lehetőség, hogy visszajöjjünk a meccsbe, akkor megint elképesztően nagy fasz volt!!!!!!
- Egyelőre azt látom, hogy nem nyerő típusú játékos. Hassie asszem, két game-winning drive-ot vezetett év közben, s a harmadik is egy méteren múlt (Cook elé vágta, ha jól emlékszem), ezzel szemben ő erre nem volt képes eddig. Még azonban mielőtt mindenki nekem esne, hangsúlyozom, hogy természetesen Lockernek kell kezdeni, nem vitás, de sajnos eddig azt bizonyítja, hogy nem ő fog megváltani minket!!!!rezső
Az első Houston meccset ne számítsuk, tehát gyakorlatilag hatszor volt kezdő a szezonban. Ennyi meccs alapján pedig szerintem nem kéne a keresztvizet is leszedni róla, főleg, hogy egy minden téren rém gyenge csapatban játszik. Nem csak akkor teljesít jól, mikor tét nélküli a meccs. A Detroit elleni mérkőzés jó példa rá, és a hosszabbításban nem is kimondott game-winning drive-ot vezetett, de megcsinálta a pontszerző győztes akciót. Egyébként a többi találkozón - kivéve a Jaguars ellen - esélye sem volt, hogy GWD-t vezessen. A mostani mérkőzésen ötször sack-elték, melyikbe futott bele? A támadófal egy ratyi, talán először azt kéne rendbe tenni. Az meg természetes, ha az elitnek tartott elkapóinkon nem kérünk számon semmit. Az elmúlt két meccsen annyi labdát dobáltak el, amivel már meccset lehetett volna nyerni. Rengeteget passzol, de talán azért is, mert alig van futójáték. Ez az igazság, mindenki kedvence CJ-nek is csak két-három jó meccse volt idén. De nézzük a másik oldalt. Schaub 21/35-t csinált úgy, hogy a nagyon jól dolgozó védelmünk egyetlen egyszer sem tudta sack-elni. Mi lett volna, ha nyomást is tudunk tenni rá?
Veletek ellentétben igenis bízom benne! Lehet, hogy jövőre egy jobb csapattal is megbukik, de az esélyt megérdemli.Nandito
azért ne vedd ennyire szívedre a dolgot!!!
Asszem hatszor sackelték tegnap, ebből nálam kettő-három elkerülhető lett volna, pl a negyedik negyedben a red zonnál negyedik és x-nél, de ezenkívül is volt még. A második intje egy akkor fa..ság következménye volt, hogy csak na. A dropokról írtam, szal szó sincs arról, hogy nem lennék kritikus az elkapóinkkal is, de itt most csak róla volt szó, mert egozo kérdése is rá vonatkozott.
Ha már itt tartunk CJ-nek több jó meccs volt idén, mint az összes többi támadójátékosunknak együtt (kis túlzással), s arról nem ő tehetett tegnap sem, hogy összesen háromszor futhatott a második félidőben...
Nem arról van szó, hogy nem érdemel esélyt, könyörgöm, arról van szó, hogy most miként teljesít - és én nem látom benne az elit QB-t. Eddig azon kívül, hogy voltak fellángolásai egyáltalán nem nyújtott megbizható, kiegyensúlyozott játékot - azt elismerve, hogy az elkapóktól se mindig kapja meg a segítséget!!!
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Lehet, hogy nem Locker a várt franchise QB-nk?egozo
lehet, hogy én erre céloztam már másfél éve?????!!!!!
A meccskövetőbe írtam tegnap, hogy nagyon szimpatikus, energikus gyerek, aki mindig megy mint a gép, de az az érzésem, hogy néha nem látja a fától az erdőt!!! Iszonyatosan buta interceptiönöket dob (két db 150 kilós védőt nyújtott karokkal illene észrevenni...), belefut sackekbe, stb.!! Amikor a tavalyi drafton felvetettem, hogy egy olyan gyereket miért kell nyolcadiknak elhozni, aki az egyetemen is csak 50-55 százalékos pontosággal passzol, akkor az volt a válasz, hogy mert egyébként nagyon szar volt a csapata. OK, ez a mostani Titans se jó, a wr-ek tegnap is sokat droppoltak, de az azért teljesen világos, hogy Locker rossz statjairól nem csak a társak tehetnek...
És még valami, már nem először látszik, hogy akkor tud igazán jól játszani, amikor nincs tét: a meccs elején tegnap értékelhetetlen volt, aztán, amikor már szinte teéjesen vége volt mindennek elkezdett szép dolgokat csinálni, de amikor ott volt a lehetőség, hogy visszajöjjünk a meccsbe, akkor megint elképesztően nagy fasz volt!!!!!!
- Egyelőre azt látom, hogy nem nyerő típusú játékos. Hassie asszem, két game-winning drive-ot vezetett év közben, s a harmadik is egy méteren múlt (Cook elé vágta, ha jól emlékszem), ezzel szemben ő erre nem volt képes eddig. Még azonban mielőtt mindenki nekem esne, hangsúlyozom, hogy természetesen Lockernek kell kezdeni, nem vitás, de sajnos eddig azt bizonyítja, hogy nem ő fog megváltani minket!!!!rezső
Az első Houston meccset ne számítsuk, tehát gyakorlatilag hatszor volt kezdő a szezonban. Ennyi meccs alapján pedig szerintem nem kéne a keresztvizet is leszedni róla, főleg, hogy egy minden téren rém gyenge csapatban játszik. Nem csak akkor teljesít jól, mikor tét nélküli a meccs. A Detroit elleni mérkőzés jó példa rá, és a hosszabbításban nem is kimondott game-winning drive-ot vezetett, de megcsinálta a pontszerző győztes akciót. Egyébként a többi találkozón - kivéve a Jaguars ellen - esélye sem volt, hogy GWD-t vezessen. A mostani mérkőzésen ötször sack-elték, melyikbe futott bele? A támadófal egy ratyi, talán először azt kéne rendbe tenni. Az meg természetes, ha az elitnek tartott elkapóinkon nem kérünk számon semmit. Az elmúlt két meccsen annyi labdát dobáltak el, amivel már meccset lehetett volna nyerni. Rengeteget passzol, de talán azért is, mert alig van futójáték. Ez az igazság, mindenki kedvence CJ-nek is csak két-három jó meccse volt idén. De nézzük a másik oldalt. Schaub 21/35-t csinált úgy, hogy a nagyon jól dolgozó védelmünk egyetlen egyszer sem tudta sack-elni. Mi lett volna, ha nyomást is tudunk tenni rá?
Veletek ellentétben igenis bízom benne! Lehet, hogy jövőre egy jobb csapattal is megbukik, de az esélyt megérdemli.

Music City Miracle
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Lehet, hogy nem Locker a várt franchise QB-nk?egozo
lehet, hogy én erre céloztam már másfél éve?????!!!!!
A meccskövetőbe írtam tegnap, hogy nagyon szimpatikus, energikus gyerek, aki mindig megy mint a gép, de az az érzésem, hogy néha nem látja a fától az erdőt!!! Iszonyatosan buta interceptiönöket dob (két db 150 kilós védőt nyújtott karokkal illene észrevenni...), belefut sackekbe, stb.!! Amikor a tavalyi drafton felvetettem, hogy egy olyan gyereket miért kell nyolcadiknak elhozni, aki az egyetemen is csak 50-55 százalékos pontosággal passzol, akkor az volt a válasz, hogy mert egyébként nagyon szar volt a csapata. OK, ez a mostani Titans se jó, a wr-ek tegnap is sokat droppoltak, de az azért teljesen világos, hogy Locker rossz statjairól nem csak a társak tehetnek...
És még valami, már nem először látszik, hogy akkor tud igazán jól játszani, amikor nincs tét: a meccs elején tegnap értékelhetetlen volt, aztán, amikor már szinte teéjesen vége volt mindennek elkezdett szép dolgokat csinálni, de amikor ott volt a lehetőség, hogy visszajöjjünk a meccsbe, akkor megint elképesztően nagy fasz volt!!!!!!
- Egyelőre azt látom, hogy nem nyerő típusú játékos. Hassie asszem, két game-winning drive-ot vezetett év közben, s a harmadik is egy méteren múlt (Cook elé vágta, ha jól emlékszem), ezzel szemben ő erre nem volt képes eddig. Még azonban mielőtt mindenki nekem esne, hangsúlyozom, hogy természetesen Lockernek kell kezdeni, nem vitás, de sajnos eddig azt bizonyítja, hogy nem ő fog megváltani minket!!!!
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Lehet, hogy nem Locker a várt franchise QB-nk?
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: McCarthy
Questionable: Afalava,Bailey,Harper,Hawkins,Morgan,DW
Probable: Locker,Britt,Adibi

McCarthy hiányozni fog a csapatból, de Morgan játéka se biztos, nem sokat edzett.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks