Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem említettem Darius Reynaud-t akivel szerintem elégedettek lehetünk visszahordásban, 1 kickoff return TD, 2 punt return TD, (3 TD rajta kívül csak Jacoby Jones-nak sikerült idén) valamint e mellé párosul 1240 kickoff return yards ami második a statisztikában, a visszahordásokat tekintve.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
sziasztok!! Boldog Új Évet mindenkinek!!
én nagyon röviden össze tudom foglalni a szezonunkat: CSALÓDÁS!!!!!!! minden szempontból
Szerintem Munchak megtartása nagyon komoly hiba - az az edző, aki kiélezett játékszituációkban egymás után két snapben hagyja csapatát tíz emberrel a pályán, az nálam alkalmatlan!!! (Indy ellen, a 8 fordulóban) S, ami ennél is fontosabb, a játékunk is tragikus volt többnyire, a szezon második felében még a győzelmeink is vicckategóriába tartoztak (Jets, Jags), a vereségeinkről meg ne is beszéljünk!!!!!!
Adams sosem volt egy nagy formátumú tulaj, de számomra most csak megerősítette ezt!!!!!
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ha már draft, igazolások. Értékeljük a draftról érkezett játékosokat, már aki akarja. 😊 első kör: Wright: szerintem ahhoz képest, hogy nem volt kezdő, elég jól használtuk, szerintem jól teljesített, eddig jónak tűnik a pick.
második kör: Brown: a szezon elején észrevehetetlen volt, szerintem, vagy lehet csak azért mert nem sok meccset láttam az első pár fordulóból, de nyugodtan mondhatjuk, hogy jó volt ő is, reméljük jövőre még tutibb lesz.
harmadik kör:Martin: Casey és Marks mögött jól szállt be a játékba, sackből is volt 3, a testfelépítése és az eddigi tudása mutatja, hogy jól döntöttünk itt is.
negyedik kör: Sensabaugh: Verner helyett sokszor játszott, persze nem kezdőként, de jobb is, hogy nem Verner tolta végig, mert ő eléggé gyenge volt. Szerintem még fejlődnie kell, playbookban főleg.
ötödik kör: Thompson: szerintem semmi extra, egy-két blokkolás, az ST-ben jó lesz, de a többi TE se volt nagy szám...
hatodik kör:Markelle Martin: nem játszott egy meccset sem a sérülés miatt, reméljük ősszel már fog
hetedik kör: Solomon: ST-ben láttam, de ugye sok lehetőséget nem kapott, sokat nem tudok róla mondani


Azt mondják 2-3 év múlva lehet megmondani, hogy jól sikerült-e a draft, de most ugyebár az első szezont néztem.(mást nem is lehetett 😀 ) Összességében jók voltak a rookie-k.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ha minden így marad akkor ez eléggé "Bud Light" döntés lesz. 😀 Ha új GM jön, az ő személye is dönt a HC-ról. Nyilván a tulaj a góré... de ki tudja. 😊pakesz
Kis korrigálást teszek, mert két napja hülyeséget írtam. Szóval a GM idén már Webster volt, míg Reinfeldt senior executive vice president/chief operating officer pozíciót foglalta el. Szóval edzőváltás szerintem már nem lesz, de talán a piaci aktivitásunk, és a draftolásunk is javul majd. Bár az még nem világos, hogy Webster vesz át területeket, vagy Reinfeldt helyére jön valaki.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ha minden így marad akkor ez eléggé "Bud Light" döntés lesz. 😀 Ha új GM jön, az ő személye is dönt a HC-ról. Nyilván a tulaj a góré... de ki tudja. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Boldog Új Évet kívánok minden Titans szurkolónak. Győzelmekben és sikerekben gazdag új év legyen. Először is jó döntésekkel kezdjük az új évet. 😊 pakesz
BÚÉK neked is!

Első jó döntésként Munchak kirúghatná Grayt, és hozhatna egy normális OC-t és DC-t is.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Boldog Új Évet kívánok minden Titans szurkolónak. Győzelmekben és sikerekben gazdag új év legyen. Először is jó döntésekkel kezdjük az új évet. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Munchak maradhat HC, Reinfeldt GM távozik.... Hát, nem tudom, hogy vagytok vele, de én nem ilyen változásokat vártam. Ne haragudj Pakesz, de Gray is egy nagy nulla, Munchakkal együtt reptetni kellett volna. Rem tévedek, de az első gondolatom, hogy 2013-ban újabb elpazarolt szezon vár ránk.Nandito
Sejtettem, hogy Munchak marad, Reinfeldt amúgy nem volt egy nagy durranás már a Seahawks-ban sem, őt sem sajnálom. Legyen normális igazlások, meg draft. A legutóbbi draft jó volt szerintem.Az FA kevésbé. Nem haragszom, nálam marad Gray, de kell egy OC. 😊 Így viszont Munchak nem fogja leváltani, hogy ő maradt...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Munchak maradhat HC, Reinfeldt távozik.... Hát, nem tudom, hogy vagytok vele, de én nem ilyen változásokat vártam. Ne haragudj Pakesz, de Gray is egy nagy nulla, Munchakkal együtt reptetni kellett volna. Rem tévedek, de az első gondolatom, hogy 2013-ban újabb elpazarolt szezon vár ránk.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A szezon értékelése. Bocsánat így előre is, nem lesz nagy szakmai dolog, mivel azért egy egyszerű szurkoló vagyok,mint sokan mások.
Szezon elején megnéztem a sorsolást és így előre 7-9et jósoltam és vártam. Végül is egy W-L van közte, nem vészes. Az viszont ahogy a Vikings,Bears,Packers ellen kikaptunk, az valami gyalázat. Ki lehet kapni, de nem így. A támadó játékunk még egy ideig talán működött, utána egyre inkább eltűnt. A védelem a 6. meccstől szedte össze magát, ettől függetlenül nem kellene 50-55 pontot kapni, de Én összességében "elégedett vagyok!Támadófal elég lyukas volt, nem tehetünk róla, Lockert ez sem segítette. A DL szerintem jó volt, Marks,Casey,Morgan, viszont Wimbley nem volt nagy durranás. A pass rush javult tavalyhoz képest az látszik, de Morgannak is köszönhető ez.Secondary... McCourthy szerintem jó szezont hozott le, Verner viszont nagyon gyengén szerepelt, következő szezonban remélem nem ő lesz a kezdő. Griffin jól tolta, jobban mint tavaly, Babineaux semmi extra. Az LB-k McCarthy jó is lett volna, ha nem sérült annyit. Brown jól zárta a rookie szezonját. Ayers a végére beleszürkült. Az elkapókkal nem vagyok megelégedve a sok drop miatt, még a TE-k sem voltak mindig toppon, blokkolásról ne is beszéljünk. Locker kár hogy 10 meccset játszott, az látszik, hogy fejlődnie kell, jövőre is ő kezdjen és hajrá.Munchak személyében már nem vagyok biztos, csak abban, hogy Jerry Gray-t tartanám meg. Kern sokat bizonytalankodott, mint ahogyan Bironasnak se volt tuti a szezon, de nem baj "majd jövőre".
Bud bácsit pedig nem akarom bántani, de ilyen mentalitással és 90 évesen inkább nyugdíjba kellene vonulnia és átadni a stafétát másnak, mert ami pár éve megy nem állapot.

Igazolás,draft:

FA-ról Én hoznék egy cb-t, és egy safety-t. Könnyű ezt mondani, de másodikok vagyunk a cap space-ben akkor használjuk már ki, és kell is. Draft vagy FA, a többi poszt: Guard,LB,OT,Center. Velasco guardként jobb mint C-ben szerintem. Ezekre a posztokra nagyon kell. Babineaux helyett egy kezdő, így azért Al Afalava nem életbiztosítás.Mint ahogyan McCarthy
helyett Shaw sem.... hát valami borzalom. A ST-ben jó. CB-ként Coty még nem vágja annyira a játékot, Campbell sem. Verner meg fejben jól olvassa, de lassú sajnos.

Az első körben 10.ként fogunk draftolni.

Röviden ennyi. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
buta kérdés. Reid-ről mi a véleményetek?
boldog 2013-at mindenkinek!Titans
Kirúgtam volna már Én is 😀 Egyébként hozzánk ne jöjjön ha erre gondolsz.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A tegnapi meccsről. Ahogy kezdtük a meccset, minden szép és jó volt, haladtunk TD... erre rögtön kaptuk is a választ és mondhatjuk, hogy az első félidőben a védelem is nagyon gyenge volt. A második félidőre már feljavult a defense, de támadásban ugyan olyan gyengék voltunk. Úgy lett 3 INT, hogy még 3at otthagytunk. A TD-t is szerintem az első félidőben a Washington drop miatt. Érthetetlen volt az is, hogy két turnover-be is belementünk,de minek. Rúgtunk volna két FG, felesleges hülyeség volt. Benny Hill show volt már ez a két visszahordott punt, int.. 😀 A győzelem az győzelem, ezt mondtam, hogy mindegy milyen játékkal, de ütni kell a Jags-et így búcsúzzunk az évtől, de remélem nem gondolják, hogy minden rendben van a csapatnál.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
buta kérdés. Reid-ről mi a véleményetek?
boldog 2013-at mindenkinek!

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Grat a mai Whez. iktriad
Nincs mihez...egozo
Iktriad írta az eredmény követőben, hogy a W az W, még ha ronda is. Igaza van, és köszönjük a gratulációt. Akármilyen rossz meccs is volt, jobb így az évet zárni.

Music City Miracle
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Grat a mai Whez. iktriad
Nincs mihez...
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Bud legalább annyira tehet a mostani helyzetről, mint a többiek. A rossznál rosszabb offszezonokban neki is benne van a keze mélyen.
A mai meccsről:mintha egy burleszk filmet néztem volna a meccs helyett. Egyik jobban volt béna mint a másik. Szerencsénk, hogy a JAX is ebben a csoportban van, így nem vagyunk tök utolsók. Jó, hogy vége a szezonnak...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a mai Whez.
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Climer a tennessean.com-on azt írta, hogy szerint Munchak maradni fog - mert Bud így 90 évesen nem fog megint edzőt váltani!! Ez egy érdekes, egyben nagyon keserű írás tőle. Én éppen azért gondolom, hogy váltani fog, mert már nem sok van neki hátra, s nem hiszem, hogy úgy gondolja, hogy ezzel az emberrel Super Bowlig jut a csapat rövid időn belül...
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
én azért remélem, hogy az edzők-játékosok, mindenki szépen búcsúzik a csapattól.

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Vihar előtti csend?! 😊 pakesz
Vihar max majd holnap lesz, főleg ha ezt a meccset is bukja a Titans. Akkor a Bud nevű hurrikán fog akkor tombolni Nashvilleben. iktriad
Akkor az a vihar még jót is tehet. Nem ezen a meccsen fog múlni az biztos. Max tetézheti.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vihar előtti csend?! 😊 pakesz
Vihar max majd holnap lesz, főleg ha ezt a meccset is bukja a Titans. Akkor a Bud nevű hurrikán fog akkor tombolni Nashvilleben.
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Vihar előtti csend?! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sajnos mostani állapotban nekünk nincs könnyű sorsolás...talán egy tőlünk szokatlanul jó offseason után optimistábbak lehetünk.egozo
kezdjük egy jó edzői garnitura összeállításával...!!!!rezső
Gruden??? Szerintem nem lenne túl rossz...fel tudná rázni a csapatot, de vszínűleg ez csak egy álom...egozo
Gruden nálunk? Az durva lenne. 😊 Mit szólnátok Chip Kellyhez? Egyre több helyen olvasom a nevét. Egyetemről jön, de a 49-eseknek is bejött Harbaugh.Nandito
Ahogy vége az utolsó meccsnek, rá pár napra mindenre fény derül. Szerintem menesztés lesz a vége. A stábból, Én azért Gray-t megtartanám, bár ha új edző jön, Ő úgy is hozza az "embereit". Az utolsó meccs után értékelés... 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out:Matthews,McCarthy,Stevens
Questionable: Harper,CJ,Mouton,Solomon,DW,Witherspoon,Wright
Probable: Babineaux,Britt,Griffin,Locker

A kezdő TE-eket is elveszítettük, Taylor Thompson bizonyíthat.Harper és CJ nem sokat edzett a héten. Locker fog futni 😀 Legutóbb is többet futott, mint CJ.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnos mostani állapotban nekünk nincs könnyű sorsolás...talán egy tőlünk szokatlanul jó offseason után optimistábbak lehetünk.egozo
kezdjük egy jó edzői garnitura összeállításával...!!!!rezső
Gruden??? Szerintem nem lenne túl rossz...fel tudná rázni a csapatot, de vszínűleg ez csak egy álom...egozo
Gruden nálunk? Az durva lenne. 😊 Mit szólnátok Chip Kellyhez? Egyre több helyen olvasom a nevét. Egyetemről jön, de a 49-eseknek is bejött Harbaugh.

Music City Miracle