Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ha már offseason van, akkor egy kicsit a csapatról. Remélem a háttérben bőszen megy a keret átalakítása. Először is, CJ-nek maradnia kell, de rossz idénye ellenére Griff-re is szükség van. Nálam cut lenne Amano, Hutch és Hawkins is. Hassie lehetne továbbra is backup QB, de 5,5 milkát nekem nem ér. Talán másoknál is lehetne spórolni, de ezzel a négy változtatással már jelentősen nőhetne az amúgy sem kicsi cap mértéke. Kíváncsian várom, hogy mi lesz Williams-szel. Továbbra is bízom benne, hogy visszatérhet az NFL-be. Ha csatlakozik hozzánk, akkor talán még el is hiszem, hogy Gray képes lesz jó védelmet építeni.

Music City Miracle
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.nationalfootballpost.com/Herm-Edwards-Titans-should-cut-Kenny-Britt.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A két fal fontos, de a secondery legalább annyira az, és oda évek óta nem érkezett igazi erősítés. Egy normális cornerre szükség van, vagy FA-ról, vagy korai draftból. A védőfal nem váltja ki azt, ha szembejön egy elit WR és nincs akit ráállítsunk. McCourty és Verner bebizonyították, hogy erre nem alkalmasak.
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Alig hiszem, de lehet, hogy Gregg Williams jön hozzánk! Végre valami fejlődést mutató jel... Revisnek én is örülnék,nagy erősítés lehetne.Nandito
Csak ne hozzon magával bounty csokit a játékosoknak. 😀 😀 Revis érkezését támogatom... 27 éves, jó játékos.pakesz
Williamsnek én is örülnék!!!! Revist se nagyon bánnám
Egyébként meg egyetértek Rajnával, a két falat kell rendbe vágni elsősorban!!! Ezek mellett pedig a safety poszttal kell vmit kezdeni, de nagyon sürgősen!!!!!!!!
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Alig hiszem, de lehet, hogy Gregg Williams jön hozzánk! Végre valami fejlődést mutató jel... Revisnek én is örülnék,nagy erősítés lehetne.Nandito
Csak ne hozzon magával bounty csokit a játékosoknak. 😀 😀 Revis érkezését támogatom... 27 éves, jó játékos.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Alig hiszem, de lehet, hogy Gregg Williams jön hozzánk! Végre valami fejlődést mutató jel... Revisnek én is örülnék,nagy erősítés lehetne.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 112
Nem lennék szomorú, ha Revis körül elkezdenénk szaglászni
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnos egy ilyen kis piacon csak sóherkedni lehet 😊 majd meglátjuk hogy alakulnak a dolgok, én a támadófalat most akutabb problémának látom, mint a védelmet, ott elég sok fejlődni képes ifjonc van, McCourty és Verner sem rosszak ,bár kétségtelenül jól jönne valaki eléjük. De ha a két falunk rendben lenne, elég lenne a jelenlegi secondary szvsz.Rajna
Safetybe viszont tragikus a helyzet, Griffint leszámítva nincs ott meghatározó ember. Valakit, vagy valakiket hozni kell, hogy McCourtyéknak segítsen.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Sajnos egy ilyen kis piacon csak sóherkedni lehet 😊 majd meglátjuk hogy alakulnak a dolgok, én a támadófalat most akutabb problémának látom, mint a védelmet, ott elég sok fejlődni képes ifjonc van, McCourty és Verner sem rosszak ,bár kétségtelenül jól jönne valaki eléjük. De ha a két falunk rendben lenne, elég lenne a jelenlegi secondary szvsz.

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Akkor folytatódjon az évünk egy jó FA piaccal, meg egy jó draft-tal. Nagyobb mozgás kell FA téren, mert tavaly elég gyengék voltunk (remélem idén nem bénázunk) a draft az jó volt. pakesz
Azért annyira egyértelműen nem mondanám, hogy jó volt a draftunk, mert ugyan többen jól teljesítettek az osztályból, de a hiányposztra igazolás elmaradt (pl:magas CB draft)egozo
A "jó" CB-ket elvitték hamarabb (3 CB) , max feltrade jó pár pick-ért akkor talán lett volna rá esély. Claiborne, Gilmore, Kirkpatrick az említett CB-k, egyik se váltotta meg a világot, még lehet, hogy jól jártunk. Ettől függetlenül jönnie kell CB-nek lehet FA-ról jobb lenne. pakesz
Ebben az utobbiban igazad van, csak az a baj, hogy öreg Bud nem fog pénzt adni rá. Egy meghatározó CB-ért rendesen a zsebbe kell nyúlni.egozo
Ha megint a sóherkedés fog menni, akkor inkább tényleg jobb ha elmegy "nyugdíjba" és a tv-ben megnézi a meccseket. Nem kell elverni az összes pénzt, de így akkor mit érünk vele, ha ki sincs használva. Wimbley-re, McCourthy-ra van pénz akkor másra is legyen!!!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Akkor folytatódjon az évünk egy jó FA piaccal, meg egy jó draft-tal. Nagyobb mozgás kell FA téren, mert tavaly elég gyengék voltunk (remélem idén nem bénázunk) a draft az jó volt. pakesz
Azért annyira egyértelműen nem mondanám, hogy jó volt a draftunk, mert ugyan többen jól teljesítettek az osztályból, de a hiányposztra igazolás elmaradt (pl:magas CB draft)egozo
A "jó" CB-ket elvitték hamarabb (3 CB) , max feltrade jó pár pick-ért akkor talán lett volna rá esély. Claiborne, Gilmore, Kirkpatrick az említett CB-k, egyik se váltotta meg a világot, még lehet, hogy jól jártunk. Ettől függetlenül jönnie kell CB-nek lehet FA-ról jobb lenne. pakesz
Ebben az utobbiban igazad van, csak az a baj, hogy öreg Bud nem fog pénzt adni rá. Egy meghatározó CB-ért rendesen a zsebbe kell nyúlni.
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Akkor folytatódjon az évünk egy jó FA piaccal, meg egy jó draft-tal. Nagyobb mozgás kell FA téren, mert tavaly elég gyengék voltunk (remélem idén nem bénázunk) a draft az jó volt. pakesz
Azért annyira egyértelműen nem mondanám, hogy jó volt a draftunk, mert ugyan többen jól teljesítettek az osztályból, de a hiányposztra igazolás elmaradt (pl:magas CB draft)egozo
A "jó" CB-ket elvitték hamarabb (3 CB) , max feltrade jó pár pick-ért akkor talán lett volna rá esély. Claiborne, Gilmore, Kirkpatrick az említett CB-k, egyik se váltotta meg a világot, még lehet, hogy jól jártunk. Ettől függetlenül jönnie kell CB-nek lehet FA-ról jobb lenne.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Akkor folytatódjon az évünk egy jó FA piaccal, meg egy jó draft-tal. Nagyobb mozgás kell FA téren, mert tavaly elég gyengék voltunk (remélem idén nem bénázunk) a draft az jó volt. pakesz
Azért annyira egyértelműen nem mondanám, hogy jó volt a draftunk, mert ugyan többen jól teljesítettek az osztályból, de a hiányposztra igazolás elmaradt (pl:magas CB draft)
több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
a névsort nem elemezve, legalább úgy megyünk neki a draftnak és holtszezonnak, hogy az edzői kar fel tud rá készülni.
aztán majd meglátjuk, hogy milyen eredménnyel.

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Akkor folytatódjon az évünk egy jó FA piaccal, meg egy jó draft-tal. Nagyobb mozgás kell FA téren, mert tavaly elég gyengék voltunk (remélem idén nem bénázunk) a draft az jó volt.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Itt vannak az új edzők:

 www.titansonline.com/news/article-1/Titans-Announce-Changes-to-Coaching-Staff/662c2650-e3e4-4b1b-b8c2-2d4e25d2358cpakesz
"nagyon jónak tűnik a névsor", szuper... 😕rezső
Én sem vagyok elragadtatva, de hát ez van, ezt kell szeretni. 😕 Bár cáfolnának meg minket, és felfelé indulna meg a csapat idén!Nandito
Ilyen az edzői stáb, ez van... még nem dolgoztak semmit sem a posztjukon nálunk, mit akartok??? Változás történt, igaz egy új OC-val másabb lenne a téma, de most itt vannak ezek az "új" edzők, bizakodjunk,hogy jó munkát fognak végezni. A többi a játékosokon múlik. Nem a TE coach,vagy WR coach fogja hívni a játékokat és nem az OC felelős azért, ha folyamatosan dropolnak az elkapók,TE-ek. Ő azért felelős, mert szar játékokat hív.
Mondjátok el akkor miért nem jók ezek az edzők.... Shawn Jefferson pl miért nem jó? Nem véletlenül volt 7 évig a Lionsban... Majd szezon közben, vagy inkább után értékeljük őket, ennyi.pakesz
Azért háborgok már most, mert nem ezeknek a változásoknak kellett volna történniük. Egozóhoz hasonlóan nekem is "bizonyított" Loggains, Gray a franchise történetének legrosszabb védelmét rakta össze, Munchak pedig alkalmatlan HC-nek. A most kinevezettekről: az egész egy összekukázott sornak tűnik, akikből Jefferson és Henshaw lehet jó választás. Őszintén, Te ebből a szakmai stábból kinézed, hogy legközelebb PO-ba jutunk? Én egyelőre nem. És akkor még hol van az SB...

Ezzel be is fejeztem, szeptemberig nem szidok senkit sem. 😊 Kívánom, hogy neked legyen igazad, és valami jó történjen velünk a 2013-as szezonban.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Itt vannak az új edzők:

 www.titansonline.com/news/article-1/Titans-Announce-Changes-to-Coaching-Staff/662c2650-e3e4-4b1b-b8c2-2d4e25d2358cpakesz
"nagyon jónak tűnik a névsor", szuper... 😕rezső
Én sem vagyok elragadtatva, de hát ez van, ezt kell szeretni. 😕 Bár cáfolnának meg minket, és felfelé indulna meg a csapat idén!Nandito
Ilyen az edzői stáb, ez van... még nem dolgoztak semmit sem a posztjukon nálunk, mit akartok??? Változás történt, igaz egy új OC-val másabb lenne a téma, de most itt vannak ezek az "új" edzők, bizakodjunk,hogy jó munkát fognak végezni. A többi a játékosokon múlik. Nem a TE coach,vagy WR coach fogja hívni a játékokat és nem az OC felelős azért, ha folyamatosan dropolnak az elkapók,TE-ek. Ő azért felelős, mert szar játékokat hív.
Mondjátok el akkor miért nem jók ezek az edzők.... Shawn Jefferson pl miért nem jó? Nem véletlenül volt 7 évig a Lionsban... Majd szezon közben, vagy inkább után értékeljük őket, ennyi.pakesz
Az offensive coordinator nekem épp eleget "bizonyított" idén, elegem is volt belőle...Te nem láttad a szezont?egozo
Láttam, de ebben a cikkben a többi edzőről volt szó inkább, az OC mehetett volna a....

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Itt vannak az új edzők:

 www.titansonline.com/news/article-1/Titans-Announce-Changes-to-Coaching-Staff/662c2650-e3e4-4b1b-b8c2-2d4e25d2358cpakesz
"nagyon jónak tűnik a névsor", szuper... 😕rezső
Én sem vagyok elragadtatva, de hát ez van, ezt kell szeretni. 😕 Bár cáfolnának meg minket, és felfelé indulna meg a csapat idén!Nandito
Ilyen az edzői stáb, ez van... még nem dolgoztak semmit sem a posztjukon nálunk, mit akartok??? Változás történt, igaz egy új OC-val másabb lenne a téma, de most itt vannak ezek az "új" edzők, bizakodjunk,hogy jó munkát fognak végezni. A többi a játékosokon múlik. Nem a TE coach,vagy WR coach fogja hívni a játékokat és nem az OC felelős azért, ha folyamatosan dropolnak az elkapók,TE-ek. Ő azért felelős, mert szar játékokat hív.
Mondjátok el akkor miért nem jók ezek az edzők.... Shawn Jefferson pl miért nem jó? Nem véletlenül volt 7 évig a Lionsban... Majd szezon közben, vagy inkább után értékeljük őket, ennyi.pakesz
Az offensive coordinator nekem épp eleget "bizonyított" idén, elegem is volt belőle...Te nem láttad a szezont?
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Itt vannak az új edzők:

 www.titansonline.com/news/article-1/Titans-Announce-Changes-to-Coaching-Staff/662c2650-e3e4-4b1b-b8c2-2d4e25d2358cpakesz
"nagyon jónak tűnik a névsor", szuper... 😕rezső
Én sem vagyok elragadtatva, de hát ez van, ezt kell szeretni. 😕 Bár cáfolnának meg minket, és felfelé indulna meg a csapat idén!Nandito
Ilyen az edzői stáb, ez van... még nem dolgoztak semmit sem a posztjukon nálunk, mit akartok??? Változás történt, igaz egy új OC-val másabb lenne a téma, de most itt vannak ezek az "új" edzők, bizakodjunk,hogy jó munkát fognak végezni. A többi a játékosokon múlik. Nem a TE coach,vagy WR coach fogja hívni a játékokat és nem az OC felelős azért, ha folyamatosan dropolnak az elkapók,TE-ek. Ő azért felelős, mert szar játékokat hív.
Mondjátok el akkor miért nem jók ezek az edzők.... Shawn Jefferson pl miért nem jó? Nem véletlenül volt 7 évig a Lionsban... Majd szezon közben, vagy inkább után értékeljük őket, ennyi.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Itt vannak az új edzők:

 www.titansonline.com/news/article-1/Titans-Announce-Changes-to-Coaching-Staff/662c2650-e3e4-4b1b-b8c2-2d4e25d2358cpakesz
"nagyon jónak tűnik a névsor", szuper... 😕rezső
Én sem vagyok elragadtatva, de hát ez van, ezt kell szeretni. 😕 Bár cáfolnának meg minket, és felfelé indulna meg a csapat idén!

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Valaki elmagyarázná, miért van az egyik helyen 12,8, a másikon 19,4 millió?
Nandito
Sztem egyik a 2012es, másik a 2013as adat (HA nem változna semmi, ami lehetetlen. Eleve nem is lenne meg a keret például). Tehát játékosok szerződése lejár, mások fizetése emelkedik, szumma más jön ki.ulpianus
Köszönöm a válaszokat! Empty taxié is érthető, de ez valahogy reálisabbnak tűnik.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Itt vannak az új edzők:

 www.titansonline.com/news/article-1/Titans-Announce-Changes-to-Coaching-Staff/662c2650-e3e4-4b1b-b8c2-2d4e25d2358cpakesz
"nagyon jónak tűnik a névsor", szuper... 😕rezső
Jó lenne ha Shawn Jefferson azt hozná ki a WR-einkből, mint amit Megatronból hozott ki. 😀 7 évig volt a Lions WR edzője.
Azért már annak is örülnék, ha nem lenne annyi drop mint tavaly...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 887 — Circus Maximus
Valaki elmagyarázná, miért van az egyik helyen 12,8, a másikon 19,4 millió?
Nandito
Sztem egyik a 2012es, másik a 2013as adat (HA nem változna semmi, ami lehetetlen. Eleve nem is lenne meg a keret például). Tehát játékosok szerződése lejár, mások fizetése emelkedik, szumma más jön ki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Valaki elmagyarázná, miért van az egyik helyen 12,8, a másikon 19,4 millió?

Nandito
Nem kell a szerződések összes részletét nyilvánosságra hozni ezért van különbség a kalkulációkban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Itt vannak az új edzők:

 www.titansonline.com/news/article-1/Titans-Announce-Changes-to-Coaching-Staff/662c2650-e3e4-4b1b-b8c2-2d4e25d2358cpakesz
"nagyon jónak tűnik a névsor", szuper... 😕