Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Uraim, az a nagy helyzet, hogy olyan eszement eredmények születnek szinte minden héten, hogy a halvány rajt ellenére sem kilátástalan a helyzetünk. Tudom, most felemlegethetné mindenki, hogy alig egy hete azt íram: a csapat KUKA, de most úgy áll a dolog, hogy alig van kiemelkedő csapat, mindenki botlik, s a Steelers elleni siker reményt adhat!!
Persze reálisan értékelve, ez a csapat nem mutatott annyit, hogy bizakodjunk, de mégis - nem tudom. Mit gondoltok????
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Még jó, hogy mondtam a "minden meccs más, és nincs pípírforma" szlogent. 😀 Be is jött ez a dolog. Ezért szép ez a játék mert a múlthéten nem ezt a csapatot láttuk a pályán, és erre most... Ha kikaptunk volna azt mondanám: igen így ki lehet kapni, élvezetes játék volt, és mindent beleadtak.Persze így még édesebb ez a játék, hogy megnyertük a meccset, végig nagyon izgalmas volt. Véleményem szerint igaz, hogy csapatként győzünk és vesztünk de, elsősorban most a Defense nyerte meg a meccset, másodsorban a Special Team, harmadsorban pedig az Offense.Cook vethetne Thompsontól blokkolási leckéket. Ja és kapufás field goal-t se sűrűn látni főleg úgy, hogy 22 yardról... 😀 Necces volt 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ajánlom mindenkinek, megéri megnézni. 😀
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/uqroz2kv1pv4wwx4xlkt
2012 NFL Cheerleaders: Best of Week 6
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
csak éjjel láttam, így bővebben nem szakmáznék róla, mindenesetre nyilvánvaló volt, hogy a Steelersnek jobban hiányoztak az ő sérültjei, mint nekünk a mieink... különösen a meccs közbeni támadófal átszervezés ment nehezen.
na mind1, legyen ez az ő bajuk; nekünk meg azért szerintem jól jön nagyon ez a mini bye...

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Végig néztem a meccset és rengeteg ténylegesen pozitív dolgot láttam.
Nagyon jól működött a D# fal. Egyrészről remek volt a pass rush, nagy volt a nyomás BB-n másrészt a futások jó része is ott állt meg. Secondary: hááát az már más tészta. Az IC ellenére nem voltak a topon a srácok..a többit délután ha kialudtam magam 😀Laki
Visszatértél? Helyes! 😊 Azért volt kis szerencsénk is, de a lényeg, hogy remek győzelmet arattunk. Tényleg felszívták magukat a srácok, de sajnos az elhibázott üközések most sem hiányoztak, és a támadásainkban is volt nem egy hajmeresztő pillanat. AZ ST munka kiváló, Shaw blokkolt puntja nagy lendületet adott. Nekem az volt a meccs jelenete. Nagyon tetszett még Mike Martin játéka, remélem sokra viszi nálunk.

Music City Miracle
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Sajna nem láttam a meccset, de szép meglepetést okoztak a fiúk!!!!!!! Lehet, hogy használt nekik, hogy ennyire lesújtóan hallgattunk róluk itt az elmúlt napokban!!! 😊rezső
A Sport2 tv 15.15-től ismétel, én azt nézem. 😊Nandito
én szerintem majd csak a 22 órás ismétlést tudom megnézni a Sport 1-en - de köszi 😊
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
ezért lesz jó, ha felborítjuk a papírformát. igazság szerint nincs miről írni. vártam McCarthy visszatérését de csak arra a missed tackle-re emlékszem mint érdemi momentuma; amíg CJ-vel egy meccsen a futások 50%-ban az első ember a LoS mögött találkozik, addig nem lesz itt semmi. volt valamikor 2-3 meccse egy érdekes statisztika, hogy CJ futotta a legtöbb yardot az első védővel találkozás után - és akkor volt valami 1,5-ös ypc-je, míg ez a mutató valami 2.5, vagy 3 fölötti vagy vmi ilyesmi volt.
na mind1, este csak annyit remélek, hogy szívesen maradok fent a második félidőre is...Titans
Gondolom, megérte fennmaradni! 😀 McCarthy védelmében, hogy még mindig nem teljesen egészséges, és azért sokat kihagyott.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajna nem láttam a meccset, de szép meglepetést okoztak a fiúk!!!!!!! Lehet, hogy használt nekik, hogy ennyire lesújtóan hallgattunk róluk itt az elmúlt napokban!!! 😊rezső
A Sport2 tv 15.15-től ismétel, én azt nézem. 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Sajna nem láttam a meccset, de szép meglepetést okoztak a fiúk!!!!!!! Lehet, hogy használt nekik, hogy ennyire lesújtóan hallgattunk róluk itt az elmúlt napokban!!! 😊
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Végig néztem a meccset és rengeteg ténylegesen pozitív dolgot láttam.
Nagyon jól működött a D# fal. Egyrészről remek volt a pass rush, nagy volt a nyomás BB-n másrészt a futások jó része is ott állt meg. Secondary: hááát az már más tészta. Az IC ellenére nem voltak a topon a srácok..a többit délután ha kialudtam magam 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Ebben bízhatunk, ahogy már korábban mondtam, nincs igazán papírforma, minden meccs más, a múltkor nagyon gyengék voltunk, de az egy másik meccs volt. Nem azt mondom, hogy egy villámcsapásra minden tuti lesz, de azt a meccset el kell felejteni és most mindenkinek 120%-ot kell nyújtania! Hajrá! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
QB Jake Locker (shoulder), RB Javon Ringer (knee) and T Mike Otto (knee) are out. S Jordan Babineaux (knee), LB Patrick Bailey (hand), LB Colin McCarthy (ankle) and DE Scott Solomon (hamstring) are questionable. WR Kenny Britt (ankle), CB Ryan Mouton (knee) and CB Alterraun Verner (thigh) are probable

Music City Miracle
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
ezért lesz jó, ha felborítjuk a papírformát. igazság szerint nincs miről írni. vártam McCarthy visszatérését de csak arra a missed tackle-re emlékszem mint érdemi momentuma; amíg CJ-vel egy meccsen a futások 50%-ban az első ember a LoS mögött találkozik, addig nem lesz itt semmi. volt valamikor 2-3 meccse egy érdekes statisztika, hogy CJ futotta a legtöbb yardot az első védővel találkozás után - és akkor volt valami 1,5-ös ypc-je, míg ez a mutató valami 2.5, vagy 3 fölötti vagy vmi ilyesmi volt.
na mind1, este csak annyit remélek, hogy szívesen maradok fent a második félidőre is...

több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Senki sem túl bőbeszédű.....
A kommentek gyakorisága híven tükrözi csapatunk kiváló játékát!!!!!!!
A papírforma szerint ma is kiváló élményekkel gazdagodhatunk!!!!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Locker csütörtökön sem játszik.
több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ringerrel mi lett??ZoliZoltán
4-6 hétig pihen.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ringerrel mi lett??
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A 3. negyedig bírtam nézni ezt a szerencsétlenkedést... Mit akarunk, hogy ha pl az első Vikings TD-né ketten nem tudják leütközni a wr-t... Vernert akkor verték meg amikor akarták, McCarthy-nak pedig nem tett jót a "pihenő". Nem igazán olvasta a játékokat. Támadójáték meg... értékelhetetlen, Hasselfuck, mint ha nem is ezen a meccsen lett volna, dobált össze-vissza. A 2 int-ből inkább a második ami a védelem érdeme, az szép volt. Csak utána az offense-nek kellett volna mutatni valamit, de ez elmaradt.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Néztem egy ideig ezt meccsnek nevezett izét!!! Bár ne tettem volna!!!! Röviden annyit mondanék csak, hogy iszonyatosan lassúak vagyunk mindkét oldalán a labdának. A támadásaink egyszerűen értékelhetetlenek voltak, a védelmünk pedig puha - ennyi. Ez a csapat sajnos kuka!!!!!!!!!
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nem borult a papírforma, ismét kikaptunk. A támadásaink szokásosak voltak, semmi futójáték és Hasselbeck sem találta a ritmust - nekem nagyon hiányzott Locker. A védelem igyekezett - két int és sack is összejött -, de nyilván belefáradnak, hogy tartaniuk kell az eredményt, így a végére ismét 30 pontot kaptak. Persze voltak hibáik is, de nem ezen múlt.
A jelenlegi kilátások szerint csoda kell, hogy a Steelerst meg tudjuk szorítani. Utána kicsit könnyebb lesz a sorsolásunk, talán több w is összejön. De úgy tűnik, jó helyről draftolthatunk 2013-ban.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
OUT : QB Jake Locker (shoulder)

QUESTIONABLE: LB Patrick Bailey (hand), WR Kenny Britt (ankle), LB Colin McCarthy (ankle), T Mike Otto (finger/knee) and DE Scott Solomon (hamstring)

Probable: TE Jared Cook (shoulder)
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
na aludtam rá néhányat, de még mindig nem értem, hogy Locker hogyan nem látta azt a nyílvánvaló blitzet amibe belesérült. a falat se értem és nekem jóval több problémám van velük, mint Munchaknak... a védelem meg ha azt veszem nem is volt rossz, ahhoz képest, hogy mennyi időt töltöttek pályán, meg, hogy az O kapott 2TD-t; a védelem mondjuk tényleg nem sok turnovert csinál.

és valahogy mégis úgy érzem, hogy a hétvégén eredményesek leszünk.

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnos elég komoly Locker sérülése, de reméljük, nem kell műteni. Nagyon nem örülök, hogy nem játszhat. 😕

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Először is jobbulást Lockernek, rem a hétvégén tud kezdeni.

Másodszor, Palmert folyamatosan elzavarnánk a támadásaink miatt, meg van is alapja a dolognak. De a védekezésünk se jobb, sőt egyenesen tragikus. Komolyan, úgy pattogtak le néha az embereink az ellenről, mintha most játszottak volna életükben először focit. Hol vannak a sack-ek? Nyilván ligaelit támadófal volt velünk szemben, de hogy egyet sem tudunk csinálni, az nonszensz. Közben meg kitömnek minket, bár ha a két int-et nem számoljuk, akkor a 24 pont már nem is olyan sok. Legyen úgy, hogy McCarthy visszatérése megold dolgokat, de azért nem sok jót jelent a folytatásra, ha azon kell aggódni, nehogy megsérüljön ismét. Szóval Graytől és csapatától is többet várnék, jó lenne nem ideje korán kukába dobni ezt a szezont.
Akárhogy is alakul, de remélem mindenki észbe kap, és a jövőben elkezdünk hiányposztra igazolni. Van is lecsó, tovább már ne spóroljunk.
Nandito
Azért a támadó csapatból könnyebb válogatni, mint a védelemből... minőségileg összehasonlíthatjuk pl:Britt,Washington,Wright,DW,Hawkins,Cook,Stevens,CJ,Locker...stbpakesz
Nyilván az, de a védelmet se sajnáljuk le, van azért miből válogatni. McCarthy, Wimbley, Ayers, Mike Martin, Casey, Griffin, Verner

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Először is jobbulást Lockernek, rem a hétvégén tud kezdeni.

Másodszor, Palmert folyamatosan elzavarnánk a támadásaink miatt, meg van is alapja a dolognak. De a védekezésünk se jobb, sőt egyenesen tragikus. Komolyan, úgy pattogtak le néha az embereink az ellenről, mintha most játszottak volna életükben először focit. Hol vannak a sack-ek? Nyilván ligaelit támadófal volt velünk szemben, de hogy egyet sem tudunk csinálni, az nonszensz. Közben meg kitömnek minket, bár ha a két int-et nem számoljuk, akkor a 24 pont már nem is olyan sok. Legyen úgy, hogy McCarthy visszatérése megold dolgokat, de azért nem sok jót jelent a folytatásra, ha azon kell aggódni, nehogy megsérüljön ismét. Szóval Graytől és csapatától is többet várnék, jó lenne nem ideje korán kukába dobni ezt a szezont.
Akárhogy is alakul, de remélem mindenki észbe kap, és a jövőben elkezdünk hiányposztra igazolni. Van is lecsó, tovább már ne spóroljunk.
Nandito
Azért a támadó csapatból könnyebb válogatni, mint a védelemből... minőségileg összehasonlíthatjuk pl:Britt,Washington,Wright,DW,Hawkins,Cook,Stevens,CJ,Locker...stb

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks