Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Először is jobbulást Lockernek, rem a hétvégén tud kezdeni.
Nandito
Nem valószínű. Igaz, hogy nem a dobó karja, de egy sérüléssel, amire rövid időn belül megint rásérül az ember, nem szabad viccelni. Minden meccsben van kockázat, de a Vikes védelem ellen odaállítani sérülten... inkább épüljön fel teljesen.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Először is jobbulást Lockernek, rem a hétvégén tud kezdeni.

Másodszor, Palmert folyamatosan elzavarnánk a támadásaink miatt, meg van is alapja a dolognak. De a védekezésünk se jobb, sőt egyenesen tragikus. Komolyan, úgy pattogtak le néha az embereink az ellenről, mintha most játszottak volna életükben először focit. Hol vannak a sack-ek? Nyilván ligaelit támadófal volt velünk szemben, de hogy egyet sem tudunk csinálni, az nonszensz. Közben meg kitömnek minket, bár ha a két int-et nem számoljuk, akkor a 24 pont már nem is olyan sok. Legyen úgy, hogy McCarthy visszatérése megold dolgokat, de azért nem sok jót jelent a folytatásra, ha azon kell aggódni, nehogy megsérüljön ismét. Szóval Graytől és csapatától is többet várnék, jó lenne nem ideje korán kukába dobni ezt a szezont.
Akárhogy is alakul, de remélem mindenki észbe kap, és a jövőben elkezdünk hiányposztra igazolni. Van is lecsó, tovább már ne spóroljunk.

Music City Miracle
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Látom senkinek nem fűlik a foga írni a tegnapi meccs után...
Nem csodálom. Becsületesen bevallom, hogy a pickig néztem, mert addig láttam valami kis esélyt, utána már nem. Ez a harmadik negyed eleje volt, ha jól emlékszem...
Addig is feltűnt pár dolog:
-ami örömteli: volt futásunk
-Locker nem az a Big Ben típus, úgy látom elég hamar úgy érzi, hogy sérült
-a védelem a meccs eleji átjáróház után eléggé összeszedte magát
-attól függetlenül, hogy gyengébbek voltunk, a bírók egyértelműen ellenünk voltak (CJ elleni late hit, minden visszahordásnál block in the back szabálytalanság, ami olyan láthatatlan volt a nagy punt visszahordásnál, hogy még ismételni sem tudták, def holding, amikor a képernyőn egyértelműen látszott egy off holding is, a challange után semmilyen nézetből nem volt egyértelmű, hogy meg van a first down, mégis úgy itélte meg a ref, stb)
Utána már nem néztem, nem tudom mi volt, mert nem vagyok az a mazochista típus...
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Probable: Harris, Ringer
Questionable:Britt,Cook,Martin,Otto
Out: McCarthy

Brittnek a bokájával van valami, elkeseredett egy kicsit, hogy megint megsérült, nem csodálom...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
 www.titansonline.com/media-center/videos/All-Access-Munchaks-Locker-Room-Speech/30a222ff-5a70-42a4-b60c-96af5287bfaf

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
óóó én sem úgy gondoltam, de éppen azért volt zavaró, mert 58 percet tulajdonképpen jól lehozott és akkor két perc alatt kettő hiba.

Titans
Én pedig, csal a late hit-et vettem hibának. 😊 Egyébként jó volt, a második félidőben sajna ő is beleszürkült a gyenge védelembe.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
óóó én sem úgy gondoltam, de éppen azért volt zavaró, mert 58 percet tulajdonképpen jól lehozott és akkor két perc alatt kettő hiba.

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Annak aki nem látta a meccset úgy jöhet le az én és mások hozzászólásából is, hogy Ayers kerékkötő volt. A védelmében azért meg kell említeni, hogy szerintem a két nagy hibája ellenére a védelem legjobbja volt, és Verneren kívül más meg sem közelítette, talán még Griffin nem volt olyan rossz. A late hit egyértelműen azért volt, mert túl pörgött egy kicsit, a végén az odaütött labda, meg hatalmas nagy balszerencse volt.egozo
És ő szerezte az egyetlen sack-ünket is! 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Annak aki nem látta a meccset úgy jöhet le az én és mások hozzászólásából is, hogy Ayers kerékkötő volt. A védelmében azért meg kell említeni, hogy szerintem a két nagy hibája ellenére a védelem legjobbja volt, és Verneren kívül más meg sem közelítette, talán még Griffin nem volt olyan rossz. A late hit egyértelműen azért volt, mert túl pörgött egy kicsit, a végén az odaütött labda, meg hatalmas nagy balszerencse volt.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nos nemrég fejeztem be a meccset... nagyon jó meccs volt, de hát ki ne tudná már. 😊 Sok újdonságot nem tudok hozzátenni: nekem az egész meccsen tetszett a támadójáték, a védelem az első félidőben még elfogadható volt, de a másodikban nagyon gyengék voltunk. Azt csináltak amit akartak. 1:16-al a vége előtt így elszórakozni a 2 TD-s előnyt... Ayers büntetése volt az egyik kulcs, ami nagy butaságra utal. Sok dolgot lehetne hozni, pl ha Bironas legalább egyik kihagyott FG-ja bemegy, nincs miről beszélni. Hosszabbítás nélkül kellett volna lehozni ezt a meccset, jók voltunk, de ha így kaptunk volna ki, akkor igazán főtt volna a fejünk. Futójátékunk továbbra is gyenge, nem sok pozitívum van... Cook jól tolta, igaz blokkolni még mindig nem tud. Jó meccset láttunk és nagy örömünkre Titans győzelemmel zárult! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Más. Némileg furcsa, de dicsérték a csapatunkat a Sport tv-n. 😊 Pontosabban Faragó Ricsi könnyen átlépett a győzelmen, de Kovács Sanyi pár jó szót szólt az érdekünkbe - nem is emlékszem, mikor volt legutóbb erre példa.Nandito
Na reméljük akkor, hogy ez a dicséret odáig fog vezetni, hogy két hét múlva a mi meccsünket fogják választani amikor a Vikings ellen játszunk. 😛 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
na akkor néhány gondolat, ami azért egy W után mindig könnyebb, még ha most inkább a negatívumokat fogom előre venni:
CJ nem merte körbefutni KVB-t. nem keresem ki a játékot, de tisztán emlékszem, hogy a LOS mögött találkoztak, szerintem simán körbe kellett volna futnia, erre megpróbált visszavágni... szörnyű volt.
úgy álltunk fel az onside kick-re, mintha sose készültünk volna rá. katasztrofális volt a felállás, aztán persze ki is használták.
Bironas nem tudom, hogy mennyire húzódott meg, végülis normálisan befejezte a meccset, de az ő kihagyott FG-i lehettek volna a kulcsmomentumok.
Ayers roughing the passer hibája ami szerintem elfogadhatatlan alig több, mint egy perccel a vége előtt két TD vezetésnél (ami életben tartotta őket); illetve persze a végén az amilyen botrányos módon paskolta a detroiti kezébe a hail mary-t... brrrrr.
na mind1, a pozitívumok messze felülmúlták ezeket a dolgokat és Locker játéka, valamint azért a nagy játékra való képesség (első csapat 5db 60 yd feletti TD-vel egy meccsen), végre hosszú idő után először a játékhívás a reverse punt return-nel, Verner agilitása, Cook ereje (nagyon remélem, hogy nem komoly a sérülése), foltokban CJ megindulása (de még mindig nagyon kevés), győzelem na.

szerintem a Houston D sok lesz nekünk (meg a futójátékuk, meg a passzjátékuk) szóval ha csak egy kicsit is azt látom, hogy a jó úton haladunk tovább, akkor elégedett leszek (de messze még a hétvége...)

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Kicsit lenyugodva egyetlen hiányérzetem van, hogy továbbra is rengeteg pontot kapunk. Ha a hail maryt nem hozzuk össze, akkor is 34 pontig jut a Lions, tehát eddig mindhárom ellenfelünk 30 pont fölé jutott. Nem tudom mit lehet kitalálni - mint többen is írtátok, nagy need-ek vannak nálunk a védelemben -, de hosszú távon ez semmiképpen sem egészséges. Főleg, hogy megyünk Houstonba... Nekem egyelőre Verner játéka a kellemes meglepetés, a legjobb CB eddig.
Más. Némileg furcsa, de dicsérték a csapatunkat a Sport tv-n. 😊 Pontosabban Faragó Ricsi könnyen átlépett a győzelmen, de Kovács Sanyi pár jó szót szólt az érdekünkbe - nem is emlékszem, mikor volt legutóbb erre példa.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Most nézem az nfl magazint és ez a gyíkarc Rivers az egyik playnél amikor eldobta a labdát, jött Wimbley és lenyomta a földre. (nem volt szabálytalan) Erre Rivers elkezdi ott nyomatni, hogy : thank you,thank you,thank you... mindig is egy nagyképű majom volt,(beszólogatott a nézőknek, meg játékosoknak is) Remélem legközelebb lenyomják, mint a bélyeget és mehet a thank you. 😀pakesz
Sajnos az büntis eset volt. (Ne firtassuk, hogy a játékvezetők hibáztak-e.) Rivers meg azért nyomatta a "thank you-kat", mert különben vége lett volna a támadásoknak, így meg folytathatták. Egyébként szerintem is gyíkarc!!! 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Washington 100. meccsét ünnepelte azzal a szép hát mögötti elkapással! Grat nek!
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Nu, azanyját!!!!!!!!!
szal, sok mindenre számítottam, de erre azért nem. Meglepetésemre nagyon jó meccset játszottunk összességében. A támadójátékunk az első félidőben teljesen rendben volt, a másodikban viszont voltak kisebb gondok, de túléltük!!!
Én egy perccel a vége előtt álltam fel a melóból, lekapcsoltam a streamet, s úgy mentem haza, hogy milyen szép győzelmet arattunk, aztán otthon bekapcsoltam a gépet, s majdnem leestem a székről, mikor láttam, hogy hosszabbítás van!!!!
A passzjátékunk nagyon rendben volt, de én - a statok ellenére - sem vagyok elégedetlen a futójátékkal. Ott is látszott előrelépés, CJ többször úgy mozgott mint egy RB 😊, most kevesebbet hezitált. A vége előtt nem sokkal még 11 kísérlet 42 yarddal állt, ami nem kiemelkedő, de nem is rossz. A végén a minuszos playeit nem láttam, addig viszont csak egyetlen ilyenje volt - még az első félidőben -, ami viszont egyértelműen Cook sara volt, miután egyszerűen elfelejtette blokkolni az LB-t, aki könnyedén letarolhatta CJ-t. Azért nagyon nem lenne jó, ha rendszeresen ilyen keveset futnánk. Tegnap is úgy éreztem, hogy többször meg lehetne próbálni...
Azért a második félidőben majdnem elcsesztük az egyébként sima meccset, ha nincs a return TD, sztem el is bukjuk. Az a legjobb pillanatban, rögtön a Lions-fordítása után jött...
Örülök a győzelemnek!!!!!
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Végre megvan az első W. Remélem most még lesz belőle 13 😊
Akkor kezdjük az elején, vagyis a végén: ezt a meccset simán kellett volna hozni, és nem a kiváló játék miatt, hanem mert másfél perc alatt 14 pontot nem illik eladni, főleg nem nem egy hail maryvel a végén 😕
Nagyon örülök a győzelemnek, csak sokan nehogy azt gondolják, hogy most minden oké.
Futójátékunk továbbra sincs, és ez CJ-n ugyanúgy múlik, mint a falon, vagy a play callingon. Igazán kipróbálhatnánk már valaki mást is futóban...
Locker viszont nagyon hozta magát, küzdött, futott, jók voltak a passzai, igazai vezér volt, sokat köszönhetünk neki, remélem ílyen marad, mert akkor még sok örömünk lehet benne.
Washington és Cook elkapása élményszámba ment, de utobbi sérülése után megnéztem volna azért Thompsont, hogy a hatalmas ütközése mellett tud-e elkapni is, vagy az még kemény dió neki?
Britt még nem a régi, de a passzjáték úgy tűnik nélküle is működik.
A védelem egy teljesen más kávéház: az LB-k még csak csak, bár Ayers két butasága is kellett a hosszabbításhoz. De a fal pl teljesen hatástalan önmagában, a secondary így aztán szintén teljesen kiszolgáltatott. Meg különben is elég gyengék, még Verner és Griffin nyújtott elfogadhatót. McCourty eddig abszolút nem igazolta új szerződésének jogosságát, aki ilyen pénzt kap, szerintem annak legalább egy Calvin Johnson szintű elkapó közelébe kéne maradnia, hát neki köze nem volt hozzá. Sokadszor írom le, innen nagyon hiányzik egy klasszis CB.
A spec team, viszont brillírozott Bironas kivételével. Az a passz Reynaudtól, vagy az a blokk Thompsontól minden pénzt megért. De a meccs jelenete akkor is Verner kézből kivett fumblija volt.

Grat a győzelemhez! Go Titans!
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Ezt pedig érdemes teljesen végignézni. Az én szívem is majdnem megállt néhányszor.
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Csak a meccs végét láttam, de majdnem elcsesztük. A szívinfarktus kerülget. Lényeg, hogy meg van az első W!!!!

Music City Miracle
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
igazság szerint én csak abban bízom, hogy legalább egy félidőt pariban leszünk és legalább egy kicsit kevesebb lesz a 3 and out... lesz némi futójáték meg úgy általában biztatóbb lesz a játék képe.
Az eredmény szempontjából (sajnos) nincsen sok elvárásom.

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Titans Inactives

#11 QB Rusty Smith
#21 RB Javon Ringer
#38 S Al Afalava
#52 LB Colin McCarthy
#66 T Mike Otto
#72 G Deuce Lutui
#87 WR Lavelle Hawkins

Titans lineup changes:

#92 Will Witherspoon will start in place of McCarthy at middle linebacker.
#55 Zach Brown will start at weakside linebacker.
#26 Jordan Babineaux will start in place of Robert Johnson at strong safety.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Most nézem az nfl magazint és ez a gyíkarc Rivers az egyik playnél amikor eldobta a labdát, jött Wimbley és lenyomta a földre. (nem volt szabálytalan) Erre Rivers elkezdi ott nyomatni, hogy : thank you,thank you,thank you... mindig is egy nagyképű majom volt,(beszólogatott a nézőknek, meg játékosoknak is) Remélem legközelebb lenyomják, mint a bélyeget és mehet a thank you. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem tudom, jó-e nekünk, hogy a Lions talán most nem a két TE-s játékot fogja erőltetni... nem igazán tudjuk levédekezni, de ha a WR-eket fogják tolni talán odaérhet a secondary. Futás ellen meg "viszonylag" jók voltunk tavaly, most meg.... szétfutnak. Reménykedem és szurkolok! GO TITANS! (Kit érdekel a "papírforma" 😊 )

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Jó lenne ma végre nyerni. Remélem, a támadójátékunk javul, de félek, megint szétdobálják a védelmünket.

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: McCarthy
Questionable: Marks,Martin,Otto,Ringer
Probable: Brown,Harris

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks