Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Britt egy meccses eltiltást kapott, nem fog játszani a nyitó fordulóban. Boston
Tucatnyi alkalommal kerül szembe a törvénnyel és egy meccs az eredménye. Vicc.DoM
Hát én is sokallom 😀
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Megvolt a keretszűkítés tőlük elköszöntünk:

WR Devin Aguilar, TE Brandon Barden, DT Zach Clayton, G Kyle DeVan, DT Lamar Divens, S Aaron Francisco, TE Cameron Graham, CB Chris Hawkins, G Michael Jasper, WR James Kirkendoll, FB Collin Mooney, C Chris Morris, WR Michael Preston, DE Malcolm Sheppard, S Tracy Wilson, WR DJ Woods.

IR:

DE Dave Ball, DE Leger Douzable, G Ryan Durand, LB Kevin Malast, CB Terrence Wheatley.

Ball, és Douzable elég nagy veszteség... DE tekintetében nem jártunk jól. Ráadásul egy valakit lehet majd aktiválni.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hé tenessee fanok , kicsi segítséget kérnék , szerintetek milyen a teljesítménye akeem ayers-nek az idei évben? Tc-kben jól muzsikált ? Elmozdithatatlan a kezdő poziciójából?Petikievak01
Tavaly jól teljesített, reméljük idén is tuti lesz. A pre meccseket nem láttam, csak statokat nézegettem. Szerintem idén is kezdő lesz, nem tudok helyette mást elképzelni.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ex-jaguár Douzablet IRre raktátok.
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Hé tenessee fanok , kicsi segítséget kérnék , szerintetek milyen a teljesítménye akeem ayers-nek az idei évben? Tc-kben jól muzsikált ? Elmozdithatatlan a kezdő poziciójából?

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Pozitív mérleggel zártuk a pre season-t, de azért nem vagyok nyugodt Locker-t illetően, ettől függetlenül örülök, hogy ő fog kezdeni a Pats ellen.Britt visszatérésével valamivel "könnyebb" dolga lesz. A felkészülési meccsek alapján, de már az előző szezonban is látható volt, hogy Jerry Gray nagyon jó munkát végez. A rosterrel kapcsolatban, remélem a CJ,Ringer,Harper hármas megmarad, plusz Reynaud a visszahordásokhoz nagyon kelleni fog.
Sikeres szezont kívánok! 😊 GO TITANS! pakesz
Sajnos hullámzik Locker teljesítménye, de a padon soha nem lesz meccsrutinja, szóval kezdjen csak. Nem is tudom, a négy futót sokallanám. Lehet, hogy Ringerről, vagy Harperről le kéne mondani...

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Britt egy meccses eltiltást kapott, nem fog játszani a nyitó fordulóban. Boston
Tucatnyi alkalommal kerül szembe a törvénnyel és egy meccs az eredménye. Vicc.DoM
Mi azért annyira nem bánjuk. 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Britt egy meccses eltiltást kapott, nem fog játszani a nyitó fordulóban. Boston
Tucatnyi alkalommal kerül szembe a törvénnyel és egy meccs az eredménye. Vicc.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Britt egy meccses eltiltást kapott, nem fog játszani a nyitó fordulóban.

Do your job
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Pozitív mérleggel zártuk a pre season-t, de azért nem vagyok nyugodt Locker-t illetően, ettől függetlenül örülök, hogy ő fog kezdeni a Pats ellen.Britt visszatérésével valamivel "könnyebb" dolga lesz. A felkészülési meccsek alapján, de már az előző szezonban is látható volt, hogy Jerry Gray nagyon jó munkát végez. A rosterrel kapcsolatban, remélem a CJ,Ringer,Harper hármas megmarad, plusz Reynaud a visszahordásokhoz nagyon kelleni fog.
Sikeres szezont kívánok! 😊 GO TITANS!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
VY-nak ennyi idő jutott a Billsben.Cut...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
11 játékostól elköszöntünk első körben:

QB Nick Stephens, RB Herb Donaldson, TE Joey Haynos, WR Laquinton Evans, WR Chase Deadder, WR Marcus Harris, OL William Vlachos, OL George Bias, OL Jonathan Palmer, S Christian Scott and K William Batson

Mariani IR, Markelle Martin Reserve/PUP.

Jó hír, hogy Britt már a Pats ellen 12-15 snap-ben szerepet kaphat. Sok sikert neki a visszatérésben, és sérülésmentes szezont mindenkinek.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mccarthy Uban is nagy király volt. nem értem a scoutoknak miért nem tetszett...braxa88
hát én ott is láttam majd minden meccsét (az utolsó évéből biztosan), de csak a Senior Bowl miatt húztam be a GM játékban is. az NFL-ben egészen más szintet produkál (előnyére).
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
mccarthy Uban is nagy király volt. nem értem a scoutoknak miért nem tetszett...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Marianit nagyon sajnálom, nyílt törése volt, azonnal kórházba szállították és műtötték, többet sajnos még nem tudok, de borzasztó volt látni, egy-két socceres mészárlást leszámítva ez a legdurvább törés amit láttam, aztán ahogy sokkot kapott miután ránézett a bokája maradványaira, borzasztó volt :/ reméljük jól sikerül a rehabilitáció és a jövőben vmikor még visszatér a pályára, de az ilyenek után érzi át az ember, hogy mennyire megérdemlik az összes centet a fizetésükből, jobbulást neki!

McCarthy félek, hogy le fog bukni valami cuccal, sztem nem normális mennyire pörög, egy assist tacklenek jobban örül, mint más a SuperBowl győzelemnek, persze ha alapból ekkora állat annak csak örülök 😀 (bár nem tudom a U-n miért nem ezt az arcát mutatta 😛) Wright szintén jó, tudtam én, hogy Lockerrel hosszú távú megoldások lesznek és bár sokan nyavalyogtatok az elsőkörös WR pick után, sajnos/szerencsére beigazolódott a front office döntése a sérülések miatt.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nagy veszteség Mariani kiesése, főleg, hogy az előszezonban több lehetőséget kapott elkapóként, és nagyon dícsérték. Reynaud-nak Én így biztosra veszem a helyét a rosteren a visszahordás miatt. McCarthy nagyon nyomja, csak így tovább. Wimbley-vel meg nagyon jól jártunk, ilyen DE kell aki így zúz-tör... közel kerül a QB-hez.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Azt tudtuk, hogy a CB-kkel lesznek gondok... Locker alakul, reméljük, ennél még lesz jobb is. Marianit sajnálom, jobbulást neki.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
A képet nem kellett volna belinkelned....

Én az első félidőt néztem, az alapján:

POZITÍVUMOK:
- Védelem, kivéve a CB-ket (talán a DL-t kiemelhetném innen is, Cameron állat volt, de a Cards LT-je erősen segített neki )
- Locker döntéshozatala (a pump fake, a célpontválasztások, futásnál védte magát - csúszott, vagy kifutott)
- Végre nekem tetsző playcalling
- Wright

NEGATÍVUMOK:
- MARIANI vazze !
- Locker pontossága (sokszor az elkapók mentették meg a passzait)
- CB-k ! (Fitz végig 5-6 yardnyival verte őket, csodálom, hogy nem kapott több labdát. Ha nincs folyamatosan nyomás a qb-n, röhögve dobálhat hosszúakat)
- Futójáték = 0 sőt NULLA ez rohadt kevés lesz
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mariani eltörte a bokáját a Cards ellen.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Schefter: Titans CB Jason McCourty signed a five-year, $43 million contract extension, including $20 million in guaranteed money and bonuses.
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
esti meccset EspnAmerica közvetíti
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Britt keményen edz, Shaun Smith-t kitettük a csapatból, jól teljesített nálunk amikor lehetőséget kapott, sok sikert neki a továbbiakban.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Örülök a döntésnek. Sajnálom, szerintem Hassie már öreg. Kemény a sorsolás, nincsenek túlzott elvárásaim, de legalább Locker rutint szerez egy év alatt. Biztosan lesznek nehéz meccsei, de teher alatt nő a pálma. Talán így a futójáték és CJ is ismét több szerepet kap.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
hát, majd belenő... mondjuk szerintem most még (mondjuk az első 6 meccs; de az is lehet, hogy az egész szezon) Hasselbeck-kel több esélyünk lett volna, de az is igaz, hogy Locker a jövő, tehát az egy év kispados felkészülés után ideje élesben látni, hogy is néz ki...

több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Locker lesz a kezdő QB a Patriots ellen. Kár lett volna tovább húzni a döntést.