Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
McRath egész évre kiesik...
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Én igazán a playcallingot nem értettem. Lockerrel simán védekezhető felállásokat játszottunk, egyszerű I formák, meg empty backfield, amiben ő láthatóan nem érzi magát jól. Amint nem a pocketből kellett volna dobálnia, mindjárt jobban játszott... Ezzel együtt volt néhány olyan bántó elnézése, ami sehogyse fogadható el (és nem csak az interception, de az egész red zone passing nem volt együtt nála).

és ezzel együtt is, a félidő végén a 2 min drive-ot neki adtam volna, hogy egy komplett félideje legyen...

A védelem persze jó volt, de azért főleg a 2-3. sorosok ellen; illetve olyan formációkat próbálgattunk, amikre láthatóan nem volt felkészülve a TB, valamint néhányszor tényleg szépen dolgozott a fal 1-1-ben.

CJ attól tartok, hogy idén is nagyon hektikus lesz, ill. az, hogy kicsit jobb, lesz mint tavaly az azért nem túl nagy elvárás azt hiszem...

és a kellemes-kellemetlen része, hogy Blount-hoz hasonlóan úgy látom, hogy az 53-ra szűkítéskor idén is adunk valakinek egy kezdő kaliberű futót...

mindenesetre jobb volt egy ilyen meccset nézni, mint egy fordítottat és a két hazai pre-season meccs talán jól ráhangolja majd őket a szezonnyitóra.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Darius Reynaud - 7 futásból 75 yard, 1 db 35 yard punt return, 1 db 42 yard kickoff return, 1 elkapás. - no comment
Druid
wtf


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sajnos Lockernak nem jött ki a lépés. Ráadásul egyik irányítónk sem remekel. Nem lesz könnyű döntés, ki legyen majd a kezdő. Én továbbra is tartom magam Lockerhoz, övé a jövő.Nandito
Rusty-t nem értem miért nem említetted, egész jó. 😀 😀 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnos Lockernak nem jött ki a lépés. Ráadásul egyik irányítónk sem remekel. Nem lesz könnyű döntés, ki legyen majd a kezdő. Én továbbra is tartom magam Lockerhoz, övé a jövő.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
DL - határozottan jobb, mint múltkor. Sackek, hurry-k, forced fumble. Jurrell Casey megmutatta magát, félidőig hat szerelés és sok siettetés.
Tampa = 82 összes futott yard, 1 passzolt yard - ez tetszik
CJ - alakul a dolog, meg kell várni, hogy erősebb runstopper D ellen mit nyújt.
Darius Reynaud - 7 futásból 75 yard, 1 db 35 yard punt return, 1 db 42 yard kickoff return, 1 elkapás. - no comment
QB-k : nem mondhatnám, hogy bármelyikükkel is elégedett lennék...
OL : 1 sack összesen...- eddig jó

NEM Szabad elhamarkodott következtetést levonni, ez a Tampa még nagyon nem állt össze egyelőre.

Collin Mooney Fullback és Patrick Bailey linebacker térdsérülést szenvedett a meccsen, Munchak szerint nem valószínű, hogy súlyosakat.
Mike Otto-t megműtötték a héten, még kérdéses, hogy mikor térhet vissza.
Jordan Babineaux válla miatt nem lépett pályára, reméljük nem komoly.
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
ha valakinek másnak sincs jobb dolga...
 www.vipbox.tv/watch/64698/1/nfl-pre-season---tennessee-titans-vs-tampa-bay-buccaneers-live-stream-online.html

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajna én sem láttam a meccset de a highlightok bíztatóak a vereség ellenére is!
Reynaud istenkirály, McCarthy még jobb lesz mint tavaly.
Lockert kellene kezdetni szerintem!Laki
Kérésed már teljesült, Locker kezd pénteken. 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A második héten a Chargers-sel, az ötödik héten pedig a Vikings-sal játszunk olyan idősávban ahol megeshet, hogy látjuk a meccset a Sport TV-n. Persze ehhez az is kell, hogy a mi meccsünket válasszák. 😊 A 15. fordulóban December 17-én Monday Night Football a Jets ellen, az LP Field-en. 😊pakesz
A tv-ért a csapat tehet a legtöbbet. Ha jó rajtot vesz, akkor nagyobb az esélye, hogy kiválasszák. 😉

Music City Miracle
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Sajna én sem láttam a meccset de a highlightok bíztatóak a vereség ellenére is!
Reynaud istenkirály, McCarthy még jobb lesz mint tavaly.
Lockert kellene kezdetni szerintem!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
A második héten a Chargers-sel, az ötödik héten pedig a Vikings-sal játszunk olyan idősávban ahol megeshet, hogy látjuk a meccset a Sport TV-n. Persze ehhez az is kell, hogy a mi meccsünket válasszák. 😊 A 15. fordulóban December 17-én Monday Night Football a Jets ellen, az LP Field-en. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
pénteken már Locker kezd 😊 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Nincs mit. Csak maradjatok seedelni, mert a szezon minden meccse fenn lesz, tavaly is fenn volt, és ha már ingyen van, szeretné mindenki kihasználni. Gondolom.
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Teljes meccs HD-ban ingyen. de illik seedelni  sport-video.org.ua/TTSS110812.htmlShawn84
Köszönjük a linket.
több mint 12 éve
Hamilkar Tennessee Titans 190
Teljes meccs HD-ban ingyen. de illik seedelni  sport-video.org.ua/TTSS110812.htmlShawn84
Köszönjük a linket.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Teljes meccs HD-ban ingyen. de illik seedelni  sport-video.org.ua/TTSS110812.html
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én is csak összefoglalót láttam. Jól kezdődött a meccs Első play, ha jól láttam, egyből Hassie INT és abból TD lett. Nem teljesen az ő hibája volt,de akkor is. 😀 Statokat néztem még meg. Reynaud ha így folytatja, ott lesz a rosteren. Reméljük McCarthy úgy fogja tolni mint tavaly, vagy inkább rátesz még egy lapáttal. 😊 Stat alapján Rusty sem dobált rosszul, bár nem tudom már akkor "melyik védelem" volt a pályán.Mindegy, fejlődni kell még az biztos... Go Titans! 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Druid Tennessee Titans 602
Én néztem úgy-ahogy.
O oldalon rengeteg drop a wr-ektől, Reynaud és Donaldson játéka kifejezetten tetszett, persze az már a 3. D ellen ment. Mariani is villant egyet-kettőt.
D oldalon megint engedtük a rövid passzokat. Bár tavaly viszonylag bejött ez a taktika, nekem nagyon nem szimpatikus, s tartok tőle, hogy az idei ellenfelek nagyon ráállnak majd erre.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
valaki nézte a meccset? nfl.com-os highlight lószar, annyira elég, hogy még nyilvánvalóbb legyen, hogy nem Hassienek kéne kezdeni, ellenben Wright - Locker páros bíztató. McCarthy meg vadállat lesz idén 😊
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Munchak azt nyilatkozta, hogy Hasselbeck fog kezdeni, 10-15 play utána pedig jön Locker. Második félidőben Rusty Smith és Nick Stephens is pályára fog lépni. Sok sikert nekik. 😊pakesz
Gondoltam, hogy ez lesz. Ne legyen igazam, de kamu volt az egész QB verseny, s úgyis Hassie fog kezdeni. Sajna.

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Munchak azt nyilatkozta, hogy Hasselbeck fog kezdeni, 10-15 play utána pedig jön Locker. Második félidőben Rusty Smith és Nick Stephens is pályára fog lépni. Sok sikert nekik. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Leigazoltuk Tracy Wilson safetyt. Kíváncsian várom a hétvégét, főleg hogy Hassie, vagy Locker kap-e több lehetőséget.Nandito
Szerintem mind a ketten játszani fognak. Egy félidőt Locker másikat Hassey. Edzője válogatja. 😊

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Leigazoltuk Tracy Wilson safetyt. Kíváncsian várom a hétvégét, főleg hogy Hassie, vagy Locker kap-e több lehetőséget.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Közös edzés volt a Falcons-sal. Babineaux és Wimbley-t emelték ki, hogy jók voltak. Hassey dobott 2 INT-et Asante Samuel-nek. Amennyiért elkelt Samuel ( ha jól emlékszem 6. vagy 7. draft pick) annyit mi is adhattunk volna.

Itt egy kis Wimbley féle pass rush: 😊

 www.titansonline.com/media-center/videos/Wimbley-Pass-Rush---Titans-Falcons-Practice/7d924167-6fd2-4d1c-8d2e-cc9cc4492fb2pakesz
Nem a pick volt a sok, hanem amennyit keresett. Ha beleférne capbe, akkor nem szóltam, nem tudom, hogyan álltokWyatt
Belefért volna, a Jax után második helyen vagyunk 19,97 millióval, egy július közepén kiadott cap space ranglista alapján. pakesz
Belefért volna, de mi inkább spórolunk! Biztos jövőre akarunk valami nagyot "igazolni". 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Közös edzés volt a Falcons-sal. Babineaux és Wimbley-t emelték ki, hogy jók voltak. Hassey dobott 2 INT-et Asante Samuel-nek. Amennyiért elkelt Samuel ( ha jól emlékszem 6. vagy 7. draft pick) annyit mi is adhattunk volna.

Itt egy kis Wimbley féle pass rush: 😊

 www.titansonline.com/media-center/videos/Wimbley-Pass-Rush---Titans-Falcons-Practice/7d924167-6fd2-4d1c-8d2e-cc9cc4492fb2pakesz
Nem a pick volt a sok, hanem amennyit keresett. Ha beleférne capbe, akkor nem szóltam, nem tudom, hogyan álltokWyatt
Belefért volna, a Jax után második helyen vagyunk 19,97 millióval, egy július közepén kiadott cap space ranglista alapján.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks