Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Az van, hogy komoly hullámokat vert CJ meccs utáni nyilatkozata, melyben tulképpen az egész támadósort egy kalap szarnak nevezte, s kijelentette, hogy mindenkinek sokkal jobban kell játszania, mert ez így nagyon gáz. Kívülállók nekiestek, mondván inkább a saját teljesítményén kéne elgondolkodnia, semmint a csapattársakra kenni a dolgot. Ugyanakkor a Music City Miracle-on a szurkolók túlnyomó többsége egyértelműen pozitívan értékeli, hogy kiállt, s keményen odamondott.
Kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről!!!
Én a Titans-drukkerekkel egyetértésben nem érzem, hogy itt arról van szó, hogy a többiekről akarta volna lehúzni a vizes lepedőt. Azt mondta, hogy NEKÜNK sokkal jobbnak kell lennünk.
Még a Pats elleni vereség után olvasgattam a játékosok, edzők nyilatkozatait, s a meccs is lelombozott, de ezek a semmitmondó fasz bla-bla szövegek - hogy "nem örülünk, de majd nagyon megpróbáljuk", meg "kijavítjuk, és előre nézünk", és "nem tudom, mi volt a baj, de majd rendbetesszük", stb. - még annál is jobban kikészítettek. CJ most legalább kimondta, hogy minősíthetetlenül szarok vagyunk, amire nincs mentsége senkinek, mert mindenki egy fos!!!!!!!!
rezső
Aki követi a tippjátékot és Titans szurkoló bizonyára kicsit elszomorítja az ott feltett kérdés : Chris Johnsonnak (RB, TEN) sikerül-e 4 yard/labdacipelésnél jobb átlagot elérnie a Lions ellen? Ettől függetlenül "nevetséges..."

Nos ezzel a CJ interjú akkor nem tetszett volna, ha kizárólag csak a falat hibáztatja, ami lássuk be, elég gyenge. Nyilván ez egy csapat és azért egy futójáték összetettebb annál, hogy 1 ember megoldja... kell az RB, egy jó fal, meg edző(k). Nem 1 emberen múlik az egész, ezzel mindenki tisztában van. Jelentős javulást nem nézek ki ebből a falból, a Te szavaiddal élve rezső, szarból, (főleg nem fosból 😀 ) nem lehet várat építeni. Ettől függetlenül javítható a dolog, leginkább azzal hogy: edzeni,edzeni,edzeni... az edzőknek "gondolkodni" 😀
Egyébként meg ha a passzjátékunk penge lenne, és 2 W-vel állnánk, nem csináltak volna ilyen fesztivált a futásból. Nem összehasonlításként, de a tavalyi alapszakaszban mennyit futott a Packers... az más tészta persze, hogy nem erőlteti a futójátékot egy csapat, vagy nem tud. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Az van, hogy komoly hullámokat vert CJ meccs utáni nyilatkozata, melyben tulképpen az egész támadósort egy kalap szarnak nevezte, s kijelentette, hogy mindenkinek sokkal jobban kell játszania, mert ez így nagyon gáz. Kívülállók nekiestek, mondván inkább a saját teljesítményén kéne elgondolkodnia, semmint a csapattársakra kenni a dolgot. Ugyanakkor a Music City Miracle-on a szurkolók túlnyomó többsége egyértelműen pozitívan értékeli, hogy kiállt, s keményen odamondott.
Kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről!!!
Én a Titans-drukkerekkel egyetértésben nem érzem, hogy itt arról van szó, hogy a többiekről akarta volna lehúzni a vizes lepedőt. Azt mondta, hogy NEKÜNK sokkal jobbnak kell lennünk.
Még a Pats elleni vereség után olvasgattam a játékosok, edzők nyilatkozatait, s a meccs is lelombozott, de ezek a semmitmondó fasz bla-bla szövegek - hogy "nem örülünk, de majd nagyon megpróbáljuk", meg "kijavítjuk, és előre nézünk", és "nem tudom, mi volt a baj, de majd rendbetesszük", stb. - még annál is jobban kikészítettek. CJ most legalább kimondta, hogy minősíthetetlenül szarok vagyunk, amire nincs mentsége senkinek, mert mindenki egy fos!!!!!!!!
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
CJ-n kívül van még 3 RB-nk, valamit csak tudnak kezdeni... vagyis kellene!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Munchak kitart a jelenlegi felállás mellett, azaz pl safety párban maradf a Johnson-Griffin kettős, stb. A jó hír, hogy Marks a héten már edzeni és talán játszani fog, meg hogy Washington és Britt is nagyobb szerephez jut majd, a rossz viszont, hogy McCarthy még hetekig lábadozik!! Persze a legrosszabb, hogy már vasárnap játszunk megint - egy bye week ránk férne!! 😊rezső
Vagy inkább egy bye season 😉egozo
vagy bye-bye loss 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Munchak kitart a jelenlegi felállás mellett, azaz pl safety párban maradf a Johnson-Griffin kettős, stb. A jó hír, hogy Marks a héten már edzeni és talán játszani fog, meg hogy Washington és Britt is nagyobb szerephez jut majd, a rossz viszont, hogy McCarthy még hetekig lábadozik!! Persze a legrosszabb, hogy már vasárnap játszunk megint - egy bye week ránk férne!! 😊rezső
Vagy inkább egy bye season 😉
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Munchak kitart a jelenlegi felállás mellett, azaz pl safety párban maradf a Johnson-Griffin kettős, stb. A jó hír, hogy Marks a héten már edzeni és talán játszani fog, meg hogy Washington és Britt is nagyobb szerephez jut majd, a rossz viszont, hogy McCarthy még hetekig lábadozik!! Persze a legrosszabb, hogy már vasárnap játszunk megint - egy bye week ránk férne!! 😊
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/09/17/chris-johnson-people-need-to-do-their-jobs/

CJ Amadeus91
Hát elég gáz, hogy a falat hibáztatja, ahelyett, hogy magába nézne.
Egyébként direkt letöltöttem most a meccset, hogy megnézem, hogy játszott. És borzasztó, lassú, körülményes. Vezetőség helyébe én megfontolnám a cutolását. Ennyit bárki tud.
több mint 12 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
a pozitívval kezdve: Griffin hozott egy valag pontot fantasy-ben, és tulajdonképpen tényleg látszott rajta, hogy bántotta a NE elleni szereplése. további pozitívum lehet talán a special team tevékenysége,amely kifejezetten jó volt. Aztán pozitívumnak tartom, hogy McCarthy nem játszott, és így lehet abban bízni, hogy a visszatérése a védekezést egy kicsit rendbe rakja.

A negatívumok meg minden más, ami eléggé jól össze lett szedve, szóval nem ismételném, csak azt, hogy valóban lehet, hogy meg kellene gondolni egy év közbeni támadó főedző csere előnyeit és hátrányait...

na mind1, a hétvégén legalább látunk néhány exet...

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/09/17/chris-johnson-people-need-to-do-their-jobs/

CJ

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Nem akarok itt okoskodni vagy vészmadárkodni, de amikor nyáron itt olvastam, hogy Chris Johnson felszedett pár kilót, hogy jobban bírja az ütéseket, akkor már sejtettem komoly gondok lesznek vele (főleg, hogy tavaly se volt túl jó). Ugyanez történt nálunk anno Steve Slatonnal, azt mondta felszed pár kilót, hogy jobban birja az ütéseket, de teljesen elveszítette a robbanékonyságát.
Fel kell rá készülnötök, hogy neki nagyjából ennyi volt a karrierje (persze pont mostanában elég sok veterán futónak van nagy comebackje: Bush, Benson, Lynch, de valahogy ezt kétlem CJnél).
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem változtat sokat a dolgon, de tavalyi szezon végén, elküldtem volna Palmert(amit írtan is)... tavaly is sok érthetetlen hívás volt, a szezon előtt reménykedtem, hogy ő is összeszedi magát. Munchak meg Palmer kezdhetne valamit. Nem baj az,ha Palmer ennyit tud, csak akkor köszönjük meg a munkáját és hello. Ja és Locker megint "többet" futott, mint CJ...

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Az az igazság, hogy Locker is nagyon gyenge volt. Persze nem könnyítették meg a dolgát a többiek, de azért sokszor nagyon rossz döntést hozott, rosszul passzolt, stb. Egy fiatal irányítónak persze akkor különösen nehéz dolga van, ha nincs futás, és a fala is szar, de azért őszintén szólva sokkal többet várnék egy franchise QB-nak szánt embertől. Persze nem akarom leírni, s azt is hozzáteszem, hogy én eleve nem látok benne olyan nagyon sokat, mondhatni előítéleteim vannak vele szemben, de azt hiszem azzalmindenki egyet ért, hogy ennél tőle is jóval több kell!!!!rezső
El kell fogadni, hogy egy rokie irányítónk van, hiába tavaly draftoltuk. Ezért volt nagy hiba, amit tavaly többen megemlítettünk, hogy nem kapott lehetőséget. Idén sokkal rutinosabban játszana.
A fal mindkét oldalon borzasztó gyenge, de ezt már a szezon előtt is mondtam, akkor többen is vészmadárnak tartottak. Nem igazán értem, hogy a kinti "szakértők" ezzel hogyhogy nem voltak tisztába?
A többi hibáról inkább nem beszélek, mert megint pesszimizmussal vádolna valaki... 😉
egozo
ezzel továbbra sem értek egyet. Annak idején éveken át padozott egy rookie QB - asszem, McNair is két évig a háttérben volt -, s csak akkor kezdett, amikor megérett rá. Locker játszott azért már tavaly is több meccsen, mégha nem is volt kezdő. De mindegy, ezen felesleges elmélkedni. Nem fogom állandóan szidni, ezt megígérhetem. Nyilván én is azt szeretném, ha neki és a csapatnak is jól menne. Ugyanakkor azt látom, hogy semmi se működik rendesen. Nagyon lelombozó volt az első két hét, különösen azért, mert nem tudjuk azt mondani, hogy ha ez meg ez változik, akkor jobb lesz, mert mindennek változnia kéne...
több mint 12 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Az az igazság, hogy Locker is nagyon gyenge volt. Persze nem könnyítették meg a dolgát a többiek, de azért sokszor nagyon rossz döntést hozott, rosszul passzolt, stb. Egy fiatal irányítónak persze akkor különösen nehéz dolga van, ha nincs futás, és a fala is szar, de azért őszintén szólva sokkal többet várnék egy franchise QB-nak szánt embertől. Persze nem akarom leírni, s azt is hozzáteszem, hogy én eleve nem látok benne olyan nagyon sokat, mondhatni előítéleteim vannak vele szemben, de azt hiszem azzalmindenki egyet ért, hogy ennél tőle is jóval több kell!!!!rezső
El kell fogadni, hogy egy rokie irányítónk van, hiába tavaly draftoltuk. Ezért volt nagy hiba, amit tavaly többen megemlítettünk, hogy nem kapott lehetőséget. Idén sokkal rutinosabban játszana.
A fal mindkét oldalon borzasztó gyenge, de ezt már a szezon előtt is mondtam, akkor többen is vészmadárnak tartottak. Nem igazán értem, hogy a kinti "szakértők" ezzel hogyhogy nem voltak tisztába?
A többi hibáról inkább nem beszélek, mert megint pesszimizmussal vádolna valaki... 😉
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Na akkor vasárnap. Egyik oldalon egy nyeretlen csapat, aki tízkörömmel fog ragaszkodni az első W-hez. A másik oldalon egy gödörben lévő offense akarja bizonyítani, hogy az előző két meccs csak kisiklás volt. Nagy meccsre számítok, a végén Lions győzelemmel.Bazzani
sajnos én most nem számítok nagy meccsre - ha nem veszünk hirtelen minden téren 180 fokos fordulatot, akkor sima lesz...rezső
Osztom, ez a meccs bizony a Detroitnak áll, jelen pillanatban nem is kérdés.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Az az igazság, hogy Locker is nagyon gyenge volt. Persze nem könnyítették meg a dolgát a többiek, de azért sokszor nagyon rossz döntést hozott, rosszul passzolt, stb. Egy fiatal irányítónak persze akkor különösen nehéz dolga van, ha nincs futás, és a fala is szar, de azért őszintén szólva sokkal többet várnék egy franchise QB-nak szánt embertől. Persze nem akarom leírni, s azt is hozzáteszem, hogy én eleve nem látok benne olyan nagyon sokat, mondhatni előítéleteim vannak vele szemben, de azt hiszem azzalmindenki egyet ért, hogy ennél tőle is jóval több kell!!!!rezső
Persze, hogy több kell, de legyünk türelmesek. Az első kezdő éve, gyakorlatilag újonc, míg a pályatársai egy teljes szezont (Dalton, Gabbert), vagy majdnem egy teljes szezont (Ponder) letoltak már. Nagyon kemény tanulóév ez, de bízzunk benne, hogy bele jön.

Music City Miracle
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Na akkor vasárnap. Egyik oldalon egy nyeretlen csapat, aki tízkörömmel fog ragaszkodni az első W-hez. A másik oldalon egy gödörben lévő offense akarja bizonyítani, hogy az előző két meccs csak kisiklás volt. Nagy meccsre számítok, a végén Lions győzelemmel.Bazzani
sajnos én most nem számítok nagy meccsre - ha nem veszünk hirtelen minden téren 180 fokos fordulatot, akkor sima lesz...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na akkor vasárnap. Egyik oldalon egy nyeretlen csapat, aki tízkörömmel fog ragaszkodni az első W-hez. A másik oldalon egy gödörben lévő offense akarja bizonyítani, hogy az előző két meccs csak kisiklás volt. Nagy meccsre számítok, a végén Lions győzelemmel.

több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Az az igazság, hogy Locker is nagyon gyenge volt. Persze nem könnyítették meg a dolgát a többiek, de azért sokszor nagyon rossz döntést hozott, rosszul passzolt, stb. Egy fiatal irányítónak persze akkor különösen nehéz dolga van, ha nincs futás, és a fala is szar, de azért őszintén szólva sokkal többet várnék egy franchise QB-nak szánt embertől. Persze nem akarom leírni, s azt is hozzáteszem, hogy én eleve nem látok benne olyan nagyon sokat, mondhatni előítéleteim vannak vele szemben, de azt hiszem azzalmindenki egyet ért, hogy ennél tőle is jóval több kell!!!!
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nagyon gyengék vagyunk. Ha komolyan vesznek bennünket, akkor védelmet úgy passzolják szét, ahogy akarják, a támadójáték pedig tényleg siralmas. Sajnálom CJ-t és Lockert, ilyen támadófallal szenvedés lesz nekik minden meccs. Nagy javulás kell minden téren, ha azt akarjuk, hogy ne legyen nagyon negatív ez a szezon.

Music City Miracle
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Hááááááááát!!!! Másfél negyedet néztem a félidőig!!! Iszonyatosan szarok vagyunk!!!. Mindkét oldalon gyengusz, de különösen a támadójátékunk volt egészen siralmas. Támadófalunk mint ha nem is lenne, futni nem lehet mögöttük, de szegény Lockernek is sűrűn kellett az életéért küzdenie!! Mindezt tetézi még az olykor teljesen érthetetlen játékhívás!!! Pl. ha bárki meg tudja mondani, hogy az interceptionünk után 3&1-nél miért játszottunk hosszú passzra, az kérem tegye meg. Arról nem beszélve, hogy Wright egy centire sem tudott ellépni a cornerétől egy pillanatra sem, szal Lockert sem értettem, hogy miért nem néz más opciót!!!!!! A Chargers a második negyedben megtette azt a szivességet, hogy kicsit leült, vissza lehetett volna jönni a meccsbe, de igazán esélyünk sem lehetett ilyen támadójátékkal!!!!!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
PSA: I need everyone of to say a prayer for @ChrisJohnson28 he lost his grandmother a few min ago and has to find a way to play today!! RT

több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
LB Colin McCarthy (ankle) T Mike Otto (knee, finger) and RB Javon Ringer (elbow) are out. WR Kenny Britt (knee), QB Jake Locker (shoulder), DT Sen’Derrick Marks (knee), and WR Nate Washington (leg contusion) are questionable. G Leroy Harris (knee) is probable.

Music City Miracle
több mint 12 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnos a sport tv a Seattle-Dallas meccset választotta vasárnapra... Pedig reménykedtem hátha Titans meccset láthatunk. 😕 Van aki nem szereti a sport tv-s közvetítéseket, de Én jobban szeretem tv-n nézni, mint neten... millió reklám,stb.pakesz
Jó lett volna a mi meccsünket látni, én is jobban szeretem a sport tv-t nézni. 😊

Music City Miracle
több mint 12 éve
Májköl New Orleans Saints 153
Jól van na 😀 Éjjel volt. És lássátok meg amit mondok
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Sajnos a sport tv a Seattle-Dallas meccset választotta vasárnapra... Pedig reménykedtem hátha Titans meccset láthatunk. 😕 Van aki nem szereti a sport tv-s közvetítéseket, de Én jobban szeretem tv-n nézni, mint neten... millió reklám,stb.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks