Tennessee Titans

20 feliratkozó

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Még a hétvégi meccsről annyit, hogy elég emlékezetes meccs volt ez is, Hasselback-től nem emlékszem győztes drive-ra mióta nálunk játszik. A futás 2 meccs óta alakul, most az mindegy, milyen fallal szemben. Így sokat segíthet az irányítónak, hogy a futás is megy, na meg a csapatnak is, hogy több opció van egy támadásban. Nem kell annyit erőltetni a passzt. Rajna kommentjével egyetértek, szerintem ebből a védelem "anyagból" lehet építkezni, és az is igaz, hogy ki kell egészíteni pár játékossal.Morgan-t Én még nem írnám le, szerintem már most jobban teljesít, mint tavaly egész szezonban. Witherspoon talán a legöregebb, őt kell majd pótolni, van nála jobb is. Babineaux még talán nem vészes annyira. Na de ott van nekünk Al Afalava. 😀 Nem kell félni.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
A nagy baj az, hogy a védelemben egyáltalán nincs kulcsjátékosunk, se olyan aki kiöregszik, se olyan, aki nem, és tehetséget sem sokat lehet a labdának ezen az oldalán felfedezni...Ugyanakkor szép, küzdelmes győzelem volt. McCourtynak megint sikerült benézni egy hosszú passzt. Griff szükségtelen durvaságáról mi a véleményetek? Szerintem szép szerelés volt, semmi más.egozo
Szerintem a védelemben van pár tehetséges ifjonc (Mike Martin, Casey, Morgan, Ayers, Brown, McCarthy, McCourty), akik ugyan nem mindig stabilak, de nagyon jó dolgokat mutatnak. Ebből össze lehet rakni valami jót egy-két éven belül, ha okosan hozunk még embereket és fejlesztjük őket.Rajna
Morgant azért sokan bustnak tartják, McCourtyn meg pláne lehetne vitatkozni. Wimbleyről viszont elég keveset beszélünk, pedig csinál jó dolgokat.

Music City Miracle
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A támadófalunk egyetlen büntetést sem kapott a Bills ellen. Nem is tudom már mikor fordult elő utoljára ilyen, Az biztos, hogy nem sűrűn...
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Az öreg Mattnek egy hiányzik ahhoz, hogy meglegyen a 200. passzolt TD-je.
CJ meg átlépte a 6000. futott yardot az 5. szezonja felére.
David Stewartnak a következő lesz a 100. kedő meccse a Titansban. 2006 óta nyomja...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A nagy baj az, hogy a védelemben egyáltalán nincs kulcsjátékosunk, se olyan aki kiöregszik, se olyan, aki nem, és tehetséget sem sokat lehet a labdának ezen az oldalán felfedezni...Ugyanakkor szép, küzdelmes győzelem volt. McCourtynak megint sikerült benézni egy hosszú passzt. Griff szükségtelen durvaságáról mi a véleményetek? Szerintem szép szerelés volt, semmi más.egozo
Szerintem a védelemben van pár tehetséges ifjonc (Mike Martin, Casey, Morgan, Ayers, Brown, McCarthy, McCourty), akik ugyan nem mindig stabilak, de nagyon jó dolgokat mutatnak. Ebből össze lehet rakni valami jót egy-két éven belül, ha okosan hozunk még embereket és fejlesztjük őket.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hasselbeck sajna nem az igazi, nagyon biztonságra ment ma, sokszor volt pontatlan csak hogy ne legyen semmiképp se pick. Locker tökössége nekem jobban bejön, én a 4 TD/4 INT statoktól nem rémülök meg, sőt 😊 egy ilyen csapatnál ez most belefér.
Rajna
Munchak: Says he assumes Hasselbeck starts against Indyempty taxi
Hát nem érdemes siettetni Lockert a játékba, azért annyival nem rosszabb Hassie. Egy hetet még nyugodtan lehet várni.

több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
A nagy baj az, hogy a védelemben egyáltalán nincs kulcsjátékosunk, se olyan aki kiöregszik, se olyan, aki nem, és tehetséget sem sokat lehet a labdának ezen az oldalán felfedezni...Ugyanakkor szép, küzdelmes győzelem volt. McCourtynak megint sikerült benézni egy hosszú passzt. Griff szükségtelen durvaságáról mi a véleményetek? Szerintem szép szerelés volt, semmi más.
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hasselbeck sajna nem az igazi, nagyon biztonságra ment ma, sokszor volt pontatlan csak hogy ne legyen semmiképp se pick. Locker tökössége nekem jobban bejön, én a 4 TD/4 INT statoktól nem rémülök meg, sőt 😊 egy ilyen csapatnál ez most belefér.
Rajna
Munchak: Says he assumes Hasselbeck starts against Indyempty taxi
Elég baj az... 😕

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hasselbeck sajna nem az igazi, nagyon biztonságra ment ma, sokszor volt pontatlan csak hogy ne legyen semmiképp se pick. Locker tökössége nekem jobban bejön, én a 4 TD/4 INT statoktól nem rémülök meg, sőt 😊 egy ilyen csapatnál ez most belefér.
Rajna
Munchak: Says he assumes Hasselbeck starts against Indy


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A mairól pedig annyit, hogy a D a futás ellen egész tisztes volt, bár nemtom, mennyire játszott ebbe bele a három sérülés a Bills falában (gondolom eléggé). Amúgy a D továbbra is elég gyengusz, de azért időnként clutch is, ami jó.

Az O ma érdekes volt, CJ-nek voltak szép megmozdulásai de alapvetően nem lehet értékelni amit csinált, mert nagyon gyenge volt ez a buffalói futásvédelem, láthatóan passzra készültek abszolút, sok zónájuk volt, elég mélyen is. Az is érdekes volt, hogy miként használtuk a futást, mert elég sokszor álltunk fel RB nélkül, de amikor meg benn volt egy futó, akkor vagy play action jött vagy futás, nem is értem Wannstedt ezt hogy nem reagálta le hamarabb (a félidőben azért valamit kifőzött erre). Hasselbeck sajna nem az igazi, nagyon biztonságra ment ma, sokszor volt pontatlan csak hogy ne legyen semmiképp se pick. Locker tökössége nekem jobban bejön, én a 4 TD/4 INT statoktól nem rémülök meg, sőt 😊 egy ilyen csapatnál ez most belefér.

De a lényeg, hogy hétről hétre jobban tetszik a stábunk, szisztematikus építkezés folyik, és a matchupokhoz is úgy-ahogy jól igazodunk.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Most már megállapíthatjuk, hogy a csapat nem gyengült sokat tavalyhoz képest, főleg ha a clutchságot nézzük. Egyértelműen a menetrendünk miatt állunk még negatív mérleggel. A vereségek:

- Pats, 4-3, de azért tudjuk hogy jobbak ennél és mindhárom vereség 1 vagy 2 pontos részükről. Papírforma.

- Chargers, 3-3, a leggyengébb csapat, akitől kikaptunk, de Rivers ellen mindig szívunk, valahogy nem megy nekünk ellenük, ha jó a csapat, ha rossz. Kb. papírforma.

- Vikings, 5-2, közte győzelem a Niners ellen pl. Egyáltalán nem gáz.

- Texans, 6-1, hadd ne kelljen magyaráznom. Kikaptak a a csúcra pörgetett Packerstől, de amúgy mind a hat AFC ellenfelüket kitömték, köztük a Broncost vagy a Ravenst is. Mi legalább a 3. negyedig meccsben voltunk. Abszolút papírforma.

A negatív mérlegű ellenfeleinket pedig ütöttük. Láthatóan egy úgymond kiszámítható középcsapat vagyunk, mondjuk az azért érdekes, hogy ha kikapunk, akkor durván kitömnek minket, a győzelmeink viszont hajszálon függnek. De ez azt mutatja, hogy a csapatban van valami "X-faktor", ami jó a jövőre nézve. Nagyon fiatal ez a banda, az edzői stáb is, nem most akarunk mi SB-t nyerni, de tehetség az van, és nagyon jó lehet ez még később.

Most jön sorban a Colts, Bears, Fins hármas, ebből azért legalább egyet illene hoznunk, akkor 4-6-al mennénk byera. A bye után viszont csak két nehéz ellenfelünk lesz (Houston és Green Bay), a többi négyből (Jax 2x, Colts, Jets) hármat simán hozhatunk, az 7-9, ami nem gáz szerintem ezzel a kerettel. De ahogy egyre jobban összeállnak a dolgok (CJ belelendülget, a fal is javul, már csak szerelni kéne megtanulni 😊 ), ez akár javulhat is.

De szerintem nem érdemes ezzel a szezonnal kalkulálkni, mert ha valami mákkal bejutunk a playoffba (ami egy-két bravúrral benne van, 9-7-el ebben az AFC-ben van sansz), akkor ott úgyis kizúgunk, mert ez még nem az a csapat. De a munka jó irányba megy, és egy-két kivétellel nincs olyan kulcsjátékosunk, aki 2-3 éven belül kiöregszik.

több mint 11 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
előbb utóbb remélhetőleg jó játékkal is nyerünk, de addig nyugodtan lehet, még néhány ilyen rossz játékos győzelem... 😀
a védelem botrányos volt, a támadások play callingja - vagy legalábbis időnként a passzjátékunk - dettó, spec team pláne mit mondjak, nem hiszem, hogy meg kellett volna nyernünk ezt a meccset, oszt mégis.
CJ azért nagyon rendben volt.
emlékezetes győzelem.

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Ringer,Campbell,Locker
Questionable: McCarthy,Otto,Casey
Probable: Bailey

McCarthy egész héten nem edzett... Campbell-t sajnálom, nagyon penge az ST-ben.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Ringer,Campbell,Locker
Questionable: McCarthy,Otto,Casey
Probable: Bailey

McCarthy egész héten nem edzett... Campbell-t sajnálom, nagyon penge az ST-ben.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Out: Ringer,Campbell,Locker
Questionable: McCarthy,Otto,Casey
Probable: Bailey

McCarthy egész héten nem edzett... Campbell-t sajnálom, nagyon penge az ST-ben.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Valaki nem tudja véletlenül, hogy Douzable-nek mi a baja? És hogy idén játszhat-e egyáltalán? Jó játékosnak tűnik, kár érte.Nandito
Én is most néztem, hogy ki lehet majd az a játékos akit IR-ről vissza tudunk hívni(ha jól emlékszem a 8. hét után lehet az IR-ről,Markelle Martin-t most lehetett a 6. hét után PUP-ról), de csak egy játékost lehet. Attól függ kit jelöltünk meg... na ezt nem tudom.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Hétvégén ugyebár Hasselback fog kezdeni, de jó hír, hogy Locker szerdán könnyített edzést végzett és azt mondják a következő meccsen már ott lehet(Colts). 😊 További jó hír, hogy az eddig PUP-on lévő Markelle Martin "aktív" remélhetőleg hasznára lesz a csapatnak. 😊 Sok sikert!pakesz
Pedig bíztam benne, hogy Locker már a Bills ellen is játszhat. 😕 Jobban örülnék, ha ő irányítaná a csapatukat.

Music City Miracle
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Valaki nem tudja véletlenül, hogy Douzable-nek mi a baja? És hogy idén játszhat-e egyáltalán? Jó játékosnak tűnik, kár érte.

Music City Miracle
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Hétvégén ugyebár Hasselback fog kezdeni, de jó hír, hogy Locker szerdán könnyített edzést végzett és azt mondják a következő meccsen már ott lehet(Colts). 😊 További jó hír, hogy az eddig PUP-on lévő Markelle Martin "aktív" remélhetőleg hasznára lesz a csapatnak. 😊 Sok sikert!

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Sajnálom, de én nem vagyok olyan derülátó. 😕 De hát tőlem mindenki úgyis ezt várja 😀 Szerintem egy meccs nem a világ, de ha még 2-3 ilyet megcsinálunk, akkor pozitívabban látom majd a világot, ígérem.
Csak egy gondolat: McCourty nagy szerződését továbbra sem értem...egozo
Finnegan távoztával házon belül McCourty tűnt a legpiacképesebb CB-nek. Aztán zsírosabb szerződést akart, s gondolom, a vezetőség nem merte megkockáztatni, hogy durcizzon, és esetleg ne játsszon, mert a piacon is lemaradtunk mindenkiről. Sajnos gyengén teljesít, többet vártam tőle. Vernernek is vannak hibái, de nekem tetszik a játéka, talán a legjobb a CB sorban. A PM hajsza tényleg sokba került - megkövetem magam, rossz ötlet volt beszállni a megszerzésébe.

Music City Miracle
több mint 11 éve
rezső 494 — Titans fan
Nagyjából ilyen válaszokat vártam - köszi
Sajnos, nem tudok veletek vitatkozni, nem vagyunk elég jók
több mint 11 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Uraim, az a nagy helyzet, hogy olyan eszement eredmények születnek szinte minden héten, hogy a halvány rajt ellenére sem kilátástalan a helyzetünk. Tudom, most felemlegethetné mindenki, hogy alig egy hete azt íram: a csapat KUKA, de most úgy áll a dolog, hogy alig van kiemelkedő csapat, mindenki botlik, s a Steelers elleni siker reményt adhat!!
Persze reálisan értékelve, ez a csapat nem mutatott annyit, hogy bizakodjunk, de mégis - nem tudom. Mit gondoltok????rezső
Én sem lettem optimista, a győzelem ellenére a meglévő problémáink nem tűntek el. Még négy, vagy öt győzelmet várok, és sajnos negatív szezont.

Music City Miracle
több mint 11 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Sajnálom, de én nem vagyok olyan derülátó. 😕 De hát tőlem mindenki úgyis ezt várja 😀 Szerintem egy meccs nem a világ, de ha még 2-3 ilyet megcsinálunk, akkor pozitívabban látom majd a világot, ígérem.
Csak egy gondolat: McCourty nagy szerződését továbbra sem értem...
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Uraim, az a nagy helyzet, hogy olyan eszement eredmények születnek szinte minden héten, hogy a halvány rajt ellenére sem kilátástalan a helyzetünk. Tudom, most felemlegethetné mindenki, hogy alig egy hete azt íram: a csapat KUKA, de most úgy áll a dolog, hogy alig van kiemelkedő csapat, mindenki botlik, s a Steelers elleni siker reményt adhat!!
Persze reálisan értékelve, ez a csapat nem mutatott annyit, hogy bizakodjunk, de mégis - nem tudom. Mit gondoltok????rezső
Ebből a meccsből az igaz, hogy lehet építkezni, de Én azért nem mondanám, hogy minden tuti lesz. Az tény, hogy szerintem jól játszottunk, de mit gondolsz, mihez adhat reményt? 😊 Attól függ Te miben reménykedsz. Én abban, hogy ilyen jó Titans meccseket látunk, és nagyon kevés olyat mint a Vikings ellen. Ha W-L arányt nézzük, nagy szerencse is kellene,(de főleg jó játék), hogy számomra elfogadható szezon jöjjön ki. 😊 Más kérdés számomra mi az elfogadható. 😀

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Druid Tennessee Titans 602
"most vagyunk abban az időszakban, hogy nem szép vagy éppen jó játék kell, hanem W-k"
Eddig stimmel, még 2-3 meccs erejéig.
De ha gyökeresen nem változik itt valami, akkor az esetlegesen beeső W-k után ugyanolyan mély ***-ban leszünk mint eddig.

Jah, azt elfelejtettem, most a spec. team-el legalább elégedett vagyok 😀
A többit inkább nem részletezném....