Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Haskins jó lesz.
Bjoca
Mire?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Haskins jó lesz.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött a MLB Donald Payne, aki tavaly bár 6-7 meccsel majdnem a Jags legtöbb szerelést jegyző játékosa lett. Remek LB depth.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
és közben ki is esett a szádból 2 első kör meg egy kis apró
Adirotor
Mindenkinek megvan a maga keresztje. 😀
Én amúgy örülök.

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊
 twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Kemény, le a kalappal.
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁
warr_b
Nem vagyok kárörvendő típus, de ezen most hangosan felnevettem. 😀
akdestroyer
Jó, hát a Lionst vagy a Bengalst csak megverjük... 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊
 twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Kemény, le a kalappal.
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁
warr_b
Nem vagyok kárörvendő típus, de ezen most hangosan felnevettem. 😀
akdestroyer
és közben ki is esett a szádból 2 első kör meg egy kis apró
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊
 twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Kemény, le a kalappal.
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁
warr_b
Nem vagyok kárörvendő típus, de ezen most hangosan felnevettem. 😀
akdestroyer
Mondta ő, hogy a Football Teamnek kell agyonnyernie a meccset? 😮

több mint 5 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊
 twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Kemény, le a kalappal.
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁
warr_b
Nem vagyok kárörvendő típus, de ezen most hangosan felnevettem. 😀
akdestroyer
a hozzászólásodon én is.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊
 twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Kemény, le a kalappal.
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁
warr_b
Nem vagyok kárörvendő típus, de ezen most hangosan felnevettem. 😀

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊
 twitter.com/HBalzer721/status/1287404536123084809
Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
iktriad
Kemény, le a kalappal.
Remélem egy agyonnyert meccsen kap majd legalább egy negyedet 😊😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alex Smith hétfőn orvosi vizsgálatra jelentkezik.Ha átmegy, meg is van oldva itt a QB poszt. 😊

Viccet félretéve nagyon örülök, hogy ennyit javult a lába.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
DC Ballers 😂
warr_b
Szóval te kirekesztenéd azokat, akik nemafővárosban, nemlabdasporolnak?
Hát én mingyá szólok valentinx-nek aztán jól kitiltunk innen a picsába.
Te nem vagy elég píszí.

Amúgy meg a ball szó számomra túl erőszakos, mert jelenthet heregolyót is, innen meg már csak egy lépés a férfielnyomás meg a férfierőszak, hát most tényleg erről nevezzünk el egy csapatot?
Szexista is vagy! Fújj!

Ban!
akdestroyer
Ne hízelegj 😊 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
DC Ballers 😂
warr_b
Szóval te kirekesztenéd azokat, akik nemafővárosban, nemlabdasporolnak?
Hát én mingyá szólok valentinx-nek aztán jól kitiltunk innen a picsába.
Te nem vagy elég píszí.

Amúgy meg a ball szó számomra túl erőszakos, mert jelenthet heregolyót is, innen meg már csak egy lépés a férfielnyomás meg a férfierőszak, hát most tényleg erről nevezzünk el egy csapatot?
Szexista is vagy! Fújj!

Ban!

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Washington Team Football aka WTF 😆
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Washington Snyders?
Vótmá?
Bakker, itt hever az ötlet az asztalon, és még pénzt se kérek érte.

Más:
A Washington név mikor lesz tiltólistás? Elég nagy rasszista volt az öreg, és rabszolgákat is tartott. Szerintem végképp eltörölni.
A végeredmény meg lehetne mondjuk a: Capital City Football Team.
...
Ez lenne a píszí kvintesszencia.
akdestroyer
És ha nem akarnak majd az emberek egy olyan várost fővárosnak, ami egy korábbi rasszista emberről kapta a nevét és FEHÉR háznak, hívják az egyik leghíresebb épületét?
Nem beszélve arról, hogy a capital szónak van még pár jelentése (nagybetű - durván sértő a kisebb betűk számára, tőke - gazdag fehér mocskok, főbenjáró bűn - ne nehogymá)
Szóval fényévekre van a píszí-től....

*arról nem is beszélve, hogy a team kifejezés is kirekesztő, mert csak egy szűk halmazról, csapatról, csapathoz tartozókról szól és nem mindenkiről is

** Esetleg lehetne Local Ballsports
Pari
DC Ballers 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 656 — Rise My Nation!
Washington Snyders?
Vótmá?
Bakker, itt hever az ötlet az asztalon, és még pénzt se kérek érte.

Más:
A Washington név mikor lesz tiltólistás? Elég nagy rasszista volt az öreg, és rabszolgákat is tartott. Szerintem végképp eltörölni.
A végeredmény meg lehetne mondjuk a: Capital City Football Team.
...
Ez lenne a píszí kvintesszencia.
akdestroyer
És ha nem akarnak majd az emberek egy olyan várost fővárosnak, ami egy korábbi rasszista emberről kapta a nevét és FEHÉR háznak, hívják az egyik leghíresebb épületét?
Nem beszélve arról, hogy a capital szónak van még pár jelentése (nagybetű - durván sértő a kisebb betűk számára, tőke - gazdag fehér mocskok, főbenjáró bűn - ne nehogymá)
Szóval fényévekre van a píszí-től....

*arról nem is beszélve, hogy a team kifejezés is kirekesztő, mert csak egy szűk halmazról, csapatról, csapathoz tartozókról szól és nem mindenkiről is

** Esetleg lehetne Local Ballsports

Szerkesztette: Pari
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Washington Snyders?
Vótmá?
Bakker, itt hever az ötlet az asztalon, és még pénzt se kérek érte.

Más:
A Washington név mikor lesz tiltólistás? Elég nagy rasszista volt az öreg, és rabszolgákat is tartott. Szerintem végképp eltörölni.
A végeredmény meg lehetne mondjuk a: Capital City Football Team.
...
Ez lenne a píszí kvintesszencia.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Amúgy mi a tököm ez? MÁV? Ne mondjátok már, hogy több hónap/év kell egy új névhez 😀
dugo93
Szerintem mivel Snydernek alapvetően esze ágában nem volt megváltoztatni a nevet, csak keményen megpresszionálták, így már csak basszátok meg alapon is addig húzza-halasztja, amíg csak tudja.
warr_b
Én úgy látom, hogy eléggé megszorongatták ahhoz, hogy kényelmetlen helyzetbe kerüljön, de azt nem tudták kisajtolni a kisebbségi tulajdonosok, hogy nekik adja el a franchiseban meglévő tulajdonrészét.

Snydernek most nyugalomra van szüksége (elég, hogy a nyakába varrták a szervezeti zaklatásos ügyet), ezért egy semleges nevet választottak. Nem gondolom, hogy hiányzik neki még egy névbitorlási per is...
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
És ha Washingtoni Sápadt Arcúak lennének? 😂
Nyilván angol megfelelővel, de az ugye a fehér embereket jelenti őslakos szóval. Az meg önrasszizmus lenne? 😁 Vagy fehér tüntetések indulnának? 🙈
Legjobb fricska lenne amúgy!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Majdnem lehetne WTF a rövidítés

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Washington Tudjátokkik
Matthew99
Washington Voldemorts
Vrij6
Arra megsértődnek a kopasz, szürkebőrű öregek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 285 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Washington Tudjátokkik
Matthew99
Washington Voldemorts

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Amúgy mi a tököm ez? MÁV? Ne mondjátok már, hogy több hónap/év kell egy új névhez 😀
dugo93
Szerintem mivel Snydernek alapvetően esze ágában nem volt megváltoztatni a nevet, csak keményen megpresszionálták, így már csak basszátok meg alapon is addig húzza-halasztja, amíg csak tudja.
warr_b
De ez nem jó neki ám, akkor is ha durcáskodik.
Én az inkompetenciát látom itt.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 301 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy mi a tököm ez? MÁV? Ne mondjátok már, hogy több hónap/év kell egy új névhez 😀
dugo93
Szerintem mivel Snydernek alapvetően esze ágában nem volt megváltoztatni a nevet, csak keményen megpresszionálták, így már csak basszátok meg alapon is addig húzza-halasztja, amíg csak tudja.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
Amúgy mi a tököm ez? MÁV? Ne mondjátok már, hogy több hónap/év kell egy új névhez 😀