Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
#2 pick jelenleg 😊

Terrynek már csak 81 yard kell az 1000-hez, az első rookie Redskin lehetne, akinek összejön, drukk drukk

Dallast azért valahogy verjük meg plz 🙄😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Manusky takarodj


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
AP-t nem lehet nem imádni 🥰

 mobile.twitter.com/Gcarmi21/status/1207439586718302211


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Coty Sensabaught az aktív keret tagja lett. Rá vagytok csavarodva a volt sec. játékosainkra, kb. mint a Sainst! 😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tress Way és Scherff mehet a Pro Bowl-ra, remek punterünk kezdőként 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
In 2020, the #Redskins play the NFC West (Cardinals, Seahawks, 49'ers, Rams) and the AFC North (Steelers, Browns, Bengals, Ravens).

Mindenkit megbaszunk! 🤣😜
warr_b
magatokat nyolcszor is? 😊
topin
Ahányszor csak kell! 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
In 2020, the #Redskins play the NFC West (Cardinals, Seahawks, 49'ers, Rams) and the AFC North (Steelers, Browns, Bengals, Ravens).

Mindenkit megbaszunk! 🤣😜
warr_b
magatokat nyolcszor is? 😊
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
In 2020, the #Redskins play the NFC West (Cardinals, Seahawks, 49'ers, Rams) and the AFC North (Steelers, Browns, Bengals, Ravens).

Mindenkit megbaszunk! 🤣😜


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Gyors vagy mint a villám!

Ez a Micheliszes kurva jó lett!!!

Meg a Bullsos is... 😉
nagir
A rutin meg az évek.

Kösz. A Michelisz sig már most az egyik all-time kedvenc.

Örülök hogy valaki használja a Bullsost is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Jövő héten lesz időm egy-két aláírásra.
Matthew99
Esetleg egy McLaurin? 😊
Valami lapos, nem túl magas kép.
warr_b

Matthew99
Királyságos, köszi! 😊
warr_b
Nincsmit.
Matthew99
Gyors vagy mint a villám!

Ez a Micheliszes kurva jó lett!!!

Meg a Bullsos is... 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Jövő héten lesz időm egy-két aláírásra.
Matthew99
Esetleg egy McLaurin? 😊
Valami lapos, nem túl magas kép.
warr_b

Matthew99
Királyságos, köszi! 😊
warr_b
Nincsmit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jövő héten lesz időm egy-két aláírásra.
Matthew99
Esetleg egy McLaurin? 😊
Valami lapos, nem túl magas kép.
warr_b

Matthew99
Királyságos, köszi! 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Jövő héten lesz időm egy-két aláírásra.
Matthew99
Esetleg egy McLaurin? 😊
Valami lapos, nem túl magas kép.
warr_b


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na, akkor hulljon az aranyeső arra a bowlingclub-ra! JaMarcus Haskins télleg nem volt olyan szar, mint szokott lenni. Én azért inkább a McLaurin bandwagonra ülnék fel.
nexion218
Nem véletlen, hogy Urban Meyer komoly érdeklődést mutat a hc állás iránt
r.baggio
Lehet nem is lenne rossz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na, akkor hulljon az aranyeső arra a bowlingclub-ra! JaMarcus Haskins télleg nem volt olyan szar, mint szokott lenni. Én azért inkább a McLaurin bandwagonra ülnék fel.
nexion218
Nem véletlen, hogy Urban Meyer komoly érdeklődést mutat a hc állás iránt
r.baggio
Hát, én ott tmaradtam le, hogy McLaurin vendége volt, de legyen igazad. Chip Kelly is csodás volt vagy 2 évig.

 www.nbcsports.com/washington/redskins/urban-meyer-attended-redskins-eagles-game-terry-mclaurins-guest-according-mclaurin

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Na, akkor hulljon az aranyeső arra a bowlingclub-ra! JaMarcus Haskins télleg nem volt olyan szar, mint szokott lenni. Én azért inkább a McLaurin bandwagonra ülnék fel.
nexion218
Nem véletlen, hogy Urban Meyer komoly érdeklődést mutat a hc állás iránt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na, akkor hulljon az aranyeső arra a bowlingclub-ra! JaMarcus Haskins télleg nem volt olyan szar, mint szokott lenni. Én azért inkább a McLaurin bandwagonra ülnék fel.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Majdnem 😂
Haskins ma nem volt szerintem szar, AP még még mindig brutál.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
és akkor most mi van Haskins sérülésével? kavics volt a cipőjében? vagy mi?

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 4 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 twitter.com/RapSheet/status/1204521172962095104?s=19

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Guice ha nem lenne porcelánból kurva jó lenne.
Haskinst is a fasznak kellett fent tartani, mikor a jobb lábára kb nem tudott ráállni se... rg3 szindróma, tényleg hülyék vezetik ezt a csapatot.

Terry továbbra is brutál
warr_b
Nem mintha sok haszna lett volna amikor rá tudott állni... Kezd nagyon elegem lenni. Szerencsére pénzt nem költök erre, így azt nem tudok visszakövetelni, de az ébren töltött estéket/éjjeleket, meg a kialvatlanságtól zúgó fejjel eltöltött hétfőket visszakövetelem a Washington Redskinstől.

Nézhetetlen, minősíthetetlen, értékelhetetlen, elkeserítő, elszomorító. Eddig mindig vártam a szeptembert, szeptembertől decemberig a vasárnap estéket, képes voltam MNF-re is felkelni élőben, izgultam, szurkoltam, most meg már csak háttérzajnak megy a közvetítés, amíg a macskával játszok, az utsó negyedekbe pedig konkrétan belealszok. Csak azért szurkolok, hogy minél szánalmasabban kapjanak ki, hogy minél nevetségesebb legyen ez az egész és minél nagyobb botrány legyen a végén. Elég gáz...
nexion218
Welcome to the club... 😕
több mint 4 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Guice ha nem lenne porcelánból kurva jó lenne.
Haskinst is a fasznak kellett fent tartani, mikor a jobb lábára kb nem tudott ráállni se... rg3 szindróma, tényleg hülyék vezetik ezt a csapatot.

Terry továbbra is brutál
warr_b
Nem mintha sok haszna lett volna amikor rá tudott állni... Kezd nagyon elegem lenni. Szerencsére pénzt nem költök erre, így azt nem tudok visszakövetelni, de az ébren töltött estéket/éjjeleket, meg a kialvatlanságtól zúgó fejjel eltöltött hétfőket visszakövetelem a Washington Redskinstől.

Nézhetetlen, minősíthetetlen, értékelhetetlen, elkeserítő, elszomorító. Eddig mindig vártam a szeptembert, szeptembertől decemberig a vasárnap estéket, képes voltam MNF-re is felkelni élőben, izgultam, szurkoltam, most meg már csak háttérzajnak megy a közvetítés, amíg a macskával játszok, az utsó negyedekbe pedig konkrétan belealszok. Csak azért szurkolok, hogy minél szánalmasabban kapjanak ki, hogy minél nevetségesebb legyen ez az egész és minél nagyobb botrány legyen a végén. Elég gáz...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Guice ha nem lenne porcelánból kurva jó lenne.
Haskinst is a fasznak kellett fent tartani, mikor a jobb lábára kb nem tudott ráállni se... rg3 szindróma, tényleg hülyék vezetik ezt a csapatot.

Terry továbbra is brutál


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Holy fuck 😆

According to @JasonLaCanfora “Sources said Dan Snyder is beginning to understand the gravity of his situation and that major changes could be coming to the Skins front office this week”.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A vasárnapot az esélytelenek nyugalmával várhatjuk...

It will be the third matchup between the two teams in the last five years (including the postseason), but the first in Green Bay since 2013.
The Packers have won four straight home games against the Redskins, outscoring Washington, 122-43, in those contests.
It is the first time Washington has played at Lambeau in December.

It will be the fifth game Green Bay has played at noon CT this season, having won the previous four contests.
QB Aaron Rodgers has a career passer rating of 111.2 in regular-season home games in Dec.-Jan., ranking No. 1 in NFL history (min. 200 pass att.) according to the Elias Sports Bureau.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta