Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 5 éve
Az is, hogy ezt a BLM-et védi bárki is. 😊De. Má' vót. Sokszor. Szerintem amúgy nem rossz húzás a "névtelenség". Majdnem másfél évet adnak a foggyosoknak, hogy elüljön a hiszti és akkor majd szépen nyugton választanak, remélhetőleg sokkal kisebb külső nyomás alatt. Mert a jelenlegi közhangulat alapján az se lenne eléggé korrekt és érzékeny, ha Washington Blekklájvzmettör vagy Washington Mindenkimocskosfehérrasszisztanáciakinemfeka lenne a csapat új neve és gondolom - remélem - arra jutottak, hogy ilyen hangulatban nem akarnak választani, mer csak vmi bénaság sül ki belőle (pl Red Tails)."Mindenkimocskosfehérrasszisztanáciakinemfeka"
nexion218
Ebből látszik, hogy fingod nincs miről szól a BLM. Vicces, hogy te fehér emberként kb személyes sértésnek veszed, hogy kiáll a jogaiért és egyenlő bánásmódért egy másik (amúgy tényleg lenézett és hátrányosan megkülönböztetett) kisebbség.
Már az, hogy foggyosozol meg fekázol, sokatmondó...
csongi
több mint 5 éve
De. Má' vót. Sokszor. Szerintem amúgy nem rossz húzás a "névtelenség". Majdnem másfél évet adnak a foggyosoknak, hogy elüljön a hiszti és akkor majd szépen nyugton választanak, remélhetőleg sokkal kisebb külső nyomás alatt. Mert a jelenlegi közhangulat alapján az se lenne eléggé korrekt és érzékeny, ha Washington Blekklájvzmettör vagy Washington Mindenkimocskosfehérrasszisztanáciakinemfeka lenne a csapat új neve és gondolom - remélem - arra jutottak, hogy ilyen hangulatban nem akarnak választani, mer csak vmi bénaság sül ki belőle (pl Red Tails)."Mindenkimocskosfehérrasszisztanáciakinemfeka"
nexion218
Ebből látszik, hogy fingod nincs miről szól a BLM. Vicces, hogy te fehér emberként kb személyes sértésnek veszed, hogy kiáll a jogaiért és egyenlő bánásmódért egy másik (amúgy tényleg lenézett és hátrányosan megkülönböztetett) kisebbség.
Már az, hogy foggyosozol meg fekázol, sokatmondó...
Szerkesztette: csongi
több mint 5 éve
A többi meccs eddig remekül alakul 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
2011 óta nem kezdtük két győzelemmel a szezont. Gyanítom most sem fogjuk 🙄😆

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Legalább egyszerűbb a matek, aki nyert ->PO, aki nem, visz lát jövőre... Draft lottery és kész!😉😀Jó lenne végre egy pozitív mérleg a csopoton belül... az utóbbi tizenpár évben csak kétszer volt, akkor meg is nyertük a csoportot.Jelenleg is pozitív a mérleg.
warr_b
ulpianus
Akkor le is lehet zárni az alapszakaszt a vírus miatt 😛
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
😀Jó lenne végre egy pozitív mérleg a csopoton belül... az utóbbi tizenpár évben csak kétszer volt, akkor meg is nyertük a csoportot.Jelenleg is pozitív a mérleg.
warr_b
ulpianus
Akkor le is lehet zárni az alapszakaszt a vírus miatt 😛

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Sőt, Napokig az is marad 😉
több mint 5 éve
Jó lenne végre egy pozitív mérleg a csopoton belül... az utóbbi tizenpár évben csak kétszer volt, akkor meg is nyertük a csoportot.Jelenleg is pozitív a mérleg.
warr_b

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Kivételesen nem 19 órás meccsünk lesz 😀 22:05-kor kezdünk Glendale-ben.
Jó lenne végre egy pozitív mérleg a csopoton belül... az utóbbi tizenpár évben csak kétszer volt, akkor meg is nyertük a csoportot.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Na milyen érzés? 😊Smith lábtörése óta nem voltunk kb playoff helyen 😆😊
dande

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Na milyen érzés? 😊
több mint 5 éve
De. Má' vót. Sokszor. Szerintem amúgy nem rossz húzás a "névtelenség". Majdnem másfél évet adnak a foggyosoknak, hogy elüljön a hiszti és akkor majd szépen nyugton választanak, remélhetőleg sokkal kisebb külső nyomás alatt. Mert a jelenlegi közhangulat alapján az se lenne eléggé korrekt és érzékeny, ha Washington Blekklájvzmettör vagy Washington Mindenkimocskosfehérrasszisztanáciakinemfeka lenne a csapat új neve és gondolom - remélem - arra jutottak, hogy ilyen hangulatban nem akarnak választani, mer csak vmi bénaság sül ki belőle (pl Red Tails).Amúgy lecseréltük a logót, jött is a W 🤣😜😆Világ vicce ez a névtelenség is.
warr_b
Talán még nem volt: Washington Team of Football | WTF |
🤘gaben🤘
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Amúgy lecseréltük a logót, jött is a W 🤣😜😆Világ vicce ez a névtelenség is.
warr_b
Talán még nem volt: Washington Team of Football | WTF |
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Persze, de azért optimizmusra még nincs sok ok 😂... csak a vereségeket kell megindokolni!Rohadt jó meccs volt! Grat a csapatnak!!Hát ritkán fordítunk -17-ről, az tuti... persze kellett hozzá Wentz és a fala segítsége is.
nagir
warr_b
nagir
Amúgy az pozitív volt, hogy alig volt zászló, üdítő változatosság volt.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Kik voltak a kezdők amúgy papíron?
több mint 5 éve
Amúgy lecseréltük a logót, jött is a W 🤣😜😆Tavaly a Redskins-nek is volt, nem is egy hanem három! 😀
warr_b
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
... csak a vereségeket kell megindokolni!Rohadt jó meccs volt! Grat a csapatnak!!Hát ritkán fordítunk -17-ről, az tuti... persze kellett hozzá Wentz és a fala segítsége is.
nagir
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Amúgy lecseréltük a logót, jött is a W 🤣😜😆

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Rohadt jó meccs volt! Grat a csapatnak!!Hát ritkán fordítunk -17-ről, az tuti... persze kellett hozzá Wentz és a fala segítsége is.
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Rohadt jó meccs volt! Grat a csapatnak!!

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Na ki vezeti a csoportot? 😀 ha az philly es a cowboys ugyanúgy szerencsétlenkedik mint tavaly vagy most még csoport gyözelemért is mehettek 😂😂😂Na majd ma éjjel helyre áll a világ rendje!!!😀😃😄😁😆😅😂🤣
Hightower94

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Gratula az első győzelmetekhez! A Redskins ezt a meccset bukta volna...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Na ki vezeti a csoportot? 😀 ha az philly es a cowboys ugyanúgy szerencsétlenkedik mint tavaly vagy most még csoport gyözelemért is mehettek 😂😂😂Jah, pont akartam írni, ilyen is rég volt 🤣
Hightower94

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Na ki vezeti a csoportot? 😀 ha az philly es a cowboys ugyanúgy szerencsétlenkedik mint tavaly vagy most még csoport gyözelemért is mehettek 😂😂😂
több mint 5 éve
mintha fogamat húznák 😉 😛 de gratula 😊Köszi, vedd úgy hogy visszakaptátok a tavalyi nyitómeccset 😉
dande
Jobbulást a sérülteknek, aztán majd a Dallas elleniken tudjátok, mi a dolgotok!

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"