Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Négy éve nyertünk utoljára a Ravens ellen, gyanítom most sem fogunk 😊
warr_b
De akkor játszott a két csapat utoljára egymással, szóval ...
Most nem sok esélyt látok a győzelemre, de hátha 😀
pbalazs
Igaz. Kikapni meg 2008 óta nem kaptunk ki tőlük, szóval lehet feltenni házat, kocsit 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Négy éve nyertünk utoljára a Ravens ellen, gyanítom most sem fogunk 😊
warr_b
De akkor játszott a két csapat utoljára egymással, szóval ...
Most nem sok esélyt látok a győzelemre, de hátha 😀

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Négy éve nyertünk utoljára a Ravens ellen, gyanítom most sem fogunk 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Report: Rivera met with Haskins to stress play must improve
 www.thescore.com/nfl/news/2033179

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Young week to week de vélhetően nem játszik a Ravens ellen vasárnap.
alatriste
Helyes, ez úgyis egy bukó meccs, ne erőltessük.
Murray-t se tudtuk megfogni, Lamart se fogjuk.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Young week to week de vélhetően nem játszik a Ravens ellen vasárnap.


Liverpool Fc
több mint 5 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Ez a Haskins gyerek össze vissza dobálja azt a rohadt tojást. Inkább játszon egy UDFA vagy hozzák vissza CKt. Katasztrófa a srác.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Én azt mondom, inkább menjünk rá a csoportgyőzelemre 😊
Idén a szokásosnál is szarabb az egész East, még akár meg is lehetne. Jelen állás szerint egy 7-9 is elég lehet 😀
Annál rosszabb mérleggel asszem még senki nem jutott playoffba...
warr_b
Így van 2010-ben a Seahawks 7-9-cel hozta az NFC Westet, majd a rájátszásban is nyert egy meccset otthon a Saints ellen (ezen meccsen kapcsolt Beast mode-ba ugye Marshawn Lynch), majd a divisional roundon kikaptak Chicagoban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nbcsports.com/washington/football-team/ron-rivera-admits-theres-cut-point-dwayne-haskins-hes-not-there-yet
warr_b
Elég kényszer helyzetben van de ezt ő is tudta mikor aláírt. Tudom nem szép ilyet mondani, de a legegyszerűbb lenne nektek az 1/1 (az ellenünk való feltámadással lehet ez elúszott 😛) behúzzátok T-Lawt, és akkor megvan a QB, meg C. Younggal a D QB-is. Akkor még inkább bajban leszünk 😛
dande
Ez is benne van, akár akaratunk ellenére is
Mondjuk a két new york-i egyletnél egyelőre nem látom, hogy tudnánk szarabbak lenni...
warr_b
A Giants-cel 2-szer játszotok az megoldható 😊
empty taxi
Én azt mondom, inkább menjünk rá a csoportgyőzelemre 😊
Idén a szokásosnál is szarabb az egész East, még akár meg is lehetne. Jelen állás szerint egy 7-9 is elég lehet 😀
Annál rosszabb mérleggel asszem még senki nem jutott playoffba...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
 www.nbcsports.com/washington/football-team/ron-rivera-admits-theres-cut-point-dwayne-haskins-hes-not-there-yet
warr_b
Elég kényszer helyzetben van de ezt ő is tudta mikor aláírt. Tudom nem szép ilyet mondani, de a legegyszerűbb lenne nektek az 1/1 (az ellenünk való feltámadással lehet ez elúszott 😛) behúzzátok T-Lawt, és akkor megvan a QB, meg C. Younggal a D QB-is. Akkor még inkább bajban leszünk 😛
dande
Ez is benne van, akár akaratunk ellenére is
Mondjuk a két new york-i egyletnél egyelőre nem látom, hogy tudnánk szarabbak lenni...
warr_b
A Giants-cel 2-szer játszotok az megoldható 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nbcsports.com/washington/football-team/ron-rivera-admits-theres-cut-point-dwayne-haskins-hes-not-there-yet
warr_b
Elég kényszer helyzetben van de ezt ő is tudta mikor aláírt. Tudom nem szép ilyet mondani, de a legegyszerűbb lenne nektek az 1/1 (az ellenünk való feltámadással lehet ez elúszott 😛) behúzzátok T-Lawt, és akkor megvan a QB, meg C. Younggal a D QB-is. Akkor még inkább bajban leszünk 😛
dande
Ez is benne van, akár akaratunk ellenére is
Mondjuk a két new york-i egyletnél egyelőre nem látom, hogy tudnánk szarabbak lenni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nbcsports.com/washington/football-team/ron-rivera-admits-theres-cut-point-dwayne-haskins-hes-not-there-yet
warr_b
Elég kényszer helyzetben van de ezt ő is tudta mikor aláírt. Tudom nem szép ilyet mondani, de a legegyszerűbb lenne nektek az 1/1 (az ellenünk való feltámadással lehet ez elúszott 😛) behúzzátok T-Lawt, és akkor megvan a QB, meg C. Younggal a D QB-is. Akkor még inkább bajban leszünk 😛
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nbcsports.com/washington/football-team/ron-rivera-admits-theres-cut-point-dwayne-haskins-hes-not-there-yet


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

pbalazs
Ehh...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Srácok: Mi a probléma? 😀 😀 😀

Division standings after Week 3:

1) Football Team (1-2)
2) Cowboys (1-2)
3) Eagles (0-2-1)
4) Giants (0-3)
dande
Semmi, minden zsír. Sosem látott mélységekben a csoport, az egyetlen ahol csak negatív mérlegű csapatok vannak 😆🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok: Mi a probléma? 😀 😀 😀

Division standings after Week 3:

1) Football Team (1-2)
2) Cowboys (1-2)
3) Eagles (0-2-1)
4) Giants (0-3)

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tekintsünk előre... azért Clevelandben jó lenne nyerni valahogy.
warr_b
Min. 3 meccsre előre, bocs..
Brandon Scherff -> IR
nagir
Pont akartam írni...

3-5 hét, sprained right MCL.

Lassan rajta is el kell gondolkozni, sokat sérült nagyon. Idén még ugye tag alatt van...
Schweitzer fogja helyettesíteni.
warr_b
Bármennyire jó is, így teljesen fölösleges neki hosszútávút adni vagy nagyon csapatbarátot kell. Kérdés a piacon ezzel az injury reporttal mennyit kapna és ezzel ő mennyire van tisztában illetve méri fel a sérülékenységből fakadó korlátatit. Illetve itt is a csapatorvosok lesznek a hibásak mint TW-nél.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tekintsünk előre... azért Clevelandben jó lenne nyerni valahogy.
warr_b
Min. 3 meccsre előre, bocs..
Brandon Scherff -> IR
nagir
Pont akartam írni...

3-5 hét, sprained right MCL.

Lassan rajta is el kell gondolkozni, sokat sérült nagyon. Idén még ugye tag alatt van...
Schweitzer fogja helyettesíteni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 671 — Bla, bla, bla
Tekintsünk előre... azért Clevelandben jó lenne nyerni valahogy.
warr_b
Min. 3 meccsre előre, bocs..
Brandon Scherff -> IR

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tekintsünk előre... azért Clevelandben jó lenne nyerni valahogy.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
De. Má' vót. Sokszor. Szerintem amúgy nem rossz húzás a "névtelenség". Majdnem másfél évet adnak a foggyosoknak, hogy elüljön a hiszti és akkor majd szépen nyugton választanak, remélhetőleg sokkal kisebb külső nyomás alatt. Mert a jelenlegi közhangulat alapján az se lenne eléggé korrekt és érzékeny, ha Washington Blekklájvzmettör vagy Washington Mindenkimocskosfehérrasszisztanáciakinemfeka lenne a csapat új neve és gondolom - remélem - arra jutottak, hogy ilyen hangulatban nem akarnak választani, mer csak vmi bénaság sül ki belőle (pl Red Tails).
nexion218
"Mindenkimocskosfehérrasszisztanáciakinemfeka"
Ebből látszik, hogy fingod nincs miről szól a BLM. Vicces, hogy te fehér emberként kb személyes sértésnek veszed, hogy kiáll a jogaiért és egyenlő bánásmódért egy másik (amúgy tényleg lenézett és hátrányosan megkülönböztetett) kisebbség.
Már az, hogy foggyosozol meg fekázol, sokatmondó...
csongi
Martin Luther King =/= martin looter king

A bővebb véleményemért kérlek keresd fel jelen topiknak a Redskins név visszavonultatása körüli oldalait.

(Egyébként honnan veszed, hogy fehér vagyok? Mert fekázok meg foggyosozok? És ha roma vagyok? Vagy apám nigériai? Honnan a faszból tudod? Vagy úgy gondoltad, hogy ilyen ocsmányul és tiszteletlenül csak a fehérek szoktak beszélni és ezért tuti fehér vagyok? Nézd meg légy szíves az "előítélet" szótári definícióját !)

Szerkesztette: nexion218

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Balfasz Atlanta ezt hogy kúrta el a Dallas ellen? :o


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"