Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 5 éve
Nov. 2018: Alex Smith suffers devastating leg injury that threatens not only his football career, but his life, following infections.
— CBS Sports (@CBSSports) October 11, 2020
Today: Alex Smith has made it all the way back to the field and is ACTIVE for Washington.
Simply remarkable. pic.twitter.com/6ehIrh0VWi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
www.cbssports.com/nfl/news/strong-expectation-dwayne-haskins-traded-before-deadline-and-some-rival-execs-are-already-watching-film/amp/

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
247sports.com/Article/Joe-Theismann-has-a-strong-message-for-Dwayne-Haskins-Washington-Football-Team-Ohio-State-Buckeyes--152736064/Amp/

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Majd linket adjál már hozzá pls, mert én idén még egyet se találtam, ez a másik Washington meg elég szar meccseket játszik.... 😀Kyle Allen a kezdő QB kövi meccstől.Akkor megnézem az idei első skins meccset 😊
Beki
sapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Akarod mondani Football Club meccset? 😁Kyle Allen a kezdő QB kövi meccstől.Akkor megnézem az idei első skins meccset 😊
Beki
sapka

több mint 5 éve
Kyle Allen a kezdő QB kövi meccstől.Akkor megnézem az idei első skins meccset 😊
Beki
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 5 éve
Alex Smith lesz a backup.Ez mondjuk kicsit merész...
Beki

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Ezért kàr volt megnyerni az első meccset 😛 😉
több mint 5 éve
Ennyire vállalhatatlan DH?
több mint 5 éve
Kyle Allen a kezdő QB kövi meccstől.Talán rosszabb nem lesz, mint a bowlingos srác...
Beki

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Alex Smith lesz a backup.
több mint 5 éve
Kyle Allen a kezdő QB kövi meccstől.Report: Washington benches Haskins in favor of Kyle Allen
Beki
www.thescore.com/nfl/news/2035869
😢 Bár sajnos várható volt.
Akkor így rá kell menni az egyik rookie-ra, de sajnos úgy tűnik nagy lesz a harc.
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kyle Allen a kezdő QB kövi meccstől.
több mint 5 éve
A védelem 7. engedett yardokban, de úgy nehéz nyerni, ha az offense állandóan rövid lehetőségeket ad az ellenfélnek...Ez eléggé összefügg. Mivel mindig rövid yardos a szintú ezért sokat nem szerezhet az ellen.
warr_b
több mint 5 éve
Inkább a megszűnés! 🤣A védelem 7. engedett yardokban, de úgy nehéz nyerni, ha az offense állandóan rövid lehetőségeket ad az ellenfélnek...Egyesüljetek a Boysal, s akkor talán jó lesz
warr_b
dande

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
A védelem 7. engedett yardokban, de úgy nehéz nyerni, ha az offense állandóan rövid lehetőségeket ad az ellenfélnek...Egyesüljetek a Boysal, s akkor talán jó lesz
warr_b
több mint 5 éve
A védelem 7. engedett yardokban, de úgy nehéz nyerni, ha az offense állandóan rövid lehetőségeket ad az ellenfélnek...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Hát, egyszer biztos... Úgy látom most kezdődik kb. egy év magyarázkodás, hogy valóban szar a gyerek, de nem az ő hibája. De felőlem nyugodtan hívhatjuk RG4-nek...Valahol olvastam, csak nem tudtam h hiteles-e forrás!Lehet h Allen kezd Haskins helyett!?Ezt most kérdezed vagy mondod? Remélem nem, mivel így is csak két "afroamerikai" irányító lesz a pályán a majdnem 100 nevezett játékosból... És akkor most közülük is fehérre cserélnének egyet??? 😀😀😀😀😀
steelwolf
nexion218
steelwolf
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Valahol olvastam, csak nem tudtam h hiteles-e forrás!Lehet h Allen kezd Haskins helyett!?Ezt most kérdezed vagy mondod? Remélem nem, mivel így is csak két "afroamerikai" irányító lesz a pályán a majdnem 100 nevezett játékosból... És akkor most közülük is fehérre cserélnének egyet??? 😀😀😀😀😀
steelwolf
nexion218
több mint 5 éve
Lehet h Allen kezd Haskins helyett!?Ezt most kérdezed vagy mondod? Remélem nem, mivel így is csak két "afroamerikai" irányító lesz a pályán a majdnem 100 nevezett játékosból... És akkor most közülük is fehérre cserélnének egyet??? 😀😀😀😀😀
steelwolf
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
mobile.twitter.com/1057TheFan/status/1312168769163128832/photo/1Csak az a kérdés, mennyivel kapunk ki 🙄😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Ligaszerte ez van, hullanak az emberek...Azért sokáig nem maradt egészséges...☹️Young week to week de vélhetően nem játszik a Ravens ellen vasárnap.Helyes, ez úgyis egy bukó meccs, ne erőltessük.
alatriste
Murray-t se tudtuk megfogni, Lamart se fogjuk.
warr_b
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Azért sokáig nem maradt egészséges...☹️Young week to week de vélhetően nem játszik a Ravens ellen vasárnap.Helyes, ez úgyis egy bukó meccs, ne erőltessük.
alatriste
Murray-t se tudtuk megfogni, Lamart se fogjuk.
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!