Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan


empty taxi
Ez jó hír nekünk, kell a védelembe.
warr_b
De nem a legjobb üzenet a liga részéről! Bár erről a legkevésbé sem tehet Bostic...
nagir
Tuti olyan szörnyű volt? Late hit volt, ez sima, de nekem nem tűnt szándékosan testi épségre utazó mészárlásnak. Kibaszták a meccsről, hátrányt okozott magának és a csapatának, nem biztos, hogy többet kell ezért. Nyilván a sérülés az szándéktól függetlenül sérülés, de azért szerencsére ne ma lába tört el. Ilyen alapon Watt-ot is el lehetett volna tiltani, mert elég fölöslegesen ugrott a már törött lábú Smith nyakába. De biztos vagyok benne, hogy semmi rossz szándék nem volt benne, játék heve, már megindította a szerelőmozdulatot, ez van. Bostic-ra visszatérve láttunk már sokkal "dörtibb" hit-et is az NFL-ben. Inkább Dalton csapattársait kéne eltiltani... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 718


empty taxi
Ez jó hír nekünk, kell a védelembe.
warr_b
Meg a Fantasym számára 😊
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 671 — Bla, bla, bla


empty taxi
Ez jó hír nekünk, kell a védelembe.
warr_b
De nem a legjobb üzenet a liga részéről! Bár erről a legkevésbé sem tehet Bostic...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


empty taxi
Ez jó hír nekünk, kell a védelembe.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 718
A könnyebb utat választottátok a csoportgyőzelemért való harccal.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most hogy már van irányítótok végre, nem kell tankolni. Irány a PO.
ozibozi
Lemaradtunk valamiről? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 718
Most hogy már van irányítótok végre, nem kell tankolni. Irány a PO.
Mondjuk ha jobban belegondolunk, egyszerűbb megnyerni a csoportot, mint a Top 1-2. draft pikket szerezni. Jóval komolyabb verseny folyik értük 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Persze ilyenkor megyünk bye week-re 😀
warr_b
Ott nem lehet kikapni, se!😉
nagir
Jah. Aztán visszavághatunk nektek 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 671 — Bla, bla, bla
Persze ilyenkor megyünk bye week-re 😀
warr_b
Ott nem lehet kikapni, se!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


😊🥰

Collins meg úgy néz ki Achilles, idén már jó eséllyel nem fog játszani.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Ha Allen marad, meg lesz baszó védelem, azzal pont ilyen Bears útra leptek, erős középmezőny. Viszont bármelyik évben benne lehet egy top draftcetli, ha a védelmet megtépázzák a sérülések, mert az O Ron alatt nem fogja hátán vinni a csapatot, ha csak nem találtok ösztönös zseni QB-t.

Érdekes szitu, szurkolok, nektek, Ronnak és Allennek is, meglátjuk mi sül ki belőle.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én meg pont írtam nálunk, hogy Moore-t el kéne cseréljük 😊

Mondjuk ha valahogy bekecmeregnétek a PO-ba, baszhatjatok a franchise QB-t a draftról.
gabokocka
Amilyen könnyű relatíve a sorsolásunk, meg amilyen szar a csoport, simán benne van, hogy amúgyis csak a 10-15. hely környékén húznánk, ott meg már nemigen terem franchise qb. Akkor már inkább próbáljuk meg, aztán lesz ami lesz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Én meg pont írtam nálunk, hogy Moore-t el kéne cseréljük 😊

Mondjuk ha valahogy bekecmeregnétek a PO-ba, baszhatjatok a franchise QB-t a draftról.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kyle milyen volt? Haskinshez képest jobb/rosszabb?
gabokocka
Pont írtam róla nálatok.
Amúgy szerintem Haskinshez képest jobb egy fokkal, de lehet hogy csak a meglévő rutinja miatt, nem tudom.
Mondjuk pontosabban dob, az biztos, meg bátrabban indul meg a labdával. Persze neki is van minden meccsen olyan agyfasz megmozdulása, hogy a fejem fogom 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rá kéne mozdulni valami playmaker félére még itt a csere határidő előtt. Nyilt a csoport! Ha Scary Terry-n kívül lenne még itt legalább 1 közepesen veszélyes játékos még a rájátszásba jutna ez a gárda.
alatriste
Gibson "The weapon" neked smafu? 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Kyle milyen volt? Haskinshez képest jobb/rosszabb?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rá kéne mozdulni valami playmaker félére még itt a csere határidő előtt. Nyilt a csoport! Ha Scary Terry-n kívül lenne még itt legalább 1 közepesen veszélyes játékos még a rájátszásba jutna ez a gárda.


Liverpool Fc
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Persze ilyenkor megyünk bye week-re 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól fog jönni még nektek az-az első heti győzelem. Szó sincs 1/1ről 😛
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Esik az eső, ez nem sok jót jelent nekünk...

Christian térdével van valami, úgy néz ki, nem játszik...
Halleluja, rosszabb nem nagyon lehet.


warr_b
Ez nektek jó, mert a pass heavy Dallas-nak futnia kell, azt meg idén nem szeretnek. A slugfest végén remélem nyerni fogtok 😊 Mindenki ússza meg sérülés nélkül.
Rodaron
Jah hogy az esőre gondoltál 😂
Remélem igazad lesz 👍


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Esik az eső, ez nem sok jót jelent nekünk...

Christian térdével van valami, úgy néz ki, nem játszik...
Halleluja, rosszabb nem nagyon lehet.


warr_b
Ez nektek jó, mert a pass heavy Dallas-nak futnia kell, azt meg idén nem szeretnek. A slugfest végén remélem nyerni fogtok 😊 Mindenki ússza meg sérülés nélkül.
Rodaron
Szerencsétlen Christian az ergya o-falból is a leggyatrább volt, így bárki játszik is a helyén, az upgrade lesz sztem...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 2 149
Esik az eső, ez nem sok jót jelent nekünk...

Christian térdével van valami, úgy néz ki, nem játszik...
Halleluja, rosszabb nem nagyon lehet.


warr_b
Ez nektek jó, mert a pass heavy Dallas-nak futnia kell, azt meg idén nem szeretnek. A slugfest végén remélem nyerni fogtok 😊 Mindenki ússza meg sérülés nélkül.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Esik az eső, ez nem sok jót jelent nekünk...

Christian térdével van valami, úgy néz ki, nem játszik...
Halleluja, rosszabb nem nagyon lehet.



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 671 — Bla, bla, bla
Nexion kis kedvencét jól megbüntette a csapat...


warr_b
Ez már sírva-röhögős! Lehet ez még fokozni? 😭🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!