Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
bálnalekvár Washington Commanders 696
Kabaré, hogy po tekintetében képben vagyunk még 2-7 után, és nyilván reggelig lehetne sorolni, hogy mivel vannak itt továbbra is problémák, de évek óta most érzem a legszerethetőbbnek ezt a brigádot, féllábú Sanyistul, Riverástul, Thomasostul, ChaseYoungostul. Kompaktok vagyunk, vannak egyéniségek, és bár iszonyat látványosak a csapat korlátai, azt kell, hogy mondjam, nem érzem magamban a megszokott zsigeri mazochizmust, amikor leülök megnézni a csapatot. Lépdelünk Hollywood felé 😂

akkorisredskins
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
Faszom, nem gondoltam hogy a Giants nyer Seattle-ben...

Most aztán győzelmi kényszer van Pittsburghben, tartanunk kell a lépést 😁
warr_b
Vagy segíthetünk, hogy jó draftpozi legyen és jöhet egy első körös QB 😉
Klaci79
Nem veszíthetünk 🤣
warr_b
 m.youtube.com/watch?v=MaRB5XxUxv4


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Faszom, nem gondoltam hogy a Giants nyer Seattle-ben...

Most aztán győzelmi kényszer van Pittsburghben, tartanunk kell a lépést 😁
warr_b
Vagy segíthetünk, hogy jó draftpozi legyen és jöhet egy első körös QB 😉
Klaci79
Nem veszíthetünk 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Faszom, nem gondoltam hogy a Giants nyer Seattle-ben...

Most aztán győzelmi kényszer van Pittsburghben, tartanunk kell a lépést 😁
warr_b
Vagy segíthetünk, hogy jó draftpozi legyen és jöhet egy első körös QB 😉
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Faszom, nem gondoltam hogy a Giants nyer Seattle-ben...

Most aztán győzelmi kényszer van Pittsburghben, tartanunk kell a lépést 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.hogshaven.com/platform/amp/2020/12/6/22156678/four-keys-for-the-washington-football-team-against-the-steelers


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 519 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Fasza, a tovább tologatott Ravens-Steelers meccs miatt a vasárnapi Steelers-Washington találkozót pedig hétfő délutánra (magyar idő szerint 21:00-ra) tették át.
warr_b
*23.00
steelwolf
Igen, igaz

Nekem mondjuk jobb lett volna a 21 óra, de mindegy.
warr_b
Írj Goodell-nek, és jelezd hogy nekem is jobb lenne 😊

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fasza, a tovább tologatott Ravens-Steelers meccs miatt a vasárnapi Steelers-Washington találkozót pedig hétfő délutánra (magyar idő szerint 21:00-ra) tették át.
warr_b
*23.00
steelwolf
Igen, igaz

Nekem mondjuk jobb lett volna a 21 óra, de mindegy.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Fasza, a tovább tologatott Ravens-Steelers meccs miatt a vasárnapi Steelers-Washington találkozót pedig hétfő délutánra (magyar idő szerint 21:00-ra) tették át.
warr_b
*23.00
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.si.com/.amp-redskins/nfl/washingtonfootball/news/washington-football-team-wisely-signs-a-quarantine-qb?__twitter_impression=true


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fasza, a tovább tologatott Ravens-Steelers meccs miatt a vasárnapi Steelers-Washington találkozót pedig hétfő délutánra (magyar idő szerint 21:00-ra) tették át.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A 49ers elleni meccsünket Arizonába vitték.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Szinte biztos hogy Smith lesz jövőre a kezdő QB nálatok, többek között azert ahogy mentek feljebb annál nehezebb lesz jó irányítót húzni a drafton. Padra fogtok húzni egy project irányítót.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
memory Sean Taylor
rémember


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 671 — Bla, bla, bla
STOP THE COUNT!!!

iktriad
És mi ezt a WFT kétszer oda-vissza! 🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 671 — Bla, bla, bla
Engem nem zavar csak kérdezem. A topik logója nem lesz lecserélve?
Matthew99
Legalább ennyi hadd maradjon nekünk 😁
warr_b
egy szavazat a meghagyásra, van olyan Washington fan, aki inkább az újat szeretné? 😊
r.baggio
Nem Washington fanként is szeretném, hogy a régi maradjon (ha van némi beleszólásom 😉 magamban úgyis mindig Skins marad 😊)
dande
Én is én is!!!😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
STOP THE COUNT!!!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Fel nem foghatom, hogy bírtunk kikapni két hete ettől a moslékszar Lionstól... 😕
warr_b
Cause this is the NFC East. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fel nem foghatom, hogy bírtunk kikapni két hete ettől a moslékszar Lionstól... 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Engem nem zavar csak kérdezem. A topik logója nem lesz lecserélve?
Matthew99
Legalább ennyi hadd maradjon nekünk 😁
warr_b
egy szavazat a meghagyásra, van olyan Washington fan, aki inkább az újat szeretné? 😊
r.baggio
Nem Washington fanként is szeretném, hogy a régi maradjon (ha van némi beleszólásom 😉 magamban úgyis mindig Skins marad 😊)
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 102 — no es importante
Engem nem zavar csak kérdezem. A topik logója nem lesz lecserélve?
Matthew99
Legalább ennyi hadd maradjon nekünk 😁
warr_b
egy szavazat a meghagyásra, van olyan Washington fan, aki inkább az újat szeretné? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Engem nem zavar csak kérdezem. A topik logója nem lesz lecserélve?
Matthew99
Legalább ennyi hadd maradjon nekünk 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Engem nem zavar csak kérdezem. A topik logója nem lesz lecserélve?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jön a hálaadási móka, nagyon-nagyon jó lenne oda-vissza ütni a kabbojzt, nem is tudom mikor volt ilyen utoljára...
warr_b
2012, ugye az évben volt az utolsó fordulóban de facto NFC East Championship Game a két csapat összecsapása.
empty taxi
Micsoda évek voltak. Három év, három utolsó meccs a csoportért, és a Cowboys mindhárom csoportriválisa örülhetett, ott meg maradt a 8–8