Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀

Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
mi rosszat vétettünk tavaly ellenetek?
petey
+ Trent Williams 😀
warr_b
Tényleg, figyeled a teljesítményét, mert akkor felhomályosíthatnál, megérte-e Nekik!?? A statjai alapján semmi extrát nem nyújt idén, átlagos kb.
nagir
Ezt ők tudják megmondani...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
“Shanahan úgy beszélt a Skinsről mint egy darab szarról...”
Ez olyan magas labda... De mivel úriembernek tartom magam, nem csapom le 😉 😂😂😂😂
tamas424
Értékelem 😊 😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 891
“Shanahan úgy beszélt a Skinsről mint egy darab szarról...”
Ez olyan magas labda... De mivel úriembernek tartom magam, nem csapom le 😉 😂😂😂😂
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 671 — Bla, bla, bla
Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀

Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
mi rosszat vétettünk tavaly ellenetek?
petey
+ Trent Williams 😀
warr_b
Tényleg, figyeled a teljesítményét, mert akkor felhomályosíthatnál, megérte-e Nekik!?? A statjai alapján semmi extrát nem nyújt idén, átlagos kb.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀

Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
mi rosszat vétettünk tavaly ellenetek?
petey
Semmi extra, csak Shanahan úgy beszélt a Skinsről mint egy darab szarról, csak azt elfelejtette hogy ő is része volt OC-ként, egy hulladék volt amit csinált, két számjegyű vereség a négy szezonjából háromban...
+ tavaly a meccslabda faternak adása, a játékosok úgy slide-oltak a sárban mintha superbowl nyertek volna, közben a szezon második legszarabb csapata ellen még egy TD-t sem voltak képesek szerezni
+ Trent Williams 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na bazzeg Bálint kihúztad a gyufát nyugaton is, délen is...
Amerika csapatát legyőzni mindíg dicsőség, a Friskón meg a mi alázánsunkat tessék megtorolni! 😉
nagir
Ennyi kell 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 671 — Bla, bla, bla
Na bazzeg Bálint kihúztad a gyufát nyugaton is, délen is...
Amerika csapatát legyőzni mindíg dicsőség, a Friskón meg a mi alázánsunkat tessék megtorolni! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀

Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
mi rosszat vétettünk tavaly ellenetek?

több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 891
Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀

Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
Te egy igazi magyar vagy 😉
Nem annak szurkolsz, hogy a csapatod nyerjen és ez jóleső érzéssel töltsön el, hanem hogy a másiknak szar legyen! Gratulálok! 😊
tamas424
Nem olvastál elég figyelmesen, azzal kezdtek, hogy azért IS kéne nyerni 😊

Amúgy kösz, a Cowboys ellen bármit 😀
warr_b
Én figyelmesen olvastam, de a tény szempontjából mindegy, hogy IS vagy ÉS vagy VAGY 😊
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀

Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
Te egy igazi magyar vagy 😉
Nem annak szurkolsz, hogy a csapatod nyerjen és ez jóleső érzéssel töltsön el, hanem hogy a másiknak szar legyen! Gratulálok! 😊
tamas424
Nem olvastál elég figyelmesen, azzal kezdtek, hogy azért IS kéne nyerni 😊

Amúgy kösz, a Cowboys ellen bármit 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 891
Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀

Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
Te egy igazi magyar vagy 😉
Nem annak szurkolsz, hogy a csapatod nyerjen és ez jóleső érzéssel töltsön el, hanem hogy a másiknak szar legyen! Gratulálok! 😊
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀

Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Hát srácok én szurkolok nektek nagyon, már csak Smith miatt is!

Innentől igyekszem követni a ti meccseitek is, remélem legalább nektek összejön a PO!

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Ez ferfimunka volt!

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Grat! Komoly teljesitmeny volt ez megha a Steelers merlege jobb mint amit mutatnak hetek ota. Alex Smith batran belement a futasba is, nem egy ijedos fiu...


több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy csak halkan mondom, hogy amikor utoljára megvertük a Steelerst, Super Bowl-t nyertünk. 😊😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 656 — Rise My Nation!
Én elkezdtem szurkolni nektek!
Btw szerintem a W logó nem gáz!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most kezd majd igazán fájni, hogy oda-vissza kiszoptatok a Dzsályenctől.... 😀
nexion218
Az eddig is fájt 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Most kezd majd igazán fájni, hogy oda-vissza kiszoptatok a Dzsályenctől.... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az első félidő alapján nem gondoltam, hogy lehet keresnivalónk.

Amit a védelem a második félidőkben művel az valami embertelen.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
Gratula a győzelemhez. A DL elképesztő, azt most nem mondom, hogy élmény volt nézni 😀
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 850 — Sworn to the Dark

built for this shit