Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Washington Redskins
Washington Haskins
iktriad
Felkészül a Washington Football Johnny ?


Liverpool Fc
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 005 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Washington Redskins
Washington Haskins
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Osszessegeben megerdemelte Haskins a teljesitmenye es IRL dolgai miatt is, jobb volt ez igy mindenki szamara.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Haskins gone!!! 😀 Kitették a csapatból. Haskins got released!
Toto21
Anno megvoltam róla győződve hogy ugyan olyan lesz mint Winston.
Winston nem rúgatta ki magát.....
TSzabi
Sorry de szerintem Winston >>>>>>> Haskins. Wintson-al tudtál esetleg nyerni is meccset. Szerintem Winston-al tegnap nyert volna a WFT.
Toto21
Jameis-el ez a csapat simán pozitív mérleg idén. Szerintem btw Smith-el is az lenne ha 17 meccsen át tudot volna játszani Alex, de hát neki az is csoda amit tudott/tud vállalni. Teljesen más stílussal de végeredményben szerintem hasonló eredménnyel zárna a csapat mindkét QB esetében.
Az offseasonban mondjuk nem rá startolnék a csapat helyében elsőre, hanem vagy felcsere vagy Stafford/Minshew/Mariota/(((((((((Wentz)))))))) sorból hoznék valakit. Nyilván mindenkinek más az előnye/hátránya.


Liverpool Fc
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Haskins gone!!! 😀 Kitették a csapatból. Haskins got released!
Toto21
Anno megvoltam róla győződve hogy ugyan olyan lesz mint Winston.
Winston nem rúgatta ki magát.....
TSzabi
Sorry de szerintem Winston >>>>>>> Haskins. Wintson-al tudtál esetleg nyerni is meccset. Szerintem Winston-al tegnap nyert volna a WFT.
Toto21
Winston néha valóban felkészül egy meccsre, Haskins magasról szarik a focira.
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 8 597
Haskins gone!!! 😀 Kitették a csapatból. Haskins got released!
Toto21
Anno megvoltam róla győződve hogy ugyan olyan lesz mint Winston.
Winston nem rúgatta ki magát.....
TSzabi
Sorry de szerintem Winston >>>>>>> Haskins. Wintson-al tudtál esetleg nyerni is meccset. Szerintem Winston-al tegnap nyert volna a WFT.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Haskins gone!!! 😀 Kitették a csapatból. Haskins got released!
Toto21
Anno megvoltam róla győződve hogy ugyan olyan lesz mint Winston.
Winston nem rúgatta ki magát.....
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 8 597
Haskins gone!!! 😀 Kitették a csapatból. Haskins got released!

Szerkesztette: Toto21
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Semmi meglepetés


pbalazs
Jah, most akartam én is linkelni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Semmi meglepetés



Szerkesztette: pbalazs

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Faszom, áttették a meccset a jó kis 7 órás sávból SNF-nak... 😕😢
Nehogy nézni tudjam.
Ezért kellett volna tegnap behúzni, és nem a fogalmatlan idióta Haskinst erőltetni.
Köszi b+
warr_b
Örülj neki, többet tud gyógyulni Sanyi, vagy többet tud gyakorolni az új QB. Valakit rohadtul hozni kellene gyorsan mert PO ért nem lehet oda állni egy egy bowlingosssal vagy Heinekennel.
TSzabi
Régen rossz, ha azon a plusz hat órán múlik bármi.
Most már hirtelen kit hozol? 🙂 Nincs értelme.
Haskins-szal nyilván semmi értelme odaállni, Heinekenből amit tegnap láttam az fasza volt. Bátran szállt be, nekiiramodott, ha kellett, voltak pontos, erős passzai, és látszott rajta hogy érdekli, mi lesz, nem bamba fejjel, üres tekintettel meredt maga elé, mint a hetes.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Faszom, áttették a meccset a jó kis 7 órás sávból SNF-nak... 😕😢
Nehogy nézni tudjam.
Ezért kellett volna tegnap behúzni, és nem a fogalmatlan idióta Haskinst erőltetni.
Köszi b+
warr_b
Örülj neki, többet tud gyógyulni Sanyi, vagy többet tud gyakorolni az új QB. Valakit rohadtul hozni kellene gyorsan mert PO ért nem lehet oda állni egy egy bowlingosssal vagy Heinekennel.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Faszom, áttették a meccset a jó kis 7 órás sávból SNF-nak... 😕😢
Nehogy nézni tudjam.
Ezért kellett volna tegnap behúzni, és nem a fogalmatlan idióta Haskinst erőltetni.
Köszi b+


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem nektek segítünk megnyerni a csoportot... . 😊
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nyugodtan ki is vághatjuk a bowlingsztriptizest.
Ellenértéket úgyse adna érte senki, még egy hetedik kört se...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Halkan jegyzem meg, hogy Rivera már félidőben lecserélhette volna...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 718
Dwayne Haskins isn't talking to media. He declined when approached by team PR and promptly left the stadium.

Team PR is trying to get a hold of him remotely.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Megint nem engedtünk pontot a második félidőben, kár hogy a balfasz Haskins mindent elkúrt


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Nagyon kíváncsi lennék, hogy Young és Terry, akik az egyetemen is csapattársai voltak, mit gondolnak Haskinsről.
Bíztak-e benne, vagy az elejétől fogva tudták, hogy bukta lesz?

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Lol, szépen megfordult az odds, most már a Pantherst tartják esélyesebbnek 🤔😁
warr_b


Utolsó utáni esélye. Ha passzol 4 TD-t, eladott labda nélkül, és jól is játszik, meg persze nyer a csapat, még nem írom le. 😀
pbalazs
Szerencsére Rivera már leírta. Jobb lett volna, ha már a héten megvan a csoport, de így inkább jövő héten a Sánta nyerjen. Vagy nyerje meg a D és legyen nulla pontos az O.

 www.nbcsports.com/washington/football-team/report-virtually-certain-dwayne-haskins-gone-washington-2021

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 545
Lol, szépen megfordult az odds, most már a Pantherst tartják esélyesebbnek 🤔😁
warr_b
Bazzzz még ott tettem be a mixembe amikor úgy nézett ki, hogy Sanyi kezd 😊))

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 005 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lol, szépen megfordult az odds, most már a Pantherst tartják esélyesebbnek 🤔😁
warr_b


Utolsó utáni esélye. Ha passzol 4 TD-t, eladott labda nélkül, és jól is játszik, meg persze nyer a csapat, még nem írom le. 😀
pbalazs
Nincsenek nagy elvárások! 😂
steelwolf
Ha kicsi a tét, a kedvük sötét.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lol, szépen megfordult az odds, most már a Pantherst tartják esélyesebbnek 🤔😁
warr_b


Utolsó utáni esélye. Ha passzol 4 TD-t, eladott labda nélkül, és jól is játszik, meg persze nyer a csapat, még nem írom le. 😀
pbalazs
Nincsenek nagy elvárások! 😂
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Lol, szépen megfordult az odds, most már a Pantherst tartják esélyesebbnek 🤔😁
warr_b


Utolsó utáni esélye. Ha passzol 4 TD-t, eladott labda nélkül, és jól is játszik, meg persze nyer a csapat, még nem írom le. 😀

Szerkesztette: pbalazs

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!