Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 5 éve
.@WashingtonNFL TE Logan Thomas on @gmfb @nflnetwork on rookie Chase Young: "His personality is infectious. Dude is talented beyond belief. It will be scary to see what he can do in Year 2."
— Will Selva (@WillSelvaTV) January 7, 2021
Szerkesztette: pbalazs
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
Remélem elkapjátok!Imádom 😊
steelwolf
Igazi leader már az első évében.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Remélem elkapjátok!több mint 5 éve
www.overtimeheroics.net/2021/01/05/nfc-wild-card-tampa-washington/amp/?__twitter_impression=true

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
A szokásos East meccseken kívül a jövő évi ellenfeleink: vs. New Orleans Saints
vs. Tampa Bay Buccaneers
vs. Kansas City Chiefs
vs. Los Angeles Chargers
vs. Seattle Seahawks
@ Atlanta Falcons
@ Carolina Panthers
@ Las Vegas Raiders
@ Denver Broncos
@ Green Bay Packers
és 17. meccsként: Buffalo Bills
Címvédés 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
az a 10-11 nem olyan rossz!, ez most nagyon erős draft lesz qb szempontból, onnan könnyebb felmozogni a 4-5-6. helyre, mert ha kb. Lawrence és Fields az 1.-2. a 3. a mienk lehet, és még a harmadik QB is jobbnak tűnik mint Goff annómég nem tudtam eldönteni, jó-e hogy bejutottunk a PO-ba10-11. helyen húztunk volna, ha nem jutunk be, az ott azért már nem garancia semmire. Se top qb-t, se Young féle elit játékost nem lehet nagyon húzni ott... vagy csak hatalmas mázlival.
szinte biztosan nem érünk el komoly sikert, ugyanakkor látszik hogy elindultak jó és egészséges folyamatok, és a ballasztot is kidobtuk 😊
van miért örülni, de annak jobban örültem volna ha jövőre húztunk volna legalább még egy franchise playert a kicsivel jobb draft pozi okán
sapka
warr_b
+várhatunk 1 évet arra hogy a rookie QB belerázódjon; Alex még jövőre is hozza ezt amit látunk tőle, utána már ciki lenne ha még mindig kezdene
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 5 éve
még nem tudtam eldönteni, jó-e hogy bejutottunk a PO-ba10-11. helyen húztunk volna, ha nem jutunk be, az ott azért már nem garancia semmire. Se top qb-t, se Young féle elit játékost nem lehet nagyon húzni ott... vagy csak hatalmas mázlival.
szinte biztosan nem érünk el komoly sikert, ugyanakkor látszik hogy elindultak jó és egészséges folyamatok, és a ballasztot is kidobtuk 😊
van miért örülni, de annak jobban örültem volna ha jövőre húztunk volna legalább még egy franchise playert a kicsivel jobb draft pozi okán
sapka

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
még nem tudtam eldönteni, jó-e hogy bejutottunk a PO-baszinte biztosan nem érünk el komoly sikert, ugyanakkor látszik hogy elindultak jó és egészséges folyamatok, és a ballasztot is kidobtuk 😊
van miért örülni, de annak jobban örültem volna ha jövőre húztunk volna legalább még egy franchise playert a kicsivel jobb draft pozi okán
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 5 éve
Ez jópofa 😊www.sportingnews.com/us/amp/nfl/news/alex-smith-leg-brace-lombardi-trophy/h784xi5cwjwp162q400g9yp8p

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Alex Smith igazi példakép lett, gratulálok
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Gratulálok!
több mint 5 éve
Azért az ciki, hogy önerőből nem ment 😉Sovány vigasz... 😉 😛
ozibozi
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Grat a pohoz
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Amúgy pont a Bucs ellen volt az utolsó PO-győzelmünk még 2005-ben 😛

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Gratulálok a csoport győzelemhez!!! Na, csak sikerült! Most aztán Bradyék ellen nem kell félni, csak tartsátok terror alatt...😉Egyébként Brady küldhet egy pezsgőt nekünk, hogy elintéztük ne kelljen ellenetek játszania 😛
nagir
Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
TB eddig egyszer nyert playoffban az East ellen, 2005-ben (Philly). A Washington ellen meg még nem játszott 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Azért az ciki, hogy önerőből nem ment 😉
több mint 5 éve
Hehh, mikor utoljára PO-ban voltunk, a kisebbik fiam még meg sem fogant 😀 Nem sok esélyünk lesz, de azért mégiscsak PO.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Gratulálok a csoport győzelemhez!!! Na, csak sikerült! Most aztán Bradyék ellen nem kell félni, csak tartsátok terror alatt...😉

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Grat előre a címvédésért jövőre 😀
több mint 5 éve
Már csak 1.33 🤣Lement 1.50-re az oddsunk...Még 1.86-on tettem bele a mixembe 😊 McLaurin és Gibson még mindig Q vagy játszanak?
warr_b
MC12
Tuti kikapunk.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Ki hogy tervezi az esti meccset megnézni? Mivel sorsdöntő, de nem tudom megnézni élőben, erősen gondolkodom, hogy megpróbálom holnap egész nap kerülni az információt a meccsről, és délután megnézem felvételről.Mivel meló miatt amúgy is 3/4 5-kor kelnék, így felkelek korábban, mondjuk 3 körül, aztán nézem élőben.
Nagyon nehéz lenne, de egyszer már sikerült egy SB esetében véghezvinni 😊
De az is lehet, hogy reggel megnézem az eredményt, és összefoglalót nézek...
pbalazs
Nekünk ez már kvázi playoff, must win game. Picinyke gond, hogy ezekben nem vagyunk jók.
Viszont ha ezt a full tartalékos Eagles B-t nem tudjuk megverni, főleg Smith-szel, akkor tényleg semmi keresnivalónk a rájátszásban.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Ki hogy tervezi az esti meccset megnézni? Mivel sorsdöntő, de nem tudom megnézni élőben, erősen gondolkodom, hogy megpróbálom holnap egész nap kerülni az információt a meccsről, és délután megnézem felvételről.Nagyon nehéz lenne, de egyszer már sikerült egy SB esetében véghezvinni 😊
De az is lehet, hogy reggel megnézem az eredményt, és összefoglalót nézek...
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
Hmm, Rapapa szerint játszani fognakWashington QB Alex Smith (calf) is expected to start and he should have all of his weapons. Source said RB Antonio Gibson (toe) WR Terry McLaurin (ankle) are both preparing to play. WFT should be close to full strength in a must-win game.
— Ian Rapoport (@RapSheet) January 3, 2021

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Asszem match time decision mindkettő... de szerintem max egyikük fog játszani.Lement 1.50-re az oddsunk...Még 1.86-on tettem bele a mixembe 😊 McLaurin és Gibson még mindig Q vagy játszanak?
warr_b
MC12

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"