A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Dunbar trade nyertese már hivatalosan is a Redskins! 😀
nagir
Hát jah... az isten barmai...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Dunbar trade nyertese már hivatalosan is a Redskins! 😀
nagir
Elfér némi sikerélmény 😉 😛 bocs 😊
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
A Dunbar trade nyertese már hivatalosan is a Redskins! 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
szerintem valahol 4-12 és 5-11 távban leszünk, nincs értelmes QB és nincs O fal se...
futók kérdésesek szintén, igazából nem is tudok egy posztot mondani az O-ban ami rendben lenne 😊
hogyan lesz pontunk...
sapka
Majd hozzuk az izgi 9-3-as wineket, megállítunk mindent, AP meg csak elvánszorog FG távig 🤣😆🥰


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szerintem valahol 4-12 és 5-11 távban leszünk, nincs értelmes QB és nincs O fal se...
futók kérdésesek szintén, igazából nem is tudok egy posztot mondani az O-ban ami rendben lenne 😊
hogyan lesz pontunk...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 4 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Lehet, hogy csak én nem értek hozzá ennyire, de én bízom Haskinsben. A szezon végén szerintem jól játszott, és lehet még sokkal jobb is. Bár a sorsolásra ránézve hirtelen egy 8-8 körüli mérleget mondanék.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Nézve a sorsolást és ismerve Ront 6-10, 7-9 körül várlak titeket, Haskinsban én többet nem látok, Allen meg egy game manager matéria.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
habakukk Washington Commanders Oregon Ducks 272 — Viking GM
uramisten gyerekek, ez aztán az Ashburn-syndrome ((C) JP Finley)
mitől lennénk ilyen jók?
rendes edző, egy két jó új gyerek, nincs idő összerakni, a fenekemet verdesném a földhöz örömömben ha lenne 6 győzelmünk. Az én tippem 5-11

HTTR
több mint 4 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
A szokásos, Philly ellen kezdünk, hálaadáskor megyünk Texasba.

Ki mit tippel a végére? 🤔

Szerintem minimum egy 9-7 benne van, kis jóindulattal 11-5 😊😁
warr_b
szerintem 9-7 a max

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A szokásos, Philly ellen kezdünk, hálaadáskor megyünk Texasba.

Ki mit tippel a végére? 🤔

Szerintem minimum egy 9-7 benne van, kis jóindulattal 11-5 😊😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Menetrend
több mint 4 éve
Merlin85 Houston Texans 1 369
Lehet mégis látjuk még a pályán Smith-t? 😮

 youtu.be/dpFEfD8cM6U

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
HB bowlingos srác 😊😂
warr_b
What?
nexion218
Tegnap volt a születésnapja Haskinsnak. Azt hittem, be van karikázva pirossal a naptáradban 😂
warr_b
Jaa, HB= happy burgyé. Nem volt pénzem a zsúr belépőjegyre, meg amúgy se tudtam volna elmenni, mert a szomszédokkal szelfiztem és inkább kitöröltem a naptárból, hogy ne fájjon a szívem miatta.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
HB bowlingos srác 😊😂
warr_b
What?
nexion218
Tegnap volt a születésnapja Haskinsnak. Azt hittem, be van karikázva pirossal a naptáradban 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
HB bowlingos srác 😊😂
warr_b
What?

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
HB bowlingos srác 😊😂

Chase Young 99-es mezben fog szerepelni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Na, hát megnéztem ezt a Project 11 filmet. Hát fuhbazzeg...😊 Remélem nem lesz hülye és soha többé nem akar komolyan játszani. Max hs SB döntőben nyerésre áll a Skins vagy 30 ponttal és az utsó pár snapra bemegy. Az egy dolog, hogy életben maradt meg megmaradt a lába, de nem tudja a lábfejét emelni, lóg.. eh na mindegy is, vannak körülötte sokkal okosabbak nálam. A lábáról meg annyit, hogy volt egy olyan állapota, amikor szerintem a hentesnél a paprikás lángoltkolbász jobban bevethető lett volna emberi lábszárnak, mint az övé.
nexion218
volt egy kép hogy mi maradt a lábából miután minden fertőzést kivágtak, stb.

kb. csak a repedt és törött lábszárcsont és a fél vádli volt meg..., wow

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 4 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na, hát megnéztem ezt a Project 11 filmet. Hát fuhbazzeg...😊 Remélem nem lesz hülye és soha többé nem akar komolyan játszani. Max hs SB döntőben nyerésre áll a Skins vagy 30 ponttal és az utsó pár snapra bemegy. Az egy dolog, hogy életben maradt meg megmaradt a lába, de nem tudja a lábfejét emelni, lóg.. eh na mindegy is, vannak körülötte sokkal okosabbak nálam. A lábáról meg annyit, hogy volt egy olyan állapota, amikor szerintem a hentesnél a paprikás lángoltkolbász jobban bevethető lett volna emberi lábszárnak, mint az övé.

@petey: Hidd el sztem a sportszár volt a legkisebb baj a földes, saras, vizes, füves pályán megtalálható illetve a bőrén jelenlévő flóra nyílt sebben történő keveredésekor. 😊 Egyébként őszintén kíváncsi lennék, hogy mi ilyenkor a protokoll vagy hogy konkrétan ebben az esetben hogy jártak el. Nem vagyok orvos, csak a biológia részéhez értek és az alapján (nyilván túlozni fogok most!), de kb egy kád tömény antibiotikumban műteném és tartanám az ilyen eseteket. Ilyenkor látszik, hogy mekkora illúzió csak, hogy a "teremtés koronái" vagyunk.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Sapka bazzeg, észre se vettem, hogy visszalopkodtál! 😀 Remélem mondjuk ha télleg nem megy a bowlingosnak, akkor karakánabbul oldja meg Folyami Ron, mint GrJr anno a Hínárhajút. Nincs kedvem nézni, ahogy két éven keresztül próbálják bebizonyítani a főninek, hogy nem tud játszani, összehoznak 0-32-t, utána meg kirúgják az edzőket miatta.

Nem értem egyébként Snyder-t, van elég pénze, ha annyira odavan értük, miért nem veszi meg ezeket a srácokat otthonra? Vagy örökbe is fogadhatná őket, az apafigura hiánya amúgy is problémás sok helyen Amerikában... 😉 A csapatba meg igazolhatnának az edzők olyat, aki megfelel az elképzeléseknek.
nexion218
Nyilván a fertőzéstől, úgy értettem, hogy egy törés hogy a túróba tud így (vagy bárhogy) elfertőződni felügyelet mellett...
warr_b
amikor próbálták a lábát valahogy egyenesbe hozni, úgy kellett kiszedni a sportszárat a lábából, az meg nem volt patyolattiszta.

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Aztán mindenki pofára esik, amikor jön Dalton megváltani a világot! 😀
Szegény Smith, nagyon sajnálom egyrészt, mert nekem tetszett vele a Redskins, másrészt azért tényleg szerencse, hogy megmaradt a lába a fertőzés ellenére.
Gerichill
Itt van Kyle Allen meg egy tavalyi első körös. Minek kéne ide még Scholes is?

Közben Chris Thompson követte Jay Grudent hozzánk. Van egy olyan érzésem, hogy Dalton is nemsokára csapatlakozik.
iktriad
Így van! Nem még egy QB kell ide, hanem egy-két nyugodt szezon, amikor nem attól harsog a sajtó, hogy milyen rossza a csapat... | és nem Ők az egyetlenek az NFC Eastben |



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aztán mindenki pofára esik, amikor jön Dalton megváltani a világot! 😀
Szegény Smith, nagyon sajnálom egyrészt, mert nekem tetszett vele a Redskins, másrészt azért tényleg szerencse, hogy megmaradt a lába a fertőzés ellenére.
Gerichill
Itt van Kyle Allen meg egy tavalyi első körös. Minek kéne ide még Scholes is?

Közben Chris Thompson követte Jay Grudent hozzánk. Van egy olyan érzésem, hogy Dalton is nemsokára csapatlakozik.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Gerichill Denver Broncos 525
Aztán mindenki pofára esik, amikor jön Dalton megváltani a világot! 😀
Szegény Smith, nagyon sajnálom egyrészt, mert nekem tetszett vele a Redskins, másrészt azért tényleg szerencse, hogy megmaradt a lába a fertőzés ellenére.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sapka bazzeg, észre se vettem, hogy visszalopkodtál! 😀 Remélem mondjuk ha télleg nem megy a bowlingosnak, akkor karakánabbul oldja meg Folyami Ron, mint GrJr anno a Hínárhajút. Nincs kedvem nézni, ahogy két éven keresztül próbálják bebizonyítani a főninek, hogy nem tud játszani, összehoznak 0-32-t, utána meg kirúgják az edzőket miatta.

Nem értem egyébként Snyder-t, van elég pénze, ha annyira odavan értük, miért nem veszi meg ezeket a srácokat otthonra? Vagy örökbe is fogadhatná őket, az apafigura hiánya amúgy is problémás sok helyen Amerikában... 😉 A csapatba meg igazolhatnának az edzők olyat, aki megfelel az elképzeléseknek.
nexion218
Nyilván a fertőzéstől, úgy értettem, hogy egy törés hogy a túróba tud így (vagy bárhogy) elfertőződni felügyelet mellett...
warr_b
Hát így. 😀
nexion218
Kösz, így már értem, sokat segítettél 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nexion218 3 983 — Washington Gyapotkombájnz fan
Sapka bazzeg, észre se vettem, hogy visszalopkodtál! 😀 Remélem mondjuk ha télleg nem megy a bowlingosnak, akkor karakánabbul oldja meg Folyami Ron, mint GrJr anno a Hínárhajút. Nincs kedvem nézni, ahogy két éven keresztül próbálják bebizonyítani a főninek, hogy nem tud játszani, összehoznak 0-32-t, utána meg kirúgják az edzőket miatta.

Nem értem egyébként Snyder-t, van elég pénze, ha annyira odavan értük, miért nem veszi meg ezeket a srácokat otthonra? Vagy örökbe is fogadhatná őket, az apafigura hiánya amúgy is problémás sok helyen Amerikában... 😉 A csapatba meg igazolhatnának az edzők olyat, aki megfelel az elképzeléseknek.
nexion218
Nyilván a fertőzéstől, úgy értettem, hogy egy törés hogy a túróba tud így (vagy bárhogy) elfertőződni felügyelet mellett...
warr_b
Hát így. 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson