Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 5 éve
Ejj, ziccert hagytam.ki...."I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
csak érdekes hogy egy ilyen nagynevű egyetemi csapatból irányító még nem igazán tett le érdemlegeset az asztalra az NFL-ben (Kent Graham volt az egyetlen aki legalább átlagosnak mondható)haskins olyan illusztris társasághoz csatlakozik mintJones vagy Pryor az OSU ban sem volt szerintem valami nagy szám
cardale jones vagy terrelle pryor
jók ezek az ohio state QB-k
felkészül : Fields
Adirotor
kapitnono
na viszont az Art Schlichter way még összejöhet HaskinsnekPryor legalább egy 3. körös supplemental draft volt, nem 1/15 és ha nem ment a qb, megpróbálta wr-ként is. Nem ment neki, de látszólag legalább akarta. Ne sértsük meg vele, hogy a bowlingossal egy lapon emlegetjük. Viszont Cardale Jones-ról fogalmam sincs kicsoda, mellette jó helyen lesz has-kín....🤣haskins olyan illusztris társasághoz csatlakozik mintJones vagy Pryor az OSU ban sem volt szerintem valami nagy szám
cardale jones vagy terrelle pryor
jók ezek az ohio state QB-k
felkészül : Fields
Adirotor
kapitnono
nexion218
(ohio state 1/4 es QB)
"He was suspended for the 1983 season due to gambling, which ultimately thrust him out of the NFL after the Colts cut him after 1985.
In 2012, Schlichter was sentenced to 11 years in prison for fraud."
több mint 5 éve
Pryor legalább egy 3. körös supplemental draft volt, nem 1/15 és ha nem ment a qb, megpróbálta wr-ként is. Nem ment neki, de látszólag legalább akarta. Ne sértsük meg vele, hogy a bowlingossal egy lapon emlegetjük. Viszont Cardale Jones-ról fogalmam sincs kicsoda, mellette jó helyen lesz has-kín....🤣haskins olyan illusztris társasághoz csatlakozik mintJones vagy Pryor az OSU ban sem volt szerintem valami nagy szám
cardale jones vagy terrelle pryor
jók ezek az ohio state QB-k
felkészül : Fields
Adirotor
kapitnono
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Nocsak-nocsak... Tegnap meccs közben volt egy olyan érzésem -asszem írtam is, csak nem ennyire bőszavúan - hogy Ron sztem bünteti és minden esélyt igyekszik neki megadni, hogy teljesen nevetségessé tegye magát és senki ne kérdőjelezze meg, hogy miért rakják ki a csapatból. Sztem ráhibáztam, egyúttal az is el lett intézve, hogy máshova se nagyon kelljen. 😂 Csak közben picit eltaktikázta magát, mert ha legalább a 3. negyed közepén leülteti, tegnap meglehetett volna a csoport is.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
haskins olyan illusztris társasághoz csatlakozik mintJones vagy Pryor az OSU ban sem volt szerintem valami nagy szám
cardale jones vagy terrelle pryor
jók ezek az ohio state QB-k
felkészül : Fields
Adirotor

több mint 5 éve
Vajon ő írta, vagy a PR-osok? több mint 5 éve
Amúgy ezt legkésőbb a Panthers meccs félidejében kellett volna meglépni 🤣🙄

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
No akkor bye bye Dwayne, mehetsz vissza
Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Na akkor még egy QB needes csapat...Eddig is azok voltunk...
ThundersNFL

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
JMR óta a legnagyobb qb bust. Kár érte.EJ Manuel, Paxton Lynch, Josh Rosen, Johnny Manziel
Amadeus
több mint 5 éve
Na akkor még egy QB needes csapat...Cseréljenek Minshewért. Megszámítjuk nekik egy 2. napos pickért.
ThundersNFL
több mint 5 éve
Na akkor még egy QB needes csapat...Mert Haskins kirúgása ennyit változtatott a helyzeten?! C'mon man!
ThundersNFL
több mint 5 éve
Na akkor még egy QB needes csapat...
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
1/6 Dániel János draftolása így lassan érthetővé válik...
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Azért így teljesen érthetetlen hogy miért nem húzott 1/2-re irányító a Washington. Bezzeg 1/tizenvalahanyadikon feltétlenül kihuzták Haskinst, mert hát nem kellett senkinek, mekkora steal, de ezek után már láthatjuk, hogy miért csúszott addig. Főleg Herbertben de Tuában is rengeteg potenciál van. A keret pedig Youngot leszámítva sem lenne rossz, főleg hogy ott van a posztján Sweat és Kerrigan is.1 év után nem dobod ki az irányítódat
Seda26
egyébként meg herbertről senki sem tudta hogy ilyen jó lesz
tua meg sérült volt
helyettük kihúztak egy generációs DE-t, sztem jól csinálták
Szerkesztette: Adirotor
több mint 5 éve
haskins olyan illusztris társasághoz csatlakozik mintcardale jones vagy terrelle pryor
jók ezek az ohio state QB-k
felkészül : Fields
több mint 5 éve
Azért így teljesen érthetetlen hogy miért nem húzott 1/2-re irányító a Washington. Bezzeg 1/tizenvalahanyadikon feltétlenül kihuzták Haskinst, mert hát nem kellett senkinek, mekkora steal, de ezek után már láthatjuk, hogy miért csúszott addig. Főleg Herbertben de Tuában is rengeteg potenciál van. A keret pedig Youngot leszámítva sem lenne rossz, főleg hogy ott van a posztján Sweat és Kerrigan is.
Szerkesztette: Seda26
több mint 5 éve
JMR óta a legnagyobb qb bust. Kár érte.Josh Rosen likes this.
Amadeus
több mint 5 éve
JMR óta a legnagyobb qb bust. Kár érte.
több mint 5 éve
Rosen igazából be se került a ligába...Fun fact: Rosen több meccsen volt kezdő(16) az NFL-ben, mint Haskins(14). Szóval akkor igazából Haskins se.
gabokocka
több mint 5 éve
Rosen igazából be se került a ligába...
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Nem meglepő. Tegnap amikor mutatták Riverát, látszott rajta, hogy rendesen undorodik tőle, hogy ő a QB-ja. A dobásai után szánakozva rötyögött, hahotázott az oldalvonal mellett egy-egy dobás után. Borzasztóan utálhatták egymást.Jay Gruden se szerette már nagyon, ha jól tudom. Riveránál 12 hónap alatt ide jutottak a dolgok. Előbb kikerül a ligából, mint Rosen.
Cruyffista
több mint 5 éve
Nem meglepő. Tegnap amikor mutatták Riverát, látszott rajta, hogy rendesen undorodik tőle, hogy ő a QB-ja. A dobásai után szánakozva rötyögött, hahotázott az oldalvonal mellett egy-egy dobás után. Borzasztóan utálhatták egymást.
több mint 5 éve
Haskins gone!!! 😀 Kitették a csapatból. Haskins got released!Itt a hivatalos bejelentés is. Őszintén megvallva, sajnálom, hogy így alakult a karrierje. Szurkoltam neki végig, és bíztam benne, hogy bele jön a játékba, de akinek nem nő be a feje lágya...
Toto21
Jobb lesz így mindenkinek.
We have released QB Dwayne Haskins pic.twitter.com/KRrWxWra7E
— Washington Football Team (@WashingtonNFL) December 28, 2020
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!