Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 5 éve
Brandon Scherff és Chase Young bekerült a Pro Bowl keretbe.Congrats to @bscherff68 and @youngchase907 on being named to the Pro Bowl! pic.twitter.com/c95hyFVEjF
— Washington Football Team (@WashingtonNFL) December 22, 2020
több mint 5 éve
Az egészben az volt a legviccesebb, hogy simán nyerhettetek volna...😀Mint a két Giants ellenin, meg a Lions ellen is. 😊
nexion218
Már rég hátradőlve kéne várni a wild card ellenfelet.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Az egészben az volt a legviccesebb, hogy simán nyerhettetek volna...😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
PS-ben 2 QB csücsül: Taylor Heinicke (ugye ő dolgozott Riverával már a Panthersnél is) meg az újonc Steven Montez, gyanítom vmelyiket aktiválják a meccskeretbe.Picsába.Dwayne Haskins will start Sunday. Alex Smith has been ruled out. pic.twitter.com/mYcMytSTBv
— Washington Football Team (@WashingtonNFL) December 18, 2020
pbalazs
Ki lesz a backup?
warr_b

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Picsába.Dwayne Haskins will start Sunday. Alex Smith has been ruled out. pic.twitter.com/mYcMytSTBv
— Washington Football Team (@WashingtonNFL) December 18, 2020
pbalazs
Ki lesz a backup?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Dwayne Haskins will start Sunday. Alex Smith has been ruled out. pic.twitter.com/mYcMytSTBv
— Washington Football Team (@WashingtonNFL) December 18, 2020
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
De. Ezt mondtam én is. Bob alatt nem a Twin Peaks karaktert értettem, hanem rg3-at. 😉ha emlékeim nem csalnak, Shanny csinált OROY-t RG3-ból....Semmi extra, csak Shanahan úgy beszélt a Skinsről mint egy darab szarról, csak azt elfelejtette hogy ő is része volt OC-ként, egy hulladék volt amit csinált, két számjegyű vereség a négy szezonjából háromban...Nem szívesen teszem, de nem értek egyet... Ott és akkor nagyon úgy tűnt, hogy alkalmatlan, de azóta van elég krónika a színfalak mögötti eseményekről, amiből nekem az jött le, hogy nem ő volt a csapat kerékkötője, sőt még az ő kerekei is meg voltak kötve. Shanny azóta kétszer volt asszem SB-ban mi pedig annak örülünk, hogy lehet negatív rekorddal nyerjük a csoportot... Azt se felejtsd el, hogy a két Shanny tervezett (kényszerből, mivel ha rajtuk múlik se draft csere, se Bob nincs) egy olyan O-t, amiben az a Bob, aki azóta se csinált semmi értékelhetőt, RoY lett! Meg legyünk őszinték, kurvára igaza van/volt abban, hogy az Allen/Snyder féle Redskins tényleg egy szardarab volt. 😊
warr_b
nexion218
petey
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
news.yahoo.com/amphtml/news/washington-qb-uncertainty-haskins-practices-203200618.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlYXBpcy5jb20vYXV0aC9jaHJvbWUtY29udGVudC1zdWdnZXN0aW9ucw&guce_referrer_sig=AQAAACuPTNVSeuQZsnHgC-YE6B5Wen_ET3pYGVWVX12QqjwfVMc76fHmYvcy6T1fR1NzCyT3UZaJ1CA9McjxKelukcA8HlpkqUiGTufSvkiO19hWI_nmVQ7T6QNMP9brdRLi3K1qfZMurPz2c5_U7id6k_ap1DoUZvEIxwuFum0GMRo7

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
18-as Buckeyes meccseket ajánlok! 😊Mostanában ugye az a menetrend, hogy Smith az első félidőben nagyjából 0, a másodikra meg összekapja magát, itt volt ma a hiba, hogy addigra sérült meg, és megnyertük Haskinst, aki meg alapjáraton 0. A védelem továbbra is fergeteges, ilyen domináns teljesítményt mondanám, hogy rég láttam, de a múlt héten. Baromi fontos W, szurkoljunk Smith lábának jövő hétig, mert szegény Simba itt már azt hiszem, nem fog használható játékot produkálni.nem elvitatva a védelem érdemeit, de a fergeteges védelem egy backup QB ellen nyomta, egy sérülésekkel teletűzdelt csapat ellen. rengeteg üres emberünk volt, csak szerencsétlen Mullens vagy túldobta, vagy alá vagy a DB-teknek 😀 viszont legyetek hálásak neki mert ő legalább dobott TD-t nektek, ha már Alex meg Haskins nem tudott 😀
bálnalekvár
Young egy vaddisznó, szívesen elnézném Bosa másik oldalán 😊
petey

Liverpool Fc
több mint 5 éve
ha emlékeim nem csalnak, Shanny csinált OROY-t RG3-ból....Semmi extra, csak Shanahan úgy beszélt a Skinsről mint egy darab szarról, csak azt elfelejtette hogy ő is része volt OC-ként, egy hulladék volt amit csinált, két számjegyű vereség a négy szezonjából háromban...Nem szívesen teszem, de nem értek egyet... Ott és akkor nagyon úgy tűnt, hogy alkalmatlan, de azóta van elég krónika a színfalak mögötti eseményekről, amiből nekem az jött le, hogy nem ő volt a csapat kerékkötője, sőt még az ő kerekei is meg voltak kötve. Shanny azóta kétszer volt asszem SB-ban mi pedig annak örülünk, hogy lehet negatív rekorddal nyerjük a csoportot... Azt se felejtsd el, hogy a két Shanny tervezett (kényszerből, mivel ha rajtuk múlik se draft csere, se Bob nincs) egy olyan O-t, amiben az a Bob, aki azóta se csinált semmi értékelhetőt, RoY lett! Meg legyünk őszinték, kurvára igaza van/volt abban, hogy az Allen/Snyder féle Redskins tényleg egy szardarab volt. 😊
warr_b
nexion218
több mint 5 éve
Mostanában ugye az a menetrend, hogy Smith az első félidőben nagyjából 0, a másodikra meg összekapja magát, itt volt ma a hiba, hogy addigra sérült meg, és megnyertük Haskinst, aki meg alapjáraton 0. A védelem továbbra is fergeteges, ilyen domináns teljesítményt mondanám, hogy rég láttam, de a múlt héten. Baromi fontos W, szurkoljunk Smith lábának jövő hétig, mert szegény Simba itt már azt hiszem, nem fog használható játékot produkálni.nem elvitatva a védelem érdemeit, de a fergeteges védelem egy backup QB ellen nyomta, egy sérülésekkel teletűzdelt csapat ellen. rengeteg üres emberünk volt, csak szerencsétlen Mullens vagy túldobta, vagy alá vagy a DB-teknek 😀 viszont legyetek hálásak neki mert ő legalább dobott TD-t nektek, ha már Alex meg Haskins nem tudott 😀
bálnalekvár
Young egy vaddisznó, szívesen elnézném Bosa másik oldalán 😊
több mint 5 éve
Washington is optimistic about QB Alex Smith's chances for starting Sunday against the #Seahawks, though his practice time this week is expected to be limited. Meanwhile, the #Giants have decisions to make on Daniel Jones. @gmfb @nflnetwork pic.twitter.com/CfJMr2EzAn
— Tom Pelissero (@TomPelissero) December 15, 2020
Szerkesztette: pbalazs
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
Semmi extra, csak Shanahan úgy beszélt a Skinsről mint egy darab szarról, csak azt elfelejtette hogy ő is része volt OC-ként, egy hulladék volt amit csinált, két számjegyű vereség a négy szezonjából háromban...Nem szívesen teszem, de nem értek egyet... Ott és akkor nagyon úgy tűnt, hogy alkalmatlan, de azóta van elég krónika a színfalak mögötti eseményekről, amiből nekem az jött le, hogy nem ő volt a csapat kerékkötője, sőt még az ő kerekei is meg voltak kötve. Shanny azóta kétszer volt asszem SB-ban mi pedig annak örülünk, hogy lehet negatív rekorddal nyerjük a csoportot... Azt se felejtsd el, hogy a két Shanny tervezett (kényszerből, mivel ha rajtuk múlik se draft csere, se Bob nincs) egy olyan O-t, amiben az a Bob, aki azóta se csinált semmi értékelhetőt, RoY lett! Meg legyünk őszinték, kurvára igaza van/volt abban, hogy az Allen/Snyder féle Redskins tényleg egy szardarab volt. 😊
warr_b
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Hát ööö... kösz? 😂Chase Young’s stat line today:És ezt mind nálunk csinálná, ha nem nyerjük meg azt a qrva meccset 😊
6 Tackles
1 Sack
1 TFL
2 QB Hits
2 Passes Defended
1 Forced Fumble
1 Fumble Recovery
1 Touchdown
alatriste
ozibozi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Chase Young’s stat line today:És ezt mind nálunk csinálná, ha nem nyerjük meg azt a qrva meccset 😊
6 Tackles
1 Sack
1 TFL
2 QB Hits
2 Passes Defended
1 Forced Fumble
1 Fumble Recovery
1 Touchdown
alatriste
több mint 5 éve
Chase Young’s stat line today:6 Tackles
1 Sack
1 TFL
2 QB Hits
2 Passes Defended
1 Forced Fumble
1 Fumble Recovery
1 Touchdown

Liverpool Fc
több mint 5 éve
Chase Y-l óriásit nyertetek, vele van esély a Hawks ellen is. Ha azt nyeritek tiétek a csoport.
több mint 5 éve
Mostanában ugye az a menetrend, hogy Smith az első félidőben nagyjából 0, a másodikra meg összekapja magát, itt volt ma a hiba, hogy addigra sérült meg, és megnyertük Haskinst, aki meg alapjáraton 0. A védelem továbbra is fergeteges, ilyen domináns teljesítményt mondanám, hogy rég láttam, de a múlt héten. Baromi fontos W, szurkoljunk Smith lábának jövő hétig, mert szegény Simba itt már azt hiszem, nem fog használható játékot produkálni.
akkorisredskins
több mint 5 éve
W4, 2016 óta nem volt ilyen 😊Idegenben utoljára meg 1992-ben nyertünk offensive TD nélkül...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Mvp 😊🥰www.hogshaven.com/platform/amp/2020/12/12/22169723/nfl-films-tries-to-explain-how-an-nfl-punter-becomes-a-fan-favorite-and-team-captain

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
www.nbcsports.com/washington/football-team/free-agency-looming-brandon-scherff-would-love-stay-washington

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Gibson hivatalosan is off holnapra, reméljük hamar rendbejön a bibis lábujja 😊Amúgy valahogy nem érzem úgy, hogy ezt most megnyernénk, az ilyen meccsek nem szoktak menni nekünk... 😕

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Nehéz évek vannak mögöttünk, nézd el 😊van frusztráció rendesen.Semmi extra, csak Shanahan úgy beszélt a Skinsről mint egy darab szarról, csak azt elfelejtette hogy ő is része volt OC-ként, egy hulladék volt amit csinált, két számjegyű vereség a négy szezonjából háromban...Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀mi rosszat vétettünk tavaly ellenetek?
Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
petey
+ tavaly a meccslabda faternak adása, a játékosok úgy slide-oltak a sárban mintha superbowl nyertek volna, közben a szezon második legszarabb csapata ellen még egy TD-t sem voltak képesek szerezni
+ Trent Williams 😀
warr_b
az megvan, hogy a tavalyi monszunban lehetetlenhez volt közeli egy normális meccset játszani?
nem hallottam mit beszélt, meg komolyan egy meccslabdát odaad a faternak és kiveri a biztit? hát jó.
amúgy a mi állapotunkban most nem nagy kunszt lenne ha nyernétek.
petey

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
van frusztráció rendesen.Semmi extra, csak Shanahan úgy beszélt a Skinsről mint egy darab szarról, csak azt elfelejtette hogy ő is része volt OC-ként, egy hulladék volt amit csinált, két számjegyű vereség a négy szezonjából háromban...Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀mi rosszat vétettünk tavaly ellenetek?
Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
petey
+ tavaly a meccslabda faternak adása, a játékosok úgy slide-oltak a sárban mintha superbowl nyertek volna, közben a szezon második legszarabb csapata ellen még egy TD-t sem voltak képesek szerezni
+ Trent Williams 😀
warr_b
az megvan, hogy a tavalyi monszunban lehetetlenhez volt közeli egy normális meccset játszani?
nem hallottam mit beszélt, meg komolyan egy meccslabdát odaad a faternak és kiveri a biztit? hát jó.
amúgy a mi állapotunkban most nem nagy kunszt lenne ha nyernétek.