Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brandon Scherff és Chase Young bekerült a Pro Bowl keretbe.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az egészben az volt a legviccesebb, hogy simán nyerhettetek volna...😀
nexion218
Mint a két Giants ellenin, meg a Lions ellen is. 😊
Már rég hátradőlve kéne várni a wild card ellenfelet.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Az egészben az volt a legviccesebb, hogy simán nyerhettetek volna...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26

pbalazs
Picsába.
Ki lesz a backup?
warr_b
PS-ben 2 QB csücsül: Taylor Heinicke (ugye ő dolgozott Riverával már a Panthersnél is) meg az újonc Steven Montez, gyanítom vmelyiket aktiválják a meccskeretbe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

pbalazs
Picsába.
Ki lesz a backup?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Semmi extra, csak Shanahan úgy beszélt a Skinsről mint egy darab szarról, csak azt elfelejtette hogy ő is része volt OC-ként, egy hulladék volt amit csinált, két számjegyű vereség a négy szezonjából háromban...
warr_b
Nem szívesen teszem, de nem értek egyet... Ott és akkor nagyon úgy tűnt, hogy alkalmatlan, de azóta van elég krónika a színfalak mögötti eseményekről, amiből nekem az jött le, hogy nem ő volt a csapat kerékkötője, sőt még az ő kerekei is meg voltak kötve. Shanny azóta kétszer volt asszem SB-ban mi pedig annak örülünk, hogy lehet negatív rekorddal nyerjük a csoportot... Azt se felejtsd el, hogy a két Shanny tervezett (kényszerből, mivel ha rajtuk múlik se draft csere, se Bob nincs) egy olyan O-t, amiben az a Bob, aki azóta se csinált semmi értékelhetőt, RoY lett! Meg legyünk őszinték, kurvára igaza van/volt abban, hogy az Allen/Snyder féle Redskins tényleg egy szardarab volt. 😊
nexion218
ha emlékeim nem csalnak, Shanny csinált OROY-t RG3-ból....
petey
De. Ezt mondtam én is. Bob alatt nem a Twin Peaks karaktert értettem, hanem rg3-at. 😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 news.yahoo.com/amphtml/news/washington-qb-uncertainty-haskins-practices-203200618.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlYXBpcy5jb20vYXV0aC9jaHJvbWUtY29udGVudC1zdWdnZXN0aW9ucw&guce_referrer_sig=AQAAACuPTNVSeuQZsnHgC-YE6B5Wen_ET3pYGVWVX12QqjwfVMc76fHmYvcy6T1fR1NzCyT3UZaJ1CA9McjxKelukcA8HlpkqUiGTufSvkiO19hWI_nmVQ7T6QNMP9brdRLi3K1qfZMurPz2c5_U7id6k_ap1DoUZvEIxwuFum0GMRo7


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mostanában ugye az a menetrend, hogy Smith az első félidőben nagyjából 0, a másodikra meg összekapja magát, itt volt ma a hiba, hogy addigra sérült meg, és megnyertük Haskinst, aki meg alapjáraton 0. A védelem továbbra is fergeteges, ilyen domináns teljesítményt mondanám, hogy rég láttam, de a múlt héten. Baromi fontos W, szurkoljunk Smith lábának jövő hétig, mert szegény Simba itt már azt hiszem, nem fog használható játékot produkálni.
bálnalekvár
nem elvitatva a védelem érdemeit, de a fergeteges védelem egy backup QB ellen nyomta, egy sérülésekkel teletűzdelt csapat ellen. rengeteg üres emberünk volt, csak szerencsétlen Mullens vagy túldobta, vagy alá vagy a DB-teknek 😀 viszont legyetek hálásak neki mert ő legalább dobott TD-t nektek, ha már Alex meg Haskins nem tudott 😀
Young egy vaddisznó, szívesen elnézném Bosa másik oldalán 😊
petey
18-as Buckeyes meccseket ajánlok! 😊


Liverpool Fc
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Semmi extra, csak Shanahan úgy beszélt a Skinsről mint egy darab szarról, csak azt elfelejtette hogy ő is része volt OC-ként, egy hulladék volt amit csinált, két számjegyű vereség a négy szezonjából háromban...
warr_b
Nem szívesen teszem, de nem értek egyet... Ott és akkor nagyon úgy tűnt, hogy alkalmatlan, de azóta van elég krónika a színfalak mögötti eseményekről, amiből nekem az jött le, hogy nem ő volt a csapat kerékkötője, sőt még az ő kerekei is meg voltak kötve. Shanny azóta kétszer volt asszem SB-ban mi pedig annak örülünk, hogy lehet negatív rekorddal nyerjük a csoportot... Azt se felejtsd el, hogy a két Shanny tervezett (kényszerből, mivel ha rajtuk múlik se draft csere, se Bob nincs) egy olyan O-t, amiben az a Bob, aki azóta se csinált semmi értékelhetőt, RoY lett! Meg legyünk őszinték, kurvára igaza van/volt abban, hogy az Allen/Snyder féle Redskins tényleg egy szardarab volt. 😊
nexion218
ha emlékeim nem csalnak, Shanny csinált OROY-t RG3-ból....

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Mostanában ugye az a menetrend, hogy Smith az első félidőben nagyjából 0, a másodikra meg összekapja magát, itt volt ma a hiba, hogy addigra sérült meg, és megnyertük Haskinst, aki meg alapjáraton 0. A védelem továbbra is fergeteges, ilyen domináns teljesítményt mondanám, hogy rég láttam, de a múlt héten. Baromi fontos W, szurkoljunk Smith lábának jövő hétig, mert szegény Simba itt már azt hiszem, nem fog használható játékot produkálni.
bálnalekvár
nem elvitatva a védelem érdemeit, de a fergeteges védelem egy backup QB ellen nyomta, egy sérülésekkel teletűzdelt csapat ellen. rengeteg üres emberünk volt, csak szerencsétlen Mullens vagy túldobta, vagy alá vagy a DB-teknek 😀 viszont legyetek hálásak neki mert ő legalább dobott TD-t nektek, ha már Alex meg Haskins nem tudott 😀
Young egy vaddisznó, szívesen elnézném Bosa másik oldalán 😊

több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU


Szerkesztette: pbalazs

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Semmi extra, csak Shanahan úgy beszélt a Skinsről mint egy darab szarról, csak azt elfelejtette hogy ő is része volt OC-ként, egy hulladék volt amit csinált, két számjegyű vereség a négy szezonjából háromban...
warr_b
Nem szívesen teszem, de nem értek egyet... Ott és akkor nagyon úgy tűnt, hogy alkalmatlan, de azóta van elég krónika a színfalak mögötti eseményekről, amiből nekem az jött le, hogy nem ő volt a csapat kerékkötője, sőt még az ő kerekei is meg voltak kötve. Shanny azóta kétszer volt asszem SB-ban mi pedig annak örülünk, hogy lehet negatív rekorddal nyerjük a csoportot... Azt se felejtsd el, hogy a két Shanny tervezett (kényszerből, mivel ha rajtuk múlik se draft csere, se Bob nincs) egy olyan O-t, amiben az a Bob, aki azóta se csinált semmi értékelhetőt, RoY lett! Meg legyünk őszinték, kurvára igaza van/volt abban, hogy az Allen/Snyder féle Redskins tényleg egy szardarab volt. 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Chase Young’s stat line today:

6 Tackles
1 Sack
1 TFL
2 QB Hits
2 Passes Defended
1 Forced Fumble
1 Fumble Recovery
1 Touchdown
alatriste
És ezt mind nálunk csinálná, ha nem nyerjük meg azt a qrva meccset 😊
ozibozi
Hát ööö... kösz? 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 718
Chase Young’s stat line today:

6 Tackles
1 Sack
1 TFL
2 QB Hits
2 Passes Defended
1 Forced Fumble
1 Fumble Recovery
1 Touchdown
alatriste
És ezt mind nálunk csinálná, ha nem nyerjük meg azt a qrva meccset 😊
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Chase Young’s stat line today:

6 Tackles
1 Sack
1 TFL
2 QB Hits
2 Passes Defended
1 Forced Fumble
1 Fumble Recovery
1 Touchdown


Liverpool Fc
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Chase Y-l óriásit nyertetek, vele van esély a Hawks ellen is. Ha azt nyeritek tiétek a csoport.
több mint 5 éve
bálnalekvár Washington Commanders 696
Mostanában ugye az a menetrend, hogy Smith az első félidőben nagyjából 0, a másodikra meg összekapja magát, itt volt ma a hiba, hogy addigra sérült meg, és megnyertük Haskinst, aki meg alapjáraton 0. A védelem továbbra is fergeteges, ilyen domináns teljesítményt mondanám, hogy rég láttam, de a múlt héten. Baromi fontos W, szurkoljunk Smith lábának jövő hétig, mert szegény Simba itt már azt hiszem, nem fog használható játékot produkálni.

akkorisredskins
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
W4, 2016 óta nem volt ilyen 😊

Idegenben utoljára meg 1992-ben nyertünk offensive TD nélkül...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mvp 😊🥰

 www.hogshaven.com/platform/amp/2020/12/12/22169723/nfl-films-tries-to-explain-how-an-nfl-punter-becomes-a-fan-favorite-and-team-captain


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nbcsports.com/washington/football-team/free-agency-looming-brandon-scherff-would-love-stay-washington


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gibson hivatalosan is off holnapra, reméljük hamar rendbejön a bibis lábujja 😊

Amúgy valahogy nem érzem úgy, hogy ezt most megnyernénk, az ilyen meccsek nem szoktak menni nekünk... 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀

Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
mi rosszat vétettünk tavaly ellenetek?
petey
Semmi extra, csak Shanahan úgy beszélt a Skinsről mint egy darab szarról, csak azt elfelejtette hogy ő is része volt OC-ként, egy hulladék volt amit csinált, két számjegyű vereség a négy szezonjából háromban...
+ tavaly a meccslabda faternak adása, a játékosok úgy slide-oltak a sárban mintha superbowl nyertek volna, közben a szezon második legszarabb csapata ellen még egy TD-t sem voltak képesek szerezni
+ Trent Williams 😀
warr_b
van frusztráció rendesen.
az megvan, hogy a tavalyi monszunban lehetetlenhez volt közeli egy normális meccset játszani?
nem hallottam mit beszélt, meg komolyan egy meccslabdát odaad a faternak és kiveri a biztit? hát jó.
amúgy a mi állapotunkban most nem nagy kunszt lenne ha nyernétek.
petey
Nehéz évek vannak mögöttünk, nézd el 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Jól van, szépen gyűlik a bandwagon, ilyen is rég volt 😀

Két okból is nyerni kéne, egy: tegyük meg a magunkét, hogy a Dallas biztosan ne juthasson playoffba, kettő: álljunk szépen bosszút a tavalyi meccsért a Frisco-n.
warr_b
mi rosszat vétettünk tavaly ellenetek?
petey
Semmi extra, csak Shanahan úgy beszélt a Skinsről mint egy darab szarról, csak azt elfelejtette hogy ő is része volt OC-ként, egy hulladék volt amit csinált, két számjegyű vereség a négy szezonjából háromban...
+ tavaly a meccslabda faternak adása, a játékosok úgy slide-oltak a sárban mintha superbowl nyertek volna, közben a szezon második legszarabb csapata ellen még egy TD-t sem voltak képesek szerezni
+ Trent Williams 😀
warr_b
van frusztráció rendesen.
az megvan, hogy a tavalyi monszunban lehetetlenhez volt közeli egy normális meccset játszani?
nem hallottam mit beszélt, meg komolyan egy meccslabdát odaad a faternak és kiveri a biztit? hát jó.
amúgy a mi állapotunkban most nem nagy kunszt lenne ha nyernétek.