Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lol, szépen megfordult az odds, most már a Pantherst tartják esélyesebbnek 🤔😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem túl jó hírek...

 www.hogshaven.com/platform/amp/2020/12/27/22200519/washington-injury-updates-terry-mclaurin-out-antonio-gibson-returning-alex-smith-game-time-decision


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Inman release, AGG in.


 www.si.com/nfl/washingtonfootball/.amp/news/washington-football-team-roster-moves-wr-released-qb-called-up


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


A jó hír, hogy Sanyi fullba' nyomta az edzést. A rossz, hogy Terry valszeg off lesz, ahogy Gibson is...
Mondjuk eddig se volt offense-ünk...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Csak nekem furcsa, hogy elvileg a barátnője szülinapibuliján egy csaj ül az ölében, a kezében meg egy csomó pénz?!
pbalazs
Ebben a kulturkorben lazabban is ertelmezheto sokszor a barat/baratno fogalmak. Ez meg a babymama alatt van 😀
undisputedly
 www.urbandictionary.com/define.php?term=MAIN-SQUEEZE

 www.urbandictionary.com/define.php?term=Side%20Squeeze

😉

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Csak nekem furcsa, hogy elvileg a barátnője szülinapibuliján egy csaj ül az ölében, a kezében meg egy csomó pénz?!
pbalazs
Ebben a kulturkorben lazabban is ertelmezheto sokszor a barat/baratno fogalmak. Ez meg a babymama alatt van 😀
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.nbcsports.com/washington/football-team/updates-alex-smith-and-other-two-washington-qbs-not-named-dwayne-haskins


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 718
10-15 millióból fussa 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
40ezres bünti Haskinsnak.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Csak nekem furcsa, hogy elvileg a barátnője szülinapibuliján egy csaj ül az ölében, a kezében meg egy csomó pénz?!



Egyébként 40 ezerre büntették, és elvették a kapitányi címet tőle.


Szerkesztette: pbalazs

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan

Beki
Bowling club után strip club, jó úton halad a srác, Nexion boldog lesz 😀 😀
warr_b
Ez a gyerek szerencsére van annyira hülye, hogy gyémántberakásos, tuningolt custom shop láncfűrésszel vágja maga alatt a fát. Nagyon magyarázkodni se kell(ene) menesztéskor. Legalább találtam egy jó tulajdonságot benne...😀
nexion218
Aztán nem ám rossz lukra dobja, aztán a visszahordot interceptionből jön a gyerek! 👶
steelwolf
Próbálnám eljátszani, hogy meglep az események ilyetén alakulása, de sztem belebuknék.

Mondjuk abból az egyszem rookie szerződéséből nem igen tud eltartani 5-10 bowlingbabát meg az anyjukat, remélhetőleg ezt majd elmagyarázzák neki időben...🤣😂
nexion218
El nem tudom képzelni amúgy h mi zajlik le ilyenkor a fejében... 😀
Ha jól emlékszem egyszer már büntették, mert vendéget hívott hotelbe engedély nélkül (vagy vmi hasonló sztori), akkor már büntették a protokollok megszegése miatt.
Padra vágják, majd Smith sérülése után újra kezdő és elmegy egy strip clubba szórni a pénzt, ráadásul maszk nélkül... 😀 Hatalmas karrierje nem fog sokáig tartani. 😀
Beki
Jaja, volt már egy covid protokollt megszegős büntije.

Nexionnak: Dwayne Haskins signed a 4 year, $14,416,611 contract with the Washington Redskins, including a $8,504,808 signing bonus, $14,416,611 guaranteed, and an average annual salary of $3,604,153.

Azért ebből egy darabig el lehet karistolni, meg kurvázni 😊 Mondjuk a bónusszal együtt így a második évére 15 millát már kézhez kapott.
warr_b
Ez elkerülte a figyelmemet... Mondjuk töredelmesen bevallom, hogy az anyagi jóléte iránt tanúsított aggidalmam nem volt teljesen őszinte....😂🤣

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

Beki
Bowling club után strip club, jó úton halad a srác, Nexion boldog lesz 😀 😀
warr_b
Ez a gyerek szerencsére van annyira hülye, hogy gyémántberakásos, tuningolt custom shop láncfűrésszel vágja maga alatt a fát. Nagyon magyarázkodni se kell(ene) menesztéskor. Legalább találtam egy jó tulajdonságot benne...😀
nexion218
Aztán nem ám rossz lukra dobja, aztán a visszahordot interceptionből jön a gyerek! 👶
steelwolf
Próbálnám eljátszani, hogy meglep az események ilyetén alakulása, de sztem belebuknék.

Mondjuk abból az egyszem rookie szerződéséből nem igen tud eltartani 5-10 bowlingbabát meg az anyjukat, remélhetőleg ezt majd elmagyarázzák neki időben...🤣😂
nexion218
El nem tudom képzelni amúgy h mi zajlik le ilyenkor a fejében... 😀
Ha jól emlékszem egyszer már büntették, mert vendéget hívott hotelbe engedély nélkül (vagy vmi hasonló sztori), akkor már büntették a protokollok megszegése miatt.
Padra vágják, majd Smith sérülése után újra kezdő és elmegy egy strip clubba szórni a pénzt, ráadásul maszk nélkül... 😀 Hatalmas karrierje nem fog sokáig tartani. 😀
Beki
Jaja, volt már egy covid protokollt megszegős büntije.

Nexionnak: Dwayne Haskins signed a 4 year, $14,416,611 contract with the Washington Redskins, including a $8,504,808 signing bonus, $14,416,611 guaranteed, and an average annual salary of $3,604,153.

Azért ebből egy darabig el lehet karistolni, meg kurvázni 😊 Mondjuk a bónusszal együtt így a második évére 15 millát már kézhez kapott.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Törölt felhasználó

Beki
Bowling club után strip club, jó úton halad a srác, Nexion boldog lesz 😀 😀
warr_b
Ez a gyerek szerencsére van annyira hülye, hogy gyémántberakásos, tuningolt custom shop láncfűrésszel vágja maga alatt a fát. Nagyon magyarázkodni se kell(ene) menesztéskor. Legalább találtam egy jó tulajdonságot benne...😀
nexion218
Aztán nem ám rossz lukra dobja, aztán a visszahordot interceptionből jön a gyerek! 👶
steelwolf
Próbálnám eljátszani, hogy meglep az események ilyetén alakulása, de sztem belebuknék.

Mondjuk abból az egyszem rookie szerződéséből nem igen tud eltartani 5-10 bowlingbabát meg az anyjukat, remélhetőleg ezt majd elmagyarázzák neki időben...🤣😂
nexion218
El nem tudom képzelni amúgy h mi zajlik le ilyenkor a fejében... 😀
Ha jól emlékszem egyszer már büntették, mert vendéget hívott hotelbe engedély nélkül (vagy vmi hasonló sztori), akkor már büntették a protokollok megszegése miatt.
Padra vágják, majd Smith sérülése után újra kezdő és elmegy egy strip clubba szórni a pénzt, ráadásul maszk nélkül... 😀 Hatalmas karrierje nem fog sokáig tartani. 😀
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Amúgy komolyra fordítva én azonnal szerződést bontanék vele. Munkahelyi veszélyeztetés oszt csá. Nem akarok belefolyni a vírustémába, de maradjunk annyiban, hogy ha adott egy több száz millió dolláros bizniszem, több száz alkalmazott egész éves munkája, ráadásul eredmény szempontjából kritikus időszakban és egy ilyen agyilag zokni takonypóc akár csak egy sima influenzával is veszélybe sodorja a bizniszt (ez meg ugye nem "sima"), azonnal az utcára tenném. Strictly business, nothing personal.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan

Beki
Bowling club után strip club, jó úton halad a srác, Nexion boldog lesz 😀 😀
warr_b
Ez a gyerek szerencsére van annyira hülye, hogy gyémántberakásos, tuningolt custom shop láncfűrésszel vágja maga alatt a fát. Nagyon magyarázkodni se kell(ene) menesztéskor. Legalább találtam egy jó tulajdonságot benne...😀
nexion218
Aztán nem ám rossz lukra dobja, aztán a visszahordot interceptionből jön a gyerek! 👶
steelwolf
Próbálnám eljátszani, hogy meglep az események ilyetén alakulása, de sztem belebuknék.

Mondjuk abból az egyszem rookie szerződéséből nem igen tud eltartani 5-10 bowlingbabát meg az anyjukat, remélhetőleg ezt majd elmagyarázzák neki időben...🤣😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!

Beki
Bowling club után strip club, jó úton halad a srác, Nexion boldog lesz 😀 😀
warr_b
Ez a gyerek szerencsére van annyira hülye, hogy gyémántberakásos, tuningolt custom shop láncfűrésszel vágja maga alatt a fát. Nagyon magyarázkodni se kell(ene) menesztéskor. Legalább találtam egy jó tulajdonságot benne...😀
nexion218
Aztán nem ám rossz lukra dobja, aztán a visszahordot interceptionből jön a gyerek! 👶
több mint 5 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan

Beki
Bowling club után strip club, jó úton halad a srác, Nexion boldog lesz 😀 😀
warr_b
Ez a gyerek szerencsére van annyira hülye, hogy gyémántberakásos, tuningolt custom shop láncfűrésszel vágja maga alatt a fát. Nagyon magyarázkodni se kell(ene) menesztéskor. Legalább találtam egy jó tulajdonságot benne...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815

Beki
Bowling club után strip club, jó úton halad a srác, Nexion boldog lesz 😀 😀
Remélem Alex vádlija rendben lesz vasárnapra...
warr_b
láttunk már ilyet. Karrier klotyón le. Lehet menni Foci János után.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

Beki
Bowling club után strip club, jó úton halad a srác, Nexion boldog lesz 😀 😀
Remélem Alex vádlija rendben lesz vasárnapra...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bocs én jinxeltem el. 😛

Mert most bezzeg olyan marhára kell figyelni rá, hogy egyenlő legyen minden.....grrr
dande
Reméljük addigra a Ravens megbassza legyőzi a Giants-t, és örömfocival playoffba masírozunk 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs én jinxeltem el. 😛

Mert most bezzeg olyan marhára kell figyelni rá, hogy egyenlő legyen minden.....grrr
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

pbalazs
Fasza... nfl.com-on még az eredeti időpont van.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU


Szerkesztette: pbalazs

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A legutóbbi három szuper playoff kirándulásunk:

2007 - bukta a Seahawks ellen. A sérült Jason Campbell helyett Todd Collins volt az irányító...
2012 - bukta szintén a Seahawks ellen. RGIII és a sérülése...
2015 - bukta a Packers ellen. Kirk kapitány...

Amúgy amióta kettessel kezdődik az évszám, azóta összesen 5 darab pozitív szezonunk volt...

Smith meg 2-5 a playoffban, ha jól emlékszem. Simbába egyelőre nem gondolnék bele 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"