Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 2019-es 6. körös picketekért már az idén jött egy új DB.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Hall visszavonul. A szememben mindig is egy alul értékelt játékos volt, gondolom minden idők legjobb FA igazolásai közt van a 'skinsnek. Jók voltak a csatái Bryanttel.
gyeek
tény, hogy a földről szedte össze a skins, mert elvitte annó talán a Raiders a rendszerükbe zónázni, és azt mint tudjuk nagyon nem megy neki
azzal az igazolással megmentették a karrierjét kb.

sajnos akkor lett vége Hall jobb éveinek, amikor az NFL szabályszerint kinyírta a pushcornereket. Már nincs a játékban olyan széles lehetőség, hogy mikor és hogyan tudja a CB szabályosan széttörni a LoS-on a WR mozgását, és mivel Hall egész karrierjében borzalmasan zónázott, és a mélységi játéka csak közepes (...és még mielőtt Api hozzáteszi bezzeg a szája nagy 😊 ); akkor neki végetért a pozitív hozzáadott értéke, és akkor már fiatal sem volt, hogy megújoljon

Arra viszont még mindig emlékszem, hogy Cutler ellen 4 intet szedett egy félidő alatt, amikor egy bizonyos !!!! tessék figyelni Johnny Knox-on védekezett, és szegény fiú esett-kelt Hall ellen 😊😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
Hall visszavonul. A szememben mindig is egy alul értékelt játékos volt, gondolom minden idők legjobb FA igazolásai közt van a 'skinsnek. Jók voltak a csatái Bryanttel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Washington Redskins undrafted free agent signings

Virginia S Quin Blanding
Grambling State RB Martez Carter
Indiana WR Simmie Cobbs
Marshall LB Davon Durant
North Carolina State LB Jerod Fernandez
Pittsburgh TE Matt Flanagan
San Diego State WR Micah Holder
Southern CB Danny Johnson
CSU Pueblo OL Ty McCulley
Stony Brook OL Timon Parris
Nebraska WR De’Mornay Pierson-El
West Virginia FB Elijah Wellman
Iowa G Sean Welsh
Auburn OL Casey Dunn – Minicamp Invite (Per James Crepea of Alabama.com)
Colorado WR Shay Fields
Alabama WR Cam Sims
Iowa State CB Mackenro Alexander
Iowa RB James Butler – Minicamp Invite
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 twitter.com/AroundTheNFL/status/991002367972687873

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
egészen jó ez a draft, nem tudom ki most a signalcaller, de korrekt jó játékosok jönnek hiáyposztokra.
azt hiszem meg vagyok elégedve 😮
Paynere hatalmas szükség volt, jól jön a plusz falember, mert hiányosak vagyunk; de legjobban a hátsó körösök tetszenek, Apke nagyon hajtós okos safety, van benne fantázia, Settle pedig remek 2 down player lehet.
Az kicsit gyanús, hogy pont előttünk vitték ki Veát, lehet ő jobb lett volna needre, de Paynere is nagy szükség van UT-ként. Hamilton szerintem nem nagyon fog pályát látni, de jó spec teamer lehet.
Ami nem tetszik az Guice, mármint várhattunk volna még a futó húzással 1-2 kört, és hozni egy secondary playát, vagy egy LB-t...

Szolid jó draft.
sapka
Nagyjából egyetértek, kivéve Guice. Te is tudod, hogy nagyjából nulla/semmi futójátékunk volt.
apeszos
Persze, ez így van. De nem vagyok benne biztos, hogy azért nem volt futójátékunk mert szarok a futóink.
Mindenesetre hamarosan kiderül 😀.
sapka
Ebben is igazat kell adnom.... Gruden a ludas, a playbookjában csak széljegyzetként szerepel a futás, az is csak alibiből. Összetörette az összes rendelkezésre álló futót, még a PS-ból is. Szerintem nálunk szerepelt a legtöbb RB az egész ligában az egy idény alatt. Igaz, az sem segített, hogy a teljes kezdő O fal lesérült hosszú időre, de mint tudjuk ez az O fal nem futásra lett összerakva. Smith-t jobb QB-nak tartom Cousinsnál, de a Chiefs-ben volt neki Kelce, Hill és nem utolsó sorban Hunt. Nálunk nincs TE játék, mert Reed-re nem lehet építeni, max öt meccsre, futás ugye nincs, elkapóink sincsenek, Hill szintű biztos nincs. Elnézve a draftot a védelmet szeretnénk erősíteni, ami teljesen indokolt is, viszont akkor nem nagyon értem a támadó oldali passzivitást a szabadügynök piacon.

Szerkesztette: apeszos
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
egészen jó ez a draft, nem tudom ki most a signalcaller, de korrekt jó játékosok jönnek hiáyposztokra.
azt hiszem meg vagyok elégedve 😮
Paynere hatalmas szükség volt, jól jön a plusz falember, mert hiányosak vagyunk; de legjobban a hátsó körösök tetszenek, Apke nagyon hajtós okos safety, van benne fantázia, Settle pedig remek 2 down player lehet.
Az kicsit gyanús, hogy pont előttünk vitték ki Veát, lehet ő jobb lett volna needre, de Paynere is nagy szükség van UT-ként. Hamilton szerintem nem nagyon fog pályát látni, de jó spec teamer lehet.
Ami nem tetszik az Guice, mármint várhattunk volna még a futó húzással 1-2 kört, és hozni egy secondary playát, vagy egy LB-t...

Szolid jó draft.
sapka
Nagyjából egyetértek, kivéve Guice. Te is tudod, hogy nagyjából nulla/semmi futójátékunk volt.
apeszos
Persze, ez így van. De nem vagyok benne biztos, hogy azért nem volt futójátékunk mert szarok a futóink.
Mindenesetre hamarosan kiderül 😀.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Most egy kicsit Redskins drukker lettem Apke miatt.
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
egészen jó ez a draft, nem tudom ki most a signalcaller, de korrekt jó játékosok jönnek hiáyposztokra.
azt hiszem meg vagyok elégedve 😮
Paynere hatalmas szükség volt, jól jön a plusz falember, mert hiányosak vagyunk; de legjobban a hátsó körösök tetszenek, Apke nagyon hajtós okos safety, van benne fantázia, Settle pedig remek 2 down player lehet.
Az kicsit gyanús, hogy pont előttünk vitték ki Veát, lehet ő jobb lett volna needre, de Paynere is nagy szükség van UT-ként. Hamilton szerintem nem nagyon fog pályát látni, de jó spec teamer lehet.
Ami nem tetszik az Guice, mármint várhattunk volna még a futó húzással 1-2 kört, és hozni egy secondary playát, vagy egy LB-t...

Szolid jó draft.
sapka
Nagyjából egyetértek, kivéve Guice. Te is tudod, hogy nagyjából nulla/semmi futójátékunk volt.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
egészen jó ez a draft, nem tudom ki most a signalcaller, de korrekt jó játékosok jönnek hiáyposztokra.
azt hiszem meg vagyok elégedve 😮
Paynere hatalmas szükség volt, jól jön a plusz falember, mert hiányosak vagyunk; de legjobban a hátsó körösök tetszenek, Apke nagyon hajtós okos safety, van benne fantázia, Settle pedig remek 2 down player lehet.
Az kicsit gyanús, hogy pont előttünk vitték ki Veát, lehet ő jobb lett volna needre, de Paynere is nagy szükség van UT-ként. Hamilton szerintem nem nagyon fog pályát látni, de jó spec teamer lehet.
Ami nem tetszik az Guice, mármint várhattunk volna még a futó húzással 1-2 kört, és hozni egy secondary playát, vagy egy LB-t...

Szolid jó draft.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat


Szerkesztette: apeszos
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487

apeszos
mer nem te vagy a fiatalkori Morgen Freeman taszikám!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ki mit vár a csapattól idén ?
Topi96
SB-t. De persze 8-8 lesz max... 😀
apeszos
A kettő nem feltétlen zárja ki egymást.😉
ozibozi
Tényleg nem. Fehér holló is létezik, csak indokolatlanul kevesen látták. Még nektek is 9 win kellett legutóbb.. 😀
Igaz, nekünk sikerült 8 winnel is, de akkor 9 meccs volt a max amit játszottak sztrájk miatt. Az is számít?
apeszos
Negatív mérleggel is jutottak már be többször PO ba, Az hogy nem nyertek utána SB t még idáig, attól még idén miért ne sikerülhetne egy 8-8 al 😊
ozibozi
Na ja. Erre céloztam a talpig menyasszony madárral. 😀
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Ki mit vár a csapattól idén ?
Topi96
SB-t. De persze 8-8 lesz max... 😀
apeszos
A kettő nem feltétlen zárja ki egymást.😉
ozibozi
Tényleg nem. Fehér holló is létezik, csak indokolatlanul kevesen látták. Még nektek is 9 win kellett legutóbb.. 😀
Igaz, nekünk sikerült 8 winnel is, de akkor 9 meccs volt a max amit játszottak sztrájk miatt. Az is számít?
apeszos
Negatív mérleggel is jutottak már be többször PO ba, Az hogy nem nyertek utána SB t még idáig, attól még idén miért ne sikerülhetne egy 8-8 al 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ki mit vár a csapattól idén ?
Topi96
SB-t. De persze 8-8 lesz max... 😀
apeszos
A kettő nem feltétlen zárja ki egymást.😉
ozibozi
Tényleg nem. Fehér holló is létezik, csak indokolatlanul kevesen látták. Még nektek is 9 win kellett legutóbb.. 😀
Igaz, nekünk sikerült 8 winnel is, de akkor 9 meccs volt a max amit játszottak sztrájk miatt. Az is számít?
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Ki mit vár a csapattól idén ?
Topi96
SB-t. De persze 8-8 lesz max... 😀
apeszos
A kettő nem feltétlen zárja ki egymást.😉
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ki mit vár a csapattól idén ?
Topi96
SB-t. De persze 8-8 lesz max... 😀
több mint 8 éve
Topi96 Washington Commanders Mississippi State Bulldogs 1
Ki mit vár a csapattól idén ?
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Erősen viseletes atletikus end-zone elkapó tiszteletet parancsoló fizetésért igazolható.
Jelige: Throw up the X !
gyeek
Én inkább nem tartanék rá igényt. Sok lenne a férfiszerelemből...

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
Erősen viseletes atletikus end-zone elkapó tiszteletet parancsoló fizetésért igazolható.
Jelige: Throw up the X !

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"Wins and losses is the most important statistic when it comes to an equipment manager, a team president, a quarterback, a running back, a guard or a coach," Bruce Allen said.

Allen's record as Washington's team president is 52-75-1 (.410).
sapka
Nahát. Genius Generalissimus. Csak azokat a kurva meccseket ne kellene lejátszani. Rögtön SB-t nyernénk. Holtversenyben.