Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Rohamban megnéztem a meccset.
Na most akkor mi lesz, emberek?
Erőltetni fogják RGIII játékát ami nem olyan jó, vagy mi?agent T
biztosan így lesz, egy esélyt mindenképp adnak neki
mármint alanyi jogon fog kapta meg = nem versenyeztették Cousinsszal, marketingérték és mindenegyéb szempontjából ez volt a döntés
a játék/csapat szempontjából nem biztos, mármint egy tisztességes TC nyílt verseny jót tett volna mindenkinek
de a szezonban úgyis eldől, Griffinben benne van az is, hogy ez egy preseason és nagyon jó lesz, és az is hogy borzalmas lesz a meccseken, a többi már Gruden tökösségén múlik, állítólag elég bevállalós és nem lefekszik a fűbe mint az öreg vörös, de majd kiderül 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Rohamban megnéztem a meccset.
Na most akkor mi lesz, emberek?
Erőltetni fogják RGIII játékát ami nem olyan jó, vagy mi?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Akkor most mi lesz az anti-Haslett Fan ranggal? 😛nexion218
az továbbra is teljes mértékben áll
100 jobb cordinator van nála

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Akkor most mi lesz az anti-Haslett Fan ranggal? 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
megnéztem meccset, végre 😊

összességében tetszett, amit láttam mindkét oldaltól

főleg a D volt harapós kedvében, simán megfogtak két 4th&1-t, és komoly nyomás alá helyezték Flaccot, miközben a futást leölték
persze ebben benne van, hogy egy-két hosszabb gain összejön, mert valamit-valamiért alapon működik az nfl; de meggyőzően játszottak, ha képesek lesznek a szezon során konstansan ezt hozni, az nagyon rendben lesz. A D line nagyon tetszett, úgy néz ki véégre rendes line-unk lesz. 😊

Az offense már nem annyira, mert az szerintem rendben van, hogy lesznek Gruden playbookja miatt olyan meccsfázisok, amikor nem fog menni a futás konstansan, de ekkor kéne jól passzolni. A célpontokból annyi van mint égen a csillag (Garson-Jax-Roberts-Reed-Young...), biztos hogy mindig volt valaki üresen (sok függ a playdesigntól is, mit lehet észrevenni stb.), de ami igazán feltűnt, hogy Robit nagyon zavarta a pocket, és a nyomás, sok rossz döntése volt, és kevés jó. 😕 De ugye nincs designed run, nincs zoneread, már nem lehet egy egycélpontos játékból pontokat csinálni, mert ő fizikálisan nem képes rá, másrészt az ellenfelek is tudják, ismerik eléggé, tudják mire kell figyelni. Másrészt most kellene elővenni az igazi QB kvalitásokat, megjegyzem ez már sokkal inkább a szezon feladata lesz. Csalódott vagyok Griffint nézve, többre számítok tőle, több kell. Sajnos ez már nem a Baylor, vagy egy kifejezetten rá szabott playbook.
Másrészt a line fizikálisan megint kifejezetten gyenge volt, akármelyik irányban. Nagyon kicsi a center, és Chesterék miatt nagyon nehéz belül futni, nagyon szép feladat lesz záros időn belül építeni egy tisztességes falat. Ez okozta a legnagyobb problémát, a blitzpickupokról pedig nem is beszélve...

Ami viszont kifejezetten bosszantó volt, hogy Cousins ma(/a meccsen) nagyon odatette magát, fejben 100%-os volt, és a megmozdulásainak nagytöbbsége ült.
Bosszant ez a dolog, mert megint miket fogunk olvasni, most igazán zavaros ez a QB helyzet. Nem kívánom, hogy a szezonban dőljön el a kérdés, hanem inkább ez a legyen a következő év feladata. Cousins egyszerűen bosszantóan/zavaróan jó. Lenne rosszabb, vagy lenne sokkal-sokkal jobb. 😀 Néha van olyna érzésem, hogy előrébb jár mint Griffin, akinek az option játékok mennek igazán elit szinten, de az már nincs, vagy számottevően kevés.

Aminek örülök, hogy Redd megnyerte a 3. futó posztot.

4. ps meccs a cseréké lesz, és a végső rosterkérdésekről fog dönteni, nem hiszem, hogy a kezdők kimennek akár csak 1 driveja is.

A menetrend:
megyünk Houstonba, utána jön a Jacksonville és két csoportmeccs.
Elnézve a Houstont remélem kb. 3-2-re mi fogunk nyerni, mert úgy tűnik, hogy a D kezd összeállni, legalábbis a runD, és ők anélkül ne fognak tudni passzolni. Talán leszünk annyira jók, hogy 2-3 field goalt beverünk, amivel nyerni tudunk. 😊
Jacksonville szintén, bár ott megszaladhat a támadóalakulat is, ez tul.képpen kötelező meccs, ha akarunk valamit a szezontól.
Utána pedig már látni fogjuk, hogy mi lesz a szezonnal.

Örülök ennek a kezdésnek, nagyon hamar elválik a mire leszünk képesek.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Jenkins az Jarvis Jenkins lenne? Sehol nem látom a nevét....nexion218
nem, brandon
sutianap
Ahem, így már rémlik, csak olyan régen kivágtuk már, hogy azt hittem a másik Jenkins is repült... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy korrekt összefoglaló videó:

 www.dailymotion.com/video/x24hd9a_bal-v-wsh-cg_fun
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
és 75-re csökkentünk,

Redskins waived/released WR Cody Hoffman, LB Jeremy Kimbrough, DB Ross Madison, FB Stephen Campbell, DL Jake McDonough, LB Adrian Robinson, WR Rashad Lawrence, and DL Jeremy Towns.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Jenkins az Jarvis Jenkins lenne? Sehol nem látom a nevét....nexion218
nem, brandon


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Jenkins az Jarvis Jenkins lenne? Sehol nem látom a nevét....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
És csak hogy kerek legyen: nézegettem a második félidőt... El kell ismernem, hogy azok a dobások, amiket Griffin-nél kifigásoltam, Cousins-nál pöpecül működtek: mire a WR megfordult, a laszti már ott is volt... Ez csak azért bosszantó, mert a legkevésbé sem hiányzik nekünk ez a Theismann által pedzegetett téma... És bár mindkét QB szimpi, a "világbéke" szempontjából az lenne a legjobb, ha Kirk szarabbul játszana vagy gyorsan elvinné vki kezdőnek...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins released OLB Rob Jackson.
ezt őszintén sajnálom, fogalmam sincs ki lesz helyette 😕, ezt mondjuk még jobban
Murphy eddig nagyon trógersapka
Na ez bizarr... Teljesen jó csereember volt Jackson...😕 Sőt, ha jól emlékszem az NFC East-et bebiztosító INT is az ő nevéhez fűződik...nexion218
erre jól emlékszel
azért is furcsállom, mert azt gondoltam ő Haslett embere

másrészt Jenkinst is kitették..., nincs senki helyettük

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Redskins released OLB Rob Jackson.
ezt őszintén sajnálom, fogalmam sincs ki lesz helyette 😕, ezt mondjuk még jobban
Murphy eddig nagyon trógersapka
Na ez bizarr... Teljesen jó csereember volt Jackson...😕 Sőt, ha jól emlékszem az NFC East-et bebiztosító INT is az ő nevéhez fűződik...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins released OLB Rob Jackson.
ezt őszintén sajnálom, fogalmam sincs ki lesz helyette 😕, ezt mondjuk még jobban
Murphy eddig nagyon tróger

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
ezeket a dolgokat már én sem szeretem, mármint, hogy bele-bele szólnak redskin hősök ebbe a kérdésbe, és befolyásolják így a közvéleményt:


De hogy őszinte legyek, egy nagyon picit, és tényleg csak nagyon picit szurkolok, hogy Griffinnel legyen megint valami szezon elején (legfeljebb 3-4 meccs erejéig), hogy eldőljön Cousins ér e valamit. Mert ha nem marasztaljuk (márpedig no.2-ként nem tudjuk) jövőre el fogják vinni kezdőnek.sapka
teljesen érthetetlen volt, hogy Cousinst draftolták RG3 mellé, adta magát, hogy ez lesz belőle. Kuzin relatíve jól nyomja, a 2n overall picket meg nem lehet csak úgy padoztatni. (semmi bajom Griffinnel egyébként)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ezeket a dolgokat már én sem szeretem, mármint, hogy bele-bele szólnak redskin hősök ebbe a kérdésbe, és befolyásolják így a közvéleményt:

Joe Theismann with some startling comments on Redskins Broadcast Network:
"Let's stop beating around the bush," Theismann said early in the fourth quarter. "Kirk Cousins has played much better at the quarterback position than Robert Griffin III has. Now, Robert is learning to work out of a pocket. He doesn't look as smooth or as comfortable throwing the football. I mean, your eyes will tell you everything you need to know. It's going to be a decision that Jay Gruden is going to have to make," Theismann said. "Right now, Robert Griffin III is his quarterback. Now, if there was a quarterback competition, it wouldn't be a competition. Kirk Cousins would be the man I believe he would have to go to, because of the efficiency with which he has run (the offense). Now Kirk, like I said, is basically a drop-back quarterback. I see Andy Dalton in Cincinnati, I see Kirk Cousins that way. …" As the game ended, Theismann came back to this topic. "I think there's going to be a lot of conversation after this football game regarding the quarterback position," he said.

De hogy őszinte legyek, egy nagyon picit, és tényleg csak nagyon picit szurkolok, hogy Griffinnel legyen megint valami szezon elején (legfeljebb 3-4 meccs erejéig), hogy eldőljön Cousins ér e valamit. Mert ha nem marasztaljuk (márpedig no.2-ként nem tudjuk) jövőre el fogják vinni kezdőnek.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
No nagyjából átnéztem az első félidőt. A reggeli "híradások" alapján tökéletes katasztrófára számítottam, ami nem igaz, de azért szarok vagyunk. 😊 A védelem viszont kimondottan tetszik! Nyilván lehetne jobb (pl. Robinson 4. emberként vitte le Smith-t az első negyedben, előtte Hall, Clark és talán Orakpo is árnyékra ugrott...), de főleg a tavalyi verzió után üdítő élmény, hogy van nyomás az ellen QB-n, Amerson alakul ( több jó szerelése is volt plusz egy nagy mentés az endzone-ban, háttal a lasztinak tette belle a krumpliszedőjét a passzba) Robinson egyelőre nagyon tetszik ( fürge, magabiztos, olyan, mintha mindenhol ott lenne), sok safety blitz... Viszont nagyon bízzunk benne, hogy van/lesz vki rosteren, aki tud majd Vödör helyén SS-t játszani. Semmi bajom Vödör játékával, viszont Goodell-éknek lesz és az az érzésem, hogy rövid úton eltiltás lesz a vége.

No és az offense... Az viszont nagyon nem tetszik. Mi a bánat van a futással? Egyszerűen nem megy... Morris-nak a legelején egy 10+ yardos, aztán semmi... Ezek után (6 játékos kb. 80 yardot tudott összekínlódni futás kategóriában) annyira meg sem lep, hogy nem megy a passz , amit még tetézett szegény RG3. Az első bajom: olyan érzésem van, mintha a passzjátékoknál úgy nézne ki a progression, hogy 1.: DJax, 2.: DJax, 3.: DJax, 4.: scramble, 5.: a többi elkapó közül akárki. Ezt elég hamar ki fogják ismerni, főleg ha azért is megpróbálja DJax-nek odaerőszakolni a labdát. Aztán mintha a timing route-ok nem mennének. Két alkalom is volt (a második lett az INT), illetve a Browns meccsen is volt ilyen szitu, hogy mindenáron meg akarja várni, hogy a rövid hitch/curl route-oknál teljesen megforduljon felé az elkapó és csak akkor indítja el a passzt, ahelyett, hogy mire az elkapó megfordul, már ott lenne a kezében a labda. És a harmadik, ami jó és rossz is egyben: nem megy bele végre az ütközésbe, viszont mi a faszért nem dobja el a labdát, ahelyett, hogy mínusz 4-5 yardért kifut?

Na de mindegy, remélem csak altatunk, mint anno 2012. augusztusában! XD

P.S.: Remélem soha nem lesz a FedEx-en ilyen műlófasz turf, ensek kelnek rajta a játékosok, illetve Ngata ismét megcsillantotta kvalitásait, amikor a földön fekvő Lauvao-t soccer lasztinak nézte... :# (N)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
😀😀😀

Johnny Manziel was caught on camera giving the Redskins' bench the middle finger during Monday night's preseason game.
Following a third-quarter incompletion, Manziel flipped the bird and it immediately spread all over Twitter. Manziel said he had "words exchanged" with the Redskins all night



ennyi.sapka
Browns QB Johnny Manziel was fined $12,000 for flipping bird at Redskins bench Monday night, per league source.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért egy pár ponton - legalábbis így elsőre 😊 - nem teljesen értettem egyet. Engem kimondottan meglepett a kezdő O-line passprot-ja: teljesen jól védték a kis bozótfutónkat, viszont Plombus egyszerűen siralmas. Úgy teszik arrébb néha, mint egy szatyor krumplit. A másik, ami meglepett: a ZBS futásoknál, ami eddig ugyebár erősség volt, iszonyú gyengék voltak.

Én azért annyira nem láttam feltűnően jobbnak Cousins-t... Cserék ellen dobált többnyire és bizony volt benne pár csúnya homály is... De valóban nem volt rossz.😊 De hogy a hínárhajú hogy fogja megúszni sérülés nélkül a szezont, arról fogalmam sincs. Csak egy fél másodperccel előbb kéne lemennie a földre, meg megtanulni becsúszni rendesen... Nem szeretném, hogy egy ilyen Brady féle pocket QB legyen, csak jó lenne még pár évig nézni a játékát...

Ja és feltűnt már nektek is, hogy Haslett visszaköltözött az alapvonalhoz? 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
😀😀😀

Johnny Manziel was caught on camera giving the Redskins' bench the middle finger during Monday night's preseason game.
Following a third-quarter incompletion, Manziel flipped the bird and it immediately spread all over Twitter. Manziel said he had "words exchanged" with the Redskins all night



ennyi.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
mögnéztem a rövidítettett, sajnos csak azt 😕 (az a baj, hogy már megszoktam, hogy a focinézés fele relaxing, és itt 30-40 percig folyamatosan kell figyelni, ami nem egyszerű, és nincs ismétlés)

jó hír, hogy végre játszottak a WR-jeink Garcon+DJax, úgyhogy volt nagy happiség

a meccs képét nézve, ha nem csak egy negyedet kapott volna a kezdő fal, akkor a Browns Dline szétdominálta volna őket; ennek ellenére Morrisnak voltak remek momentumai, és kifejezetten rosszak is...
Viszont a mélységet uraltuk, ami alapelvárás
DJaxnek örült a közönség, egy picit sokat kereste Griff ebből lett az int, Garcon jó volt mélységben Roberts is, Reed; nagyon kemény offense lesz ez; ami külön tetszett, hogy Youngot is beépítettük a rotációba, sok passzt kapott, futott is és sok snapet is, ami tetszik
Kicsit bosszantó, hogy Morris nem tudta 4-ből bevinni egyszer sem pár yardról, mert szarul blokkolt a fal, de ezt inkább ráfogom a nagyon izmos Browns falra, ami tényleg az 😊.

Cseresorok, a csere O falnak nem igazán volt sansza semmire. Ennek ellenére Cousins egész jó volt, és ami meglepő, hogy !!!Royster is beszállt a futóversenybe, Silas Reddel együtt, Redd passprotban is nagyon jól dolgozott. Főleg, hogy Seastrunk nagyon alulteljesített, mert nem blokkolt semmit a fal 😊.
Ryan Grant megint nagyon jó volt, baszki ez a srác tud focizni!
Nagyjából ennyit láttam az offenseből, elsőre.

A defense jó volt, az LB kaptak egy szép feladatot, és egész jól játszottak. Elvileg a D fal még erősödni fog, ha visszatérnek a többiek. Hatcher, Bowen stb.; Kerrigan viszont ihletett formában volt.
A secondaryt nem igazán tesztelték, a LOS-t támadták nagyon, ahogy az Shannytől megszokhattuk. Ez nagyon nem tetszett; mert néztem volna, mit tudnak csinálni mélységben, ami tavaly nagyon gyatra volt.
A cseresorból Breeland tűnt ki, jól pozícionált, és keményen ütközött. Murphy megint nem tűnt ki semmivel. 😕

A verseny 😊:
Az RB verseny kezd keményedni, mint a tudjuk mi. Royster-Thompson-Seastrunk-Redd; collegeban mindegyikük vitt magán egy-egy csapatot, de most csak 1 hely van.
A WR-ek; Roberts mutatott magából ma valamit, Moss is jó volt, Robinson is, Grant is!, mi lesz itt még???
A kicker battlet meg szerintem Hocker nyerte, külön érdekes, hogy kipróbáltunk egy új puntert is, elég gyatra volt.

Lehet, hogy Roberstet megpróbálnám elcserélni valahova, mert nagyon sokan vagyunk WR-ben, és még nélküle is kiemelkedő jó egység lesz.

...halkan megjegyzem Cousins megint feltűnően jó(bb) volt...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
RGIII elvihetnétek síelni, hogy megtanuljon csúszni 😊 Így össze fogják törni megint.
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Nan amit lemüvelt a D Manzivel csillagos 5-ös

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
......
A védelmet nem nagyon tesztelte senki.
...sapka
Na majd Mr. Moneyman a hétvégén... 😀 😛
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
kis összefoglaló a presezlony meccshez, csak ami nekem tetszett/nem tetszett 😊

egyrészt a két nagy plusz dolog volt a támadófal, és az ST unit, illetve a futójáték nem lett szétbarmolva. (ez is valami)

na jó a támadófal mentségére legyen szólva, hogy a patriots D fal, baromi szar volt
de ami kitűnt hogy jól dolgoztak, ott nyitottak gapet ahol tudtak, nekem külön tetszett Lauvao, ha ő így tud végigdolgozni egy rendes meccset, akkor minden pennít megért

az St-ben pedig látszott, hogy érkezett egy-két-három career backup ST playa forever LB.

A védelmet nem nagyon tesztelte senki.

az újoncokból Moses backup Lt volt, de baromi szar volt
Murphy csere DL-ben nyomult, de nem tűnt ki semmivel, Breeland a spec teammel tolta, aki viszont kitűnt az Ryan Grant, nagyon szép összeszedett precíz mozgása volt, illetve Seastrunk futott, mintha kellett volna.

Mai meccs alapján lesz 3-4 nagyon izgalmas matchup:
Mivel 3 futó lesz rosteren, és Morris+Helu fix, Royster sansztalan, de ott van Thompson meg Seastrunk 😊, ki fér oda?
HA 5 elkapó lesz 😊, akkor Garcon-Jackson-Roberts-Robinson-? és Grant/Moss, na ez nagyon izgalmas lesz 😊
kicker battle, Hocker és Forbath, és egyelőre Forbath a rosszabb

védelemről nem tudtunk meg semmit 😕, köszi Pats...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!