Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
majd valaki elviszi jövőre is

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vödörnek hosszú volt a szezonja Wyatt
játszik jővőhéten is.Petikievak01
Valószínűleg így lesz
Redskins placing S Brandon Meriweather on IR after he suffered season-ending knee injury. Kellemes kis ACL, laza fél év alapbólWyatt
ezt hol olvastad? Se a weboldalon se nfl.comon nem találtam ilyet.Petikievak01
Twitter sokkal gyorsabb, célszerű követni a kinti szakikat, Scheftert és társait

több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Vödörnek hosszú volt a szezonja Wyatt
játszik jővőhéten is.Petikievak01
Valószínűleg így lesz
Redskins placing S Brandon Meriweather on IR after he suffered season-ending knee injury. Kellemes kis ACL, laza fél év alapbólWyatt
ezt hol olvastad? Se a weboldalon se nfl.comon nem találtam ilyet.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vödörnek hosszú volt a szezonja Wyatt
játszik jővőhéten is.Petikievak01
Valószínűleg így lesz
Redskins placing S Brandon Meriweather on IR after he suffered season-ending knee injury. Kellemes kis ACL, laza fél év alapból

több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Vödörnek hosszú volt a szezonja Wyatt
játszik jővőhéten is.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vödörnek hosszú volt a szezonja

több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nagyon nagyon szeretném, ha ez a tegnapi meccs okot adna az optimizmusra. De csak azt erősítette meg, hogy a Philly milyen mélyen süllyedt el a szarban, mi ettől nem lettünk sokkal jobbak. Már lejjebb adom, nem kell PO, ha 50%-os lesz a csapat akkor is fizetem a sört.apeszos
Azért a mi sorsolásunk se könnyü... Bár a dallasnak törleszteni kell a tavalyi kettő vereségért , amit igencsak betudtunk volna húzni. De bármennyire is szeretném szeritem nem lesz ebből 8-8 se. A Philly meccsről annyit. Pozitívum volt Vödör , kiváncsi voltam rá , hogy mit fog leművelni , és jól játszott bár azt lehetne vitatni hogy folestól látszott e jónak. Az offense falunk viszont szörnyen (Redskins fal) alulteljesített , ennél jobban szokott ez működni. Griffinnek nagyon sokszor menekülni kelett. A zseb összeomlott mindig. És egy liga 29. passrush csinálta. Morris pedig eléggé szürke volt. De ezeken kivül az egész egy nagy mészárlás volt .

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nagyon nagyon szeretném, ha ez a tegnapi meccs okot adna az optimizmusra. De csak azt erősítette meg, hogy a Philly milyen mélyen süllyedt el a szarban, mi ettől nem lettünk sokkal jobbak. Már lejjebb adom, nem kell PO, ha 50%-os lesz a csapat akkor is fizetem a sört.
több mint 13 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
A Giants sajnos van olyan clutch csapat, hogy a nehéz sorsolása ellenére megnyerje a csoportot. Véleményem szerint a mi csapataink csak akkor előzhetnék meg őket, ha valamelyik oda-vissza győzne.
Azok pedig szívesen leszünk mi, nektek még talán egy kicsit korai lenne 😛
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ki tart velem egy kis számolgatásra?😊
most, hogy a philly 'kiszállt a csoportból', eggyel kevesebb lehetséges opció, azt hiszem a tegnapi meccsel kibérelték az utolsó helyet, no offense a philly fanoknak, ha teljesen véletlen olvassák
giants 6-4 most, utolsó két meccs vereséggel, vissza van nekik
GB otthon
skins idegen
magárataláló NO otthon
Falcons idegenben
Ravens idegenben
Philly otthon (->W)
[ha nem számítom a csoportmeccseket 4 kemény kétes meccsük van, valószínű a philly ellen nyernek az 7-4, de van rá esély, hogy ebből csak 8-8 vagy 9-7 lesz, ciki lenne a GB ellen kikapni, mert az 3L zsinórban, és lejtő szagú, ami nekünk jó lehet!, és akkor 6-6 és kemény meccsek, simán lehetséges kiszálltak a csoportból, a mostani jó pozíció ellenére]

Cowboys most 5-5, és utolsó kettőt megnyerték, de ahogy láttam nem meggyőző a játékuk
'skins otthon
philly otthon (->W)
bengals idegen
steelers otthon
NO otthon
'skins idegenben
[1 meccs hátrány, könnyebb a schedule, de a bengals kétarcú, steelers nehéz meccs lesz, NO is (szerintem), úgy tűnik jobb pozícióban, de ha az a csúfság előfordulna, hogy elveszti a skins ellen mindkettő meccset, akkor nem vagyok arról meggyőződve, hogy ez nem a vég...]

Redskins, most 4-6, kis bizakodás, de összességében még nem a szezon eleji forma, csak akkor van értelme számolgatni, ha köv, fordulótól összejön az 5-6 és felugrik a második helyre....]
dallas idegen
NYG otthon
Ravens otthon (->L)
Browns idegen
Philly idegen (->W)
Dallas otthon
[tehát 5-6, és olyan meccsek ahol dönthet a csapat a sorsáról..., a ravens is területi rivális, ez jelenthet valamit, de továbbgörgetve 6-7, egy kétarcú Browns és 2 otthoni csoportrivális meccsel, ebből akár lehetne még 8 győzelem is így!, lehet elég lenne??]

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
vagy foles cserélte ki őket 😊
több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
#Redskins' @RGIII had 93.3 comp % today, 3rd highest of any player in #NFL history w/ 4+ TD passes in game. #PHIvsWASempty taxi
15/14, igazából annyira fel sem tűnt...Bjoca
ez igaz, de az a csupán 200 yard passzolva kicsit kevés, legalábbis a 4 TD-vel nem arányos😊+a bravúrelkapások

Garcon és vödör azt ígérte játszani fog hálaadáskorsapka
Vödörről mi a hivatalos? Ha jól emlékszem nem az eddig sérült lábával volt a baj... Mert azzal együtt, hogy nem éppen top formában lévő Philly ellen játszottunk, a jelenléte mintha kicserélte volna a secondary-t...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
#Redskins' @RGIII had 93.3 comp % today, 3rd highest of any player in #NFL history w/ 4+ TD passes in game. #PHIvsWASempty taxi
15/14, igazából annyira fel sem tűnt...Bjoca
ez igaz, de az a csupán 200 yard passzolva kicsit kevés, legalábbis a 4 TD-vel nem arányos😊+a bravúrelkapások

Garcon és vödör azt ígérte játszani fog hálaadáskor

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
#Redskins' @RGIII had 93.3 comp % today, 3rd highest of any player in #NFL history w/ 4+ TD passes in game. #PHIvsWASempty taxi
15/14, igazából annyira fel sem tűnt...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
#Redskins' @RGIII had 93.3 comp % today, 3rd highest of any player in #NFL history w/ 4+ TD passes in game. #PHIvsWAS


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
robert hatalmas király.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 315 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok következő kb 5 évre nem kell félnetek a csoport utolsó helytől 😛
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
visszaadtuk a tavalyi söprést, ideje volt!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Redskins Inactives:

Mario Addison LB
Dezmon Briscoe WR
Richard Crawford CB
Adam Gettis G
Rex Grossman QB
Maurice Hurt G
Doug Worthington DT

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
most találtam
 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/eagles-talk/NFL-scout-Foles-better-than-Tannehill?blockID=802909&feedID=704
😂

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most már a Playoff úgyis mind2 csapatnak úszott. De persze megnézem a meccset ( ki nem tudnám hagyni) És lesz pár érdekesség. Eagles oldalon Nick Foles fog érdkeleni és ha Vinny Curry végre megkapná az esélyt akkor ő. Redskinsből meg persze élvezet RG3 játékát nézni , és érdekel a Mit fog alakítani a secondary most hogy Meriweather visszatér.

Nem szurkolok senkinek 😀 (Max a tampa baynek)
De az év egyik legjobban várt meccse lesz ez a mai (a részemről)Petikievak01
Amúgy holnapi. Egy fecske nem csinál nyarat, egy Vödörrel nem oltunk ekkora tüzet. És a bukszámat is óvják a fiúk, nem kell annyi sört fizetnem.. 😀
több mint 13 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Most már a Playoff úgyis mind2 csapatnak úszott. De persze megnézem a meccset ( ki nem tudnám hagyni) És lesz pár érdekesség. Eagles oldalon Nick Foles fog érdkeleni és ha Vinny Curry végre megkapná az esélyt akkor ő. Redskinsből meg persze élvezet RG3 játékát nézni , és érdekel a Mit fog alakítani a secondary most hogy Meriweather visszatér.

Nem szurkolok senkinek 😀 (Max a tampa baynek)
De az év egyik legjobban várt meccse lesz ez a mai (a részemről)

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Vagy a döntetlennek.somoskovig
hogy mindkét csapatnak egyformán rossz legyen

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Ez de jó kis meccs lesz 😀😀Petikievak01
Na igen, igazi csemege a "perverz" kollegának.... 😀 Tényleg, kinek szurkolsz majd? 😛nexion218
Egyik szeme sír, a másik meg nevet majd. 😊

Vagy a döntetlennek.

több mint 13 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ez de jó kis meccs lesz 😀😀Petikievak01
Na igen, igazi csemege a "perverz" kollegának.... 😀 Tényleg, kinek szurkolsz majd? 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson