Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
de a Haynesworthös pénz csak a bónusz kifizetése volt, semmi görgetés.akkor azt mondja az nfl, hogy abban a szezonban a csapat nem dönthet egy játékosa felől? (Hallos esetbe belegondolva lehetségesnek tartom a görgetést, de nem mondanám számottevőnek, legalábbis most is keres 8-10 millát összesen/per év.)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
gsn
3 548
Alex Marvez szerint az elmúlt évtizedben a Denvert kétszer büntették meg salary cap szabálytalanság miatt. Shannynek megvan a mesterhármas.
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
gsn
3 548
The teams were told “at least six times” during ownership-level meetings that there would be “serious consequences” for any team that used the uncapped year as an occasion to dump salaries.The Cowboys and Redskins engaged in “systematic dumping” of salaries into the uncapped year, despite the warnings.
Ennyi.
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
36 millió? Nem fair. Visszamenőleges hatállyal büntetni pedig főleg nem.Hol is van így a "jogbiztonság"?
Kíváncsi leszek a reakciókra. Ez gyakorlatilag halálos ítélet.
több mint 14 éve
Csak mi értelme fellebbezni ahhoz, aki a döntést meghozta? Felettes szerv pedig nincs és nem is lehet.Chris Russell @Russellmania980A 'skins a fellebbezést fontolgatja.apeszosÉs mégis hova fellebbeznek?ulpianus
The @NFL has yet to respond to a request, asking if the #Redskins can appeal the penalty. As you could imagine, it is pretty tense here.
ESPN Blogs NFC East @espn_nfceast
Seems as though the NFL told teams, "Yeah, year is uncapped, but you still need to watch spending." I don't see how that's legal.apeszos
Inkább azt tudom elképzelni, hogy enyhítésért felülvizsgálatot kérnek. Pénzen sztem nem fognak változtatni, ha már kis osztották az 1.6 millákat. Azt újravariálni nem fogják. Talán-talán egy harmadik szezon capbe beletolhatnak valamennyit. Ami azért jó, mert a 2014es szezonra az új média jogdíjak miatt erős cap emelkedés várható. Sztem ezt akarja a Skins meglovagolni. Csak találgatok.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Bassza meg...NFL punished #Broncos twice in past decade 4 salary-cap violations. Redskins now facing sanctions. Common thread? Mike Shanahan.
Állítólag a liga figyelmeztette a csapatokat. Mégis megcsinálták? E szerint tényleg ilyen hülyék vagyunk.
több mint 14 éve
Chris Russell @Russellmania980A 'skins a fellebbezést fontolgatja.apeszosÉs mégis hova fellebbeznek?ulpianus
The @NFL has yet to respond to a request, asking if the #Redskins can appeal the penalty. As you could imagine, it is pretty tense here.
ESPN Blogs NFC East @espn_nfceast
Seems as though the NFL told teams, "Yeah, year is uncapped, but you still need to watch spending." I don't see how that's legal.
több mint 14 éve
jaja tradeljetek Tebowért, RGIII-mal dual-qb-rendszer és Tebowt nem lehet büntetni.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
ugyanmár.A 'skins a fellebbezést fontolgatja.apeszosÉs mégis hova fellebbeznek?ulpianus
Tebow
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
A 'skins a fellebbezést fontolgatja.apeszosÉs mégis hova fellebbeznek?

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
A 'skins a fellebbezést fontolgatja.
több mint 14 éve
nekem továbbra is csak az a fura, hogy pl. Deny által is említett rams-féle Atogwe cut ahol ugyanúgy leírták cap nélkül a komoly dead moneyt(tudom másra írta, mert közben mi is kiraktuk), de úgy sejtem volt még ilyesmire példa. Elég komoly, hogy pont itt és pont ennyire húzták meg a határokat. unfair
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
gsn
3 548
Szerintem egyszerű a helyzet. Ha volt a szabályzatban olyan pont, hogy ilyet nem lehet csinálni, akkor jogos ha büntetés, ha viszont nem, akkor nem érzem korrektnek egyáltalán.SchleckHa a tulajdonosok többsége azt mondja, hogy ez így nem fair, akkor azt csinálnak, amit akarnak. 😀 Úgy megy ez, mint a parlamentben.
A Redskins nem most tudta meg azt, hogy lesz valamiféle büntetés, az egész cap szám mizéria azért csúszott, mert a competition committeenek döntenie kellett, milyen büntetést szabnak ki a csapatokra.
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
Sőt, mínusz öt milla...ketten óriási előnybe kerültetek nem tudom mit vártatok az esélyeket folyamatosan kiegyenlíteni próbáló nfl-ben.kristofebben van igazság, de piacnyitás előtt bejelenteni, hopp nincs semmi cap spacetek az elég jó. 😊sapka
több mint 14 éve
ketten óriási előnybe kerültetek nem tudom mit vártatok az esélyeket folyamatosan kiegyenlíteni próbáló nfl-ben.kristofebben van igazság, de piacnyitás előtt bejelenteni, hopp nincs semmi cap spacetek az elég jó. 😊
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Szerintem egyszerű a helyzet. Ha volt a szabályzatban olyan pont, hogy ilyet nem lehet csinálni, akkor jogos ha büntetés, ha viszont nem, akkor nem érzem korrektnek egyáltalán.SchleckAzt nem tartom valószínűnek, hogy ha volt ilyen pont, akkor azt figyelmen kívül hagyták... Ennyire talán mégsem voltunk amatőrök...
több mint 14 éve
Szerintem egyszerű a helyzet. Ha volt a szabályzatban olyan pont, hogy ilyet nem lehet csinálni, akkor jogos ha büntetés, ha viszont nem, akkor nem érzem korrektnek egyáltalán.
több mint 14 éve
ha minden csapat meglép hasonlót akkor oké, de így, hogy ketten óriási előnybe kerültetek nem tudom mit vártatok az esélyeket folyamatosan kiegyenlíteni próbáló nfl-ben.nem értem a kérdésed/megállapításod.azért ez még úgy 10 perccel a hír után is nevetségessapkamiért is? szerinted korrekt a cap nélküli évre strukturálni minden nagy pénzt? nem csoda, hogy csak két csapat merte meglépni, meg is érdemlik a büntetéstkristof
szerintem nincs ezzel semmi kivetnivaló, mi is vele az etikai kifogásod? (most ne takarózz azzal, hogy szabálytalan nye-nye-nye), ha volt létező kiskapu, és nem éltek vele mások, azaz ő bajuk
de a 36 milliós büntetést ráterhelni így a semmiből két évre nem hinném hogy korrekt.sapka
én azt mondom, h én is megtettem volna de jogos a bünti
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Mi van? #Redskins also cut Atogwe, source says. Was owed base salary of $3.4 million this year. :o
több mint 14 éve
nem értem a kérdésed/megállapításod.azért ez még úgy 10 perccel a hír után is nevetségessapkamiért is? szerinted korrekt a cap nélküli évre strukturálni minden nagy pénzt? nem csoda, hogy csak két csapat merte meglépni, meg is érdemlik a büntetéstkristof
szerintem nincs ezzel semmi kivetnivaló, mi is vele az etikai kifogásod? (most ne takarózz azzal, hogy szabálytalan nye-nye-nye), ha volt létező kiskapu, és nem éltek vele mások, azaz ő bajuk
de a 36 milliós büntetést ráterhelni így a semmiből két évre nem hinném hogy korrekt.
Deny ez +1 Atogwe is akkor lett cutolva és elnyelték a dead moneyt.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Atogwe cut is!
több mint 14 éve
Hát ezt megszívtuk mély torokra bő nyállal. Rohadna meg a visszamenőleges kurva anyja...
több mint 14 éve
Szerintem ha cap nélküli év akkor korrekt! Azért volt hogy onnan lehessen tiszta lappal indulni. Nem tartom jogosnak ezt a büntetést...
több mint 14 éve
ez olyan mint az f1... kihasználtátok a kiskaput, csak sajnos utólag szabálytalannak minősítették. :rolleyes:
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
és gondolod tudták illegális? és hátha megússzák, vagy akkor mi volt a terv?azért ez még úgy 10 perccel a hír után is nevetségessapka2010-ben azt kérdezgettük, hogy miért nem csinálja ezt minden csapat? Most kiderült miért.gsn
azt nehezen veszem be, hogy tudták és direkt úgy szerkesztették annak ellenére, hogy számoltak a komoly büntetéssel.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
