Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
de a Haynesworthös pénz csak a bónusz kifizetése volt, semmi görgetés.
akkor azt mondja az nfl, hogy abban a szezonban a csapat nem dönthet egy játékosa felől? (Hallos esetbe belegondolva lehetségesnek tartom a görgetést, de nem mondanám számottevőnek, legalábbis most is keres 8-10 millát összesen/per év.)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
gsn 3 548
Alex Marvez szerint az elmúlt évtizedben a Denvert kétszer büntették meg salary cap szabálytalanság miatt. Shannynek megvan a mesterhármas.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
gsn 3 548
The teams were told “at least six times” during ownership-level meetings that there would be “serious consequences” for any team that used the uncapped year as an occasion to dump salaries.

The Cowboys and Redskins engaged in “systematic dumping” of salaries into the uncapped year, despite the warnings.

Ennyi.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
36 millió? Nem fair. Visszamenőleges hatállyal büntetni pedig főleg nem.
Hol is van így a "jogbiztonság"?
Kíváncsi leszek a reakciókra. Ez gyakorlatilag halálos ítélet.
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
A 'skins a fellebbezést fontolgatja.apeszos
És mégis hova fellebbeznek?ulpianus
Chris Russell @Russellmania980
The @NFL has yet to respond to a request, asking if the #Redskins can appeal the penalty. As you could imagine, it is pretty tense here.


ESPN Blogs NFC East @espn_nfceast
Seems as though the NFL told teams, "Yeah, year is uncapped, but you still need to watch spending." I don't see how that's legal.apeszos
Csak mi értelme fellebbezni ahhoz, aki a döntést meghozta? Felettes szerv pedig nincs és nem is lehet.
Inkább azt tudom elképzelni, hogy enyhítésért felülvizsgálatot kérnek. Pénzen sztem nem fognak változtatni, ha már kis osztották az 1.6 millákat. Azt újravariálni nem fogják. Talán-talán egy harmadik szezon capbe beletolhatnak valamennyit. Ami azért jó, mert a 2014es szezonra az új média jogdíjak miatt erős cap emelkedés várható. Sztem ezt akarja a Skins meglovagolni. Csak találgatok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bassza meg...
NFL punished #Broncos twice in past decade 4 salary-cap violations. Redskins now facing sanctions. Common thread? Mike Shanahan.

Állítólag a liga figyelmeztette a csapatokat. Mégis megcsinálták? E szerint tényleg ilyen hülyék vagyunk.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A 'skins a fellebbezést fontolgatja.apeszos
És mégis hova fellebbeznek?ulpianus
Chris Russell @Russellmania980
The @NFL has yet to respond to a request, asking if the #Redskins can appeal the penalty. As you could imagine, it is pretty tense here.


ESPN Blogs NFC East @espn_nfceast
Seems as though the NFL told teams, "Yeah, year is uncapped, but you still need to watch spending." I don't see how that's legal.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
jaja tradeljetek Tebowért, RGIII-mal dual-qb-rendszer és Tebowt nem lehet büntetni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
A 'skins a fellebbezést fontolgatja.apeszos
És mégis hova fellebbeznek?ulpianus
ugyanmár.
Tebow

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
A 'skins a fellebbezést fontolgatja.apeszos
És mégis hova fellebbeznek?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A 'skins a fellebbezést fontolgatja.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nekem továbbra is csak az a fura, hogy pl. Deny által is említett rams-féle Atogwe cut ahol ugyanúgy leírták cap nélkül a komoly dead moneyt(tudom másra írta, mert közben mi is kiraktuk), de úgy sejtem volt még ilyesmire példa. Elég komoly, hogy pont itt és pont ennyire húzták meg a határokat. unfair

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
gsn 3 548
Szerintem egyszerű a helyzet. Ha volt a szabályzatban olyan pont, hogy ilyet nem lehet csinálni, akkor jogos ha büntetés, ha viszont nem, akkor nem érzem korrektnek egyáltalán.Schleck
Ha a tulajdonosok többsége azt mondja, hogy ez így nem fair, akkor azt csinálnak, amit akarnak. 😀 Úgy megy ez, mint a parlamentben.

A Redskins nem most tudta meg azt, hogy lesz valamiféle büntetés, az egész cap szám mizéria azért csúszott, mert a competition committeenek döntenie kellett, milyen büntetést szabnak ki a csapatokra.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ketten óriási előnybe kerültetek nem tudom mit vártatok az esélyeket folyamatosan kiegyenlíteni próbáló nfl-ben.kristof
ebben van igazság, de piacnyitás előtt bejelenteni, hopp nincs semmi cap spacetek az elég jó. 😊sapka
Sőt, mínusz öt milla...
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ketten óriási előnybe kerültetek nem tudom mit vártatok az esélyeket folyamatosan kiegyenlíteni próbáló nfl-ben.kristof
ebben van igazság, de piacnyitás előtt bejelenteni, hopp nincs semmi cap spacetek az elég jó. 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem egyszerű a helyzet. Ha volt a szabályzatban olyan pont, hogy ilyet nem lehet csinálni, akkor jogos ha büntetés, ha viszont nem, akkor nem érzem korrektnek egyáltalán.Schleck
Azt nem tartom valószínűnek, hogy ha volt ilyen pont, akkor azt figyelmen kívül hagyták... Ennyire talán mégsem voltunk amatőrök...
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szerintem egyszerű a helyzet. Ha volt a szabályzatban olyan pont, hogy ilyet nem lehet csinálni, akkor jogos ha büntetés, ha viszont nem, akkor nem érzem korrektnek egyáltalán.

több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
azért ez még úgy 10 perccel a hír után is nevetségessapka
miért is? szerinted korrekt a cap nélküli évre strukturálni minden nagy pénzt? nem csoda, hogy csak két csapat merte meglépni, meg is érdemlik a büntetéstkristof
nem értem a kérdésed/megállapításod.
szerintem nincs ezzel semmi kivetnivaló, mi is vele az etikai kifogásod? (most ne takarózz azzal, hogy szabálytalan nye-nye-nye), ha volt létező kiskapu, és nem éltek vele mások, azaz ő bajuk
de a 36 milliós büntetést ráterhelni így a semmiből két évre nem hinném hogy korrekt.sapka
ha minden csapat meglép hasonlót akkor oké, de így, hogy ketten óriási előnybe kerültetek nem tudom mit vártatok az esélyeket folyamatosan kiegyenlíteni próbáló nfl-ben.
én azt mondom, h én is megtettem volna de jogos a bünti

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mi van? #Redskins also cut Atogwe, source says. Was owed base salary of $3.4 million this year. :o
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
azért ez még úgy 10 perccel a hír után is nevetségessapka
miért is? szerinted korrekt a cap nélküli évre strukturálni minden nagy pénzt? nem csoda, hogy csak két csapat merte meglépni, meg is érdemlik a büntetéstkristof
nem értem a kérdésed/megállapításod.
szerintem nincs ezzel semmi kivetnivaló, mi is vele az etikai kifogásod? (most ne takarózz azzal, hogy szabálytalan nye-nye-nye), ha volt létező kiskapu, és nem éltek vele mások, azaz ő bajuk
de a 36 milliós büntetést ráterhelni így a semmiből két évre nem hinném hogy korrekt.

Deny ez +1 Atogwe is akkor lett cutolva és elnyelték a dead moneyt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Atogwe cut is!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát ezt megszívtuk mély torokra bő nyállal. Rohadna meg a visszamenőleges kurva anyja...
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Szerintem ha cap nélküli év akkor korrekt! Azért volt hogy onnan lehessen tiszta lappal indulni. Nem tartom jogosnak ezt a büntetést...
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 971 — a new hope (again)
ez olyan mint az f1... kihasználtátok a kiskaput, csak sajnos utólag szabálytalannak minősítették. :rolleyes:



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
azért ez még úgy 10 perccel a hír után is nevetségessapka
2010-ben azt kérdezgettük, hogy miért nem csinálja ezt minden csapat? Most kiderült miért.gsn
és gondolod tudták illegális? és hátha megússzák, vagy akkor mi volt a terv?
azt nehezen veszem be, hogy tudták és direkt úgy szerkesztették annak ellenére, hogy számoltak a komoly büntetéssel.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!