Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
muníció apeszosnak a sighez 😀

http://www.6magazineonline.com/wp-content/uploads/2012/03/Robert-Griffin-III-WAS-copy2.png

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És nagyon okosan is teszik ezt.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Griffin és az 1/2 pipa, a Skins intenzíven udvarol Vincent Jacksonnak már rögtön, nem titkolt szándékuk Shannyéknek, hogy meg akarják erősíteni a WR corpot, hogy Griffinnek legyen pár komoly elkapója is.

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
no, ez érdekes:

Rams team sources tell the St. Louis Post-Dispatch the Browns were willing to trade both their 2012 first-round picks to acquire St. Louis' No. 2 pick.
If true, it raises questions about why the Rams were so quick to accept the Redskins' offer, as the Browns were also reportedly willing to send three first-rounders and a second-round pick. If Cleveland was open to dealing both its 2012 first-rounders and its 2013 first-round pick, its package would have been markedly better than Washington's. It's possible Jeff Fisher and Mike Shanahan's supposedly cozy relationship played a part in Washington winning the RGIII sweepstakes.

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
nevetséges üzlet, nem adtam volna senkiért sem 3 első kört, akár bejön Griffin akár nem; csak mert azt nem hiszem el, hogy a jelenlegi kerettel jövőre PO-ba fog érni. Csak jelzem, nincs rendes támadófal, legalábbis van benne egy stabil center, egy kérdéses eltiltásos LT az LG hiányzik, az RG nagyon rossz, és RT-ben reménykedhetünk, hogy bejön-e Willie Smith. Depth nincs. 1 sérülés és futni nemhogy passzolni sem fogunk tudni rendesen mögüle. Nem hinném ezt a mostani FA-kkal rendesen fel lehet tölteni!
Következő: nincs rendes SS, ami elég nagy probléma a mostani ligában, és nincs FA-n kezdő kaliberű sem. Ezen kívül a DB brigádban is komoly problémák vannak, főleg mert Hall nem tud embertfogni, sohasem tudott. Védőfallal is voltak bajok, ott sincs depth, ahogy a frontseven már reménykeltő, de még nem az igazi.
Túlságosan lyukas a csapat ehhez a tradehez, végtelenül csalódott vagyok 😕 😕 😕 (és a mock draft gamet is tönkrebaszta 😛 )

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azt azért ne felejtsük el a nagy örömködés közepette, hogy nincs jelenleg olyan elit irányító, akinek évente cserélgetik az edzőit, koordinátorait és fontosabb csapattársait. Az utolsó ilyen nagy franchise QB feltrade pont velünk esett meg, és mi nem adtukn ennyit. Eli megkapta a stabilitást, a támogatást és a bizalmat de így is csak a 4. évében sikerült SB-t nyernie (Mondjuk elötte a PO azért mindig megvolt újonc évet leszámítva). Vajon RG is megkapja ezt a stabilitást és bizalmat? Neki is lesz 3 éve zavartalanul fejlődni esetleg 2 év után felhánytorgatják az árát, vagy azt, hogy miért nincsen PO?

Van ez a Snyder féle csapatépítési politika olyan logikus és eredményes, mint mondjuk a Pitsburgh, Pats, Packers, Saint vagy a Giants filozófiája? Kövezzetek meg, de szerintem köszönő viszonyban sincsenek egymással.
Mindezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy azért RG-n kívülálló tényezők is jelentősen befolyásolhatják a jövőjét, és nagy kérdés, hogy ő hogyan tud majd ezekkel és a hatalmas elvárásokkal megbirkózni. Persze, aki mer, az nyer.lotus86
A gondolatmenetedet csak ott érzem sántának, hogy amit látsz, az a Shanahan-Allen féle csapatépítés. Ez a húzás valóban emlékeztet a Snyder félére, azt leszámítva, hogy nem egy kiszuperált, 30+ éves, nagypofájú sztárért adjuk ezt az árat, hanem egy újonc, potenciálisan franchise QB-ért, aki a jelek szerint a modern NFL követelményeinek minden fronton megfelel (atlétikus, pontos, erős karú) és nem mellesleg pont ezek miatt minden bizonnyal megfelel a Shanahan féle offense követelményeinek.
De ha ezen felül szétnézel, 2 év alatt a D sémát váltott, beszerezték a szükséges embereket és szakértők szerint is PO kaliberű lett. A labda mindkét oldalán jelentős fiatalítás történt, tavaly asszem 12 újoncunk volt, majdnem mind szerepelt a szezon során a csapatban, ráadásul nem is rosszul. Na szerintem ez is az a vonal, ami szintén nincs köszönőviszonban se a Snyder-Cerrato vonallal.

Mindezek ellenére, ahogy ma már mondtam, amíg nem sorakoznak a neve mellett a W-k, addig csak 50%, hogy bejön. Vagy jó lesz vagy nem.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Azt azért ne felejtsük el a nagy örömködés közepette, hogy nincs jelenleg olyan elit irányító, akinek évente cserélgetik az edzőit, koordinátorait és fontosabb csapattársait. Az utolsó ilyen nagy franchise QB feltrade pont velünk esett meg, és mi nem adtukn ennyit. Eli megkapta a stabilitást, a támogatást és a bizalmat de így is csak a 4. évében sikerült SB-t nyernie (Mondjuk elötte a PO azért mindig megvolt újonc évet leszámítva). Vajon RG is megkapja ezt a stabilitást és bizalmat? Neki is lesz 3 éve zavartalanul fejlődni esetleg 2 év után felhánytorgatják az árát, vagy azt, hogy miért nincsen PO?

Van ez a Snyder féle csapatépítési politika olyan logikus és eredményes, mint mondjuk a Pitsburgh, Pats, Packers, Saint vagy a Giants filozófiája? Kövezzetek meg, de szerintem köszönő viszonyban sincsenek egymással.
Mindezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy azért RG-n kívülálló tényezők is jelentősen befolyásolhatják a jövőjét, és nagy kérdés, hogy ő hogyan tud majd ezekkel és a hatalmas elvárásokkal megbirkózni. Persze, aki mer, az nyer.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az én véleményem az, hogy Griffin, ha bejön, ilyen áron is nagy üzletnek minősül majd.
A kérdés az ezzel a fallal és elkapó állománnyal mit tud kezdeni, avagy érkezik e jelentős erősítés. Valamint az is a nem túl elismert O coordinatorotok ráérez-e a srácra.

Mivel imádom a srácot, tuti gyakran jövök majd dicsérni.
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Á, ez a csoda is csak addig tart amíg Manning alá nem ír Denverben. 😀 Oszt akkor lesz jajj szegény Tebow... 😀apeszos
Ne viccelj. Manning odamegy Denverbe, ti meg az 1/2-ért megveszitek Teblowt 😂

(És persze következő 10 évben 10 gyűrű 😊)fetomy
10 év alatt minimum 11 gyűrű 😀
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem jó döntés volt!Deny
Eagles szemmel mindenképp. :cool: 😛Greengo
NFC East szemmel. Engem nem zavar, ha 4 erős csapat van a csoportban. Ha kurva jók vagyunk, verjük őket. Ha szarok, akkor meg nem. De mindig jobb erős ellenfelet legyőzni, mint egy 2011-es Coltsot.
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Szerintem jó döntés volt!Deny
Eagles szemmel mindenképp. :cool: 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sok véleményt elolvasva itt is és külföldi oldalakon, megalkottam sajátom. Elsőnek leszögezném, szerintem ez tipikusan az a trade volt, ahol mind a két jól járt.

Elmúlt 20 Super Bowl győztes csapatainak irányítója:
Troy Aikman, Aikman, Steve Young, Aikman, Bree Favre, John Elway, Elway, Kurt Warner, Trent Dilfer, Tom Brady, Brad Johnson, Brady, Brady, Ben Roethlisberger, Peyton Manning, Eli Manning, Roethlisberger, Drew Brees, Aaron Rodgers, Eli Manning.
De mondhatnám azt is, jelenlegi top5 NFL csapatot és jelenlegi top5 NFL irányítót magában mindenki válassza meg, és észreveszi, sok az egyezés. Kell a jó QB, ha nagy dolgot akarsz elérni. A 20 névből egyedül Dilfer és Johnson gagyi, de ők egyrészt 10 éve nyertek, amikor a játék képe még más volt, másrészt olyan védelem párosult melléjük, ami Washingtonban jelenleg azért nincs.
Csak érdekességképpen, Dan Snyder - éra QB-i washingtonban: Brad Johnson, Jeff George, Tony Banks, Shane Matthews, Danny Wuerffel, Patrick Ramsey, Tim Hasselback, Mark Brunell, Jason Campbell, Donovan McNabb, Rex Grossman, John Beck. Enyhén szólva érdekes lista.

Szerintem a draft pickek kissé túlértékeltek. Sokan írták itt is, lehet bustokat is húzni idén, jövőre, stb. Illetve, amióta a net terjed, mindenki ismer mindenkit, és azt hiszi, mennyire jó az a srác, ő az új csillagunk. Azért enyhén szólva, idő kell, míg sok pick beérik. Egyik oldalon olvastam, de durva, ha beírod jelenleg gugliba, hogy nfl mock draft olyan 50+ millió találatot kapsz.

Sok nagy nevű ember érkezett már Washingtonba, akik ugyan sokszor befürdötek, de azért volt jó FA igazolás is. Csak média másikat hangoztatja. Gondolom most is jönnek majd már bizonyított tapasztalt játékosok. Végül kis anyagi vonzat. Új CBA miatt Griffin full olcsó már (gondoljunk 2 évvel vissza, Bradford mennyit kapott), bőven lesz hel hozni még needre embert.

Szerintem jó döntés volt!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
sose lehet eleget adni egy fanchise qb-ért. csak Isten adja, hogy legyen is az
ez lenne az én összegzésem a történtekkel kapcsolatban 😊a.kacsa
Amen.
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sose lehet eleget adni egy fanchise qb-ért. csak Isten adja, hogy legyen is az
ez lenne az én összegzésem a történtekkel kapcsolatban 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Á, ez a csoda is csak addig tart amíg Manning alá nem ír Denverben. 😀 Oszt akkor lesz jajj szegény Tebow... 😀apeszos
Ne viccelj. Manning odamegy Denverbe, ti meg az 1/2-ért megveszitek Teblowt 😂

(És persze következő 10 évben 10 gyűrű 😊)fetomy
De legalábbis Isteni jóindulat. Legalább Jézus velünk lesz... 😛
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Á, ez a csoda is csak addig tart amíg Manning alá nem ír Denverben. 😀 Oszt akkor lesz jajj szegény Tebow... 😀apeszos
Ne viccelj. Manning odamegy Denverbe, ti meg az 1/2-ért megveszitek Teblowt 😂

(És persze következő 10 évben 10 gyűrű 😊)
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Á, ez a csoda is csak addig tart amíg Manning alá nem ír Denverben. 😀 Oszt akkor lesz jajj szegény Tebow... 😀
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Óóóóóóóóóóóóóóóóóóó de rég voltam itt 😊

Na, Griffin, na pickek?
Persze, hogy az offseason rólunk szól. 😊
Most akkor Snyder álmodik egy nagyot, megvesszük Peytont, Griffin felnő mellette egy szezon alatt, és óóóó de fasza lesz minden 😀 😀 😀 😀

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor senki nem ér annyit szerinted.szaba
könnyen úgy járhattok mint a Raiders. Pár év múlva lehet a 7. körben húztok majd elsőre... (barokkos)Amadeus91
Most engem is a Redskins kalapba veszel amúgy? 😀 Jó, legyen. Mindenesetre nemtom mi a baj, a Skins úgyis összevissza draftol, az utóbbi 2-3 1. köröse úgy-ahogy bejött (sztem Kerrigan kicsit overrated, Orakpo jó, Trent Williams kérdőjel, de nem rossz), de attól függetlenül RGIII megér egy ilyen nagylevegős próbát bőven.szaba
Amellett, hogy én személy szerint ennyit nem adnék senkiért sem, szerintem felesleges "hülyézni" a skinst. Lehet, hogy bebukják, de ugyanúgy bebukhatták volna a többi picket is, csak úgy még sansz sincs egy fasza QB-ra, így meg legalább talán sikerül találni egyet.
Szerintem az fontos szempont, hogy "csak" pickeket adott a skins, tehát már bevált, jó, esetleg kulcsjátékost nem adtak oda. Az már inkább lehetne hülyeség.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 889
btw, szerintem a mostani premier "fiatal" QB, Rodgers nem ér három elsőkörös picket.Gyulus
Akkor senki nem ér annyit szerinted.szaba
könnyen úgy járhattok mint a Raiders. Pár év múlva lehet a 7. körben húztok majd elsőre... (barokkos)Amadeus91
Most engem is a Redskins kalapba veszel amúgy? 😀 Jó, legyen. Mindenesetre nemtom mi a baj, a Skins úgyis összevissza draftol, az utóbbi 2-3 1. köröse úgy-ahogy bejött (sztem Kerrigan kicsit overrated, Orakpo jó, Trent Williams kérdőjel, de nem rossz), de attól függetlenül RGIII megér egy ilyen nagylevegős próbát bőven.
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Ugye, hogy megéri-e RGIII az árát az nem most dől el, hanem majd évek múltán. Ha akár csak egy SB-t is nyer, akkor azt lehet mondani, hogy megérte. Time will tell...

Mindenesetre most olyan reménysugár van, amit a Skins fan-ok évek óta nem láthattak és ha remény van, akkor mi már boldogok vagyunk 😊 Úgy nekimenni egy szezonnak, hogy ebből úgyse lesz semmi mert Grossman meg Beck... és úgy nekimenni, hogy idővel itt lehetnek jó dolgok... na ez a különbség.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
btw, szerintem a mostani premier "fiatal" QB, Rodgers nem ér három elsőkörös picket.Gyulus
Akkor senki nem ér annyit szerinted.szaba
könnyen úgy járhattok mint a Raiders. Pár év múlva lehet a 7. körben húztok majd elsőre... (barokkos)
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 889
btw, szerintem a mostani premier "fiatal" QB, Rodgers nem ér három elsőkörös picket.Gyulus
Akkor senki nem ér annyit szerinted.
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Gondolom úgy értette, hogy azért kapunk is "valamit" és nem megy a levesbe mint a többi...apeszos
Ő úgy értette, hogy kettő elsőt kell adni. Ami igaz a cserére. Hiszen egy volt, hármat adsz, de egyet cserélsz, az kettő plusz. De úgy már ez nem igaz, hogy Griffinért kell kettő első kört adni. Érte hármat kell. (Plusz egy jó másodikat.)ulpianus
Igaz.apeszos
Köszönjük Ulpi! Szerintem ezt mindenki érti, örülök, hogy te is 😊 A kérdés az, hogy honnan nézzük 😊 Nézhetjük úgy is, hogy Griffin maga mibe kerül (3 első körös+1 második körös) vagy úgy, hogy a Rams-nak mit ad a Skins (2 első körös pick-et és egy első körös cserét + 1 második köröset). A 2. variáció picit jobb színben tünteti fel a dolgot.
több mint 14 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Kicsit olyan szaga van a dolognak, mintha Shanny kézzel-lábbal küzdene azért, hogy az IDEI szezont valahogy túlélje... s magasról le van sz-va, hogy mi lesz a 2013-as és 2014-es drafton😀
btw, szerintem a mostani premier "fiatal" QB, Rodgers nem ér három elsőkörös picket.