Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Shanny mindenképp repült volna, ha idén nem mutat fel semmit. Ergó nem jön be a húzás, neki mindegy, ha meg bejön akkor megtartja az állását.

De ez akkor is nevetséges ár érte..., nekünk olcsóbb volt Elway...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ha RG III tényleg franchise irányító lesz (ami itt már elég rég nem volt) akkor a Redskins is...iktriad
Ez akkor is irreálisan sok. Hány franchise irányítót ismersz aki ennyibe fájt volna a csapatának?

Do your job
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Örülök, végre egy ígéretes QB a Skins-ben... Donovan után 😀Hollywood
Mondjuk McNabbnek éppen lejáróban volt a szavatossága mikor ide került....

Me elnézve a tavalyi draftot nem lennék meggyőződve, hogy nem lesz-e mégis draftcetlink azokban a körökben amiket most elpasszoltunk.....nexion218
Hogy érted?Hollywood
Hacsak nem játékost adnak a pickért idén azért nem lesz ilyen. Tavaly azért jött össze pár extra pick, meg sokszor sikerült az első pár körben letradelni(pl velünk üzletet kötve). De idén a 3. körben jut majd úgy néz ki először szóhoz a Skins, onnan ugyanazt megcsinálni mint tavaly szinte leheleten anélkül, hogy ne kelljen 1-2 játékost beáldozni érte.iktriad
Na pontosan erre gondoltam, amiről beszélsz. Nyilván nem gondoltam, hogy megint 10-12 cetlit összepiacolnak, de a tavalyi bizniszhullámból kiindulva nem lepne meg idén se 1-2 plusz pick.

Egyébként Hollwood mondasz vmit azzal, hogy "csak" 2 első meg egy második volt Griffin ára! Így már egyáltalán nem tűnik soknak, csak tényleg legyen olyan jó, mint amilyenre számítunk.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Örülök, végre egy ígéretes QB a Skins-ben... Donovan után 😀Hollywood
Mondjuk McNabbnek éppen lejáróban volt a szavatossága mikor ide került....

Me elnézve a tavalyi draftot nem lennék meggyőződve, hogy nem lesz-e mégis draftcetlink azokban a körökben amiket most elpasszoltunk.....nexion218
Hogy érted?Hollywood
Hacsak nem játékost adnak a pickért idén azért nem lesz ilyen. Tavaly azért jött össze pár extra pick, meg sokszor sikerült az első pár körben letradelni(pl velünk üzletet kötve). De idén a 3. körben jut majd úgy néz ki először szóhoz a Skins, onnan ugyanazt megcsinálni mint tavaly szinte leheleten anélkül, hogy ne kelljen 1-2 játékost beáldozni érte.
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
...ha valaki nem látta volna még:

The Most Interesting Man in College Football: Robert Griffin III:
http://www.youtube.com/watch?v=mhyqhn1LJps&feature=related

Baylor Football: Robert Griffin III Highlight Reel:
http://www.youtube.com/watch?v=FdNnvnlTmbA

First Draft: Robert Griffin III:
http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d8277f5f6/First-Draft-Robert-Griffin-III
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Me elnézve a tavalyi draftot nem lennék meggyőződve, hogy nem lesz-e mégis draftcetlink azokban a körökben amiket most elpasszoltunk.....nexion218
Hogy érted?
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
eddig Snyder annyira csendben volt, hogy pont most szólt volna bele? Főleg, hogy papíron Shannynek és Allennek szabad keze van, nem hiszem, hogy egy amolyan make or break szezon előtt hagynak belenyúlni a tervükbe. Mondjuk az árat picit én is sokallom, de mit veszíthet vele? Legrosszabb esetben jövőre repül, amire akkor is jó esélye lett volna, ha nem hoz egy franchise gyanús QBt. De ahogy talán Apeszos is írta, ha Rex egy picit pontosabb, a 8-8 simán benne volt a szezonban a kismillió sérülés és eltiltás ellenére. Griffin pedig simán jelentheti azt a pluszt, amivel akár pozitív mérlegünk is lehet. Me elnézve a tavalyi draftot nem lennék meggyőződve, hogy nem lesz-e mégis draftcetlink azokban a körökben amiket most elpasszoltunk.....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Én nem mondanám, hogy 3 első köröst adott a Skins. A 2012-es elsőben "csak" helyet cseréltek, de az első körös pick megmaradt idén, csak előrébb került ugye + 2013 és 2014 első köröst adta + 2. kört idén. Ez az én olvasatomban 2 első körös és egy 2. körös.

Örülök, végre egy ígéretes QB a Skins-ben... Donovan után 😀
több mint 14 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt nem értem, miért 3 első kör. A Browns volt még versenyben, akik kimondták, hogy nem adják a két idei elsőt. Szóval egyedüli komoly licitáló maradt a Redskins. Snyder pedig ismét ráígért a piaci árra 30%-ot, biztos, ami biztos alapon. Oké, ez spekuláció a részemről. Most gyorsan kell még a védelembe egy újabb sémaváltás, álljanak át mondjuk 3-3-5-re, aztán jövőre rúgják ki az edzői stábot úgy, ahogy van (ez utóbbi meg is fog történni, most fogadom komolyabb összegben, valaki tartsa észben, kérje rajtam számon).

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha RG III tényleg franchise irányító lesz (ami itt már elég rég nem volt) akkor a Redskins is...iktriad
De ha nem lesz az, akkor a Redskins lehúzhatja a rolót 3-5 évre. Túl sokat tesz fel egy lapra Shanny. Majd az idő eldönti, hogy igaza lesz/volt-e.gdavid
Ez elsősorban Snyder döntése volt (bár gondolom egyeztetett Shannyvel és Allennel). És majd legfeljebb nagyon aktívak lesznek FAben, mint ahogy mindig is azok szoktak lenni.
több mint 14 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Ha RG III tényleg franchise irányító lesz (ami itt már elég rég nem volt) akkor a Redskins is...iktriad
De ha nem lesz az, akkor a Redskins lehúzhatja a rolót 3-5 évre. Túl sokat tesz fel egy lapra Shanny. Majd az idő eldönti, hogy igaza lesz/volt-e.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdhettek nekilátni a Redskinses RG III sigeknek. És egy darabig nem kell azzal a kérdéssel foglalkoznotok, hogy kit draftoltok majd az 1. körben....
Washington Redskins traded three first-round draft picks and a second-round pick to St. Louis for second overall pick. Redskins-Rams trade cannot be processed until Tuesday but Dan Snyder and Stan Kroenke signed off on agreement: three 1s and a 2 for No. 2.(Schefter)
The Skins trade 6th overall in 2012, plus 2012 2nd rounder, and 1st rounders in 2013 and 2014 to move up 4 spots for RG3 (La Canfora)iktriad
Most olvastam a hírt, és ez jutott eszembe: muhaha! Shanahannél elmentek otthonról? 3 első és egy második kör, a St. Louis nagyot kaszál.gdavid
Ha RG III tényleg franchise irányító lesz (ami itt már elég rég nem volt) akkor a Redskins is...
több mint 14 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Kezdhettek nekilátni a Redskinses RG III sigeknek. És egy darabig nem kell azzal a kérdéssel foglalkoznotok, hogy kit draftoltok majd az 1. körben....
Washington Redskins traded three first-round draft picks and a second-round pick to St. Louis for second overall pick. Redskins-Rams trade cannot be processed until Tuesday but Dan Snyder and Stan Kroenke signed off on agreement: three 1s and a 2 for No. 2.(Schefter)
The Skins trade 6th overall in 2012, plus 2012 2nd rounder, and 1st rounders in 2013 and 2014 to move up 4 spots for RG3 (La Canfora)iktriad
Most olvastam a hírt, és ez jutott eszembe: muhaha! Shanahannél elmentek otthonról? 3 első és egy második kör, a St. Louis nagyot kaszál.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdhettek nekilátni a Redskinses RG III sigeknek. És egy darabig nem kell azzal a kérdéssel foglalkoznotok, hogy kit draftoltok majd az 1. körben....
Washington Redskins traded three first-round draft picks and a second-round pick to St. Louis for second overall pick. Redskins-Rams trade cannot be processed until Tuesday but Dan Snyder and Stan Kroenke signed off on agreement: three 1s and a 2 for No. 2.(Schefter)
The Skins trade 6th overall in 2012, plus 2012 2nd rounder, and 1st rounders in 2013 and 2014 to move up 4 spots for RG3 (La Canfora)
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
A legutóbbi hírek szerint a Skins vezetősége bejelentette, hogy rámennek PM-re.
Kíváncsian várom, RGIII vagy Manning jön-e... Vagy semelyik 😊

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na igen, erre csak annyit, hogy egyedül a Chiefs tett le azonnal szerződést Manning elé.. 😀 Oké, de akkor ne hozzunk ide senkit. Rexyvel ugyanúgy ellennénk, és biztosabban csinálna nekünk egy olyan szezont mint Painter a Coltsnak. És akkor semmit nem kell "áldozni" franchise irányítóért. Legfeljebb egy új FO-t.apeszos
Egyetértek, de Shanahanék választották ezt az utat, hogy csapatot építünk, és majd lesz egy QB akivel nyerünk. Egyelőre nincs kész a csapat, erre mondtam, hogy 1 offseason biztosan kell még. Úgy látom ez volt a rebuilding koncepciójuk, de az is lehet belebuknak. De én mindenképp megvárom a végét mielőtt elkezdek QB-t követelni rajtuk 😛.sapka
Hát kész csapat sose lesz, úgy meg végképp nem, hogy majd felépítek valamit, ami sosem lehet elég jó, aztán a tetejére mint egy babát a tortára, odateszek egy QB-t. Ez a koncepció már McNabbnél megbukott, aki sehogy sem találta az összhangot az elkapókkal, majd Rexy aki meg egyszerűen nem jó QB. A szertáros Beckről ne is beszéljünk. Ha ez lesz az irányvonal idén is, hiába van gyanúsan csendben Snyder, Shanahan repülni fog a fiával együtt, és csak imádkozhatunk, hogy Haslett maradjon. Shanahannek húznia kell egy QB-t -lehetőleg hosszú távra- aki köré offense-t tud építeni, különben egész egyszerűen kifut az időből. Szerintem (és ez tényleg csak egy szurkolói vélemény), nem rossz ez az offense, csak nincs alapja... Nincs vezére, nincs aki összefogná őket. A fiatalítás elkezdődött, nem rosszul: Hankerson, Robinson, Paul, Austin nem rossz anyag, és láttuk mire képes Helu és Royster. A falban Hurt, Smith, Cook erősödnek még egy évet csereként és már nem is olyan borús a kép... Még Grossmannal is képesek voltak jó játékra, azt hiszem nem mondok sokat hogy legalább a 8-8-as szezon meg lehetett volna, ha Rexy kicsit pontosabb. Ganoról vagy jót, vagy semmit. Szóval szerintem ezért kellene egy irányító végre hosszú távra, aztán elég lenne finomítani.... Arról nem is beszélve, hogy ha csak nem lesz katasztrófa az új QB, a Shanahan family segge is védve lenne...
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Na igen, erre csak annyit, hogy egyedül a Chiefs tett le azonnal szerződést Manning elé.. 😀 Oké, de akkor ne hozzunk ide senkit. Rexyvel ugyanúgy ellennénk, és biztosabban csinálna nekünk egy olyan szezont mint Painter a Coltsnak. És akkor semmit nem kell "áldozni" franchise irányítóért. Legfeljebb egy új FO-t.apeszos
Egyetértek, de Shanahanék választották ezt az utat, hogy csapatot építünk, és majd lesz egy QB akivel nyerünk. Egyelőre nincs kész a csapat, erre mondtam, hogy 1 offseason biztosan kell még. Úgy látom ez volt a rebuilding koncepciójuk, de az is lehet belebuknak. De én mindenképp megvárom a végét mielőtt elkezdek QB-t követelni rajtuk 😛.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
A couple of different sources inside the organization have told me that Manning’s camp made it pretty clear to Redskins officials he doesn’t want to come here,”

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82777dfb/article/report-redskins-already-out-on-peyton-manning-chase?module=HP11_headline_stack

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na igen, erre csak annyit, hogy egyedül a Chiefs tett le azonnal szerződést Manning elé.. 😀 Oké, de akkor ne hozzunk ide senkit. Rexyvel ugyanúgy ellennénk, és biztosabban csinálna nekünk egy olyan szezont mint Painter a Coltsnak. És akkor semmit nem kell "áldozni" franchise irányítóért. Legfeljebb egy új FO-t.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
undisputedly szerintem ott tevedsz, hogy a chiefsszel is lehetne szamolni. A masik, hogy a manningparade csak addig tart, amig nem megy el egy kotelezo orvosi vizsgalatra egy csapatnal. Maris tul sok tenyezo van, es nem zarhatunk ki mindent lehetnek meglepetesek is.

apeszos nekem csak annyi a gondolatom, hogy meg nincs kesz a csapat elegge, ahhoz, hogy erre egy rookiera tudjon epiteni. Kell meg egy offseason, es akkor talan.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tegyük hozzá, hogy a Ramsnek meg az az érdeke, hogy jövő hét keddig elkeljen az 1/2-es pick, mert később már nem fog annyit érni, amennyit most még megkaphat. A Cleveland nem fog a FA piacról QB-t hozni mert annyira azért nem volt rossz McCoy, mi meg azért mert Shannynek nincs más alternatívája mint RG III. Feltéve, hogy ki akarja tölteni a szerződését. A Grossman-Beck párossal olyan csapdába esett, amiből nagyon nehéz lesz kimászni. Elhiszem, hogy Griffin kockázatos, de azt nem hiszem, hogy Flynn vagy Orton megoldás lenne hosszú távra. Sapka logikáját sem értem. Miért érné meg jobban jövőre odadobni mindent, miért húzzuk az időt? Azon kívül, ha jövőre is ilyen jó draft pozíciónk lesz, vagy még jobb, az azt jelentené, hogy már nem Shanahan fog draftolni...

Redskins already out on Peyton Manning chase Én sajnálom a legjobban, de Manning nem való a Shanahanek közé.
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Javítsatok ki ha tévedek, de Manning és Flynn -főleg utóbbi- érdeke is az,hogy a draft napjára már a következő csapatuknál legyenek. Tegyük fel Manning megy a Dolphinshoz, Flynn-t felszedi a Redskins,Browns,Hawks egyike.
Luck megy a Coltshoz, így az 1/1 után az 5 csapat közül kettő lesz versenyben Griffinért. Az én tippem az,hogy ez a két csapat a Browns-Hawks páros lesz, de mivel a vezetőség lenyilatkozta,hogy nem fognak több picket is becserélni egyetlen újoncért, ezért ez eléggé lenyomhatja a feltrade értékét,amennyiben szükség van rá egyáltalán,hiszen Tannehill is elérhető lenne a Hawksnak. Amennyiben a Browns szerzi meg Flynnt, a helyzet hasonló. Ha a Hawks akkor maradtok ti a licit háborúra,de ha jól olvastam a Clevelandnél sem akarnak őrült "összeget" adni RGIII-ért, így elvileg pont elég játékos van a piacon,hogy minden need kielégüljön. Persze ebbe beleszólhat egy kvázi harmadik fél is, és ha behúz egyet is az említett játékosok közül, már indulhat a "ki mit ad".
több mint 14 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Én arra értettem, hogy az 1/2-ért nem kellene mindent odaadni, de az érveid után átgondoltam 😊 Remélem behúzzuk Griffint, csak nehogy valami meglepetés érjen minket... Bár nem hiszem, hogy a Rexy-Beck párosnál van lejjebb 😐 😀
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ha mi is 4-12-vel végeztünk volna úgy, mint a Browns, akkor ki draftolt volna hamarabb?Mate90
elméletileg a schedule erőssége dönt; de azt gondolom őksapka
Köszi! Csak azért kérdeztem, mert nagyon zavart volna a giants elleni győzelem, ha azon bukjuk el Griffint.Mate90
rossz úton jársz;
ha mi draftolunk 1/4-re és a brownsnak kell griffin akkor feljöhet simán elénk akár 1/2-re 1/3ra, elméletileg ha mindenképp rámegy a QB-ra az FO 1/4-ről is felfelé kell mozogni jó árért.
ahogy 1/6-ról is; különbség legfeljebb az ellenértékben lehet, ebből a szempontból az 1/4 előnyösebb lett volna. Most jön az a rész amikor nem fogtok velem egyetérteni 😛 másrészről 1/4-en nehezebb jelen esetben boldogulni; mert lefelé mozogni sokkal nehezebb, és a mostani leértékesebb játékosok közül szerencsével Blackmont mondanám olyan BPA-nak, amely megérné a pick érvényesítését.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Ha mi is 4-12-vel végeztünk volna úgy, mint a Browns, akkor ki draftolt volna hamarabb?Mate90
elméletileg a schedule erőssége dönt; de azt gondolom őksapka
Köszi! Csak azért kérdeztem, mert nagyon zavart volna a giants elleni győzelem, ha azon bukjuk el Griffint.