Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
aha Davisé a tag.
Ez a mi-mennyi elég véleményes. Igen, ahhoz rg3 skins mezt hordjon, 3 elsőt és 1 másodikat használunk el. De az is áll, hogy az idei drafton helyet cseréltünk az elsőben és pluszban adtuk a másodikat meg a másik két elsőt. Idén így is úgyis húztunk volna vkit az elsőben, de az, hogy ez a vki griffin legyen, az az idei második és plusz két első körbe kerül. így értettem. De mindegyis, a lényeg, hogy minden adott egy franchise qbhoz és vele együtt némi állandósághoz a csapat körül.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
szerintem is sok... a Rams meg akkorát szakított, hogy öröm nézni.Amadeus91
azt is öröm volt ahogy ti lehúztátok a Palmer ügyben a Raiders-t 😀nDRo
az más. 😀 (Hue azóta vissza is tért hozzánk) 😀

off
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
szerintem is sok... a Rams meg akkorát szakított, hogy öröm nézni.Amadeus91
azt is öröm volt ahogy ti lehúztátok a Palmer ügyben a Raiders-t 😀
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 822
szerintem is sok... a Rams meg akkorát szakított, hogy öröm nézni.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Simán jönni fog Griffin, nem lehet otthagyni.szaba
És ismét megmondtam.

Amúgy más: Fred Davis most taget kapott, ugye?szaba
Igen.
"It’s official. The Washington Redskins have placed the franchise tag on tight end Fred Davis , according to multiple league sources.
The Redskins will give Davis a guaranteed salary of $5.4 million in 2012 despite the fact that he was suspended four games in 2011 for violating the substance-abuse policy. He’s one more violation away from a one-year suspension."
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 888
Simán jönni fog Griffin, nem lehet otthagyni.szaba
És ismét megmondtam.

Amúgy más: Fred Davis most taget kapott, ugye?
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És a pofára esés az volna ha a Skins Trent Richardsont vinné el 1/2-reThundersNFL
Akkor én már csak egy kávét kérnék 😀Asbee
Én is. Némi ciánnal ízesítve... 😂
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
És a pofára esés az volna ha a Skins Trent Richardsont vinné el 1/2-reThundersNFL
Akkor én már csak egy kávét kérnék 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mond valamit. Hülyeséget. 😛 😀
Mert oda kell Griffinért adni ám ezt az 1/2öt is. Nem csak úgy megkaptátok, és draftoltok 1/2re valakit pluszban. Vagyis a jövő évi elsőt IS oda kell adni és a 2014es elsőt IS oda kell adni. Vagyis három első kört. Plusz az idei (elég erős) másodikost is.ulpianus
Gondolom úgy értette, hogy azért kapunk is "valamit" és nem megy a levesbe mint a többi...apeszos
Ő úgy értette, hogy kettő elsőt kell adni. Ami igaz a cserére. Hiszen egy volt, hármat adsz, de egyet cserélsz, az kettő plusz. De úgy már ez nem igaz, hogy Griffinért kell kettő első kört adni. Érte hármat kell. (Plusz egy jó másodikat.)ulpianus
Igaz.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😀 😀 😀 😀 😀ParadSEC
Basszus tényleg. Hogy erre nem gondoltam!
több mint 14 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
😀 😀 😀 😀 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Egyébként Hollwood mondasz vmit azzal, hogy "csak" 2 első meg egy második volt Griffin ára! Így már egyáltalán nem tűnik soknak, csak tényleg legyen olyan jó, mint amilyenre számítunk.nexion218
Mond valamit. Hülyeséget. 😛 😀
Mert oda kell Griffinért adni ám ezt az 1/2öt is. Nem csak úgy megkaptátok, és draftoltok 1/2re valakit pluszban. Vagyis a jövő évi elsőt IS oda kell adni és a 2014es elsőt IS oda kell adni. Vagyis három első kört. Plusz az idei (elég erős) másodikost is.ulpianus
Gondolom úgy értette, hogy azért kapunk is "valamit" és nem megy a levesbe mint a többi...apeszos
Ő úgy értette, hogy kettő elsőt kell adni. Ami igaz a cserére. Hiszen egy volt, hármat adsz, de egyet cserélsz, az kettő plusz. De úgy már ez nem igaz, hogy Griffinért kell kettő első kört adni. Érte hármat kell. (Plusz egy jó másodikat.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyébként Hollwood mondasz vmit azzal, hogy "csak" 2 első meg egy második volt Griffin ára! Így már egyáltalán nem tűnik soknak, csak tényleg legyen olyan jó, mint amilyenre számítunk.nexion218
Mond valamit. Hülyeséget. 😛 😀
Mert oda kell Griffinért adni ám ezt az 1/2öt is. Nem csak úgy megkaptátok, és draftoltok 1/2re valakit pluszban. Vagyis a jövő évi elsőt IS oda kell adni és a 2014es elsőt IS oda kell adni. Vagyis három első kört. Plusz az idei (elég erős) másodikost is.ulpianus
Gondolom úgy értette, hogy azért kapunk is "valamit" és nem megy a levesbe mint a többi...
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
És a pofára esés az volna ha a Skins Trent Richardsont vinné el 1/2-reThundersNFL
Sőt, érte ez még kevés is. Ahogy iktriad mondja, szép temetése lenne aFO-nak a FeDex közepén, és emlékük örökké élne....
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Most olvastam a hírt, és ez jutott eszembe: muhaha! Shanahannél elmentek otthonról? 3 első és egy második kör, a St. Louis nagyot kaszál.gdavid
Lehet hogy ennyire félnek a fővárosban a bounty következményeitől és gyorsan "cashre" váltják a pickeket, mielőtt Goodell lecsaphatna 😛

több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Egyébként Hollwood mondasz vmit azzal, hogy "csak" 2 első meg egy második volt Griffin ára! Így már egyáltalán nem tűnik soknak, csak tényleg legyen olyan jó, mint amilyenre számítunk.nexion218
Mond valamit. Hülyeséget. 😛 😀
Mert oda kell Griffinért adni ám ezt az 1/2öt is. Nem csak úgy megkaptátok, és draftoltok 1/2re valakit pluszban. Vagyis a jövő évi elsőt IS oda kell adni és a 2014es elsőt IS oda kell adni. Vagyis három első kört. Plusz az idei (elég erős) másodikost is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És a pofára esés az volna ha a Skins Trent Richardsont vinné el 1/2-reThundersNFL
Akkor nem pofára esés lesz, hanem a rézbőrű hagyományokat tisztelve skapolásban részesül a teljes 'Skins front office a fan base kezei által.
több mint 14 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
És a pofára esés az volna ha a Skins Trent Richardsont vinné el 1/2-re

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Érdekes, hogy mi lett volna, ha Barkley kijön a draftra? Pláne, ha Landry Jones is.
És az is tetszik, hogy fél éve ezt a 3 első körös variációt mondták ,hogy meg lesz a Ramsnek (nemrég írtam is), de Luckkal kapcsolatban. És most megkapták 1/2-re RG3 ért is. Nekem ez külön tetszik. 😊

Ami még tetszik, az a csoport. komoly irányítók, komoly csapatok. Ha RG3ra egy működő támadójátékot fel tudnak húzni, ember meg nem mondja ki mire esélyes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Így igaz. Egész egyszerűen nem volt mire várni tovább.

Ja, és a jövő héten jöhet Vincent Jackson... 😀 😛
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként Hollwood mondasz vmit azzal, hogy "csak" 2 első meg egy második volt Griffin ára! Így már egyáltalán nem tűnik soknak, csak tényleg legyen olyan jó, mint amilyenre számítunk.nexion218
És mihez viszonyítunk? Rexyhez? Bár láttuk Beck esetében, hogy van nála is lejjebb, én nem nézem ki Griffinből azt a színvonalat. Drága? Persze hogy az. De mihez képest?apeszos
Ha franchise QB lesz belőle, senki nem fog morgolódni az áráért. Ha nem, akkor meg mindegy a mostani vezetésnek Snydert leszámítva. A fanbase meg vár tovább.
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Egyébként Hollwood mondasz vmit azzal, hogy "csak" 2 első meg egy második volt Griffin ára! Így már egyáltalán nem tűnik soknak, csak tényleg legyen olyan jó, mint amilyenre számítunk.nexion218
És mihez viszonyítunk? Rexyhez? Bár láttuk Beck esetében, hogy van nála is lejjebb, én nem nézem ki Griffinből azt a színvonalat. Drága? Persze hogy az. De mihez képest?apeszos
Én szeretném, ha az NFL elit lenne számára - és számunkra is - az összehasonlítási alap. Én se nézem ki belőle a Rex-Beck színvonalat és végeredményben örülök, hogy jön, de amíg nem sorakoznak a W-k a neve mellett, addig csak 50% az esély, hogy nagyot szakítunk vele, mert vagy bejön vagy nem. Bár én szeretném azt hinni, hogy 100%ban ő a megfelelő és hosszútávú válasz és megoldás a problémáinkra.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyébként Hollwood mondasz vmit azzal, hogy "csak" 2 első meg egy második volt Griffin ára! Így már egyáltalán nem tűnik soknak, csak tényleg legyen olyan jó, mint amilyenre számítunk.nexion218
És mihez viszonyítunk? Rexyhez? Bár láttuk Beck esetében, hogy van nála is lejjebb, én nem nézem ki Griffinből azt a színvonalat. Drága? Persze hogy az. De mihez képest?
több mint 14 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Remélem ez az RGIII pick beváltja majd a hozzáfűzött reményeiteket, és akkor kegyetlenül jó csoport lesz az NFC East. Szurkolok nektek!
több mint 14 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
hát nem semmi volt erre a hírre kelni. én személy szerint soknak érzem ezt RGIII-ért, csapatot is kell köré építeni. persze 2. körtől is lehet nagyokat húzni, de azért nem ártana néha egy garantáltabb jó játékos 1. körben.


Twitter: azajoey