Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
aha Davisé a tag.Ez a mi-mennyi elég véleményes. Igen, ahhoz rg3 skins mezt hordjon, 3 elsőt és 1 másodikat használunk el. De az is áll, hogy az idei drafton helyet cseréltünk az elsőben és pluszban adtuk a másodikat meg a másik két elsőt. Idén így is úgyis húztunk volna vkit az elsőben, de az, hogy ez a vki griffin legyen, az az idei második és plusz két első körbe kerül. így értettem. De mindegyis, a lényeg, hogy minden adott egy franchise qbhoz és vele együtt némi állandósághoz a csapat körül.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
az más. 😀 (Hue azóta vissza is tért hozzánk) 😀szerintem is sok... a Rams meg akkorát szakított, hogy öröm nézni.Amadeus91azt is öröm volt ahogy ti lehúztátok a Palmer ügyben a Raiders-t 😀nDRo
off
több mint 14 éve
szerintem is sok... a Rams meg akkorát szakított, hogy öröm nézni.Amadeus91azt is öröm volt ahogy ti lehúztátok a Palmer ügyben a Raiders-t 😀
több mint 14 éve
szerintem is sok... a Rams meg akkorát szakított, hogy öröm nézni.
több mint 14 éve
Igen.Simán jönni fog Griffin, nem lehet otthagyni.szabaÉs ismét megmondtam.
Amúgy más: Fred Davis most taget kapott, ugye?szaba
"It’s official. The Washington Redskins have placed the franchise tag on tight end Fred Davis , according to multiple league sources.
The Redskins will give Davis a guaranteed salary of $5.4 million in 2012 despite the fact that he was suspended four games in 2011 for violating the substance-abuse policy. He’s one more violation away from a one-year suspension."
több mint 14 éve
Simán jönni fog Griffin, nem lehet otthagyni.szabaÉs ismét megmondtam.
Amúgy más: Fred Davis most taget kapott, ugye?
több mint 14 éve
Én is. Némi ciánnal ízesítve... 😂És a pofára esés az volna ha a Skins Trent Richardsont vinné el 1/2-reThundersNFLAkkor én már csak egy kávét kérnék 😀Asbee
több mint 14 éve
És a pofára esés az volna ha a Skins Trent Richardsont vinné el 1/2-reThundersNFLAkkor én már csak egy kávét kérnék 😀
több mint 14 éve
Igaz.Ő úgy értette, hogy kettő elsőt kell adni. Ami igaz a cserére. Hiszen egy volt, hármat adsz, de egyet cserélsz, az kettő plusz. De úgy már ez nem igaz, hogy Griffinért kell kettő első kört adni. Érte hármat kell. (Plusz egy jó másodikat.)ulpianusMond valamit. Hülyeséget. 😛 😀Gondolom úgy értette, hogy azért kapunk is "valamit" és nem megy a levesbe mint a többi...apeszos
Mert oda kell Griffinért adni ám ezt az 1/2öt is. Nem csak úgy megkaptátok, és draftoltok 1/2re valakit pluszban. Vagyis a jövő évi elsőt IS oda kell adni és a 2014es elsőt IS oda kell adni. Vagyis három első kört. Plusz az idei (elég erős) másodikost is.ulpianus
több mint 14 éve
😀 😀 😀 😀 😀ParadSECBasszus tényleg. Hogy erre nem gondoltam!
több mint 14 éve
😀 😀 😀 😀 😀
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 14 éve
Ő úgy értette, hogy kettő elsőt kell adni. Ami igaz a cserére. Hiszen egy volt, hármat adsz, de egyet cserélsz, az kettő plusz. De úgy már ez nem igaz, hogy Griffinért kell kettő első kört adni. Érte hármat kell. (Plusz egy jó másodikat.)Gondolom úgy értette, hogy azért kapunk is "valamit" és nem megy a levesbe mint a többi...apeszosEgyébként Hollwood mondasz vmit azzal, hogy "csak" 2 első meg egy második volt Griffin ára! Így már egyáltalán nem tűnik soknak, csak tényleg legyen olyan jó, mint amilyenre számítunk.nexion218Mond valamit. Hülyeséget. 😛 😀
Mert oda kell Griffinért adni ám ezt az 1/2öt is. Nem csak úgy megkaptátok, és draftoltok 1/2re valakit pluszban. Vagyis a jövő évi elsőt IS oda kell adni és a 2014es elsőt IS oda kell adni. Vagyis három első kört. Plusz az idei (elég erős) másodikost is.ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Gondolom úgy értette, hogy azért kapunk is "valamit" és nem megy a levesbe mint a többi...Egyébként Hollwood mondasz vmit azzal, hogy "csak" 2 első meg egy második volt Griffin ára! Így már egyáltalán nem tűnik soknak, csak tényleg legyen olyan jó, mint amilyenre számítunk.nexion218Mond valamit. Hülyeséget. 😛 😀
Mert oda kell Griffinért adni ám ezt az 1/2öt is. Nem csak úgy megkaptátok, és draftoltok 1/2re valakit pluszban. Vagyis a jövő évi elsőt IS oda kell adni és a 2014es elsőt IS oda kell adni. Vagyis három első kört. Plusz az idei (elég erős) másodikost is.ulpianus
több mint 14 éve
És a pofára esés az volna ha a Skins Trent Richardsont vinné el 1/2-reThundersNFLSőt, érte ez még kevés is. Ahogy iktriad mondja, szép temetése lenne aFO-nak a FeDex közepén, és emlékük örökké élne....
több mint 14 éve
Most olvastam a hírt, és ez jutott eszembe: muhaha! Shanahannél elmentek otthonról? 3 első és egy második kör, a St. Louis nagyot kaszál.gdavidLehet hogy ennyire félnek a fővárosban a bounty következményeitől és gyorsan "cashre" váltják a pickeket, mielőtt Goodell lecsaphatna 😛
több mint 14 éve
Egyébként Hollwood mondasz vmit azzal, hogy "csak" 2 első meg egy második volt Griffin ára! Így már egyáltalán nem tűnik soknak, csak tényleg legyen olyan jó, mint amilyenre számítunk.nexion218Mond valamit. Hülyeséget. 😛 😀
Mert oda kell Griffinért adni ám ezt az 1/2öt is. Nem csak úgy megkaptátok, és draftoltok 1/2re valakit pluszban. Vagyis a jövő évi elsőt IS oda kell adni és a 2014es elsőt IS oda kell adni. Vagyis három első kört. Plusz az idei (elég erős) másodikost is.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
És a pofára esés az volna ha a Skins Trent Richardsont vinné el 1/2-reThundersNFLAkkor nem pofára esés lesz, hanem a rézbőrű hagyományokat tisztelve skapolásban részesül a teljes 'Skins front office a fan base kezei által.
több mint 14 éve
És a pofára esés az volna ha a Skins Trent Richardsont vinné el 1/2-re
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 14 éve
Érdekes, hogy mi lett volna, ha Barkley kijön a draftra? Pláne, ha Landry Jones is.És az is tetszik, hogy fél éve ezt a 3 első körös variációt mondták ,hogy meg lesz a Ramsnek (nemrég írtam is), de Luckkal kapcsolatban. És most megkapták 1/2-re RG3 ért is. Nekem ez külön tetszik. 😊
Ami még tetszik, az a csoport. komoly irányítók, komoly csapatok. Ha RG3ra egy működő támadójátékot fel tudnak húzni, ember meg nem mondja ki mire esélyes.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Így igaz. Egész egyszerűen nem volt mire várni tovább. Ja, és a jövő héten jöhet Vincent Jackson... 😀 😛
több mint 14 éve
Ha franchise QB lesz belőle, senki nem fog morgolódni az áráért. Ha nem, akkor meg mindegy a mostani vezetésnek Snydert leszámítva. A fanbase meg vár tovább.Egyébként Hollwood mondasz vmit azzal, hogy "csak" 2 első meg egy második volt Griffin ára! Így már egyáltalán nem tűnik soknak, csak tényleg legyen olyan jó, mint amilyenre számítunk.nexion218És mihez viszonyítunk? Rexyhez? Bár láttuk Beck esetében, hogy van nála is lejjebb, én nem nézem ki Griffinből azt a színvonalat. Drága? Persze hogy az. De mihez képest?apeszos
több mint 14 éve
Én szeretném, ha az NFL elit lenne számára - és számunkra is - az összehasonlítási alap. Én se nézem ki belőle a Rex-Beck színvonalat és végeredményben örülök, hogy jön, de amíg nem sorakoznak a W-k a neve mellett, addig csak 50% az esély, hogy nagyot szakítunk vele, mert vagy bejön vagy nem. Bár én szeretném azt hinni, hogy 100%ban ő a megfelelő és hosszútávú válasz és megoldás a problémáinkra.Egyébként Hollwood mondasz vmit azzal, hogy "csak" 2 első meg egy második volt Griffin ára! Így már egyáltalán nem tűnik soknak, csak tényleg legyen olyan jó, mint amilyenre számítunk.nexion218És mihez viszonyítunk? Rexyhez? Bár láttuk Beck esetében, hogy van nála is lejjebb, én nem nézem ki Griffinből azt a színvonalat. Drága? Persze hogy az. De mihez képest?apeszos
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Egyébként Hollwood mondasz vmit azzal, hogy "csak" 2 első meg egy második volt Griffin ára! Így már egyáltalán nem tűnik soknak, csak tényleg legyen olyan jó, mint amilyenre számítunk.nexion218És mihez viszonyítunk? Rexyhez? Bár láttuk Beck esetében, hogy van nála is lejjebb, én nem nézem ki Griffinből azt a színvonalat. Drága? Persze hogy az. De mihez képest?
több mint 14 éve
Remélem ez az RGIII pick beváltja majd a hozzáfűzött reményeiteket, és akkor kegyetlenül jó csoport lesz az NFC East. Szurkolok nektek!
több mint 14 éve
hát nem semmi volt erre a hírre kelni. én személy szerint soknak érzem ezt RGIII-ért, csapatot is kell köré építeni. persze 2. körtől is lehet nagyokat húzni, de azért nem ártana néha egy garantáltabb jó játékos 1. körben.


Twitter: azajoey
