Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
a redskins.com szerint ha egy másik csapat leigazolá Davist, nagyjából 2 elsőkörös pick illetne meg minket a tag miatt (ha jól értelmezem). Sőt, amigor legutóbb tageltünk (Bailey), el is cseréltük. így felőlem elpasszolhatjuk Davist. 3 elsőkörből bőven kijönne Griffin, egy pöpec rookie TE és nem kéne előre elpasszolni 2 vagy 3 év draftcetlijeit...nexion218
ja, álmodozz csak, hogy valaki Davisért oda fog passzolni két első kört nektekStez
Én is erősnek érzem, de nem én találtam ki:

" If another team attempts to sign Davis, then the Redskins would be entitled to possibly two first-round draft picks."

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elég reális: Redskins' choices: Manning, Griffin or new coaching staff in 2013
http://www.cbssports.com/nfl/story/17543030/redskins-choices-manning-griffin-or-new-coaching-staff-in-2013

Bár én úgy gondolom, hogy egy első körös Tannehill vagy 2. körös Cousins, Foles... stb.-ből is lehet valami.Hollywood
Esküszöm, ez se én voltam... 😀 Leírta ugyanazt egyben, amit itt ragozunk egy ideje...
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Elég reális: Redskins' choices: Manning, Griffin or new coaching staff in 2013
http://www.cbssports.com/nfl/story/17543030/redskins-choices-manning-griffin-or-new-coaching-staff-in-2013

Bár én úgy gondolom, hogy egy első körös Tannehill vagy 2. körös Cousins, Foles... stb.-ből is lehet valami.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
http://www.washingtonpost.com/sports/redskins/washington-redskins-offered-bounties-for-big-hits-under-former-assistant-coach-gregg-williams/2012/03/02/gIQAH0RlnR_story.htmlJanek
ezzel inkább Williamsről húznak le még egy bőrt, de a franchise nem hiszem, hogy kaphat belőle bármilyen büntetést.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
a redskins.com szerint ha egy másik csapat leigazolá Davist, nagyjából 2 elsőkörös pick illetne meg minket a tag miatt (ha jól értelmezem). Sőt, amigor legutóbb tageltünk (Bailey), el is cseréltük. így felőlem elpasszolhatjuk Davist. 3 elsőkörből bőven kijönne Griffin, egy pöpec rookie TE és nem kéne előre elpasszolni 2 vagy 3 év draftcetlijeit...nexion218
ja, álmodozz csak, hogy valaki Davisért oda fog passzolni két első kört nektek

több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
a redskins.com szerint ha egy másik csapat leigazolá Davist, nagyjából 2 elsőkörös pick illetne meg minket a tag miatt (ha jól értelmezem). Sőt, amigor legutóbb tageltünk (Bailey), el is cseréltük. így felőlem elpasszolhatjuk Davist. 3 elsőkörből bőven kijönne Griffin, egy pöpec rookie TE és nem kéne előre elpasszolni 2 vagy 3 év draftcetlijeit...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
http://www.washingtonpost.com/sports/redskins/washington-redskins-offered-bounties-for-big-hits-under-former-assistant-coach-gregg-williams/2012/03/02/gIQAH0RlnR_story.html

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
brühühü

A league source confirmed to Profootballtalk.com that free agent SS LaRon Landry is "expected" to leave the Redskins this offseason.
The Redskins don't appear to have any interest in re-signing Landry, and will instead roll with O.J. Atogwe, Reed Doughty, and DeJon Gomes as their top three safeties. While Landry is theoretically the top safety available after Tyvon Branch and Dashon Goldson's franchise tags, medical concerns may be standing in the way of a lucrative, long-term pay day on the open market.

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins tender restricted free agency contract to G Kory Lichtensteiger, exclusive rights free agency contract to K Graham Gano.
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sejthető volt
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
egy konkrétum: Davisé lett a franchise tag.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gaffneyé a 10-es mez. Mit képzel ez a senkiházi RGIII, majd megkapja egy future HOF WR-től a mezszámát csak úgy?
Nem-nem 😛Stez
Igaz. Majd elvesszük Austintól a 18-ast. 😛
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Gaffneyé a 10-es mez. Mit képzel ez a senkiházi RGIII, majd megkapja egy future HOF WR-től a mezszámát csak úgy?
Nem-nem 😛

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amúgy most nézem, hogy mit írnak a másik szerződés alatt álló QB-nkról:

"Crompton will get a chance to compete as well. Looking back through a 2010 draft guide, he was ranked as the second-best quarterback prospect, behind Sam Bradford and ahead of Jimmy Clausen, Tim Tebow and Colt McCoy."

Lehet tényleg pofáraesés lesz, de elég beszédes, hogy a redskins.com-on minden Griffin-nel kapcsolatos cikknél kihangsúlyozza a cikkíró, hogy egy hivatalos személy sem beszél nyilvánosan RGIII-ról a csapat háza táján.... Csak kérdés, hogy mindez mit mond? Azt, hogy "Úgyis mindenki tudja, hogy őt akarjuk, akkor minek beszéljünk róla?" vagy azt, hogy " Hadd higgyék azt, hogy őt akarjuk, közben mi meg leszarjuk és az RGIII "köd" alatt megszerezzük azt, aki tényleg kell."nexion218
És az ki lenne? Azt hiszem ebből megint szép csendes meccs nézegetés lesz, különösebb izgalmak nélkül. Így fogunk neki futni az új idénynek. Jó nekünk az a csoport negyedik hely, azzal legalább nincs gond.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
(szerencsemre) lattam par vols meccset az utobbi idoben, de ez a second-ranked megnevezes eleg nagy kamu, szerintem. Es inkabb ne kapjon eselyt, vagy kapjon csak nehogy itt!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Amúgy most nézem, hogy mit írnak a másik szerződés alatt álló QB-nkról:

"Crompton will get a chance to compete as well. Looking back through a 2010 draft guide, he was ranked as the second-best quarterback prospect, behind Sam Bradford and ahead of Jimmy Clausen, Tim Tebow and Colt McCoy."

Lehet tényleg pofáraesés lesz, de elég beszédes, hogy a redskins.com-on minden Griffin-nel kapcsolatos cikknél kihangsúlyozza a cikkíró, hogy egy hivatalos személy sem beszél nyilvánosan RGIII-ról a csapat háza táján.... Csak kérdés, hogy mindez mit mond? Azt, hogy "Úgyis mindenki tudja, hogy őt akarjuk, akkor minek beszéljünk róla?" vagy azt, hogy " Hadd higgyék azt, hogy őt akarjuk, közben mi meg leszarjuk és az RGIII "köd" alatt megszerezzük azt, aki tényleg kell."

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Asante Samuel better fit with Redskins than Eagles?apeszos
ez nagyon-nagyon erős lenne; még egy Hall..., hű de kéne

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Asante Samuel better fit with Redskins than Eagles?
Eagles place franchise tag on WR DeSean Jackson

Jarvis Jenkins vissza jön. Reméljük most már játszani is fog 😛 http://blog.redskins.com/2012/03/01/jenkins-eyeing-his-date-of-full-recovery/
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
.......QB kell, vagy fal+jobb védelemsapka
Egyet értek. És akkor Austint nem említetted, és Robinson is összekaphatja magát talán.

Should the Redskins trade up to draft Robert Griffin III?
Yes - 70%
No - 30%
Total Votes: 2,688
Percentages may not add up to 100% due to rounding
This is a non-scientific user poll. Results are not statistically valid and cannot be assumed to reflect the views of Washington Post users as a group or the general population.




Ebből lehet, hogy nagy pofára esés lesz... 😂
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
na akkor jó; én meg azt nem értem miért van szükség elsőszámú elkapóra 😊
alapvetően ha lehet futunk; másrészről wco alapokat játszunk, ehhez csak rövid routeot futó játékosok kellenek; akik vagy sebességből (Moss-Armstrong) vagy labdabiztosság terén jobbak az átlagosnál (Gaffney-Paul); mélységi fenyegetésnek elég egy magas játékos (Hankerson) + a flykirály 😛 (a szépemlékű Galloway)
+az elkapó TE-k nem elhanyagolhatóak... QB kell, vagy fal+jobb védelem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én régóta nem értem h miért gondoljátok azt h nem szorul frissítésre az elkapógárda. mosst imádom (miami stílus stb) de ő legjobb esetben is másodszámú elkapó. gaffney aranyos meg minden, de nem kezdő szint, armstrong fly és csókolom, hankerson moss 2. nincs első számú elkapó, és miután nicns irányító, legalább legyen elkapó. ha van leehtőség jöjjön jackson, behúzzuk a drafton griffint, és hawaii dizsi 😊
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Annak ellenére, hogy tényleg nem a liga krémje az elkapógárdánk, én sem értem, hogy minek... Moss-Gaffney bőven jó, Armostrong használható és van 3 vagy 4 ígéretes rookie (élükön Hankersonnal, aki remélhetőleg rendben lesz a műtét után és ott folytatja a játékot, ahol a sérülés előtt abbahagyta) és Cooleynak meg Davisnek is lehet éppen dobálni. QB viszont nincs, jelenleg csak Becknek meg egy Nevérese Emlékszem gyereknek van szerződése. Ketten együtt se tesznek ki egy Rex-et, Rex meg max egy fél QB-t ér.... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
szokásos pletyka, de továbbra sem értem minek...
The Washington Post reports the Redskins are "making plans" to sign a "high-profile" free agent wide receiver in March.
The Redskins no longer have a single proven receiver who can separate from top corners and make plays after the catch. The team plans to address the position via free agency as opposed to the draft. Vincent Jackson and Pierre Garcon are considered the top targets, though Marques Colston is another option if he escapes New Orleans. Reggie Wayne would only be courted as part of a package deal with Peyton Manning.sapka
Én érthetőnek tartom. Évek óta max. 5-6 TD elkapása van a legjobb WR-nek, a többinek meg összesen (kis túlzással) 😛 ugyanannyi.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
szokásos pletyka, de továbbra sem értem minek...
The Washington Post reports the Redskins are "making plans" to sign a "high-profile" free agent wide receiver in March.
The Redskins no longer have a single proven receiver who can separate from top corners and make plays after the catch. The team plans to address the position via free agency as opposed to the draft. Vincent Jackson and Pierre Garcon are considered the top targets, though Marques Colston is another option if he escapes New Orleans. Reggie Wayne would only be courted as part of a package deal with Peyton Manning.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Miért nem?apeszos
mert az 3 első kör!+egy 2-3-4.
egyszerűen túl nagy a kockázat; kb. mint Ricky Williams esetében
egyébként még mindig nem tudjuk Griffinről mit is tud valójában, azon kívül, hogy játszhatna RB-t is.
másrészről semmi nem garantálja, hogy nem sérülhet meg súlyosan akár, és akkor nem csak az idei drafton sz*juk a f*t hanem a következő 2őn is; brutális pickmennyiség, ha a barnáknál elmentek annyira hogy 2 hely feltradeért 3 első kört odadobnak azaz ő bajuk.sapka
Mondjuk ez szerintem is irreálisan sok. 2 első kör még ok, de három. :/