Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egy első körrel vannak beljebb. Az 1/22-t ellensúlyoznánk a 2-3. körünkkel. Ha jól tudom a 2013-as elsőt mi is odaadnánk, + az idei 1-2-3. A 4.ről nem tudtam, de ha az is menne így is kivéreznénk rendesen. De azt hiszem, ha a Browns viszi a prímet, mi jövőre is előkelő helyen draftolunk. És ismét csúsztunk egy évet.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Miért nem?apeszos
mert az 3 első kör!+egy 2-3-4.
egyszerűen túl nagy a kockázat; kb. mint Ricky Williams esetében
egyébként még mindig nem tudjuk Griffinről mit is tud valójában, azon kívül, hogy játszhatna RB-t is.
másrészről semmi nem garantálja, hogy nem sérülhet meg súlyosan akár, és akkor nem csak az idei drafton sz*juk a f*t hanem a következő 2őn is; brutális pickmennyiség, ha a barnáknál elmentek annyira hogy 2 hely feltradeért 3 első kört odadobnak azaz ő bajuk.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Miért nem?
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
The Cleveland Plain Dealer's Terry Pluto believes the price for the Browns to trade up to No. 2 overall is both 2012 first-round picks as well as the 2013 first-rounder. :mad: :mad:

na ezt nem szabad túllicitálni, még véletlenül sem!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor ez igaz....
Redskins wide receiver Leonard Hankerson has surgery on hip

És ez meg nem csak pletyka már..
Washington Redskins prepared to part with two first-round picks and more for St. Louis Rams’ No. 2 spot in the draft
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
aham, akkor már értem!; de ezért is kérdezte hogy WCO-t játszik-e az úr.
és át akarta verni; és rájött, a kamera előtt 😛

de azért a könyvet érdemes majd lapozgatni, jól mutat ami benne van; (erre írok egy lájkot 😛)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
A megoldás ebben rejlik, a 16. oldal körül:

http://books.google.hu/books?id=BDdCd3KFPgoC&pg=PA16&lpg=PA16&dq=blue+right+formation+in+west+coast&source=bl&ots=WnzdhCB2K-&sig=E6XxKuSRyQJDazE0qkB3Tsptxn8&hl=hu&sa=X&ei=3RVNT_OvGoPCtAam0pHFDw&ved=0CCEQ6AEwAA#v=onepage&q&f=false

A lényeg az, hogy a Brown Right és a Blue Right nagyon hasonló formációk, de a Brown-nál a HB a weak side-ra áll fel, míg a Blue-nál a strongra. És ha 1:30nál megállítod a videót, látszik, hogy az egyik back a QB mögött, a másik pedig jobbra a TE mögött, azaz strong side, tehát elvileg Blue Right a helyes formációnév, viszont az elején hallani, hogy Brown rightot mond Mariucci. És sztem ezt szúrta ki Griffin és felrajzolta a helyes formációt és meg is nevezte azt - helyesen. Tehát a faszi nem mond Blue-t, csak rajzol, Griffin meg mondja is meg rajzolja is a Blue-t.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Hát akkor nem nagy feladat, kb. én is emlékeztem, de azt a Blue-Brown dolgot csak a harmadik újranézésnél szúrtam ki... 😀 Meg hát mondja is, hogy számított rá, hogy előbb eltereli a figyelmét és úgy térnek rá vissza.nexion218
na várjunk; én is megnéztem most ezt másodszorra, de ez a blue a táblára volt felírva? mert azt a részt pont takarja az öreg teste is, és az írása is olvashatatlan, de biztos megvolt RG indoka, amiért kéket írt a táblára. (bár ha én ültem volna ott biztos mondtam volna neki, hogy ne beszéljen már összevissza, ha mást írt fel 😀)
de csak abból indultam ki, hogy nem tudom elképzelni, hogy a hasonló 'intelligencia' tesztek kamerák előtt zajlanának és csak úgy kiszivárogna egy nfl.comra; inkább hype van a dologban. 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hát akkor nem nagy feladat, kb. én is emlékeztem, de azt a Blue-Brown dolgot csak a harmadik újranézésnél szúrtam ki... 😀 Meg hát mondja is, hogy számított rá, hogy előbb eltereli a figyelmét és úgy térnek rá vissza.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Hmm... Én úgy tudtam idén szezonkezdetkor rendben volt...nexion218
nem egészen; úgy volt, hogy rehabilitáción volt a korábbi hasonló lábsérüléséből, csak mondta/mondták, hogy jól van; aztán mégsem volt olyan jól.

az még nem lett felvetve, hogy a skins DB-S edzői stábnak is van/lehet ebben szerepe; most nem egy olyan dologról van szó, hogy valaki részegen elüt három embert, mert nem tudták fogni az offseasonban a kezét; hanem vannak személyi edzések kötött programok, rendes edzések, szóval nem tudta 2 nap alatt ekkorára gyúrni magát. És mint látjuk nem akadályozták meg, pedig azért az atletikussága bőven sérült, ez pedig már csapatérdek is.

nexion: szerintem ez csak szimpla memóriafeladat volt, hogy ő hú de emlékszik 😛
azért megnéztem volna ilyen hagyományos short term memory testen; amikor minél hosszabb jegyű számot kell visszaírni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hmm... Én úgy tudtam idén szezonkezdetkor rendben volt... Mindenesetre én is kibékülnék egy tudása szerint játszó Atogwe-Landry duóval, csak hát ugye....

http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d82742179/RGIII-shows-his-smarts?module=HP11_content_stream

Ez igen! Kezdem megkedvelni, csak most már jöjjön! 😀

Egyébként utánanézegettem a felrajzolt playnek és az a durva, hogy Mariucci - sztem direkt - nem azt a formációt írja fel, amir rajzol (Brown Right-ot ír és Blue Right-ot rajzol) és a srác kiszúrja és a helyes nevet írja és azt is rajzolja (Blue Right)...

Jó, nyilván elég régóta ezt csinálja, meg ez a dolga, de akkor is jó látni, hogy tényleg vág az esze.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt a duót vissza is sírhatod, mert hogy Landry sem lesz már egészséges ennyi szarral magában, az is biztos. Lassul is. Bobzilla módra meg fog halni majd folyamatosan. Sajnálom, mert egyébként bírom és jó játékosnak tartom/tartanám, de kinyírja saját magát.Stez
Igen, itt jön elő hogy az elméjére elfelejtett gyúrni. Kb egy gorilla. Kívül-belül.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt a duót vissza is sírhatod, mert hogy Landry sem lesz már egészséges ennyi szarral magában, az is biztos. Lassul is. Bobzilla módra meg fog halni majd folyamatosan. Sajnálom, mert egyébként bírom és jó játékosnak tartom/tartanám, de kinyírja saját magát.

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hogy elit volt azt túlzásnak érzem kicsit, Sean Taylor árnyékában nehéz bárkit is elitnek nevezni nálunk. De vitathatatlanul remek safety. Doughtyhoz hasonlítva pedig osztály különbségek vannak. Tavaly sem volt gyógyult, és amikor pályán volt az azért meglátszott... Ha ő is és Atogwe is gyógyultak, nem nagyon kívánnék jobb safety párost magunknak..
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Shanahan első évében nagyon is elit safety volt - elit STRONG safety - a mutatott játék alapján. Előőte nem volt az, meg azóta sem. Azóta nyilván nem, mert sérült, előtte meg FS-t próbált vele játszatni a cenzúrázott nevű HC, ami azért nem teljesen az ő asztala... Az meg hogy ostoba, nem bír hírértékkel, oda van írva arra az okos homlokára. 😂 Legjobb lett volna tavaly nyáron elcsérélni, amikor elvileg gyógyult volt és még nem volt meg az új sérülése.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
landryből sose lett volna elit safety pont azért amit mondtál. neki a szerek fontosabbak mindennél. ezért sáérül, és ostoba. az h hamar volt draftolva meg édes kevés a boldogsághoz
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ha Jenkins visszajön, Carrikernek nem jósolok nagy jövőt... Az az igazság, hogy Landrynek se... Túl van pumpálva, megint szakadni fog egy szalag. Meg lassul is. Azt sem értem miért irtózik a szikétől, ha megműtötték volna, top safety lehetne. Apropó... Az NFL.com-on valamelyik Griffin cikknél olvastam, állítólag Hankerson csípőjét megműtötték múlt héten kedden.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ez tetszett: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8273ead1/article/landrys-teammate-has-fun-with-musclebound-tweets?module=HP11_content_stream
két potenciális FA osztja egymást..., kíváncsi leszek melyiküknek lesz hamarabb szerződése

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Délelőtt? Azt hogyan? 😀Deny
azt ne mondd, hogy nincs olyan időzóna amelyben CET 4-5 óra körül nem délelótt volt 😉sapka
Akadni akad, de én naivan gondoltam, nexion is CET-ben él 😊Deny
Jól gondoltad, CET-ben élek, a kristálygömbömmel együtt! 😀

De egyébként jogos, csak picit sűrűbb volt a napom és fél kilenc körül a délután 4-5 óra már délelőttnek tűnt, azt meg luxus volt végiggondolni, hogy hajnal 4-5 óra körül talán még RGIII se futkározik... 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Láttam délelőtt, de 4.38 az unofficial volt, a 4.41 az official.nexion218
Délelőtt? Azt hogyan? 😀Deny
azt ne mondd, hogy nincs olyan időzóna amelyben CET 4-5 óra körül nem délelótt volt 😉sapka
Akadni akad, de én naivan gondoltam, nexion is CET-ben él 😊
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Láttam délelőtt, de 4.38 az unofficial volt, a 4.41 az official.nexion218
Délelőtt? Azt hogyan? 😀Deny
azt ne mondd, hogy nincs olyan időzóna amelyben CET 4-5 óra körül nem délelótt volt 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Láttam délelőtt, de 4.38 az unofficial volt, a 4.41 az official.nexion218
Délelőtt? Azt hogyan? 😀
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Láttam délelőtt, de 4.38 az unofficial volt, a 4.41 az official.

griffin, iii, robert Baylor QB 4.41

http://www.nfl.com/combine/tracker?id=2532797&workout=FORTY_YARD_DASH&position=RB

😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Simán jönni fog Griffin, nem lehet otthagyni.szaba
azért szüksége lenne egy erősebb csapatra is körölütte; egyelőre nem látom egy rookie hogy élné túl a jelenlegi fal mögött (vannak benne kritikusan rossz emberek is)

kíváncsi leszek Montgomery számaira issapka
Hát, sztem a 4.41-es 40 yard idejével van rá esélye... 😛 Most már azt mondom, hogy ha tényleg jó, engem nem érdekel, jöjjön. Newton se vitte a Pantherst PO-ba, csak hát amit játszott néha azzal csapattal a háta mögött, az nem sámli... Ha most itt a lehetőség, akkor húzzuk be a kövi 5-10 év QBját, azt ritkábban találni, mint minden mást...

Apeszos: a PM-t témát sztem végeredményben ugyanúgy látjuk, csak picit más megvilágításból. 😉nexion218
4.38.. 😊
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
RGIII 4.38-at futott másodikra