Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
Ez azért nagy vonalakban igaz, semmi konkrétumot nem árult el, max azt amit eddig is tudott mindenki, illetve találgatás szintjén eddig is keringett. A 'skins jelenlegi helyzetében ez lenne a logikus, amit elmondott. De mint tudjuk Shanny mestertől kicsit távol áll a logika... 😀 😀
több mint 14 éve
Na de ilyen tényleg lenne, hogy egy NFL edző reggeli közben kiteríti a csapata lapjait egy idegennek??? Gyanús... Hacsak nem vmi Shanny-féle elterelő-hadműveletről van szó. 😉
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Érdekes olvasmány, kissé Kacsa Magazinba illő ugyan, de mégis... 😀Ahogy olvasom, nem biztos hogy nagyon kacsa. Talán valóság alapja is lehet. A Rexi Backup szép lenne. 😀 Azt jelenti, hogy szerződést kap 😕
http://www.hogshaven.com/2012/2/7/2783161/i-ran-into-jim-haslett-and-we-talked-qb-draftnexion218
Hail to the Redskins!!!
több mint 14 éve
Érdekes olvasmány, kissé Kacsa Magazinba illő ugyan, de mégis... 😀http://www.hogshaven.com/2012/2/7/2783161/i-ran-into-jim-haslett-and-we-talked-qb-draft
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
jogos, ezt sajnos elnéztem, visszatöröltem, mert kusza is volt, és így kicsit értelmét is vesztette2009: (GM:Cerrato helyett Bruce Allen)Bruce Allen 2009 Decemberében érkezett, a fenti listához semmi köze...Bjoca
-DeAngelo Hall hosszabbítás, 55M-6év
-Haynesworth-100M-7év; 2011 kirakva
-Derrick Dockery, 26M-5év; 2011 kirakva
sapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
2009: (GM:Cerrano helyett Bruce Allen)Bruce Allen 2009 Decemberében érkezett, a fenti listához semmi köze...
-DeAngelo Hall hosszabbítás, 55M-6év
-Haynesworth-100M-7év; 2011 kirakva
-Derrick Dockery, 26M-5év; 2011 kirakva
sapka
több mint 14 éve
Phillip Daniels kapott a napokban egy állást; méghozzá director of player development lett. Ennek kifejezetten örülök, nagyon kedveltem amikor a csapatban játszott.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Ezért kellene javulnia a falnak... 😛 És ezért kell a "mobilis" QB. Márpedig tudjuk, hogy RG futás közben is jól passzol. Kérdés, hogy ez az NFL-ben is így lesz-e... De bízom benne, hogy így lesz. Mert ugye Tannehill már eleve sérült, és mert valaki magas és erős, nem feltétlenül jó irányító. Pedig nekünk egy jó irányító kell végre. És az amúgy is a ligában derül ki, hogy ki mennyire sérülékeny.
több mint 14 éve
Nagyon kíváncsi leszek, hogy a Combine-on milyen magasságot és súlyt mérnek neki... Valahol olvastam, hogy többeknek is kérdéses, hogy a játékstílusához vannak-e megfelelő NFL méretei, mert van ahol 200 font, van ahol 220 és azért az nagyon nem mindegy. És abból nincs nagy hasznunk, ha van egy franchise gyanús QBnk, aki többnyire sérült, mert dual threat ugyan, csak az NFL védők évi 3-4 meccsen hagyják sérülés nélkül és lényegében a backup van a pályán. Nyilván ez egy kissé sarkított forgatókönyv, de sztem értitek, hogy mire gondolok...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
"This week's tale of the tape focus is highly touted Baylor quarterback and Heisman Trophy winner, Robert Griffin III. Rumors today suggest that Redskins owner Dan Synder is "very intrigued" by Griffin III...."http://www.hogshaven.com/2012/2/15/2800158/tale-of-the-tape-robert-griffin-iii-vs-oklahoma
több mint 14 éve
Tannehill kihagyja a combine-t, de készül a pro day-re ami később lesz és ott megmutathatja majd tudását valamennyire.ezt is írtam, de nála eleve kérdéses ez az első kör+ azért ne legyen illúziónk, hogy egy pro day hasonlít valamennyire is a combinera... ott mindent bemutatnak, hogy 'eladják' magukat, míg a combineon valamennyire 'uniformizált egymáshoz hasonlítás van', persze ettől még lehet nagyon meggyőző, de a jó pro day papírforma..., kevés.
Hollywood
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Sapka,Tannehill kihagyja a combine-t, de készül a pro day-re ami később lesz és ott megmutathatja majd tudását valamennyire.
Hiába 2. körösnek rangsorolt valaki, láttuk tavaly is, hogy Gabbert/Ponder/Locker is fentebb kelt el, mivel QB need volt a csapatoknál. Az idei draftra is azt mondják, hogy pár QB lehet magasabban kel majd el.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/15/tannehill-out-of-walking-boot-looks-towards-march-pro-day/
több mint 14 éve
apró pletykák ismét:NFL.com's Jason La Canfora expects Chris Cooley to be a candidate for release.
La Canfora is simply stating the obvious, as Cooley is set to make $3.8 million in 2012 after missing 20 games with injury the past three seasons. Cooley has said he has "no doubt" he'll be back in Washington, so it's possible he'll be amenable to returning at a reduced salary.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
😊 😊"TRADE: The Redskins move up from No. 6 to No. 2 in a trade with the Rams. Washington snags the potential franchise quarterback it's coveted for so many years."
NFL.com: Redskins will trade up to snag RG3
Luck, Griffin, Tannehill top QB prospects entering combine
több mint 14 éve
Az nem biztos, hogy rossz, ha lecsúszik a második körbe! Ha Shannyéknak ő az embere - bár ugye nem tudtak vele dolgozni a Senior Bowl-on se... - akkor megszerezhetik, akit akarnak és úgy, hogy nem kell érte nagyon bizniszelni, megmarad az első körös pick és jöhet egy másik posztra is egy magasan rangsorolt rookie. Csak ugye annak ellenére, hogy nekem inkább ő lenne a pickem, objektíven szemlélve nyitott kérdés marad, hogy képes lenne-e egyből kezdeni...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
#TexasAM QB Ryan Tannehill (foot fracture) is out of his walking boot, per ESPN. He will not participate in on-field drills at the Combine.Deny 5668.hsz. 2012.02.15 15:20:45Nekem eleve gyanús volt, Tannehill ilyen magas pickje valószínűleg a 'skins óriási QB needjének szólt, hiszen alapesetben első kör vége/második kör eleje lenne. De ilyen sérüléssel hááát.....
több mint 14 éve
napokban olvastam, hogy Tannehill kénytelen kihagyni a jövő héten kezdődő combinet is a sérülés miatt, nem tudom ez mennyire igaz, de ha igen akkor kötve hiszem hogy a sima pro daye miatt belekúszik az első körbe...
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Jogos, azt a változót kihagytam az egyenletből, hogy hogy válik be a No.1 pick-jük. Én is kezdek hajlani a feltrade felé... Ha semmi mással nem lesz több a keret, mint egy jó QB-val, már sokkal jobban néznénk ki. Bár nem hiszem, hogy az Öreg belemenne egy ilyen Palmer-to-Raiders stílusú bizniszbe egyetlen játékosért.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Annál inkább fel kell menni 1/2-re. Nem fakadnék sírva, ha Luck jönne... Nem hinném hogy poénkodnának ha RG is beválna a Coltsnak... Én csak akkor leszek nyugodt, ha valamelyikük felmutatja a 'skins mezt az első körben...Mayock szerint, nincs akkora szakadék Luck és Griffin között. "He loves “everything” about Robert Griffin III, calling him the most exciting players in the last few drafts" A végén majd a Colts elviszi RGIII-at és lesz nagy kapkodás, hogy ki és mit adjon Luck-ért a Rams-nak.Na akkor kell Danny Boynak átadni a kormányt egy kis időre... Furcsa, de nekem is volt már egy ilyen kósza gondolatom, hogy mi van, ha a Colts-nak nem is Luck a célpont? Bár nem tudom, hogy miért ne ő lenne, de egyelőre csak mindenki más mondja azt, hogy Luck 1/1 a Coltshoz, szóval vagy jól gondolják, vagy nem... Mondjuk ha nem őt húzzák és Luck tényleg olyan jó lesz, mint amire számítani lehet, akkor a Colts azt is kockáztatja, hogy a következő kb. 10-15 évre az összes NFL poén céltáblája legyen. Persze ha emiatt nálunk kötne ki, én cserkészbecsszóra nem nevetnék egy ilyen poénon se... 😉nexion218
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/15/mayock-luck-is-great-but-not-a-once-in-a-lifetime/Hollywood
Pár jóslat 1/6-ra:
NFL.com, Chad Reuter (február 7.)
Pick 6: Ryan Tannehill, QB, Texas A & M
-------------------------------------
NFL.com, Bucky Brooks (jan. 27)
Pick 6: Robert Griffin III, QB, Baylor
-------------------------------------
ESPN.com, Mel Kiper (Jan. 18)
Pick 6: Morris Claiborne, CB, LSU
-------------------------------------
ESPN.com, Todd McShay (Feb. 2)
Pick 6: Justin Blackmon, WR, Oklahoma State
-------------------------------------
CBSSports.com, Rob Rang (Feb. 7)
Pick 6: Morris Claiborne, CB, LSU
-------------------------------------
CBSSports.com, Dane Brugler (Feb. 8)
Pick 6: Ryan Tannehill, QB, Texas A&M
-------------------------------------
National Football Post, Wes Bunting (Jan. 30)
TRADE- Redskins trade up to No. 2 via St. Louis Rams, select Robert Griffin III, QB, Baylor
---------------------------------------------------------------------------------------
Sports Illustrated, Don Banks (Jan. 27)
Pick 6: Ryan Tannehill, QB, Texas A&M
-------------------------------------
Pro Football Weekly, Nolan Nawrocki (Jan. 24)
Pick 6: Morris Claiborne, CB, LSU
-------------------------------------
Draft Countdown, Scott Wright (Jan. 20)
Pick 6: Justin Blackmon, WR, Oklahoma State
-------------------------------------
SBNation.com (Feb. 13)
TRADE- Redskins trade up to No. 2 via St. Louis Rams, select Robert Griffin III, QB, Baylor
---------------------------------------------------------------------------------------
WalterFootball.com (Feb. 9)
Pick 6: Riley Reiff, OT, Iowa
------------------------------------
Great Blue North Draft Report (Feb. 2)
TRADE-Redskins trade up to No. 2 via St. Louis Rams, select Robert Griffin III, QB, Baylor
---------------------------------------------------------------------------------------
KFFL.com (Feb. 4)
Pick 6: Robert Griffin III, QB, Baylor
------------------------------------
több mint 14 éve
Mayock szerint, nincs akkora szakadék Luck és Griffin között. "He loves “everything” about Robert Griffin III, calling him the most exciting players in the last few drafts" A végén majd a Colts elviszi RGIII-at és lesz nagy kapkodás, hogy ki és mit adjon Luck-ért a Rams-nak.Na akkor kell Danny Boynak átadni a kormányt egy kis időre... Furcsa, de nekem is volt már egy ilyen kósza gondolatom, hogy mi van, ha a Colts-nak nem is Luck a célpont? Bár nem tudom, hogy miért ne ő lenne, de egyelőre csak mindenki más mondja azt, hogy Luck 1/1 a Coltshoz, szóval vagy jól gondolják, vagy nem... Mondjuk ha nem őt húzzák és Luck tényleg olyan jó lesz, mint amire számítani lehet, akkor a Colts azt is kockáztatja, hogy a következő kb. 10-15 évre az összes NFL poén céltáblája legyen. Persze ha emiatt nálunk kötne ki, én cserkészbecsszóra nem nevetnék egy ilyen poénon se... 😉
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/15/mayock-luck-is-great-but-not-a-once-in-a-lifetime/Hollywood
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Mayock szerint, nincs akkora szakadék Luck és Griffin között. "He loves “everything” about Robert Griffin III, calling him the most exciting players in the last few drafts" A végén majd a Colts elviszi RGIII-at és lesz nagy kapkodás, hogy ki és mit adjon Luck-ért a Rams-nak.http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/15/mayock-luck-is-great-but-not-a-once-in-a-lifetime/
több mint 14 éve
A laszti méretéből lehet viszonyítani. 😂
több mint 14 éve
Sőt, Banks még balkezes is... 😊
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Széltében is.. 😛azért színtévesztő még nem vagyok! 😉azt hittem Banks van a képen 😀sapkaMég jó, hogy nem Carriker-t írtad 😀 😛Hollywood
másrészről hogy lehet egy torzóról megmondani milyen magas? 😛 😛sapka
több mint 14 éve
azért színtévesztő még nem vagyok! 😉azt hittem Banks van a képen 😀sapkaMég jó, hogy nem Carriker-t írtad 😀 😛Hollywood
másrészről hogy lehet egy torzóról megmondani milyen magas? 😛 😛
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!