Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
a mockomban én is Martint írtam, csak jeleztem, hogy egyáltalán nem lepődnék meg egy Wright picken, mivel szvsz nem olyan fényes ez a WR corp.
1/2-re meg nyilván nem Blackmon miatt mennének fel, de én 1/6ról beszéltem mikor már kiment a két qb és Blackmon.kristof
Akkor nálam egyértelműen OT. És habár ez meglepő, de én DeCastrotól sem esnék kétségbe, habár ritka az OG pick ilyen korán, de Ő az, aki szerintem még meg is éri talán.

több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
a mockomban én is Martint írtam, csak jeleztem, hogy egyáltalán nem lepődnék meg egy Wright picken, mivel szvsz nem olyan fényes ez a WR corp.
1/2-re meg nyilván nem Blackmon miatt mennének fel, de én 1/6ról beszéltem mikor már kiment a két qb és Blackmon.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg nem ér Wright 1/6-ot.
A Skinsnek nagyobb needjei vannak. Ott az OL, ahol OT-OG mind jöhet. Ha már WR, Blackmon mondjuk ér 1/6-ot, ha ott még elérhető lesz, az egy jó pick, RGIII meg alap, mert azért Ő is szóba kerülhet még, tudtommal a Skins érdeklődik az 1/2 iránt, nem is kicsit.

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
apeszos:bármelyikre 😀, mindegyik nagyon jó K, ha marad bármelyiknél sanszunk hatalmas upgrade lenne

kristóf: szerintem egyetért, QB nélkül nehéz, de nálunk nem prioritás a WR,
ha visszajön Cooley egészségesen, már van bőven elég célpont, ha mégsem jön vissza akkor sem kell több WR, persze, hogy 1/6ra bárki upgrade lehetne, de minek kellene? főként futunk, van 3 közepes futónk. Moss-Gaffney veterán allrounderek, Armstrong egy fly-király, csupán az a kérdés, hogy a rookiek mennyit tudnak előlépni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Íme, életem első 1. körös mock draftja: (v1.0)
6. Washington (5-11): Kendall Wright WR
Beki
Mé WR? Két csapatra való van, és nem is rosszak. Ha nem QB, akkor O#.... Mondjuk DeCastro? 😉apeszos
Itt mindenki egyetért apeszos ezen véleményével? Én nem annyira, ki is fejteném, hogy miért:
- Gaffney és Moss öregek, ettől függetlenül jól jönnek a háznál (főleg utóbbi), maradjanak.
- Stallworth se fiatal ő cserébe még szar is, FA, nincs értelme visszaigazolni. Anderson ugyanez.
- Niles Paul, Terrence Austin, Anthony Armstrong, Brandon Banks - sorrendben: 5. kör, 7. kör, udfa, udfa. oké, hogy fiatalok (Armstrongra még ez sem igaz) de mennyiség=/=minőség én ebből max 2-t tartanék meg, Pault és esetleg Austint.
- Hankerson szar volt, aztán rájött, hogy itt dolgozni kell, a sérülése előtt már elég monster modeban tolta, marad.
Ez jó esetben 5 WR, úgy, hogy egyik sem kimondottan elit (főleg ha megnézzük a csoportriválisoknál milyen emberek mozognak) szal szerintem ha nincs RG3 akkor kimondottan jó befektetésnek tartanám az elsőkörös WR-t. Még Blackmon sem elképzelhetetlen ha nem lesz trade és Luck-Kalil-Claiborne-RG3-Richardson ötös megy ki előttetek, de akár Wright is megérheti az 1/6ot.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Volt már? Schedule 2012:
apeszos
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=438904#p438904
de nem baj, akkor még nem derült ki, hogy mi a pontos sorrend
mikor lesz a bye week?
(remélem csak a 15. forduló után, mert akkor 15-1 lesz, és az elég lesz a PO-ra 😀)sapka
Oké, bocs... Akkor egy kérdés... Kire lehetne lecserélni Ganot?
Kickers:

Jay Feely (ARZ)
Rian Lindell (BUF)
Mike Nugent (CIN)
Phil Dawson (CLE)
Neil Rackers (HOU)
Josh Scobee (JAC)
Nick Folk (NYJ)
Connor Barth (TB)
Ryan Succop (KC) - Restricted
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Volt már? Schedule 2012:
apeszos
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=438904#p438904
de nem baj, akkor még nem derült ki, hogy mi a pontos sorrend
mikor lesz a bye week?
(remélem csak a 15. forduló után, mert akkor 15-1 lesz, és az elég lesz a PO-ra 😀)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Volt már? Schedule 2012:
Washington Redskins vs.Dallas Cowboys
Washington Redskins vs.Philadelphia Eagles
Washington Redskins vs.New York Giants
Washington Redskins vs.Atlanta Falcons
Washington Redskins vs.Carolina Panthers
Washington Redskins vs.Baltimore Ravens
Washington Redskins vs.Cincinnati Bengals
Washington Redskins vs.Minnesota Vikings
Dallas Cowboys vs.Washington Redskins
Philadelphia Eagles vs.Washington Redskins
New York Giants vs.Washington Redskins
New Orleans Saints vs.Washington Redskins
Tampa Bay Buccaneers vs.Washington Redskins
Cleveland Browns vs.Washington Redskins
Pittsburgh Steelers vs.Washington Redskins
St Louis Rams vs.Washington Redskins
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Cooley-Davis: nekem tetszene ha mindketten egészségesek lennének és jól játszanának. Cooley jó tud lenni azért. Kell 2 TE!
Orton: No please... hell no! Semmivel sem lenne előrébb a csapat... egy újabb elvesztegetett év lenne... Shanny belebukna, jöhetne új edző...stb.
Fal: Brown helyére kéne egy RT és egy G, mert ugye Kory kérdéses a sérülése miatt.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Orton mennyivel lenne jobb mint Rexy? Nem nagyon figyeltem, de sem Denverben sem a Chiefs-nél nem alkotott maradandót, finoman szólva. Nálunk majd fog? Ha már beáldozunk egy újabb idényt, azt megtehetjük Grossmannal is...apeszos
ugyanolyan híre van mindkettejüknek, persze mindketten temérdek hibával, és kevés erénnyel. Ő is ugyanolyan kész játékos, mármint az eddigi hibáit el fogja követni minden további nélkül, ahogy Grossman is oda fogja dobni mélyen két ember közé 3 emberrel a hátán akármit is csinálnak vele..., de pl. ő szisztematikusan rossz a redzoneban, de az open fielden jól játszik, a nyomást egész jól kezeli, szépen dob, de mentálisan gyenge szerintem (kulcshelyzetekre értem). Elméletileg jobb mint Rex, de kb. egyformák

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gondolom a 6. pick Griffin lenne. De ha nem QB, én is jobban örülnék DeCastronak, mint Blackmonnak, a fal szvsz fontosabb lenne mint a WR. Orton mennyivel lenne jobb mint Rexy? Nem nagyon figyeltem, de sem Denverben sem a Chiefs-nél nem alkotott maradandót, finoman szólva. Nálunk majd fog? Ha már beáldozunk egy újabb idényt, azt megtehetjük Grossmannal is...
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
és még azért is vállalom a fejemet, h ha bent van blackmon, hozzuk el. szerencsére szurkolók vagyunk nem gm.ek 😊a.kacsa
ezzel egyetértek
de én azt szeretném a legjobban, hogy letrade és Glenn/DeCastro és második körben egy game manager QB, és még egy S-t hozni. és a többi már csak ráadás
----
közben újabb hírek:

According to the Washington Examiner, the Redskins had interest in free agent Kyle Orton when he was waived by Denver last November.
The Redskins didn't put in a waiver claim because of the salary implications and potential for locker-room "friction" with Rex Grossman. While he'd be an upgrade on Grossman for 2012, the Redskins would likely view Orton as more of a stopgap solution while grooming a rookie. It would make some sense for Washington to sign Orton in free agency before drafting a quarterback in April. Particularly if the rookie isn't selected at No. 6 overall.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért én nem voltam teljes mértékben kibékülve a fallal. brown ughyis megsérül, és egy valag pénzt keres majd, és egy domináns guard is jó lenne. és még azért is vállalom a fejemet, h ha bent van blackmon, hozzuk el. szerencsére szurkolók vagyunk nem gm.ek 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ki az aki FA QB és be is válhatna?apeszos
mazsolázz: http://walterfootball.com/freeagents2012QB.phpempty taxi
😊 Csak költői kérdés volt... 😊 Én innen szoktam... : http://www.kffl.com/static/nfl/features/freeagents/fa.php
én nme szívesen mennék felfele, ha csak nem luckért lehetséges. ha nem lesz már bent griffin, akkor inkább tradeljünk lejjebb, gyűjtsünk pickeket, mert van lyuk betölteni. kell qb, egy fél fal, és rakat más dolog.a.kacsa
kacsa ne bazd, mi az a rakat dolog? A fal is egész jól muzsikált az újoncokkal, már tudjuk hogy jó cserék, sőt tőlem Smith minden további nélkül játszhatna Brown helyett.
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én nme szívesen mennék felfele, ha csak nem luckért lehetséges. ha nem lesz már bent griffin, akkor inkább tradeljünk lejjebb, gyűjtsünk pickeket, mert van lyuk betölteni. kell qb, egy fél fal, és rakat más dolog.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Megjegyzem, beszélünk itt feltrade-ről, de egyre több mock ír nekünk WR-t első körre, amit elég érdekesnek tartok, tudván hogy mekkora need a QB nálunk. Vagy csak én érzem így? Ki az aki FA QB és be is válhatna?apeszos
szerintem ezek a WR húzások abszolút komolytalanok, Shanahan sem szokott Wr-t húzni első körben, a Redskinsben sincsen ennek hagyománya.
sokban szerepel feltrade, váltakozva a Browns és Redskins között
inkább ez a korai mockok csak gondolkodásra kéztetnek, mi lenne ha típusúak, szerencsére a csapatok nem ezek alapján írják a draftboardokat.
Nincs elég jó FA QB, hogy bátran lehessen WR-t húzni, továbbra is tartom, hogy nincs WR need csak belelátják itt az emberek; ami nem szép dolog! 😛

egyébként meg Josh Johnson... csak vadindián felállás lenne.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Ki az aki FA QB és be is válhatna?apeszos
mazsolázz: http://walterfootball.com/freeagents2012QB.php


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Magyarul akármi is lehet... 😀 😛 Megjegyzem egy egészséges Cooley meg egy nem eltiltott Davis ütős páros lehetne... De ellenkező esetben nagy szarban leszünk... Megjegyzem, beszélünk itt feltrade-ről, de egyre több mock ír nekünk WR-t első körre, amit elég érdekesnek tartok, tudván hogy mekkora need a QB nálunk. Vagy csak én érzem így? Ki az aki FA QB és be is válhatna?
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
És mi lesz Cooleyval?apeszos
2014-ben lesz FA, elvileg jól állunk cappel, szóval egyfelől maradhatna ilyen drágán is, most úgyis divatosak a 2 jól elkapó TE playek, és akkor a WR dilemma feloldódna 😊. Mondjuk egyiküknek sem az erőssége a blokkolás. Másrészről én imádtam régen a Gibbs-féle állandó I-formationt, bár az nem feltétlen 2 Te-re épül, és már nem is igazán modern, de annó a félvér (Campbell) is ebben kezdett nálunk, és playaction-futás, stb.stb.
Ez a rész nem kimondottan lett egybefüggő az előzővel 😀. De inkább attól függ mit terveznek vele felül, ha valahogy sikerülne elhitetni hogy egészséges, cserealap lehetne bármihez, abból jól ki lehetne jönni, szerintem már nincs benne sok, utóbbi években túl sokat volt sérült, viszont ha egészséges volt, kítűnt a meccseken. Bár ha abból indulok ki, hogy sok helyen top S FA-nek tartják Landryt is, akkor Cooley is remek cserealap. De egy paycutot is eltudok képzelni, ha feltétlen maradni akarna. De ugyanúgy a sima cut is benne, de egyelőre nincs erre szükség.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hm.. Az a felfüggesztett aggaszt azért... Kétségtelen tény, a legjobb támadónk volt ebben az idényben. És mi lesz Cooleyval?
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
újabb kis hír:

According to NFL Network's Jason LaCanfora, the Redskins are "fully expected" to use the franchise tag on free agent TE Fred Davis.
LaCanfora, a former Redskins beat reporter, cites "numerous people in the organization." The franchise tag for tight ends is projected to be roughly $5.5 million, and the Redskins "for a change" have plenty of salary cap room. Still just 26 years old, Davis was the Skins' only consistent offensive playmaker in 2011. The tag makes more sense than a long-term deal now that Davis is in danger of a year-long suspension with his next positive drug test.

Mate90, jó lett a táblázat

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Táblázat a salary cap-ről:

http://4.bp.blogspot.com/-d31mZCTwkKM/TzGLHsN5gaI/AAAAAAAAAqw/cHqDNqHUv2A/s1600/scap.jpg
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekünk még nélkülözhetetlen az öreg. Mi szeretnénk hogy maradjon, ő is szeretne maradni, 37 elmúlik, nem hinném hogy kapkodnának utána, bár sok csapatban elférne.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
apró hír is hír

Redskins GM Bruce Allen confirmed during Super Bowl week that the team intends to re-sign free agent ILB London Fletcher.
"We want to. We want to, and he wants to come back," Allen said. "We’re just waiting for the season to finish, and then we’re gonna take care of business. He’s a captain. We want our captain back." Fletcher turns 37 in May, but has started 224 straight games and his performance has not been an issue. The sides should be able to work out a short-term deal before free agency begins.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
melyikre van nagyobb esély? 😉apeszos
sajnos ennek a kiszámolása meghaladja a tudásom 😛sapka
Pedig számítottam rád... 😛apeszos
erre nyomtam egy +1et 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!