Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Olyan kimondott problémám nekem sincs Brady-vel, néha lenyűgöznek a 10/10 passzos 96yardos TD drive-jai, néha meg pont a zsenialitása miatt kimondottan élvezem, ha mégse nyer. Most ez utóbbi volt érvényben, meg az, hogy félretéve a csoportrivalizálást, úgy döntöttem, hogy a Redskins konferenciáját képviselő csapatnak "szurkolok" a döntő alatt.

Amúgy felőlem újszerű megoldásként sisak helyett hordhatnak a srácok szopóálarcot (főleg a Beck-Doughty-Gano trió 😂 ), csak nyerjünk....

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
melyikre van nagyobb esély? 😉apeszos
sajnos ennek a kiszámolása meghaladja a tudásom 😛sapka
Pedig számítottam rád... 😛
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
melyikre van nagyobb esély? 😉apeszos
sajnos ennek a kiszámolása meghaladja a tudásom 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Húúúú, sok mindent át tudnék értékelni, de ez a veszély nagyon nem fenyeget... 😀 Közhely, de mint olyan igaz: lehet hogy csak egy QB kell a felemelkedéshez, de az is lehet, hogy az új QBval együtt évekig szopóálarcban leszünk. Bármi megeshet. Ám amilyen szerencsénk nekünk van... melyikre van nagyobb esély? 😉
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Nekem semmi bajom Brady-vel. Mint ahogy Eli-al sincs. Azt szeretném, hogy én is káromkodhassak, hogy nem kapta el Hankerson a sorsdöntő labdát a Super Bowl-on (*.......*) passzából....apeszos
azért ez nem így lenne, ha kikerülnénk a szopóágról, átértékelődnének a preferenciáid, főleg, ha esélyünk lenne egy SB-ra

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem semmi bajom Brady-vel. Mint ahogy Eli-al sincs. Azt szeretném, hogy én is káromkodhassak, hogy nem kapta el Hankerson a sorsdöntő labdát a Super Bowl-on (*.......*) passzából....
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Na igen, az NFC East lassan már örökös 4. helye mellett bérelt helyünk van a megvertük a bajnokot (kétszer is) listán.... Bár legalább nem Brady nyert 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
NFC East division Champion ->NFC Conference Champion ->Super Bowl Champion
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
megint bebizonyosodott, hogy a redskins a legjobb csapat, tavaly legyőztük egy nem túl szoros meccsen a bajnokot az alapszakaszban!, idén két könnyebb meccsen az idei bajnokot kétszer!!
szerintem ha jövőre valamelyik csapattal háromszor játszunk, biztosan ők nyerik a gyűrűt.

apeszos miért vagy irigy?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bassza meg, de kurvára irigy vagyok... :cool: 😛 😉
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem a 2/7 és a 3/6 be lesz áldozva Griffinért, és talán még egy jövő évi.... És 4/7 letrade, oszt a hátsó körökből kukázunk OT vagy G...
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
feldobva kicsit a pangást, itt egy több körös mock draft, ilyen nem nagyon szokott még lenni, persze még nagyon pontatlan, de az összképen lehet kicsit gondolkodni, leírom az első 5 helyet is és utána a washintoni húzásokat. Nincs benne trade
1/1 Luck
1/2 Kalil
1/3 Clayborne
1/4 Griffin
1/5 Kirkpatrick
---
1/6 Blackmon
2/7 Tannehill
3/6 Amini Silatolu, OG, Midwestern State
4/7 Jerry Franklin, ILB, Arkansas
4/14 Donnie Fletcher, CB, Boston Colleg
5/6 Blake DeChristopher, OT, Virginia Tech
ezt a középső körös ILB draftot nehezen tudom lenyelni, de ezt hozták ki.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rájöttem! Marshall Faulk valójában apeszos:
NFL Network analyst Marshall Faulk believes Redskins coach Mike Shanahan is "too much of a control freak" to allow Peyton Manning to "come run his offense, do his thing."
"And I'm not quite sure if Kyle Shanahan could call in the play to Peyton and have Peyton listen to him," added Faulk. Manning is three years older than Kyle Shanahan. Perhaps a bigger concern is that the Redskins offense is nearly devoid of above average talent, and Manning will likely be calling his own shots in free agency.sapka
Ja, álnéven írogatom amit szinte mindenki lát, legalábbis aki kettőnél több Redskins meccset nézett mostanában. 😀 😛 Tekintély mindenek felett! Ha belerokkanunk is.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Rájöttem! Marshall Faulk valójában apeszos:
NFL Network analyst Marshall Faulk believes Redskins coach Mike Shanahan is "too much of a control freak" to allow Peyton Manning to "come run his offense, do his thing."
"And I'm not quite sure if Kyle Shanahan could call in the play to Peyton and have Peyton listen to him," added Faulk. Manning is three years older than Kyle Shanahan. Perhaps a bigger concern is that the Redskins offense is nearly devoid of above average talent, and Manning will likely be calling his own shots in free agency.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
csak pletyka, de... lehet vele már nem kell számolnunk

According to the Washington Post, the Redskins "aren't believed to have much interest" in free agent Matt Flynn.
Chris Russell of ESPN 980 Washington reported in mid-January that the Redskins were "very interested" in Flynn, so there are conflicting reports. The Post mentions free agent Kyle Orton as a potentially more cost-effective target, though he wouldn't solve the Redskins' long-term franchise quarterback need.sapka
Orton nem lenne upgrade Rex-hez képest, kb. ugyanaz. Nem az akivel szívesen megnéznék egy meccset a kezdőben. Ennél értelmesebb megoldás kell, legalább az esélyt meg kell adni, hogy a középszerből kitörhessen a csapat QB pozícióban legalábbis.Hollywood
Én nem látok nálunk "középszert". A liga utolsók közé tartozunk egy ideje, és ezen a jobb (de még mindíg nem elég jó) defense sem változtat. Amennyivel jobb a védelem, annyival (x 2) szarabb az offense. Orton max tényleg a középszerhez lenne elég, igen talán versenyben lehetnénk, hogy ne utolsók legyünk a csoportban, hanem utolsó előttiek. Én csak és kizárólag akkor lennék elégedett, ha új QB jönne a draftról, aki később meghatározó lehetne a csapatnál. Aki köré offense-t lehet építeni, és nem toldozunk-foltozunk és dobunk be egy "game managert" a fal mögé. Végre játékot, fejlődést szeretnék látni, nem szenvedést azért, hogy egyáltalán a félpályán átmenjünk. Orton most már tényleg Rexy kategória, akkor már maradhatna akár az INT király is.
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
csak pletyka, de... lehet vele már nem kell számolnunk

According to the Washington Post, the Redskins "aren't believed to have much interest" in free agent Matt Flynn.
Chris Russell of ESPN 980 Washington reported in mid-January that the Redskins were "very interested" in Flynn, so there are conflicting reports. The Post mentions free agent Kyle Orton as a potentially more cost-effective target, though he wouldn't solve the Redskins' long-term franchise quarterback need.sapka
Orton nem lenne upgrade Rex-hez képest, kb. ugyanaz. Nem az akivel szívesen megnéznék egy meccset a kezdőben. Ennél értelmesebb megoldás kell, legalább az esélyt meg kell adni, hogy a középszerből kitörhessen a csapat QB pozícióban legalábbis.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
csak pletyka, de... lehet vele már nem kell számolnunk

According to the Washington Post, the Redskins "aren't believed to have much interest" in free agent Matt Flynn.
Chris Russell of ESPN 980 Washington reported in mid-January that the Redskins were "very interested" in Flynn, so there are conflicting reports. The Post mentions free agent Kyle Orton as a potentially more cost-effective target, though he wouldn't solve the Redskins' long-term franchise quarterback need.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Kyle Shanahan: Redskins need to add play-making receiver
Jim Haslett: Redskins need to shore up secondaryapeszos
ködösítések, szomorú lennék ha WR+CB jönne az első két körben, sőt ha WR egyáltalán jönne
CB depthre jöhet, vélt nagyobb potenciálú rookie prospectek, hátsó körökből, de akár a 3.ból is!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Too early to make a call on Peyton Manning
Kyle Shanahan: Redskins need to add play-making receiver
Jim Haslett: Redskins need to shore up secondary
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szerintem nem látjuk másképp, csak rosszul fejeztem ki magam!
arra gondoltam, hogy nem mindegy, hogy a QB nem képes megcsinálni azt a bizonyos meccsnyerő driveot, vagy a csapat védelme ellen csinálják meg. És 2 vagy 3 (ezért írtam kb. 3at) meccsen a védelmen ment el így közvetlenül a meccs, az egy másik kérdés, hogy egy normális offense nem hozta volna ilyen helyzetbe a csapatot.
Szóval hiába hozott Smith 6 meccsnyerő támadást, Grossman is vezetett 3mat...; ez csak azt bizonyítja, hogy erősebb az SF védelme, hogy ennyi lehetőséget kapott Smith, ettől még egyikük sem lesz kimondottan jó játékos, 'mert meccs közben széjjelnyerhették volna magukat' mint ahogy egy Eli Manning típusú irányító is csak szenvedne nálunk...
Hozzuk el Josh Johnsont a Tampától, ő csak futni tud, és megoldottuk a falkérdést is.sapka
Fordítsuk meg. Az is lehet, hogy a Frisco támadó egysége ennyivel erősebb mint a 'skinsé.. 😛 Biztos van ilyen statisztika (pont az NFL-ben ne lenne? 😀) Hogy Smith mennyi ilyen lehetőségből hozott ki ennyit, és Grosmannak mennyit adott a 'skins defense. Gyanítom, ebből sem jönnénk ki jól.... 😉 :/ Én személy szerint ragaszkodnék a jól futó "mérgezett egér" irányítóhoz, mert ahhoz hogy egy Rogers szerű "középutas mobil QB" ne az életéért fusson örökké, kicsit stabilabb fal kellene... Az hogy egy QB fosik passzolni, vagy egyszerűen nem tud, az igaz a középutasokra is. És akkor már jobb, ha legalább futni tud.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Smith idén megcsinált 6 GW drive-ot. Ti 6 meccset buktatok el 1 labdabirtoklásnyi különbséggel.somoskovig
és 3at nyertünk így...;
de csak 5öt vesztettünk!, és ebből kb. 3-nál a defensen múltsapka
Ezt azért nem látjuk egyformán... 😛 Ez a def MINDEN meccsen jóval tovább meccsben tartotta a csapatot, mint azt az offense megérdemelte volna.apeszos
szerintem nem látjuk másképp, csak rosszul fejeztem ki magam!
arra gondoltam, hogy nem mindegy, hogy a QB nem képes megcsinálni azt a bizonyos meccsnyerő driveot, vagy a csapat védelme ellen csinálják meg. És 2 vagy 3 (ezért írtam kb. 3at) meccsen a védelmen ment el így közvetlenül a meccs, az egy másik kérdés, hogy egy normális offense nem hozta volna ilyen helyzetbe a csapatot.
Szóval hiába hozott Smith 6 meccsnyerő támadást, Grossman is vezetett 3mat...; ez csak azt bizonyítja, hogy erősebb az SF védelme, hogy ennyi lehetőséget kapott Smith, ettől még egyikük sem lesz kimondottan jó játékos, 'mert meccs közben széjjelnyerhették volna magukat' mint ahogy egy Eli Manning típusú irányító is csak szenvedne nálunk...
Hozzuk el Josh Johnsont a Tampától, ő csak futni tud, és megoldottuk a falkérdést is.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Smith idén megcsinált 6 GW drive-ot. Ti 6 meccset buktatok el 1 labdabirtoklásnyi különbséggel.somoskovig
és 3at nyertünk így...;
de csak 5öt vesztettünk!, és ebből kb. 3-nál a defensen múltsapka
Ezt azért nem látjuk egyformán... 😛 Ez a def MINDEN meccsen jóval tovább meccsben tartotta a csapatot, mint azt az offense megérdemelte volna.
Lehet nem a legjobb megfogalmazás volt, de ez lett belőle na... 😊 Montdjuk Rodgers játéka ilyen szerintem. Alapvetően nem egy Vick vagy Newton féle futógép, de elég mobilis ahhoz, hogy lábon megmentsen egy játékot vagy akár egy-két play-t lehessen is tervezni a "lábai köré" (futás közben is pontosan passzol...), mindemellett pedig az igazi erőssége egy klasszikusabb, passzorientált QB játék. Nem azért fut, mert nem tudja olvasni a védelmet vagy mert fosik passzolni, hanem mert kell. Mint amilyennek Shanny képzelte Beck-et... 😂 Csak szegény srácról kiderült, hogy max a mobilitása stimmel, azon kívül semmi. Rexnél meg ugye szinte lehetetlen, hogy a kis csüngő pociját megmozdítsa a lábaival... Szóval a kettőből majdnem lehetne egy jót csinálni... 😛
Hogy én hogyan látom, az tényleg nagyon szubjektív dolog, de még mindíg azt mondom, hogy egy "mérgezett egérrel" a jelenlegi skins offense jobban járna... Bárhogy is, és bárki is jön (ha jön 😛), akkora lesz vele szemben az elvárás, hogy borítékolható lesz a csalódás. Remélem tévedek. Beckhez és Rexyhez gyúrd még hozzá Bradyt, akkor talán majdnem sikerülne is. Csak azért majdnem, mert a Beck-Rex koktél visszavenne Bradyből is... 😀
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Smith idén megcsinált 6 GW drive-ot. Ti 6 meccset buktatok el 1 labdabirtoklásnyi különbséggel.somoskovig
és 3at nyertünk így...;
de csak 5öt vesztettünk!, és ebből kb. 3-nál a defensen múlt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 559 — Chiefs GM
Megint megy a nagy kavarás aminek ismét nem lesz jó vége. Tavaly ugyanígy találgattunk McNabb után, aztán Shanny "jó nagyot húzott" azzal hogy nem húzott semmit. apeszos
Nem is! én végig kitartottam Grossman mellett 😀

nexionnal egyetértek a QB kérdésben; de az Alex Smithek is pontosan ugyanannyit tudnak mint a Rex Grossman-félék (lehet ez túl általános lett :/ )->nem elegetsapka
Smith idén megcsinált 6 GW drive-ot. Ti 6 meccset buktatok el 1 labdabirtoklásnyi különbséggel.

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Megint megy a nagy kavarás aminek ismét nem lesz jó vége. Tavaly ugyanígy találgattunk McNabb után, aztán Shanny "jó nagyot húzott" azzal hogy nem húzott semmit. apeszos
Nem is! én végig kitartottam Grossman mellett 😀

nexionnal egyetértek a QB kérdésben; de az Alex Smithek is pontosan ugyanannyit tudnak mint a Rex Grossman-félék (lehet ez túl általános lett :/ )->nem eleget

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!