Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
Nem tudom miért vagytok úgy oda Flynnért. EGY meccsen irányította a liga egyik legjobb támadó alakulatát. Kis túlzással ezt talán Rexy is meg tudta volna csinálni. Megint megy a nagy kavarás aminek ismét nem lesz jó vége. Tavaly ugyanígy találgattunk McNabb után, aztán Shanny "jó nagyot húzott" azzal hogy nem húzott semmit.Lehet nem a legjobb megfogalmazás volt, de ez lett belőle na... 😊 Montdjuk Rodgers játéka ilyen szerintem. Alapvetően nem egy Vick vagy Newton féle futógép, de elég mobilis ahhoz, hogy lábon megmentsen egy játékot vagy akár egy-két play-t lehessen is tervezni a "lábai köré" (futás közben is pontosan passzol...), mindemellett pedig az igazi erőssége egy klasszikusabb, passzorientált QB játék. Nem azért fut, mert nem tudja olvasni a védelmet vagy mert fosik passzolni, hanem mert kell. Mint amilyennek Shanny képzelte Beck-et... 😂 Csak szegény srácról kiderült, hogy max a mobilitása stimmel, azon kívül semmi. Rexnél meg ugye szinte lehetetlen, hogy a kis csüngő pociját megmozdítsa a lábaival... Szóval a kettőből majdnem lehetne egy jót csinálni... 😛
nexion218 írta:Azért egy ilyen "mérgezett egér" sokszor megmenthette volna seggünket idén. Azért lássuk be, csak jobb lenne egy olyan aki tud is futni, mint egy olyan aki csak próbálkozik vele. És milyen az a "középutas mobil QB"? Egy szóval sem mondtam, hogy az irányítónknak örökké futkosni kellene, de a mi helyzetünkben minden lehetőséget ki kellene használni.apeszos
Apeszos! Miért is pocket passer kell nekünk? Illetve nekünk még mindegy is, de Shannynek - meg a playbookjának - úgyanúgy nem kell a pocket passer, mint a mérgezett egér szerintem, inkább az a középutas "mobile QB".
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
De nem is volt ekkora hype utána... 2 TD passz/2 INT -ebből egyet vissza is vittek...- és ha jól tudom, ugyancsak egy meccsen játszott. Az LSU meg nem mostanában (tán 2007?) volt. De rendben, nem akarok vitatkozni a mesterekkel, biztos én látom rosszul, ám szvsz nem azt érzem hogy ő húzná ki a Redskins offense-t a szarból. Bár úgy lenne.Nem tudom miért vagytok úgy oda Flynnért. EGY meccsen irányította a liga egyik legjobb támadó alakulatát. Kis túlzással ezt talán Rexy is meg tudta volna csinálni. Megint megy a nagy kavarás aminek ismét nem lesz jó vége. Tavaly ugyanígy találgattunk McNabb után, aztán Shanny "jó nagyot húzott" azzal hogy nem húzott semmit.2 mert tavaly is ő nyomta a Patriots ellen. Előtte meg bajnok volt az LSU-val mint game manager 😀Höri
apeszos
több mint 14 éve
Nem tudom miért vagytok úgy oda Flynnért. EGY meccsen irányította a liga egyik legjobb támadó alakulatát. Kis túlzással ezt talán Rexy is meg tudta volna csinálni. Megint megy a nagy kavarás aminek ismét nem lesz jó vége. Tavaly ugyanígy találgattunk McNabb után, aztán Shanny "jó nagyot húzott" azzal hogy nem húzott semmit.2 mert tavaly is ő nyomta a Patriots ellen. Előtte meg bajnok volt az LSU-val mint game manager 😀
apeszos
több mint 14 éve
Nem tudom miért vagytok úgy oda Flynnért. EGY meccsen irányította a liga egyik legjobb támadó alakulatát. Kis túlzással ezt talán Rexy is meg tudta volna csinálni. Megint megy a nagy kavarás aminek ismét nem lesz jó vége. Tavaly ugyanígy találgattunk McNabb után, aztán Shanny "jó nagyot húzott" azzal hogy nem húzott semmit. nexion218 írta:Azért egy ilyen "mérgezett egér" sokszor megmenthette volna seggünket idén. Azért lássuk be, csak jobb lenne egy olyan aki tud is futni, mint egy olyan aki csak próbálkozik vele. És milyen az a "középutas mobil QB"? Egy szóval sem mondtam, hogy az irányítónknak örökké futkosni kellene, de a mi helyzetünkben minden lehetőséget ki kellene használni.
Apeszos! Miért is pocket passer kell nekünk? Illetve nekünk még mindegy is, de Shannynek - meg a playbookjának - úgyanúgy nem kell a pocket passer, mint a mérgezett egér szerintem, inkább az a középutas "mobile QB".
több mint 14 éve
Hollywood listájáról még esetleg Alex Smith-en gondolkodnék el, bár sztem főcsoport döntő után még a Ninersnek is drága lesz megtartani, nemhogy elhozni máshová.Alex jó hozzáállású meg minden, a Saints ellen volt egy nagyon nagy meccse, de ettől eltekintve én nem látom benne azt a pluszt, ami felvillanyozna amikor nála van a labda. Biztonságosan játszott idén és sokszor hatékony is volt, de nem ő az akinek ha a kezében van a labda, akkor elkezdesz izgulni, hogy na most mi lesz. Tudod, mint egy Brees, A-Rod... stb. esetében. Valahogy nekem (lehet az elmúlt évek miatt), de Smith egy stabil backup, nem több. Lehet vele egy Niners féle jó védelemmel hosszan is menetelni, de kb. ennyi. Én Ninersben Colin-ra lennék kíváncsi.
Sapka: Dehogy hoznám vissza a "bajszos félvért" (LOL), csak külön szemtelenkedésből említettem meg... 😉nexion218
több mint 14 éve
Hollywood listájáról még esetleg Alex Smith-en gondolkodnék el, bár sztem főcsoport döntő után még a Ninersnek is drága lesz megtartani, nemhogy elhozni máshová.Sapka: Dehogy hoznám vissza a "bajszos félvért" (LOL), csak külön szemtelenkedésből említettem meg... 😉
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Flynn se biztos olyan nagy eresztés young meg kuka nem hiszem,hogy lesz csapata
több mint 14 éve
Apeszos! Miért is pocket passer kell nekünk? Illetve nekünk még mindegy is, de Shannynek - meg a playbookjának - úgyanúgy nem kell a pocket passer, mint a mérgezett egér szerintem, inkább az a középutas "mobile QB".Értelmes FA QB-k: Matt Flynn, Alex Smith, Chad Henne, Kyle Orton, Josh Johnson
PM téma:
Peyton nagyon jó, már ha tud játszani. Ha jönne - bár én nem szeretném - és tud játszani, akkor minimum playbookalakítás hozzá. Kell az nekünk? Ha egészséges, nyilván nem padon akar ülni PM, sőt egészséges Peytont padon ültetni elég nevetséges. Ha meg nyilvánvalóan nem tud játszani, megint nevetségesek vagyunk, mert azért nem aprópénzbe kerülne. Szóval a magam részéről én még mindig egy erős közepes FA QB plusz 1st round OL 2nd Tannehill verzióban maximálisan benne lennék. Aztán döntsék el TC-ben ki kezd. Ne haragudj Sapka, de nem tudom megállni, hogy külön a te kedvedért ne dobjam be, hogy sztem Campbell Oaklandben elvesztette az állását.... 😛 😂 Viccet félretéve, jó ez az imént felvázolt terv, csak kéne egy erős közepes FA QB, mert így séróból nem tudom, ki lehetne...nexion218
Egyéb QB-k, akiket lehet elküldenek: John Skelton, Jimmy Clausen, Seneca Wallace… David Garrard ugye már utcán
Ugye látjuk, hogy ezekből max. Flynn ér valamit igazán, a többi backup-ra jó lehet, de arra Rex is jó..errr..
Brees-t úgyis hosszabbítja Saints, Vince Young sorsa nem tudom mi lesz, de nem is lényeges szerintem… zanzásítva ennyi.
több mint 14 éve
Ne haragudj Sapka, de nem tudom megállni, hogy külön a te kedvedért ne dobjam be, hogy sztem Campbell Oaklandben elvesztette az állását.... 😛 😂 Viccet félretéve, jó ez az imént felvázolt terv, csak kéne egy erős közepes FA QB, mert így séróból nem tudom, ki lehetne...nexion218Na ez lenne tényleg a világ röheje, végre elzavarták a bajszos félvért erre visszahívnád?!? :rolleyes: Bár jól átvernénk ezzel az Oaklandet, ha tényleg így történne. Ne kísértsük vele még egyszer a sorsot.
Szerintem PM nyaka annyira rossz, hogy vissza fog vonulni, de 1 évnél nincs több benne; kell nekünk ez az év? Szerintem nem. Még későbbi körös nagyobb potenciálú játékos lehetett volna Weeden, de engem a tegnapi senyor bólja eléggé elbizonytalanított a jövőjét illetően, nem tud ő annyit mint amennyire hírlik. És az a gond, hogy Luckon kívül nyugodt szívvel senkinek sem lehet odaadni a franchiset, és abban sem vagyok teljesen biztos, hogy Luck is gond nélkül tud eleget fejlődni. Mert Griffin még nyers, egyszer biztosan jó lesz, egyszer, de jó lesz akkor körülötte a csapat is? :/; Tannehill most fekete folt, tegnap nem volt rossz Foles, de ő nagyon késői kezdőre, na meg Höri által preferált Osweiler, ugyanannyira fekete folt. Lehet meg kéne próbálni Flynnt, de veszélyes mert bebukhat és akkor nem menti meg senki a Shanahan családot Snydertől..., pedig valami elindult.
Kemény hónapok lesznek ezek...
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Apeszos! Miért is pocket passer kell nekünk? Illetve nekünk még mindegy is, de Shannynek - meg a playbookjának - úgyanúgy nem kell a pocket passer, mint a mérgezett egér szerintem, inkább az a középutas "mobile QB".PM téma:
Peyton nagyon jó, már ha tud játszani. Ha jönne - bár én nem szeretném - és tud játszani, akkor minimum playbookalakítás hozzá. Kell az nekünk? Ha egészséges, nyilván nem padon akar ülni PM, sőt egészséges Peytont padon ültetni elég nevetséges. Ha meg nyilvánvalóan nem tud játszani, megint nevetségesek vagyunk, mert azért nem aprópénzbe kerülne. Szóval a magam részéről én még mindig egy erős közepes FA QB plusz 1st round OL 2nd Tannehill verzióban maximálisan benne lennék. Aztán döntsék el TC-ben ki kezd. Ne haragudj Sapka, de nem tudom megállni, hogy külön a te kedvedért ne dobjam be, hogy sztem Campbell Oaklandben elvesztette az állását.... 😛 😂 Viccet félretéve, jó ez az imént felvázolt terv, csak kéne egy erős közepes FA QB, mert így séróból nem tudom, ki lehetne...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Egyszerű... Mindíg jövőre.Franchise QB kell... egy évtizedre, nem 4-6 évre.HollywoodÉn meg azt kérdezem, hol van az a 4-6 jó év? Írjuk alá gyorsan. 😉Bjoca
Kyle on Peyton: 'Age is not an issue'
több mint 14 éve
Franchise QB kell... egy évtizedre, nem 4-6 évre.HollywoodÉn meg azt kérdezem, hol van az a 4-6 jó év? Írjuk alá gyorsan. 😉
több mint 14 éve
The Washington Post confirms that foot specialists have informed free agent SS LaRon Landry he "needs" Achilles' tendon surgery.The Washington Times had a report on this a few weeks ago. Landry doesn't want to have surgery, and he appears to be taking a sizable risk that rest and rehab will fix the heel problems. It's clearly against doctors' orders. The Redskins seem likely to part ways with Landry this offseason, particularly if he's not amenable to accepting a low-risk, short-term contract.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Sapkával értek egyet ebben teljesen, de Bazzani-nak is igaza lehet akár, de ugye itt a kockázat elemzés merül fel:Erre ne kössünk fogadást azért,mert megöregszünk mire kiderül. 😀Bazzanimár aki 😛 😀sapka
- vegyük negatív oldalról, hogy Staffordos sérülés: fiatal irányítónak van több ideje helyrejönni
- akklimatizálódnia kell NFL-hez: itt is a fiatalabb a nyerő elvben mert lehet az öregebb hamarabb beleszokik
- pozitív oldalról: mindkettő jó... a fiatalabbal van megoldva hosszabb időre a kérdés
Azt, hogy a 28 éves vagy a fiatalabb lenne pl. jó 2 év múlva az megjósolhatatlan. Ezt a logikát követve azt mondom, hogy younger the better 😊 Franchise QB kell... egy évtizedre, nem 4-6 évre.
több mint 14 éve
Erre ne kössünk fogadást azért,mert megöregszünk mire kiderül. 😀Bazzanimár aki 😛 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Vagy lesz egy Brady Quinn-ed, Jamarcus Russel-ed.Persze. Lehet negatív oldalról is megközelíteni.de ha meg mást draftolsz akkor potenciálisan 8-9 évig lesz egy kezdőd. De nagyon kíváncsi leszek rá!sapka
De ha pozitív oldalról nézed,akkor lehet 4-5évig olcsón egy jó kezdő/később backup QB-d.
Bazzani
De amúgy teljesen igazad van és persze az idő dönti el az igazunkat.
(Erre ne kössünk fogadást azért,mert megöregszünk mire kiderül. 😀 )
több mint 14 éve
Persze. Lehet negatív oldalról is megközelíteni.de ha meg mást draftolsz akkor potenciálisan 8-9 évig lesz egy kezdőd. De nagyon kíváncsi leszek rá!
De ha pozitív oldalról nézed,akkor lehet 4-5évig olcsón egy jó kezdő/később backup QB-d.
Bazzani
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
azért ez nem teljesen így működik; nagy kockázat lenne bevállalni..., mert ha tanulnia kell még egy esetleg két évet akkor már kb. kuka.Persze. Lehet negatív oldalról is megközelíteni.
Míg akárki más ha mégsem válik be azonnali kezdőként, akkor visszaülhet tanulni még...
vagy egy Staffordos sérülés, mire felépül már kuka.
Nagyon nem örülnék neki, vagy maximum 4. körtől, na úgy el tudnám képzelni, de úgyis elviszik korábban, elég tehetséges.sapka
De ha pozitív oldalról nézed,akkor lehet 4-5évig olcsón egy jó kezdő/később backup QB-d.
Amúgy sztem is elviszik legkésőbb a 2.körben,főleg ha csinál egy remek Senior Bowl meccset és combine-t.
Este meglássuk. 😉
több mint 14 éve
azért ez nem teljesen így működik; nagy kockázat lenne bevállalni..., mert ha tanulnia kell még egy esetleg két évet akkor már kb. kuka.Én hamarabb vállalnám be Weedent a második körben mint Tannehillt mondjuk az elsőben.azt olvastam, hogy Kylenak nagyon tetszik Weeden játéka annak ellenére, hogy 28 éves...Hát lehet, hogy Weeden nem rossz, de 28 éves... pár év és lehet keresni a helyére megint valakit. Én nagyon nem favorizálom őt sehova. Túl idős.Hollywood
22.00-kor lesz ma a senior bowl, és ugye a redskins stáb edzi a déli csapatot, több szempontból is érdekes lesz; kíváncsi leszek 1-2 dologra.sapka
Vagy rossz meccsét kaptam el Tannehillnek,vagy tényleg ennyire gyenge,de engem nem győzött meg.
Weedenben lehet 5-6jó év is akár, addig meg ki lehet fogni az aranyhalat vmelyik drafton.Bazzani
Míg akárki más ha mégsem válik be azonnali kezdőként, akkor visszaülhet tanulni még...
vagy egy Staffordos sérülés, mire felépül már kuka.
Nagyon nem örülnék neki, vagy maximum 4. körtől, na úgy el tudnám képzelni, de úgyis elviszik korábban, elég tehetséges.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Én hamarabb vállalnám be Weedent a második körben mint Tannehillt mondjuk az elsőben.azt olvastam, hogy Kylenak nagyon tetszik Weeden játéka annak ellenére, hogy 28 éves...Hát lehet, hogy Weeden nem rossz, de 28 éves... pár év és lehet keresni a helyére megint valakit. Én nagyon nem favorizálom őt sehova. Túl idős.Hollywood
22.00-kor lesz ma a senior bowl, és ugye a redskins stáb edzi a déli csapatot, több szempontból is érdekes lesz; kíváncsi leszek 1-2 dologra.sapka
Vagy rossz meccsét kaptam el Tannehillnek,vagy tényleg ennyire gyenge,de engem nem győzött meg.
Weedenben lehet 5-6jó év is akár, addig meg ki lehet fogni az aranyhalat vmelyik drafton.
több mint 14 éve
azt olvastam, hogy Kylenak nagyon tetszik Weeden játéka annak ellenére, hogy 28 éves...Hát lehet, hogy Weeden nem rossz, de 28 éves... pár év és lehet keresni a helyére megint valakit. Én nagyon nem favorizálom őt sehova. Túl idős.
22.00-kor lesz ma a senior bowl, és ugye a redskins stáb edzi a déli csapatot, több szempontból is érdekes lesz; kíváncsi leszek 1-2 dologra.sapka
több mint 14 éve
azt olvastam, hogy Kylenak nagyon tetszik Weeden játéka annak ellenére, hogy 28 éves...22.00-kor lesz ma a senior bowl, és ugye a redskins stáb edzi a déli csapatot, több szempontból is érdekes lesz; kíváncsi leszek 1-2 dologra.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Azért Shanny összes denveri QB-je nem jött zavarba ha ki kell mozogni a zsebből, nem mondom h Griffin szintű scramblerek voltak de nem jöttek zavarba 😊empty taxiAz, hogy Cutler vagy más menekül az életéért, az nem futóplay. Kimozogni egy dolog. RG3 stílusú játékost igazolni elit pickkel scrambler játékhoz egy másik.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Azért Shanny összes denveri QB-je nem jött zavarba ha ki kell mozogni a zsebből, nem mondom h Griffin szintű scramblerek voltak de nem jöttek zavarba 😊És mi van ha All In? Ha jönne PM és mögé egy évre Griffin? Shanny szerintem biztosan kitölti a szerződését, nem véletlenül alelnök is...apeszosSztem Shanny nem gerjed a futkorászós QBkre. Egyébként RG3 boom/bust játékos. Csak most ő numero kettő, de komoly kérdőjelek vannak ott. Benne a hosszútávú potenciál amit meg kell fizetni, nem a "biztos" befektetés.
Anno azt mondtam, hogy Landry Jones Shanahan embere, de Lance nem jön a draftra. Akkor más, de nem Griffin. De ugye akkor PM mellé ki lenne All in?
Akkor inkább PM most, és ha úgy jár, mint a Dumb&Dumber papagáj, akkor jövőre más (pölö Barkley). Mert akkor tuti az előkelő pick úgyis. :cool:ulpianus

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Na ezért mondtam azt, hogy Shanny sosem azt teszi ami logikus lenne. Nekünk kurvára szükségünk lenne egy playmaker pocket QB-ra, tudván hogy az O# nem mindíg áll a helyzet magaslatán. Ennek megfelelően a mockok már lassan mindenhol úgy állnak, hogy a 6. pick Griffin, de írják a fel trade-t is. Ehhez képest Shanny vagy le trade, vagy húz egy guardot/tackle-t 1/6-ra, és bevárja Tannehillt vagy Osweilert. G3 valóban nem életbiztosítás, hiszen nem mindenki Newman, biztos hogy nem fognak úgy kezdeni az NFL-ben mint ő. Ha mégis G3, akkor kitől, ha nem PM-től tudna a legtöbbet tanulni, és ezért a rebuilding jegyében talán érdemes lenne beáldozni még egy idényt. Amúgy is erőteljes kezd lenni a fiatalítás nálunk. Úgy tudom Manning március 8-ig biztosan marad, mert van a szerződésében egy 28 millás bónusz, amit az új csapatnak kell fizetni ha 03.08 előtt szerződtetik, ezt még Snyder sem fogja bevállalni szerintem. Azok az idők elmúltak Haynesworthel... Március 8 utáni trade esetén az összeg Irsay bukszáját terhelné, ez meg evidens, hogy neki nem tetszik. Így a legvalószínűbb, hogy márciusban PM szabadon távozhat, ahová akar... Mondjuk PM sem az a futkosós fajta szerintem, így lehetne Shanny esete, csak hát a nyaka ugye... És a mi falunk mögött G3 hamar a kezdőben találhatná magát és Manningnek maradna a tanítás...És mi van ha All In? Ha jönne PM és mögé egy évre Griffin? Shanny szerintem biztosan kitölti a szerződését, nem véletlenül alelnök is...apeszosSztem Shanny nem gerjed a futkorászós QBkre. Egyébként RG3 boom/bust játékos. Csak most ő numero kettő, de komoly kérdőjelek vannak ott. Benne a hosszútávú potenciál amit meg kell fizetni, nem a "biztos" befektetés.
Anno azt mondtam, hogy Landry Jones Shanahan embere, de Lance nem jön a draftra. Akkor más, de nem Griffin. De ugye akkor PM mellé ki lenne All in?
Akkor inkább PM most, és ha úgy jár, mint a Dumb&Dumber papagáj, akkor jövőre más (pölö Barkley). Mert akkor tuti az előkelő pick úgyis. :cool:ulpianus