Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Állítólag Morris egy nappal azután, hogy megbeszélte itt a DB edzői munkát, kapott egy DC ajánlatot a Vikingstól, de visszautasította, mert itt már ideígérkezett szóban.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tight end-nek így is jó lesz, híznia sem kell sokat csak pár kilót... QB-nak meg előléptetjük Banks-t.. 😀 TD passzt már adott... :cool:
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Még tíz kilót magára szed és egy linebacker méreteivel rendelkezik. Már csak irányítani kellene neki... 😀apeszos
Tudom Tannehillre írtad, de ezért draftoljuk Osweilert, ha nem jön be QB-nek, olyan 30-40-50 font izom után lehetne RT 😀, bár ez elég soknak hangzik elsőre

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezért írtam, hogy csak a száraz adatok... Mint tudjuk a fal minősége is meghatározza a QB teljesítményét, bár ennek némiképp ellentmond Griffin sack száma. 😀 A futás valóban kimaradt, pedig nagyon nem elhanyagolható tényező, bocs. Osweilerre visszatérve, kilenc kilóval nehezebb mint Griffin, az nem olyan rossz + 15 cm esetén. Pláne ha megnézzük BigBen-t, aki 193 cm (mint Tannehill) és 109kg (mint Osweiler). És mint tudjuk erősödni lehet még, nőni már nem annyira. Még tíz kilót magára szed és egy linebacker méreteivel rendelkezik. Már csak irányítani kellene neki... 😀
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Csináltam egy kis táblázatot összehasonlításképp, persze csak a száraz adatok:

apeszos
jó ez a táblázat, tetszik.
az a baj csak, hogy a csapatok erősségét, mint fontos tényezőt nem tudjuk belőle kiszűrni, mert pl az ASU (ha jól rövidítek 😀), egész korrekt szezont produkált magához képest év elején, aztán szétment a forma. Az Aggies viszont egész évben rossz volt, ehhez képest Tannehill számai jók, Griffin pedig nem véletlen kapott Heismannt. A futott yardokat odaírhattad volna még 😛.
Griffin: 644y-9Td-4.0avg;
Tannehill: 306y-4Td-5.3avg;
Osweiler: 90y-3Td-1.1avg;
ja a paraméterek alapján Osweiler súlya kevésnek tűnik a magasságához viszonyítva, legalábbis furcsa, hogy kb. mindhárman egy súlyban vannak, pedig jó 20 centi van köztük.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én általában sodortatom magam az árral, és naívan rácsodálkozom a dolgokra. Mert ha elolvasok egy szakértői véleményt, a másik homlokegyenest az ellenkezőjét mondja, a harmadik ebből is egy kicsit, abból is egy kicsit, és ritka az olyan aki az offseason végén azt mondhatná: na ugye megmondtam. Annyit már megtanultam, hogy az öregnél nem lehet a logikára alapozni, de eddig jól csinálja amit csinál. Most viszont félek egy kicsit, mert az irányítókkal sikerült mellényúlnia az első, és a második szezonjában is, nehogy a drafton is mellé trafáljon. Nálunk a legnagyobb need elvileg a QB, mindenki azt várja, hogy majd feltrade, és Griffin vagy ne adj isten Luck (ami ismerve PM állapotát a lehetetlennel egyenlő), de ismerve az öreget bőven benne van a pakliban, hogy nem húzunk QB-t az első körben. Idézem JJ-t:
nálatok tényleg kiszállt a versenyből:
"Mike Shanahan just listed qualities he wants in a QB. Likes athleticism, but if not, needs to be tall..."
Itt ugyan Kellen Moore volt a téma, de ha jól értelmezem (ami egyáltalán nem biztos) Shanny szavait, neki jobban bejön Osweiler, vagy Tannehill ha még bent lesz. Így előfordulhat hogy első körben falembert húz, és csak utána QB-t.
Csináltam egy kis táblázatot összehasonlításképp, persze csak a száraz adatok:

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Te melyik oldalt javaslod ahol korrektül véleményezik az egyes posztokat/hiányokat/depth chart-ot? ThxHollywood
ez egy nehéz kérdés; ennyire összetetten nem szoktak meglenni ezek az infók egy helyen, sajnos.
walterban azt kedvelem, hogy az elkövetkezendő drafttal kapcsolatban alaposan összeszedik a dolgokat, azt nem tudom megítélni mennyire korrektek, de kis elvonatkoztatással mással összevetve vannak benne érdekes dolgok, az a gond velük, hogy minősítenek és ez mindenképp az objektivitás rovására megy a szememben.
szóval attól függ mit keresel specifikusan: a http://www.spotrac.com/nfl/ egészen átlátható oldal a szerződésekről-összegekről-free agentekről, szóval a cap helyzetet kellemesen át lehet itt tekinteni, de külön elemzés nincs.
ez sem rossz oldal http://www.profootballfocus.com/, legalábbis részletesen indokolnak, de nagyon abszurd dolgokat is kihoznak néha-néha, és ahogy tapasztalom a redskineket nem kedveli a statisztika 😀. ezentúl érdekesek a redskinshez közeli blogok-újságok. washington post-espn-es blog-redskins.comhoz kapcsolódó blogok-hogshaven-stb. de ezek főként az aktuális témákat mutatják be.
Szerintem a http://rotoworld.com/sports/nfl/football még egészen jó összefoglaló oldal, kevésbé felületes mint a walter, de nem is annyira kiterjedő. Drafttal kapcsolatban ez még jó oldal: http://nflsfuture.com/
Hirtelen felindulásból ennyi jutott eszembe, tudom is hogy van még, de jobban kedvelem a specifikusabb oldalakat átlapozni, és onnan kihámozni a 'számomra sarkított lényeget', mint az all around oldalakat.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
nem vagyok semmi újnak elrontója 😉, de szerintem ezek a walteres cikkek elképesztően felületesek, játékosbemutatókat-érdekesebb mockokat célszerű megnézni, de nem egy komoly oldal.
végigmegyek rajta azért, hátha tudunk véleménytütköztetni 😛 sapka
Holnap írok választ, de addig is Te melyik oldalt javaslod ahol korrektül véleményezik az egyes posztokat/hiányokat/depth chart-ot? Thx
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Hát nem mindenhol értek egyet a cikkel... Először is engem személy szerint kikészít ez Peyton-t Washingtonba dolog... Természetesen korszakos, megkerülhetetlen és zseniális alakja a játéknak, de könyörgöm, márciusban 36 lesz, amennyire olvasni lehetett a nyaka olyan állapotban volt, hogy szegény örülhet, ha még teniszmeccs-nézésre alkalmas lesz és ráadásul a Shanahan féle playbook érzésem szerint nem a pocket passerekre lett kitalálva, még ha olyan zseinális is, mint Peyton. A WR értékelés is picit mismásol szerintem, Hankersont meg sem említi, pedig a nehéz kezdés után a sérülése előtt igen jól játszott. Ha pedig döntenem kellene, hogy legyen-e egy Hall of Famer elkapóm, vagy 4-5 olyan, aki ugyan nem ligaelit, de átlag fölötti, akkor én lehet az utóbbit választanám. 4-5 jó célpont csak több, mint egy kiváló, akiről ráadásul az ellenfél is tudja, hogy "egyedül" van. Az Oline témával viszont nagyon is egyetértek, főleg a LG-RT problémával, viszont a Taylor óta már-már hagyományosan gyenge safety játékunkra még mindig nem hiszem, hogy a lényegében 2 éve sérült Landry visszaigozálsa lehet a megoldás.

Szerintem egyébként spekuláció szempontjából a Snyder fejével gondolkodás picit zsákutca, mivel Shanahan a HC poszt mellett Vice President of Football Operations is, kikötése volt, hogy a csapat személyzeti kérdéseiben ő legyen a főnök.nexion218
Peyton kedvencem, de szerintem is felesleges lenne rá építeni. Hankerson-ban én látok potenciált, jó lehet ő. Abszolút nem rossz a WR gárda, nem ez a fő gond szerintem. 4-5 jó célpont van hogy többet ér és talán én is efelé hajlok inkább, mert az 1 jó célpont bármikor lesérülhet, de ott van pl. Megatron... hiába tudják, hiába készülnek... mégis 😊 Mondjuk ott van 2 jó TE, + másik 2 egész jó WR... de akkor is. Egy CJ, egy Andre Johnson, egy Colston... szóval egy ilyen kaliberú elkapó azért tud vízválasztó lenni. Landry-t csípem, de ahogy mondod, a pálya mellől nem segít sokat.

No igen... Vice President Shanny, ez kiment a fejemből. Akkor simán "all in" és kész 😀
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Draft: http://walterfootball.com/offseason2012was.php
Hollywood
nem vagyok semmi újnak elrontója 😉, de szerintem ezek a walteres cikkek elképesztően felületesek, játékosbemutatókat-érdekesebb mockokat célszerű megnézni, de nem egy komoly oldal.
végigmegyek rajta azért, hátha tudunk véleménytütköztetni 😛
1-QB-ok, ez rendben van; de ahogy nexion is említette, és osztom az álláspontját, akkora marhaság beírni hozzánk Manninget..., tipikus divat 'pick', hogy a Cerrato korszakon fellelkesülve majd most is ez lesz... biztos, hogy nem! Másik részről nekem mindegy, hogy Griffin-másik első körös Qb-Flynn lesz a kezdő jövőre, csak legyen benne potenciál, hogy maximum egy év múlva el tudja a csapatot vezetni a PO-ba.
2-WR-tipikus butaság megint, várjuk meg hogy jöjjön egy rendes QB és ha neki sem lesznek meg a célpontjai, akkor legyen valaki gyorsan; de idén is bőven megvoltak a helyzetek- tiszta üres célpontok...; a droppolás egy veteránnál, nem elsősorban képességbeli gondokra utal.
3-LG-ezzel egyetértek!, lesz két top LG a piacon, és egy a drafton; Nicks-Grubbs-DeCastro, valakit valahogy el kéne hozni.
4-ILB-ez butaság szerintem, Fletcher még 2 évig biztosan játszik, Riley a másik kezdő, valamint az évek óta nevelgetett ILB prospectet akár ki is nőhetik magukat addigra, ez biztos, hogy nem ilyen komoly need.
5-RT-ebben van valami, de nem hiszem, hogy idén meg lehet ezt komolyan oldani, de tessék felírni 😛 Willie Smith!!
6-CB-ezt sokkal előrébb is el tudtam volna képzelni, kell valaki az biztos, ide nincs konkrét elképzelésem
7-NT-a walterosok mániája, hogy Cofield inkább DE, de ez a poszt abszolút nem need, másrészt Cofield nagyon jó szezont hozott, ott van mögötte Neild és Jenkins is esetleg, sub-felállásoknál tud pihenni is.
8-TE-szó-szoros értelmében véve ez is need, de Davis biztosan visszaigazol, Cooley cut! és akkor hozni egy korrekt cserét Paulsen kevés volt.
9-C-ez korrekt megint, Montgomerynek nincs szerződése még, de biztosan meg lesz tartva, van rá hely és igény is. + egyelőre nem igazán ismerik el jobbfajta C-nek.
10-SS-felelőtlen dolog lenne Landryvel hosszabbítani, maximum speciális feltételek mellett, ahol csak akkor kapna komolyabb összeget, ha ténylegesen játszik. Hozni egy FA-t!
11-K-ez korrekt, tényleg kell ide valaki
12-OLB-szerintem Jackson egészen megbízhatóan játszik csereként, nem kell ide senki több

összegezve az én sorrendem: QB-QB-QB-SS-LG-RT-K és kész

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Felmerül a kérdés, hogy Snyder úr fejében mi járhat amikor azt látja, hogy milyen hatalmas marketing értéke van egy olyan irányítónak, mint pl. Cam Newton?! "Eladható" vele a csapat, újra van hit és lelkesedés, a rajongók odavannak... mindenki a csapatról beszél... stb. Kérdés ezért mit hajlandó megadni.Hollywood
gyors reakció erre; ez szerintem egyáltalán nem jó irány! A Redskins akármit csinált, márpedig ez eléggé bejött az utóbbi években, hogy folyamatos negatív mérleg, rossz FO döntések, kommunikáció, stb. ellenére, mindig teltházas a FedEx, valamint ebben a virginiai körzetben egyértelműen big market team!; nem messze D.C.-től ott van a baltimore-i gittegylet, amely a maradékpiacon dolgozhat csak, ez nagyon kicsi, annak ellenére, hogy utóbbi időkben korszakos dolgokat követtek el a labda mindkét oldalán...
Szerintem ez nem szempont a csapat esetében.
ezekből nem másolgatnék ki dolgokat, de érdemes megnézni. http://www.forbes.com/lists/2011/30/nfl-valuations-11_Washington-Redskins_300925.html
http://www.forbes.com/lists/2011/30/nfl-valuations-11_Baltimore-Ravens_309106.html
ezekre még érdemes rápillantani: http://www.google.hu/imgres?q=nfl+markets+map&hl=hu&biw=1071&bih=621&tbm=isch&tbnid=VIkliQtFBHN_NM:&imgrefurl=http://megadeluxe.com/category/design&docid=n5UeiXLHISrT8M&imgurl=http://megadeluxe.com/wp-content/uploads/2011/10/jared_fanning.jpg&w=1275&h=825&ei=-d0fT9OBFMvRswawk52wDA&zoom=1&iact=hc&vpx=301&vpy=130&dur=551&hovh=180&hovw=279&tx=167&ty=117&sig=105309039347630269952&page=2&tbnh=137&tbnw=192&start=15&ndsp=20&ved=1t:429,r:1,s:15
http://www.google.hu/imgres?q=nfl+market+map&um=1&hl=hu&sa=N&biw=1071&bih=621&tbm=isch&tbnid=7oZXnSZgTvrQgM:&imgrefurl=http://forum.nfluk.com/showthread.php%3Ft%3D82133&docid=bRQl-xHBc6srhM&imgurl=http://cippinonsports.com/wp-content/uploads/2011/02/nfl-fan-map-1024x683.jpg&w=1024&h=683&ei=YBggT5iqC7PV4QTwyMW-Dw&zoom=1&iact=hc&vpx=444&vpy=272&dur=667&hovh=183&hovw=275&tx=181&ty=111&sig=105309039347630269952&page=2&tbnh=113&tbnw=169&start=15&ndsp=20&ved=1t:429,r:17,s:15

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Hát nem mindenhol értek egyet a cikkel... Először is engem személy szerint kikészít ez Peyton-t Washingtonba dolog... Természetesen korszakos, megkerülhetetlen és zseniális alakja a játéknak, de könyörgöm, márciusban 36 lesz, amennyire olvasni lehetett a nyaka olyan állapotban volt, hogy szegény örülhet, ha még teniszmeccs-nézésre alkalmas lesz és ráadásul a Shanahan féle playbook érzésem szerint nem a pocket passerekre lett kitalálva, még ha olyan zseinális is, mint Peyton. A WR értékelés is picit mismásol szerintem, Hankersont meg sem említi, pedig a nehéz kezdés után a sérülése előtt igen jól játszott. Ha pedig döntenem kellene, hogy legyen-e egy Hall of Famer elkapóm, vagy 4-5 olyan, aki ugyan nem ligaelit, de átlag fölötti, akkor én lehet az utóbbit választanám. 4-5 jó célpont csak több, mint egy kiváló, akiről ráadásul az ellenfél is tudja, hogy "egyedül" van. Az Oline témával viszont nagyon is egyetértek, főleg a LG-RT problémával, viszont a Taylor óta már-már hagyományosan gyenge safety játékunkra még mindig nem hiszem, hogy a lényegében 2 éve sérült Landry visszaigozálsa lehet a megoldás.

Szerintem egyébként spekuláció szempontjából a Snyder fejével gondolkodás picit zsákutca, mivel Shanahan a HC poszt mellett Vice President of Football Operations is, kikötése volt, hogy a csapat személyzeti kérdéseiben ő legyen a főnök.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Hi,

Sorry, de sok volt a munka… most pótolom a lemaradásom.
Erről beszéljünk/ötleteljünk majd. Csinálhatnánk szavazást is majd pl. Redskins drukkerek melyik QB-t hoznák... mi a 2. need poszt...stb., csak mert érdekes lenne 😊
Draft: http://walterfootball.com/offseason2012was.php

- sok WR van rosteren, van potenciál is, de jelenleg nincs egy igazi nagyágyú
- O-line: hát ott lehetne foldozni és javítani

Felmerül a kérdés, hogy Snyder úr fejében mi járhat amikor azt látja, hogy milyen hatalmas marketing értéke van egy olyan irányítónak, mint pl. Cam Newton?! "Eladható" vele a csapat, újra van hit és lelkesedés, a rajongók odavannak... mindenki a csapatról beszél... stb. Kérdés ezért mit hajlandó megadni.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
megoldódott Spanos helye: Redskins announce Ike Hilliard takes over as wide receiver s coach and Bob Slowik moves to linebackers coach (from secondary coach).

ja és hogy ki Hillard 😀: Ike Hilliard is best known as long-time WR with New York Giants. Caught 546 passes for 6,397 yards and 35 touchdowns in career.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Williams miért nem?apeszos
10 milliót keresett!, ez magasan a legtöbb a csapatnál, a második legmagasabb Fletcher aki 7et keresett, ezen kívül sokat sérült, és bár hiszek benne hogy ő a jövő LT-je nálunk, de ezzel a 4 mecces eltiltással, ami után, ha egyszer pozitív mintát ad elmeszelik 1 évre, jelentősen csökkent az 'értéke'.

Nekem kicsit erős, hogy neki fizetünk a legtöbbet. Akit még elfelejtettem az Brown, ő is valami 5M körülit von el a capből, szintén nagyon soknak érzem.sapka
szvsz, az offense legmegbízhatóbb embere, ha kiesik az nagyobb érvágás lenne mint amennyit keres, idén nem túl sokszor volt sérült. És ez a harmadik szezonja lesz a legerősebb szerintem. Ha elmeszelik, akkor valószínűleg ki is vágják, mert saját hibából történik, így szerződésszegést követ el, és ha vissza is jön, jóval kevesebb pénzért. Pont mint Davis, aki most azért kalapozik, hogy visszajöhessen ugyanazért a lovéért. Brown tényleg sok. Pláne hogy még mindíg sérült, így játszani sem tud úgy ahogy kellene...
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
1/4re mit vársz? uzsipénzért írnak alá az emberek? 😊a.kacsa
most már igen 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
1/4re mit vársz? uzsipénzért írnak alá az emberek? 😊
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Williams miért nem?apeszos
10 milliót keresett!, ez magasan a legtöbb a csapatnál, a második legmagasabb Fletcher aki 7et keresett, ezen kívül sokat sérült, és bár hiszek benne hogy ő a jövő LT-je nálunk, de ezzel a 4 mecces eltiltással, ami után, ha egyszer pozitív mintát ad elmeszelik 1 évre, jelentősen csökkent az 'értéke'.

Nekem kicsit erős, hogy neki fizetünk a legtöbbet. Akit még elfelejtettem az Brown, ő is valami 5M körülit von el a capből, szintén nagyon soknak érzem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Számolgattam kicsit a jövő évi capet, és erre jutottam:
Az idei számok alapján hozzávetőlegesen 101 millió foglalt, (ami nem is sok!), ha ebből levonom a jövő évi lejárókat miszerint: -csak a nagyobb tételekkel számolva- Fletcher(7M), Landry(5,6), Carriker (1,4), Hightower (1,2), Grossman( 1,15), Davis(0,9), Rocca(0,7), és ennél csak kevesebb van, szóval olyan 80M-85M között állna a csapat összfizetése. Ebben benne van pár monstrumszerződés: TW(10M!!!), Atogwe(7,9), Cooley (6,1); akik biztosan nem tudtak ennek megfelelő teljesítményt hozni. Ugyanakkor nincs benne igazi QB fizetés sem.
Szóval a piacra marad, olyan 50 millió körüli elköltendő összeg. Ebből kell adni Fletchernek egy tavalyihoz hasonlót-Davisnek egy 6M körülit, szóval hozzávetőlegesen 20 millióért mindenkit vissza is lehetne hozni, aki fontosabb volt idén, úgy, hogy nem kell senkit sem 'megvágni'. Tehát ugyanúgy lenne egy 30 milliós rés a plafon és az aktuális összfizetések között, amiből bárkit lehetne hozni, sőt ebbe belefér egy franchise QB fizetés, és bárki mellé...sapka
Williams miért nem?
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Számolgattam kicsit a jövő évi capet, és erre jutottam:
Az idei számok alapján hozzávetőlegesen 101 millió foglalt, (ami nem is sok!), ha ebből levonom a jövő évi lejárókat miszerint: -csak a nagyobb tételekkel számolva- Fletcher(7M), Landry(5,6), Carriker (1,4), Hightower (1,2), Grossman( 1,15), Davis(0,9), Rocca(0,7), és ennél csak kevesebb van, szóval olyan 80M-85M között állna a csapat összfizetése. Ebben benne van pár monstrumszerződés: TW(10M!!!), Atogwe(7,9), Cooley (6,1); akik biztosan nem tudtak ennek megfelelő teljesítményt hozni. Ugyanakkor nincs benne igazi QB fizetés sem.
Szóval a piacra marad, olyan 50 millió körüli elköltendő összeg. Ebből kell adni Fletchernek egy tavalyihoz hasonlót-Davisnek egy 6M körülit, szóval hozzávetőlegesen 20 millióért mindenkit vissza is lehetne hozni, aki fontosabb volt idén, úgy, hogy nem kell senkit sem 'megvágni'. Tehát ugyanúgy lenne egy 30 milliós rés a plafon és az aktuális összfizetések között, amiből bárkit lehetne hozni, sőt ebbe belefér egy franchise QB fizetés, és bárki mellé...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ha foglalkoztat valakit még a QB-helyzet linkelek egy kis konkrétabb olvasnivalót:
Luck scouting report: http://nflsfuture.com/2012/01/06/andrew-luck-scouting-report/
RGIII s.r.: http://nflsfuture.com/2012/01/06/robert-griffin-iii-scouting-report-2/
Tannehill s.r.: http://nflsfuture.com/2012/01/06/ryan-tannehill-scouting-report/
Osweiler s.r.: http://nflsfuture.com/2012/01/06/brock-osweiler-scouting-report/

Talán ők számunkra a legfontosabbak, de természetesen mindenki megtalálható az említett oldalon.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
elment Lou Spanos Lb edző az UCLA-ba DC-nek, kis probléma, hogy DC assistant is volt...
eltűnt egy tapasztalt fontos láncszem a gépezetből, meglátjuk ki jön a helyéresapka
Bassza meg, tudtam hogy valami odaver. Ez nem nagyon hiányzott. Végre jó volt a defense amiben nem kis része volt az LB sornak, erre kiválik egy fontos láncszem. Nagyon remélem hogy nem veti vissza a def-et.
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Mielőtt elindulna a Tannehill őrület, nézzétek meg az LSU elleni meccsét is. 😛
http://www.youtube.com/watch?v=oXDEzCf3C7Y&feature=relatedBjoca
35/22 és 3 INT, amiből az első simán a WR-é... De ettől függetlenül nekem még mindig tetszik, főleg hogy WR-ként kezdte... Nyilván van még mit tanulnia, de nekem - mint piszok okos "szakértőnek" 😀 - úgy tűnik, hogy közelebb áll egy klasszikus QBhoz a játéka ( ami nekem jobban tetszik, mint a "mérgezett egér" játékstílus ) és csak akkor fut, amikor tényleg kell, akkor viszont jól. Mondjuk változatlanul tartom, hogy college meg draft témában nem vagyok okos... De ha RGIII lesz az emberünk, hát üsse kavics, majd csak megbarátkozom vele is vhogy ... 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elvileg már egy hete eldőlt, hogy London Fletcher kapja a Bart Starr Awardot Super Bowl előtt (Asomugha és Witten voltak a vetélytársai). Maximálisan megérdemli ő is, ezt még nem Redskins drukkerként is tudom. Pontos indoklásban kitérnek London's Bridge Foundationre, melyet 2003-ban alapított. Ez az alapítvány hátrányos helyzetű kisgyereket támogat, Clevelandtől Washingtonig nagyjából.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
elment Lou Spanos Lb edző az UCLA-ba DC-nek, kis probléma, hogy DC assistant is volt...
eltűnt egy tapasztalt fontos láncszem a gépezetből, meglátjuk ki jön a helyére

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!