Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tannehill vs Griffin : http://www.youtube.com/watch?v=HT57THwIZwg
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
coltsé az 1/1a.kacsa
Ettől függetlenül még előfordulhat, hogy "nem kell" nekik Luck (de ez főleg PM állapotától függ), akkor felmehetnénk érte. De ez eléggé meglepő lenne. Nézegetve RGIII videóit, egyre jobban kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy jövőre ő irányítja a csapatunkat. 😊 Nem is tudom milyen érzés lehet az, hogy egy igazi, magabiztos franchise irányítóval megyünk ki a meccsre 😕Mate90
Tegnap pont ezen gondolkodtam, mindenki azt várja hogy Colts 1/1=Luck, aztán meg meglepi... 😀 De aztán rájöttem, hogy Peyton Papa ha vissza is jön, már nem lesz a régi, az az egy-két év amit még esetleg eljátszik pont elég Luck-nak hogy betanuljon a mestertől. Bár Painternek nem nagyon ment.
Griffinért én is felmennék, bár sokba fájhat az nekünk... Én nem bízok Flynnben, akárkinek is a cseréje.apeszos
Sztem nem fel menni Griffinért, lenne a luxus 😀D11
Mondjuk ezt mi. De mi van ha Shanny mást gondol? Mindenki készpénznek veszi a feltrade-et, de a Browns ugyanúgy tudja mekkora need nálunk a QB és elkéri három évre előre a lukas seggű gatyánkat is... Ráadásul az öreg mindíg mást tesz mint ami logikusan várható. Három nagy problémánk van: a QB, az OC, és Doughty. Sajnos úgy tűnik ebből csak egy lesz megoldott.apeszos
Tegnap este megnéztem a főoldalon a "Miért Andrew Luck lesz az 1/1?" c. videót... Az egyik jelenetben úgy elgázol egy védőt, hogy eszembe jutott, hogy ha megszereznénk, akkor a 3 problémából kettőt (QB, Doughty) megoldhatnánk egy csapásra: QB/FS hibridben játszatnánk a srácot és meglenne a QB és Doughty is mehetne... 😂 (na jó, ez még hozzám képest is túl komolytalan volt...)

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
coltsé az 1/1a.kacsa
Ettől függetlenül még előfordulhat, hogy "nem kell" nekik Luck (de ez főleg PM állapotától függ), akkor felmehetnénk érte. De ez eléggé meglepő lenne. Nézegetve RGIII videóit, egyre jobban kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy jövőre ő irányítja a csapatunkat. 😊 Nem is tudom milyen érzés lehet az, hogy egy igazi, magabiztos franchise irányítóval megyünk ki a meccsre 😕Mate90
Azért, ha Luckot nem viszi el a Colts, akkor valószínűleg hirtelen még nagyobb ára lesz annak a feltradenek. Meg nem csak ti lennétek vevők rá.Deny
Na ja. De kacsa nézőpontját figyelembe véve, ha Shanny menteni akarja a seggét, akkor semmi sem lesz neki elég drága. Szerintem be fog próbálkozni a Coltsnál.
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
coltsé az 1/1a.kacsa
Ettől függetlenül még előfordulhat, hogy "nem kell" nekik Luck (de ez főleg PM állapotától függ), akkor felmehetnénk érte. De ez eléggé meglepő lenne. Nézegetve RGIII videóit, egyre jobban kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy jövőre ő irányítja a csapatunkat. 😊 Nem is tudom milyen érzés lehet az, hogy egy igazi, magabiztos franchise irányítóval megyünk ki a meccsre 😕Mate90
Azért, ha Luckot nem viszi el a Colts, akkor valószínűleg hirtelen még nagyobb ára lesz annak a feltradenek. Meg nem csak ti lennétek vevők rá.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
coltsé az 1/1a.kacsa
Ettől függetlenül még előfordulhat, hogy "nem kell" nekik Luck (de ez főleg PM állapotától függ), akkor felmehetnénk érte. De ez eléggé meglepő lenne. Nézegetve RGIII videóit, egyre jobban kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy jövőre ő irányítja a csapatunkat. 😊 Nem is tudom milyen érzés lehet az, hogy egy igazi, magabiztos franchise irányítóval megyünk ki a meccsre 😕Mate90
Tegnap pont ezen gondolkodtam, mindenki azt várja hogy Colts 1/1=Luck, aztán meg meglepi... 😀 De aztán rájöttem, hogy Peyton Papa ha vissza is jön, már nem lesz a régi, az az egy-két év amit még esetleg eljátszik pont elég Luck-nak hogy betanuljon a mestertől. Bár Painternek nem nagyon ment.
Griffinért én is felmennék, bár sokba fájhat az nekünk... Én nem bízok Flynnben, akárkinek is a cseréje.apeszos
Sztem nem fel menni Griffinért, lenne a luxus 😀D11
Mondjuk ezt mi. De mi van ha Shanny mást gondol? Mindenki készpénznek veszi a feltrade-et, de a Browns ugyanúgy tudja mekkora need nálunk a QB és elkéri három évre előre a lukas seggű gatyánkat is... Ráadásul az öreg mindíg mást tesz mint ami logikusan várható. Három nagy problémánk van: a QB, az OC, és Doughty. Sajnos úgy tűnik ebből csak egy lesz megoldott.
több mint 14 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
coltsé az 1/1a.kacsa
Ettől függetlenül még előfordulhat, hogy "nem kell" nekik Luck (de ez főleg PM állapotától függ), akkor felmehetnénk érte. De ez eléggé meglepő lenne. Nézegetve RGIII videóit, egyre jobban kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy jövőre ő irányítja a csapatunkat. 😊 Nem is tudom milyen érzés lehet az, hogy egy igazi, magabiztos franchise irányítóval megyünk ki a meccsre 😕
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
coltsé az 1/1
több mint 14 éve
Red Washington Commanders 49 — Redskins fan
Nem tudom srácok de azt senki nem tartja elképzelhetőnek hogy Luck-ért megyünk fel? Elvégre a Rams-nak nincs QB needje, aztán meg a tulajunk a "több pénzem van mint eszem" klub elnöke. Bár eddig hagyta Shanny-éket hogy tegyék a dolgukat, de nem lennék meglepve ha a szezon végére elfogyott volna a cérna. 😊


Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Griffinért én is felmennék, bár sokba fájhat az nekünk... Én nem bízok Flynnben, akárkinek is a cseréje.apeszos
Sztem nem fel menni Griffinért, lenne a luxus 😀D11
ezt nem tudhatjuk 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Griffinért én is felmennék, bár sokba fájhat az nekünk... Én nem bízok Flynnben, akárkinek is a cseréje.apeszos
Sztem nem fel menni Griffinért, lenne a luxus 😀
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Szerintetek Hightower kap majd új szerződést, vagy a Helu-Royster párossal visszük végig az évet?Mate90
szerintem fog kapni szerződést, legalábbis Washington környéki volt, arra fele nőtt fel, többször nyilatkozta, hogy olyan mintha hazaérne, azt gondolom rajta nem fog múlni, és ez jót jelent.
Másrészről nagyon is kell ő még nekünk!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Üdv! Majdnem egyetértek, de a mobilis meg a gyakran futót azért nem venném egy kalapba. nexion218
Igen, én se úgy értettem, csak rosszul fogalmaztam. 😉
Már mindannyian úgy vagyunk, h szinte bárki jöhetne QB posztra, csak tudjon passzolni 😀
Szerintetek Hightower kap majd új szerződést, vagy a Helu-Royster párossal visszük végig az évet?
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Semmi. Csak jobban szeretem a "passzológépeket", mint a mobilis, gyakran futó irányítókat. 😊 Lehet ezért tudom nehezebben elképzelni. Ettől függetlenül, örülnék neki. Jó lenne végre megtudni, hogy mire képes egy jó irányítóval a csapat. Mert idén, ha nincs a sok sérülés még pozitív mérleg is lehetett volna :/Mate90
Üdv! Majdnem egyetértek, de a mobilis meg a gyakran futót azért nem venném egy kalapba. Mobilisnak mondjuk mondanám Campbell-t (vagy BigBen) ,a sokat futó meg pl Vick vagy Newton. Én a magam részéről egy elsősorban passzoló (és jól passzoló), de mobilis irányítót látnék szívesen, már csak azért is, mert a play action elég gyakori vendég Shanny-nél és nem árthat, ha tudja szaporázni a lépteit a QB (főleg csere O fal mögött.. 😀 ). Talán ezért is próbálkozott Beck-kel, csak nála ugye a mobilitáson kívül minden más hibádzik...de bánom is én, jöhet bárki, futkározzon felőlem, csak legyen jó, tudjon passzolni (és ne az ellenfélnek) meg ha már jó, akkor ne mészároltassa le magát.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Semmi. Csak jobban szeretem a "passzológépeket", mint a mobilis, gyakran futó irányítókat. 😊 Lehet ezért tudom nehezebben elképzelni. Ettől függetlenül, örülnék neki. Jó lenne végre megtudni, hogy mire képes egy jó irányítóval a csapat. Mert idén, ha nincs a sok sérülés még pozitív mérleg is lehetett volna :/
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
miért mi a baj Griffinnel?
több mint 14 éve
Mate90 34 — Megfigyelő
Én mind a kettőt szívesen látnám, mert a Sexy Rexy és Beck párosnál bárki jobb lenne. :/ Bár egy Griffin típusú irányítót nehezebben tudok elképzelni a csapatban.

Közben olvasom, hogy Colston és Carl Nicks neve is felmerült velünk kapcsolatban.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Shannynek még van három idénye, ebből kettőt szvsz biztos kitölt... Tavaly a defense idén az offense fejlesztése következhet, a durranást szerintem 2013-ra várják. Griffinért én is felmennék, bár sokba fájhat az nekünk... Én nem bízok Flynnben, akárkinek is a cseréje.
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nagyon csodálkoznék ha nem mennénk fel griffinért. főleg newtont látva. meg is értem, mert snydernek kell egy nagy durranás, shannyt meg ugyis kirugják, ha nem lesz hatalmas javulás, így meghúzza, azt max jól sül el
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ez a draft jóslás nem annyira az én asztalom, de az nagyon meredek, hogy Flynn plusz egy rookie QB? Nyilván nem egy nagymenő, hanem mondjuk letrade és a legmagasabb pickekkel jöhetne QB+SS vagy QB+CB. Már csak azért jutott eszembe a Flynn plusz rookie, mert Rex FA és sztem ha rajtunk múlik az is marad, Beck-nek ugyan van 2012-re szerződése, de nem lepne meg a cut, ami lényegében QB nélkül hagyna minket, ez a Jonathan Crompton pedig nem tudom, mi fán terem...nexion218
látom biztosra mennél ezzel a QB helyzettel, szerintem ez úgy lenne elképzelhető, hogy egy kései körben behúzni egy prospectet; a neveket innen érdemes megnézni http://walterfootball.com/draft2012QB.php (báár ezek az előrejelzések nem pontosak, de elhelyezni őket nagyjából lehet), szóval lesznek izgalmas emberek akiknek kell a türelem, mert vagy nem pro felállásban játszottak, esetleg túl alacsonyak is még... és ha Flynn mégsem annyira jó, akkor két év múlva akár bármi lehet, de ehhez kell olyan edzői gárda az offense oldalán, akik képesek kinevelni valakit, pontosabban elkezdeni..., sajnos ebben egyáltalán nem vagyok biztos, hogy megvan.sapka
Igazság szerint az az a poszt, ami nem need vagy gyenge depth állapotban volt, hanem a nevetséges határát súrolta esetenként, szóval ezért mennék ennyire tutira. Lenne egy olyan QB, aki képes NFL csapatot irányítani és ha nem is maga a tökély, de elegendő időt és lehetőséget adna arra, hogy megformáljuk a saját emberünket. Már persze ha nem ilyen one-hit-wonder ez a Flynn, nem ismerem, hogy a 6 TDs beugrómeccsen kívül mit művelt, de nyilván MVP QB cseréje nem kéne teljesen kutyaütő legyen...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ez a draft jóslás nem annyira az én asztalom, de az nagyon meredek, hogy Flynn plusz egy rookie QB? Nyilván nem egy nagymenő, hanem mondjuk letrade és a legmagasabb pickekkel jöhetne QB+SS vagy QB+CB. Már csak azért jutott eszembe a Flynn plusz rookie, mert Rex FA és sztem ha rajtunk múlik az is marad, Beck-nek ugyan van 2012-re szerződése, de nem lepne meg a cut, ami lényegében QB nélkül hagyna minket, ez a Jonathan Crompton pedig nem tudom, mi fán terem...nexion218
látom biztosra mennél ezzel a QB helyzettel, szerintem ez úgy lenne elképzelhető, hogy egy kései körben behúzni egy prospectet; a neveket innen érdemes megnézni http://walterfootball.com/draft2012QB.php (báár ezek az előrejelzések nem pontosak, de elhelyezni őket nagyjából lehet), szóval lesznek izgalmas emberek akiknek kell a türelem, mert vagy nem pro felállásban játszottak, esetleg túl alacsonyak is még... és ha Flynn mégsem annyira jó, akkor két év múlva akár bármi lehet, de ehhez kell olyan edzői gárda az offense oldalán, akik képesek kinevelni valakit, pontosabban elkezdeni..., sajnos ebben egyáltalán nem vagyok biztos, hogy megvan.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Üdv köztünk! Végre nem "csak öten" vagyunk.. 😀apeszos
nem is öt 😛, te-nexion-agent T- Bjoca-a. kacsa-Red-Hollywood(bár rajta csodálkozok hogy eltűnt)-jvic-meg én
9-10 (mert valaki úgyis kimaradt)

üdv mate90, jól tetted, hogy megtörted a csendet; az a baj a WR drafttal, hogy nagyon sokan vannak rosteren, és van 2-3 rookie is, és 2-3 veterán is. Maximum Blackmont érné meg draftolni, de ő nem fog benntmaradni 1/6-ig szerintem.
A CB nem lenne butaság, ha nem hozunk Qb-t, talán Kirkpatrick...
de ha jön Flynn én megpróbálnám DeCastrot (OG), nem tudom érne e ennyit, de egy letrade továbbra is nagyon játszana; ja egyébként safetyt hoznék ha lehetne!!sapka
Azért írtam idézőjelbe... 😛 Azt hiszem Tomeee egyik cikkében írta még az év elején -mármint 2011-ben- az öt 'skins drukkert.
A receivereket én is hagynám, nem ez lenne a legégetőbb... a rookiek jók lesznek az új idényben, Paul pl. kifejezetten jó anyag, és Hankersonból is lehet valami, pont a sérülésekor kezdett beindulni. Én nem vagyok odáig Matt Flynnért, és nem kell felmenni Griffinért sem most hogy elvileg Osweiler is lesz. Én bízom az öregben, a 2011-es rookie class is jó volt, szerintem nem kicsit. Szóval első körben QB. Ha mégis Flynn, vagy FA QB lesz, akkor elsőre én is az O falat favorizálom, mert a def elég jól elmuzsikált azért, ellentétben a támadókkal.apeszos
Ez a draft jóslás nem annyira az én asztalom, de az nagyon meredek, hogy Flynn plusz egy rookie QB? Nyilván nem egy nagymenő, hanem mondjuk letrade és a legmagasabb pickekkel jöhetne QB+SS vagy QB+CB. Már csak azért jutott eszembe a Flynn plusz rookie, mert Rex FA és sztem ha rajtunk múlik az is marad, Beck-nek ugyan van 2012-re szerződése, de nem lepne meg a cut, ami lényegében QB nélkül hagyna minket, ez a Jonathan Crompton pedig nem tudom, mi fán terem...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
most ránéztem kicsit a lejáróra FA-kra, és azt is el tudnám képzelni, hogy mindenkit visszaigazolunk, továbbá odadobnék Carl Nicksnek egy maximumot 😊, és más senkit, valamint az idei draftot odaadni Griffinért, és így várni a köv szezont.
(de az nagy hiba lenne a Saintstől ha nem tartanák meg, akármennyit ajánlanak neki mások)

Osweilerrel kapcsolatban: a mostani januári előrejelzések, kb. 4-5. körre várják, nem azt mondom, hogy Hörinek nem lesz igaza, és combine-válogatásokon kinövi magát az első kör környékére, de személy szerint óvatosan bánnék vele, nem ő a dekralárt harmadik számú Qb prospect, de még ötödiknek sem nagyon mondanám.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Üdv köztünk! Végre nem "csak öten" vagyunk.. 😀apeszos
nem is öt 😛, te-nexion-agent T- Bjoca-a. kacsa-Red-Hollywood(bár rajta csodálkozok hogy eltűnt)-jvic-meg én
9-10 (mert valaki úgyis kimaradt)

üdv mate90, jól tetted, hogy megtörted a csendet; az a baj a WR drafttal, hogy nagyon sokan vannak rosteren, és van 2-3 rookie is, és 2-3 veterán is. Maximum Blackmont érné meg draftolni, de ő nem fog benntmaradni 1/6-ig szerintem.
A CB nem lenne butaság, ha nem hozunk Qb-t, talán Kirkpatrick...
de ha jön Flynn én megpróbálnám DeCastrot (OG), nem tudom érne e ennyit, de egy letrade továbbra is nagyon játszana; ja egyébként safetyt hoznék ha lehetne!!sapka
Azért írtam idézőjelbe... 😛 Azt hiszem Tomeee egyik cikkében írta még az év elején -mármint 2011-ben- az öt 'skins drukkert.
A receivereket én is hagynám, nem ez lenne a legégetőbb... a rookiek jók lesznek az új idényben, Paul pl. kifejezetten jó anyag, és Hankersonból is lehet valami, pont a sérülésekor kezdett beindulni. Én nem vagyok odáig Matt Flynnért, és nem kell felmenni Griffinért sem most hogy elvileg Osweiler is lesz. Én bízom az öregben, a 2011-es rookie class is jó volt, szerintem nem kicsit. Szóval első körben QB. Ha mégis Flynn, vagy FA QB lesz, akkor elsőre én is az O falat favorizálom, mert a def elég jól elmuzsikált azért, ellentétben a támadókkal.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Üdv köztünk! Végre nem "csak öten" vagyunk.. 😀apeszos
nem is öt 😛, te-nexion-agent T- Bjoca-a. kacsa-Red-Hollywood(bár rajta csodálkozok hogy eltűnt)-jvic-meg én
9-10 (mert valaki úgyis kimaradt)

üdv mate90, jól tetted, hogy megtörted a csendet; az a baj a WR drafttal, hogy nagyon sokan vannak rosteren, és van 2-3 rookie is, és 2-3 veterán is. Maximum Blackmont érné meg draftolni, de ő nem fog benntmaradni 1/6-ig szerintem.
A CB nem lenne butaság, ha nem hozunk Qb-t, talán Kirkpatrick...
de ha jön Flynn én megpróbálnám DeCastrot (OG), nem tudom érne e ennyit, de egy letrade továbbra is nagyon játszana; ja egyébként safetyt hoznék ha lehetne!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Üdv köztünk! Végre nem "csak öten" vagyunk.. 😀