Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
apeszos: Rileyval az a gond, hogy ő nem tudna OLB-t játszani 4-3ban, főként a magassága miatt, inkább Fletcherhez nagyon hasonló felépítése van, zömökebb-alacsonyabb, futás ellen jó, 3-4 ILB-nek nekem tetszik is. Nem mondom nem lehetetne nála jobbat találni, de egyelőre nem kell más.Én abból indultam ki, hogy Haslett marad, ergo a 3-4 D is. Ezért mondtam Riley-t. Ahhoz képest hogy csak második éves (2010 / Round: 4 / Pick: 103) jól nyomta. Szerintem az öreg Fletch utódja lesz. OLB cserének ott van Jackson, annak tökéletes is. A sec valóban lehúzza kicsit a védelmet és úgy tűnik Gomes is igencsak sérülékeny. Oda tényleg jól jönne az erő...
Visszatérve Morrisra, szerintem inkább DB coachnak hoznák ide, és abban pedig nagyon jó. Hatalmas minőség javulást várnék ott. Egy kinti cikk említette még, hogy lehet elhozhatnánk a Raidersből Branchet, nem tudom ennek mennyi a realitása, de ha már mindenképp Landry nélkül képzelik el a jövőt, szerintem jó választás lenne.sapka
több mint 14 éve
ez mekkora írás 😀 http://blog.redskins.com/2012/01/05/redskins-have-their-very-own-r-g-3/
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Csak azt nem vetted bele a számításba, hogy McIntosh szinte tuti nem lesz Redskin jövőre. Én nem csak a 34-hez, de Haslett-hez is ragaszkodnék amúgy, nagyon tetszettek az agresszív hívásai, meg az empty backfieldes, szinte 11 emberes bliztnek kinéző formációk, amikból snap után egy fasza zónázás lett. De ha már mindenképpen megy, legalább a 34 maradjon!nexion218tavaly 3 éves szerződést kapott elég kevés pénzért, miért ne maradna?
szó se róla én is kedvelem Haslett ténykedését, van formája annak amit csinál(t); most tényleg hiba lenne 4-3-ra visszaváltani, nagyon nagy butaság lenne, de az is igaz, hogy a keret nem áll ettől messze!
apeszos: Rileyval az a gond, hogy ő nem tudna OLB-t játszani 4-3ban, főként a magassága miatt, inkább Fletcherhez nagyon hasonló felépítése van, zömökebb-alacsonyabb, futás ellen jó, 3-4 ILB-nek nekem tetszik is. Nem mondom nem lehetetne nála jobbat találni, de egyelőre nem kell más.
Visszatérve Morrisra, szerintem inkább DB coachnak hoznák ide, és abban pedig nagyon jó. Hatalmas minőség javulást várnék ott. Egy kinti cikk említette még, hogy lehet elhozhatnánk a Raidersből Branchet, nem tudom ennek mennyi a realitása, de ha már mindenképp Landry nélkül képzelik el a jövőt, szerintem jó választás lenne.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Ha Rocky megy még mindíg ott van Riley. Engem nagyon elkeserítene ha Haslett elmenne. Ha van esze az öregnek, nem hagyja.. Morris nem hiányzik kicsit sem. Mint ahogy Kyle sem. Inkább ne legyen OC, és csinálja az öreg azt is.Csak azt nem vetted bele a számításba, hogy McIntosh szinte tuti nem lesz Redskin jövőre. Én nem csak a 34-hez, de Haslett-hez is ragaszkodnék amúgy, nagyon tetszettek az agresszív hívásai, meg az empty backfieldes, szinte 11 emberes bliztnek kinéző formációk, amikból snap után egy fasza zónázás lett. De ha már mindenképpen megy, legalább a 34 maradjon!nexion218alkalmas lenne erre a Skins jelenlegi állománya? (gondolom nem)Amadeus91rosszul gondolod, egy OLB hiányozna
mert Kerrigan-Bowen-Cofield-Orakpo
??-Fletcher-McIntosh
és a depth is helyben van, max Carrikerrel nem hosszabbítunk
én örülnék Morrisnak, ha mindenképp elmenne Haslett, de egy új sémaváltásnak nem örülnék, egész jól működik a mostani, és biztosan van még benne lehetőség...
Deny: hol olvastad a pletykát?
szerk.2. már megtaláltam ez volt twitteren: Redskins brass dining with former Bucs coach Raheem Morris...He and Kyle were on assistants in Tampa togethersapka
több mint 14 éve
Csak azt nem vetted bele a számításba, hogy McIntosh szinte tuti nem lesz Redskin jövőre. Én nem csak a 34-hez, de Haslett-hez is ragaszkodnék amúgy, nagyon tetszettek az agresszív hívásai, meg az empty backfieldes, szinte 11 emberes bliztnek kinéző formációk, amikból snap után egy fasza zónázás lett. De ha már mindenképpen megy, legalább a 34 maradjon!rosszul gondolod, egy OLB hiányoznaPláne h jönne újra a 4-3, méghozzá sebességre alapuló 4-3.empty taxialkalmas lenne erre a Skins jelenlegi állománya? (gondolom nem)Amadeus91
mert Kerrigan-Bowen-Cofield-Orakpo
??-Fletcher-McIntosh
és a depth is helyben van, max Carrikerrel nem hosszabbítunk
én örülnék Morrisnak, ha mindenképp elmenne Haslett, de egy új sémaváltásnak nem örülnék, egész jól működik a mostani, és biztosan van még benne lehetőség...
Deny: hol olvastad a pletykát?
szerk.2. már megtaláltam ez volt twitteren: Redskins brass dining with former Bucs coach Raheem Morris...He and Kyle were on assistants in Tampa togethersapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
rosszul gondolod, egy OLB hiányoznaPláne h jönne újra a 4-3, méghozzá sebességre alapuló 4-3.empty taxialkalmas lenne erre a Skins jelenlegi állománya? (gondolom nem)Amadeus91
mert Kerrigan-Bowen-Cofield-Orakpo
??-Fletcher-McIntosh
és a depth is helyben van, max Carrikerrel nem hosszabbítunk
én örülnék Morrisnak, ha mindenképp elmenne Haslett, de egy új sémaváltásnak nem örülnék, egész jól működik a mostani, és biztosan van még benne lehetőség...
Deny: hol olvastad a pletykát?
szerk.2. már megtaláltam ez volt twitteren: Redskins brass dining with former Bucs coach Raheem Morris...He and Kyle were on assistants in Tampa together
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Ezt próbáltam én is mondani az előbb. Több. mint 2,5 évet töltöttünk azzal, hogy begyűjtsük az embereket a 34 D-hez (a safetyk, akik vannak, 43-as D esetén se muzsikálnának jobban), ez mostanra nagyjából sikerült. Az első év szörnyű volt, mert nem voltak megfelelő emberek a rendszerhez, ez idénre jelentősen javult, ahogy a teljesítmény is. Erre most kezdjük előről? 34-es személyzettel 43-as rendszer és újabb 2 évig embereket szerezni hozzá?Pláne h jönne újra a 4-3, méghozzá sebességre alapuló 4-3.empty taxialkalmas lenne erre a Skins jelenlegi állománya? (gondolom nem)Amadeus91
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Pláne h jönne újra a 4-3, méghozzá sebességre alapuló 4-3.empty taxialkalmas lenne erre a Skins jelenlegi állománya? (gondolom nem)
több mint 14 éve
Hát, én nagyon nem örülnék, ha Haslett menne... Végre beállt és láttuk jól működni a rendszerét, a hozzá szükséges játékosállomány is kezd összeállni és szerintem egy modern, agresszív, tetszetős D. Igazából ha most megint új D jönne, ugyanott tartanánk, mint 3 éve. Most legalább van egy erős közepes, néha átlag fölötti D és jövőre talán az O is kompetens lehet.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Pláne h jönne újra a 4-3, méghozzá sebességre alapuló 4-3.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
jvic
115
Állítólag nem lenne meglepetés, ha valamilyen formában (elsősorban DC) nálatok kötne Raheem Morris.DenyHát Haslett lehet, hogy HC lesz valahol.
Viszont Morrisnak nem örülnék. Egy def felfogású edzőtől az utolsó 5 meccsen kapott átlag 40,6 pont nem egészen jó pedigré... 😕((
több mint 14 éve
Állítólag nem lenne meglepetés, ha valamilyen formában (elsősorban DC) nálatok kötne Raheem Morris.DenyNa pont oda nem kéne. A secondaryhez jöhetne, ott nem ártana...
több mint 14 éve
Állítólag nem lenne meglepetés, ha valamilyen formában (elsősorban DC) nálatok kötne Raheem Morris.
több mint 14 éve
a főoldalon (redskins.com) most lett téma cikkekben Brown állapota; az a misztérium kering, hogy nem is volt ebben az évben egészséges. Ezért volt ilyen csapnivaló..., már 3 éve nem egészséges akkor.A Saintstől már eleve úgy jött Brown, hogy előtte, ha jól emlékszem, egy teljes évet tolt IR-en csípő sérülés miatt.
Azt az elméletet is olvastam, és én is komolyan elgondolkodtam rajta; mit gondolnátok a Willie Smith kezdő LT és TWilliams kezdő RT párosról...sapka
Bár nem ismerem Smith előéletét és tudom, hogy Trent játszott a jobb oldalon, de akkor én már Trent LT és Smith RT-ben gondolkodnék. Egyrészt Smith rookie, tehát neki mindenképpen tanulnia kell még az NFL-t és akkor már tanuljon egy olyan posztot, ami komolyan kérdés. Másrészt pedig Trent LT-nek érkezett a ligába és jól is csinálja, én nem kezdenék el két posztot megvariálni, amikor az egyik igazából meg van oldva, ráadásul nem is rosszul. Sőt, ha jól melékszem 60 milla korüli az újoncszerződése, az kicsit drága RT-nek hangzana...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
a főoldalon (redskins.com) most lett téma cikkekben Brown állapota; az a misztérium kering, hogy nem is volt ebben az évben egészséges. Ezért volt ilyen csapnivaló..., már 3 éve nem egészséges akkor.Azt az elméletet is olvastam, és én is komolyan elgondolkodtam rajta; mit gondolnátok a Willie Smith kezdő LT és TWilliams kezdő RT párosról...
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Érdekes olvasmány, bár azért jelzi, hogy egy meccs alapján készült az iromány:http://www.redskins101.com/2012/01/02/should-matt-flynn-be-persued-by-the-washington-redskins/
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Azért ezt nem mondanám... Ha Doughty pályán volt (márpedig ő ott volt ha törik ha szakad) akkor bármelyik safety-t képes volt lehúzni a saját szintjére.gano landry menjen mindenképp. többivel meg ahogy esik úgy puffan 😊a.kacsaGomest kezdetnéd?
csak mert a szezon közepére a Dougthy-Gomes safety álompár a jól zónázó cornerekkel, olyan 2-3 big playt jelentene random ellenfél ellen :rolleyes:sapka
Mátyiő másodévesként idén még biztos nem jön ki, mondjuk kíváncsi vagyok ezzel a magassággal betosszák-e CB-be NFL-beNem csak te, én már jó ideje mondogattam... Abban a tudatban pláne, hogy a preseasonban ugyanúgy teljesített mint Helu. Nem értettem sehogy sem, minek kellett a dallasi futó is mikor volt Royster... Torain sem mutatott semmi különöset. Kezdeni nem fog, arra ott van Helu, de igencsak jó tandem lesz ez... Bár ismerjük apu gyengéjét, a drafton is és FA-n is beszerez majd pár futót még...
Btw, Roystert csak megérte csapatba kiabálnom mi? Mennyi esélyt láttok, hogy jövőre vele kezdtek?Wyatt
több mint 14 éve
időközben hsz-eket gyűjtök 😊; de évzáró beszéde volt Shanahannek és ezt mondta: "I'm disappointed we didn't win 10-11 games. I really believe if we had stayed healthy...we could have gotten there."ja; én is disappointed voltam/vagyok... nevetséges; megdícsérte Snydert is hogy mennyire jó tulaj és segítőkész. erre alszok egyet.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Mátyiő másodévesként idén még biztos nem jön ki, mondjuk kíváncsi vagyok ezzel a magassággal betosszák-e CB-be NFL-beakkor ezt elnéztem, azt hittem már harmadéves; 😕 szerintem nem lehet így cb nfl-ben, max valami nagy zónát fogó fs, berakják az 1/3-2/3os zónába és vadásszál labdát. vagy eltűnik mint Ahmad Black
Btw, Roystert csak megérte csapatba kiabálnom mi? 😀 Mennyi esélyt láttok, hogy jövőre vele kezdtek?Wyatt
Royster nem fog kezdeni ebben biztos vagyok. Visszajön Hightower, szerintem fog kapni szerződést, és nyilatkozta ez a szülőhazája mindenképp szeretne, és ott van még Helu, aki jelenleg sántán futott igen-igen jól. de szép jövő néz ki Roysternek, egy szokásos sérülés, és kapuk nyílhatnak
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Mátyiő másodévesként idén még biztos nem jön ki, mondjuk kíváncsi vagyok ezzel a magassággal betosszák-e CB-be NFL-beBtw, Roystert csak megérte csapatba kiabálnom mi? 😀 Mennyi esélyt láttok, hogy jövőre vele kezdtek?

több mint 14 éve
doughty biztos cut, mert katasztrófa, kell drafton találni egy safetyt, és ennyi a probléma. mondjuk messze nem ez a legégetőbb offseason probléma 😊a.kacsaa QB kérdésen illetve a lyukas secondaryn, aminek a sok sérült safety is része nem nagyon van, esetleg az OL
ha mind kötél szakad megnéznék egy igazi playmaker safetyt a draftról, azt az LSU-s srácot, akinek méhészborz a beceneve 😛, de én még bízok Landryben :rolleyes:
nexion: ezt apeszos szereti kihangsúlyozni, illetve ő is 😂
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
doughty biztos cut, mert katasztrófa, kell drafton találni egy safetyt, és ennyi a probléma. mondjuk messze nem ez a legégetőbb offseason probléma 😊a.kacsaHát, ha az lenne a mérce, hogy katasztrófa-e vagy sem, akkor már régen nem a csapatnál lenne! 😀 Én kitartok amellett az elmélet mellett, hogy ő az egyetlen, aki képes Apu (vagy Kyle?) nemiéletébe életet lehelni, így kirobbanthatatlan... 😂
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
doughty biztos cut, mert katasztrófa, kell drafton találni egy safetyt, és ennyi a probléma. mondjuk messze nem ez a legégetőbb offseason probléma 😊
több mint 14 éve
Hát ez besz@rás :o :Jeeez.... Teljesen mindegy, sehogyse lett volna itt jövőre... A Landry témát már én is feszegettem, jó játékosnak tartom, de az oldalvonal mellett "bézbólsapiban" nem sok hasznát vesszük, ugyanúgy Doughty "játszik", mintha Landry nem is lenne a csapatnál. A többieknél meg nem tudom... Golston nagyon nem hagyott mély nyomokat, Gano meg kb. Grossman kategória, kissé Janus arcú, mert az 59 yard az nem semmi, de ugye sokkal könnyebb FG-k kihagyása miatt meccsek mentek el rajta. Fletcher nem kérdés, hogy maradjon és Montgomery meg a cifranevű LG is (viszonylag) jól muzsikált...
According to ESPN 980 Washington's Chris Russell, Redskins ILB Rocky McIntosh "stuffed his bed with pillows/blankets to make it look like he was in and not breaking curfew" during the team's trip to Philadelphia.
"It did not work," according to Russell. Perhaps things would have turned out differently had McIntosh had his parents call coach Mike Shanahan and ask permission to stay out later. McIntosh will be playing elsewhere in 2012.Robilluma
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Hát ez besz@rás :o :According to ESPN 980 Washington's Chris Russell, Redskins ILB Rocky McIntosh "stuffed his bed with pillows/blankets to make it look like he was in and not breaking curfew" during the team's trip to Philadelphia.
"It did not work," according to Russell. Perhaps things would have turned out differently had McIntosh had his parents call coach Mike Shanahan and ask permission to stay out later. McIntosh will be playing elsewhere in 2012.

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!