Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
gano landry menjen mindenképp. többivel meg ahogy esik úgy puffan 😊a.kacsa
Gomest kezdetnéd?
csak mert a szezon közepére a Dougthy-Gomes safety álompár a jól zónázó cornerekkel, olyan 2-3 big playt jelentene random ellenfél ellen :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
gano landry menjen mindenképp. többivel meg ahogy esik úgy puffan 😊
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ezen felül, elég nehéz offseason lesz az FA-n, a védelemből kapásból lejár Landry-Fletcher-Carriker-Golston
támadóktól, Montgomery-Lichtsteiger-Hightower-Davis; és Gano is 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
beírom a köv szezon scheduleját, nagyon kemény lesz;
otthon: Atlanta-Carolina-Baltimore-Cincinnati-Minnesota
idegen:New Orleans-Tampa-Cleveland-Pittsburgh-Rams
+saját csoport; 5 playoff résztvevő, saját csoporttal együtt 6; és 6 negatív mérlegű csapat
idei sorsolás könnyebb volt ennél jóval; a Minnesotával pedig minden évben játszunk... és kikapunk

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Sztem hozzátok el Flynn-t a Packerstől (most magunk ellen beszélek 😛 ) persze nála kérdés mennyi függ a rendszertől.dande
volt róla szó korábban, és nem lenne rossz, az LSU-ra járt tudja mit jelent nyerni, van kialakult játéka, kérdés el tudják e hozzánk képzelni így, vagy inkább rookie, nekem továbbra is tetszene egy legfeljebb második körért :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sztem hozzátok el Flynn-t a Packerstől (most magunk ellen beszélek 😛 ) persze nála kérdés mennyi függ a rendszertől.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
1. indianapolis-2
2. st louis-2
3. minnesota-3
4. tampa bay-4
5. cleveland-4
6. washington-5
7. jacksonville-5
8. miami-6
9. carolina-6
10. buffalo-6
sapka
úgy tűnik kialakult a végső sorrend, lehet a cleveland nyer, de azt nem hinném 😊
ezt a colts-rams dolgot elnéztem korábban, nem tudtam ha vesztenek mindenképp 1/1-re ugrik az indy.
vagy 5. vagy 6. hely lesz az igazi, akkor most kényelmesen pár hónapig PO csatákat lehet nézni, és fotelmanagerkedni 😊 , ezt utóbbit szeretem. Viharvert egy szezon lett ez, már sajnálom, hogy ilyen jól indult, és isten mentsen Jonestól, ha kijön, mert ő lesz Grossman 2.0.
azt hiszem 1/1 luck és 1/2 LT lesz, azt hiszem egyelőre a top prospect ott Kalil
ha most nyerne a cleveland mindenképp tradelnie kell a QB-ért, kár hogy nem jött ki Barkley, lehetségesnek tartok egy feltradet az 1/3ra, meglátjuk, az idei draft nagyon sokat fog jelenteni.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Helló, még itt vagyok, BUÉK mindenkinek 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Jó kis eszmefuttatás, Sapka!

Azt írtad, hogy az első 8 csapatból 4-nek kellhet QB (Colts/Bucs/Browns/Skins). Egyet is értek a köv. megjegyzésekkel:
- Tampa Bay: ott van Freeman és ő marad is, nem kell nekik másik QB. Ők biztosan nem húznak QB-t. Az idei éve szar
volt, de az előtte lévő nem és nagy potenciál van benne.
- Miami: ne felejtsük ki őket, nekik iszonyatosan kell QB… hacsak nem mennek tovább Moore irányításával (bírom Moore-t, de nem hinném, hogy vele mennének tovább)
- Kansas City: kérdés, hogy lépnek-e valamit QB ügyben
- Cleveland: csípem Colt-ot, de nagy kérdés mi lesz vele… tényleg Holmgren kezében vannak most a lapok, amikre mindenki kíváncsi.

2 top QB + Flynn és ... ?
- Luck
- Griffin
- Flynn (én is úgy vélem, hogy ő a top veterán, akit elvihet más csapat)
- Kérdés, hogy ki lesz majd idén egy Andy Dalton…

Bradford ügyben konzultáltam Süti kollégával a Rams-tól. Idéznék tőle: "Samet nem fogjuk elküldeni, mert akkor menne egy rakás pénz a kukába amilyen szerződése van... meg nehogy már egy rookie of the year-t ki kelljen rakni"
- A szerződése: 6 év, $78 millió ($50 millió garantált).
- Tavaly dobott 3500 yardot, 18TD-t, ami figyelemre méltó, bár az a gond, hogy sérülékeny.

Shanny: ahogy írtad, fogy a türelem és Shanny is tudja, hogy jövőre villantania kell, mert kivágják. A sarokba szorított edző pedig gondolkodhat úgy, hogy „utánam az özönvíz”. Azt akarom mondani, hogy meglép egy feltrade-t, lehet odaadva sok pick-et érte, mondván, ha bejön, nyertem, ha nem akkor az már a következő edző gondja (Pl. beáldoz 1-2 komoly pick-et a mostani, illetve jövőbeni drafton… majd anyázik miatta a köv. coach).
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
1. st louis
2. indianapolis
3. minnesota
4. tampa bay
5. cleveland
6. washington
7. jacksonville
8. miami
sapka
Hollywood, ha már elkezdted a számolgatást, csatlakozok; kb így nézhet ki majd a végső sorrend.
Ebből a 8-asból kellhet maximum 4nek QB (browns, skins, colts, tampa). Van ugye két top rookie Luck és Griffin, ezen kívül Flynn-nél látok esélyt; Bradford (de ő nem számít, mert akkor is 4), Mccoy válthat még csapatot, esetleg Manning, de ő minden esetben nagy melléfogás lenne.
Kétféle szcenáriót tartok elképzelhetőnek jelenleg, akar e a Browns Qb-t vagy sem.

Ha akar akkor valószínűleg felugrik 1/1-re vagy elhozzák Bradfordot; mindkét esetben kimegy Luck 1/1-re. Szerintem a Colts nem merne Manning után bevállalni egy ekkora stílusváltást Griffinnel, bölcs lenne tőlük egy letrade! és akkor szabadáras lesz RGIII; nem tudom érne-e ő ennyit, hogy ide fel lehessen ugrani. Mert biztosan nagyon komoly árat fognak kérni érte. Ha nem megy érte a Washington, biztos, hogy más menni fog, pl. szinte hasonlóan kész csapatok Chiefs akár...
Ha kimenne így, akkor várhatóan elspájzolnak Shanahanék még egy második kört, mint tavaly.

Másik eset, ha a Browns ad még egy évet Mccoynak, vagy az Fa-ról elhalásznak valakit (kit? 😊), ekkor is nagy teher lenne a Ramsnek az 1/1, mert Bradfordot, mint 1/1est el kell sózniuk áron alul, mert 1/1-re nem tudom elképzelni, hogy ne Luckot vigyék el. Ebben az esetben egy jó tradet megérhetne Bradford, de 2 éve volt 1/1 még áron alul is megkérnék az árát. Ha nem rántják be Luckot és maradnak Bradforddal, a Colts biztosan elrakja Luckot. Ekkor vagy elrakja a Tampa 1/4re RG-t vagy megint egy szabadáras szituáció lenne, a helyért, ez itt reálisnak tűnik, csak azt nem tudom mi be mernénk e vállalni a jelenlegi offenzív edzői stábbal (tippre:nem)
Azt tudom itt is elképzelni, hogy lefelé trade és Jones, ha kijön, esetleg második kör Tannehill, ha ő lesz A második körös.

Azt látom, illetve sejtem, hogy az egész drafton mindenki Holmgrenre fog várni, mit szeretne igazából. De úgy gondolom sehogysem jutna Qb nekünk a draftról, csak komoly áldozatokkal, és nem tudom szabad e ennyit áldozni. Grossmannek nem adhat az öreg még egy évet, mert az biztosan az állásába kerülne, szóval én elkezdek barátkozni Flynnel. 😊 Vagy egy nem olyan elit Qb-val a draftról, de akkor megint inogna a szék, mert Snyder nem az a tipikus 4-5 évet várok, hogy legyen valami tulaj, 3 évet beszéltek meg, ha nem történik semmi újra robbantás és építkezés lesz. Érdekes kérdés még, számomra, hogy Kyle-t kirúgják e...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
A nagy kérdés az ugye, hogy a drafton marad-e a helyén a csapat és ott választ valakit vagy trade felfele.
Kérdés, hogy Shanny marad-e. Én szeretném, hogy maradjon, mert elkezdett valamit... igaz kicsit megbocsáthatatlan ez a Grossman/Beck fiaskó... szóval ha marad, akkor ott lesz rajta a nyomás, hogy szerezzen egy új QB-t akiben lehet hinni. Ott van a nyomás Snyder-en is, mert jövőre nem lehet egy újabb vesztes szezon. Szóval a kényszer nagy úr... és talán lesznek annyira elkeseredettek, hogy egy esetleges feltrade alkalmával túl is fizetik a pick-et (ha lehet) legyen az Luck vagy Griffin.

Az elől draftoló csapatok közül a Colts/Dolphins... Browns hármasnak kell QB. Browns kérdés persze. Chiefs és Seahawks is esélyes... szóval ha Rams marad elöl, akkor elképzelhető még egy licit verseny is akár.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
A listán így feljebb került Landry Jones, de amennyire tudom ő nincs Luck/Griffin/Barkley szintjén.Hollywood
szerintem sincs, sőt a helyében maradnék egy évet még, jövőre csak jobb lehet.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Hollywood
ki a harmadik top QB?sapka
Andrew Luck és Robert Griffin III mellett Matt Barkley-t írtam volna, de most látom, hogy marad suliban és nem jön ki a 2012-es drafton. A listán így feljebb került Landry Jones, de amennyire tudom ő nincs Luck/Griffin/Barkley szintjén.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Luck, Griffin, Luck

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Hollywood
ki a harmadik top QB?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Még 1 meccs aztán új QB, Kánaán? 😊Amadeus91
ez nem lesz egy egyszerű menet!sapka
Nem voltam fent itt régóta, de néztem a meccseket!
Iszonyatosan érdekes lesz a draft (már megint) 😊 Shanny a 2011-es drafton elkövette azt a hibát, hogy nem húzott QB-t. Most mindenképpen kell ugye, ez tény. Feltrade vagy akkor húz valakit amikor a Redskins-re kerül a sor... ha feltrade, akkor hova, milyen ellenértékkel... megannyi scenario. Eddig úgy néz ki, hogy 3 top QB van, de ez még alakul.

Fontos ugye, hogy a rookie salary-k megfogásával az első pick-ek értéke/fontossága kicsit átalakult, hisz nem kell 50-60 milliókat fizetni.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Még 1 meccs aztán új QB, Kánaán? 😊Amadeus91
ez nem lesz egy egyszerű menet!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
Legyen már április... Annyira kíváncsi vagyok, hogy Shanny mit lép a drafton...nexion218
pont akartam már írni.

Még 1 meccs aztán új QB, Kánaán? 😊
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Legyen már április... Annyira kíváncsi vagyok, hogy Shanny mit lép a drafton...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Redskins waived RB Ryan Torain.
Így múlik el a világ dicsősége. :/Newman
volt kb. 4-5 jó meccse, ez lenne a világ dicsősége?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Redskins waived RB Ryan Torain.
Így múlik el a világ dicsősége. :/

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
igen, igazad van; ha a Browns akar valakit fel kell mennie, mert beelőzhetiksapka
Főleg,hogy a Ramsnek sokkal jobb üzlet az 1/6 és a másik elsőkörös pick,mint elvinni valakit (kit?) 1/1re.Bazzani
igen, igen, kivéve ha a Browns nem szeretne Qb-t húzni, vagy megelégszenek egy Landry Jones-szal, vagy kipróbálják Flynnt, stb.; csak az világos, ha leesne hozzájuk egy Griffin gondolkodás nélkül behúznák 😊sapka
Ha QB-t akarnak akkor nem szabad kockáztatniuk,hogy "megvárjuk ki esik le addig".
Főleg,hogy Jones akár maradhat is még egy évet (sőt Griffin is).
Meg kell szerezniük Luckot nincs mese.

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ha Rams az 1/1 és nem akarja Luckot,akkor oda tuti felmegy érte valaki.
Sztem a Browns akinek 2 elsőköröse van.Bazzani
igen, igazad van; ha a Browns akar valakit fel kell mennie, mert beelőzhetiksapka
Főleg,hogy a Ramsnek sokkal jobb üzlet az 1/6 és a másik elsőkörös pick,mint elvinni valakit (kit?) 1/1re.Bazzani
igen, igen, kivéve ha a Browns nem szeretne Qb-t húzni, vagy megelégszenek egy Landry Jones-szal, vagy kipróbálják Flynnt, stb.; csak az világos, ha leesne hozzájuk egy Griffin gondolkodás nélkül behúznák 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Ha Rams az 1/1 és nem akarja Luckot,akkor oda tuti felmegy érte valaki.
Sztem a Browns akinek 2 elsőköröse van.Bazzani
igen, igazad van; ha a Browns akar valakit fel kell mennie, mert beelőzhetiksapka
Főleg,hogy a Ramsnek sokkal jobb üzlet az 1/6 és a másik elsőkörös pick,mint elvinni valakit (kit?) 1/1re.

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Ha Rams az 1/1 és nem akarja Luckot,akkor oda tuti felmegy érte valaki.
Sztem a Browns akinek 2 elsőköröse van.Bazzani
igen, igazad van; ha a Browns akar valakit fel kell mennie, mert beelőzhetik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!