Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Wow, vihar előtti csend?? 😀 Azért eredmény...izé... vereségkövetőbe jöttök? 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Flethcer? Riley már mutatja, hogy szívesen átvenné a helyet.. 😀 Tarcsiba meg Alex nagyon jó...apeszos
Na jó, de 2 db ILB kellene a 3-4-hez, McIntosh nem tudom, fog-e még játszani nálunk, de nem véletlen került ki a kezdőből és akkor ott tartunk, hogy van egy fasza Riley, Fletcher addig ameddig, meg egy "tarcsi' Alex. Rosteren van még Fox meg Jackson, akikből nem sokat láttunk illetve van egy Markus White, akiről azt se tudom mi fán terem, de gyanítom ha hárman egyszerre vannak a pályán se érnek fel az öreg Fletcher-rel.nexion218
Jackson Right OLB Orakpo cseréje, Alex utility, mindkét LB poszton játszik. Fox is tud aprítani rendesen, futás ellen elég jó. White rookie Left OLB, Kerrigan cseréje, nem csoda ha nem nagyon játszik. Riley Rocky helyett van fent már most is, ám nyugodtan maradhatna cserének/spec. team. Fletcher, amilyen habitusa van még marad pár évig, pláne ha tudják váltani.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
meg akartam várni több választ mielőtt saját kérdésemre válaszolok :rolleyes: , de ha már ennyire szóbakerült, és még nem olyan nagy az aktivitás, válaszolok magamnak, és a mostani témára is ezzel 😛, hátha másokat is bátorítok
-szóval az A kérdést úgy próbáltam megfogalmazni, játékostól függetlenül, csak poziciót említve lesz egy 'ajándék' luxus pick, amit bármire el lehet lőni; azt hiszem nexion is ilyesmiben gondolkodott szerintem itt, ha ez így alakulna biztosan ILB-t/CB-t választanék
-B-nél a ki szerint mi a tényleges hiány, azért erre nem könnyű válaszolni, de egyetértek apeszossal az OL jó pick lenne
-C-nél; ha véletlen kimegy az álomQB akkor mit lenne célszerű behúzni; azt hiszem erre még nehezebb válaszolni 😛; a második kör elejére itt is egyetértek az OL-el, de hogy 1/elején mit azt nem tudom :rolleyes:; még egy OL-t?, vagy BPA?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Flethcer? Riley már mutatja, hogy szívesen átvenné a helyet.. 😀 Tarcsiba meg Alex nagyon jó...apeszos
Na jó, de 2 db ILB kellene a 3-4-hez, McIntosh nem tudom, fog-e még játszani nálunk, de nem véletlen került ki a kezdőből és akkor ott tartunk, hogy van egy fasza Riley, Fletcher addig ameddig, meg egy "tarcsi' Alex. Rosteren van még Fox meg Jackson, akikből nem sokat láttunk illetve van egy Markus White, akiről azt se tudom mi fán terem, de gyanítom ha hárman egyszerre vannak a pályán se érnek fel az öreg Fletcher-rel.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Flethcer? Riley már mutatja, hogy szívesen átvenné a helyet.. 😀 Tarcsiba meg Alex nagyon jó...
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
akkor az már biztos, hogy ellenünk nem játszanak?triangle
Aha. Nem mintha bármit is változtatna a helyzeten... 😀 De majd legalább tudunk rajtuk spórolni, mert a két renitens füvesért nem nagyon fognak kapkodni, ha lejárt a szerződésük ( talán havi tíz pisálás, újabb probléma esetén egy év eltiltás vár rájuk), így majd olcsóért tudunk velük újítani... 😂 Sőt, az előző CBA szerint már most meglenne az egy év...nexion218
Csak Davissel... Ő jövőre szabadügynök lesz, Williamsnek 2015-ig szól a szerződéseapeszos
Azt tudom, hogy Trent-nek hosszabb szerződése van, de ez 2015-ben is probléma lesz, mivel egymás után három pozitív tesztje volt, így ha jól tudom, mindegy, hogy mikor csinál újra pozitív tesztet, egyből egy év eltiltás. Tehát ha helyesek az információim, őt 2015-ben is egyetlen szál vicces cigi fogja elválasztani a hosszú eltiltástól. Sikerült eléggé lerontani vele a saját értéküket a játékospiacon...

Sapka:

Megmondom őszintén, hogy ehhez a draft dologhoz még annyit se értek, mint a játékhoz magához... Szerintem az O falba mindenképpen kellene ember, Brown tényleg nem az igazi mostanában, illetve a Williams-Lichtensteiger-Montgomery-Chester-Brown ötös szépen muzsikált, de igazán jó cseréje egyiküknek sincs (talán Hurt LG-ban), szóval egy kezdő RT és egy G/C sztem jól jönne. A QB az ugyebár alap, nincs mese, ráadásul egy olyat kellene húzni, aki képes végrehajtani Apu és Jr. játékait (mert szerintem maradnak), főleg a nagy játékokra gondolok, mert Sexy rendre abba bukik bele, amikor erőltetni kell egy kicsit vmit. Arról nem is beszélve, hogy csere QB-nk sincs, mert hát Beck-et én nem nevezném annak se... Aztán én lassan gondolkodnék a Safety pozíciókon is, mert Landry egyre többször sérült, Atogwe elvileg jó, de nem fiatal és eddig nem sokat láttunk belőle és max Gomes aki képes megoldani az egyik safety pozicíót, Doughty-t meg tudjátok, hogy mennyire szeretem... Illetve be kell látni, lassan Fletcher helyére is el kellene kezdeni keresni valakit, mert idén 36 éves, szerintem 1-2 éven belül abbahagyja ő is.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
akkor az már biztos, hogy ellenünk nem játszanak?triangle
Aha. Nem mintha bármit is változtatna a helyzeten... 😀 De majd legalább tudunk rajtuk spórolni, mert a két renitens füvesért nem nagyon fognak kapkodni, ha lejárt a szerződésük ( talán havi tíz pisálás, újabb probléma esetén egy év eltiltás vár rájuk), így majd olcsóért tudunk velük újítani... 😂 Sőt, az előző CBA szerint már most meglenne az egy év...nexion218
Csak Davissel... Ő jövőre szabadügynök lesz, Williamsnek 2015-ig szól a szerződése
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
akkor az már biztos, hogy ellenünk nem játszanak?triangle
Aha. Nem mintha bármit is változtatna a helyzeten... 😀 De majd legalább tudunk rajtuk spórolni, mert a két renitens füvesért nem nagyon fognak kapkodni, ha lejárt a szerződésük ( talán havi tíz pisálás, újabb probléma esetén egy év eltiltás vár rájuk), így majd olcsóért tudunk velük újítani... 😂 Sőt, az előző CBA szerint már most meglenne az egy év...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
triangle 1 283
akkor az már biztos, hogy ellenünk nem játszanak?
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért ez kemény....

Washington Redskins offensive tackle Trent Williams and tight end Fred Davis face four-game suspensions for violating the league's substance abuse policynexion218
Ez még csak a kezdet lehet, ha nem állnak le...

NFL Network's Jason La Canfora confirmed that Redskins LT Trent Williams and TE Fred Davis will be subject to a one-year suspension for their next violation of the NFL's substance abuse policy.
The two Redskins reportedly tested positive for marijuana just after the lockout, only to test positive again between August and October when the NFL and NFLPA were negotiating discipline for drug-policy offenders. Williams and Davis have tested positive three times, which means they will now be subject to testing up to 10 times per month. The high risk will hurt them when it comes time to negotiate with the Redskins or other teams for a long-term contract.

Lényeg, ne drogozzá' többet. 😊Newman
Megérthetné a liga, hogy náluk ez kultúrális dolog.... 😂

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Azért ez kemény....

Washington Redskins offensive tackle Trent Williams and tight end Fred Davis face four-game suspensions for violating the league's substance abuse policynexion218
Ez még csak a kezdet lehet, ha nem állnak le...

NFL Network's Jason La Canfora confirmed that Redskins LT Trent Williams and TE Fred Davis will be subject to a one-year suspension for their next violation of the NFL's substance abuse policy.
The two Redskins reportedly tested positive for marijuana just after the lockout, only to test positive again between August and October when the NFL and NFLPA were negotiating discipline for drug-policy offenders. Williams and Davis have tested positive three times, which means they will now be subject to testing up to 10 times per month. The high risk will hurt them when it comes time to negotiate with the Redskins or other teams for a long-term contract.

Lényeg, ne drogozzá' többet. 😊

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem annyi sem. Ha nem lesz már W, az nagyon hajaz Zorn búcsújára.... a 4-12 csúnya lesz. Hacsak az utolsó Philly elleni meccsen nem múlják alul egymást. Mr. Shanahan nagyon elkúrta az offenset, és fiacskája zsenije sem bújt elő. Van egy jó defense, és annak örülök, hogy Shanny draftoltjai általában beváltak. Tavalyról Dennis Morris és Selvish Capers esett ki, maradt Riley, Williams, Cook és Austin. Idén gyakorlatilag minden rookie maradt, és némelyik húzóember lett, de azt biztos elmondhatjuk, hogy gyakorlatilag senkiben sem csalódtunk aki játszott. Még Hankerson is összekapta magát, pedig ő kezdett a legszarabbul, pechjére lesérült mire belejött. Tehát van anyag, és ha Shanny marad a HC, talán bízhatunk egy jó draftban megint. Bár vannak érthetetlen húzásai, Beck és Doughty nagyon kilóg ebből a csapatból, érthetelen volt a ragaszkodása hozzájuk. Azért írtam hogy esetleg Shanny mehet, mert bár úgy tudom öt éves szerződése van, de a Zorn féle szezonok nem adnak életbiztosítást Snyder szemében. Csodálom, hogy már eddig sem szólt közbe. És ha ragaszkodik a kisfiához, az csúnyán lehúzza.
Draft:
A: 1. QB: ezt szerintem nem kell indokolni.
2. RT: Brown nem bírja már a gyűrődést, bízzunk egy Williams kaliberű tackle-ben.
B: Nem.
C: Mér elfogynak? 😀 Maradna RT, és egy guard. Az O fal sosem lehet elég erős...

A defensenél nem ártana kicsit megerősíteni a secondaryt, egy hangsúlyosabb CB nem ártana, és Doughtyt olyan messze zavarnám, hogy GPS-el se találjon vissza.

A CSN Washington azt írja akár egy évre is eltilthatják Daviséket.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
néha engem zavar, hogy eltűnnek a témák a topikból, és tudom van egy-két (vagy inkább 3-4) ember; akik rendszeresen olvasnak, de nem szoktak írni, kicsit megindítva egy témát, ha van kedvetek hozzá: (természetesen nem redskins fanok is nyugodtan csatlakozzanak)

szóval kis számolgatás után nagyjából 1 maximum 2 győzelem sülhet még ki a szezonból, ez azt eredményezné, hogy szinte biztosan top7-es pickünk lesz a drafton;
egy nehéz-vitaindító kérdésem támadt; A, B és C része is van 😛

Drafttal kapcsolatban:
A: ha letradelünk; és lenne idén vélhetőleg 2 első körünk; ki milyen poszton látna szívesen első körös (kvázi azonnal) bevethető újoncot?
B: nincs trade és tegyük fel 1/7 és 2/7ről lenne szó? Változtatna e rajta?
C:1/7 és 2/7ről van szó; és nem lehet Qb-t húzni!

Indokolni szabad! 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
ugy emlekszem ez mar regi buntetes csak a csapattol fuggott a tol-ig. Mintha masok is kaptak volna, de ez lehet mas lesz.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért ez kemény....

Washington Redskins offensive tackle Trent Williams and tight end Fred Davis face four-game suspensions for violating the league's substance abuse policynexion218
És ez mikortól érvényes? Ha csak a hátralevő négy meccsre, akkor csupa öröm bodottá... Jó lesz a draft.... 😀apeszos
Elvileg igen:

"...media reports on Sunday that Fred Davis and Trent Williams would be suspended the remainder of the season due to violating the NFL’s substance abuse policy."

Ha jól értelmeztem a hozzászólásokat, egy kis "jókedvű trombitálás" a probléma forrása, ami még a lockout idején történt... 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért ez kemény....

Washington Redskins offensive tackle Trent Williams and tight end Fred Davis face four-game suspensions for violating the league's substance abuse policynexion218
És ez mikortól érvényes? Ha csak a hátralevő négy meccsre, akkor csupa öröm bodottá... Jó lesz a draft.... 😀
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
😀 😀 😀 Hát én sem kaptam infarktust... Várható volt.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Belegondolva nem tudom mi volt az a fő hiba amin elment ez a meccs; azt hiszem egyszerűen szerencsésebb volt a Jets, az a false start-unnecessary amiből a TD lett bosszantó volt; egy kis szerencse ma igazán hiányzott; na meg Sanchez nem volt elég rossz

végülis az sem baj, ha vesztünk

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem az a kemény h kapnak, mert valljuk be éppen lehet h láttak szurit, hanem az h csak ők
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért ez kemény....

Washington Redskins offensive tackle Trent Williams and tight end Fred Davis face four-game suspensions for violating the league's substance abuse policy

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Do Re mi! Hajrá mi 😀 Revis csak legyen el Mossal, remélem Davis és Helu jó napot fog ki. Mivel Landry nem játszik, a secondarynek csak akkor lesz esélye, ha Kerriganék megnyomorgatják Sanchezt. Doughty esélytelen... Remélem Gomes lesz Doughty helyett, de olyan a világon nincs... Kerrigannek nagyon fogok szurkolni a sackért 😀
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hajrá ti 😀

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
19.00kor játszunk a jets-szel és semmi komment, annak ellenére, hogy nem mondhatja senki, hogy hazai pályán ne lennénk esélyesebbek, gyenge a futójátékuk, és Sanchez egyszerűen kevés. Más kérdés, hogy a mi offensünk is hasonló cipőben jár; szokásos nettó 10 pontos meccs.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De ha a szezon hátralevő részét 4-1-re hozza, felőlem tolhat meccsenként 3-at is... 😂nexion218
erről jut eszembe, játszottam az espn-es playoff machinenal, és csak úgy jöhet létre a playoff, ha a dallasiak 8-8ak lennének, mi 9-7, és a giants is legfeljebb 9-7;
egyikre sem mondanám, hogy lehetetlen, ha körbeverik egymást, de hogy megnyerjük a hátralévő összes meccset az nem túl esélyes. + most már annyira ne is nagyon nyerjünk meccseket, mert nem lesz ebből így top QB draft, max tradedel, az pedig egészen költséges.
Jöjjön vissza Beck! 😀sapka
Nem jó, egyből vágná a liga, hogy direkt veszíteni akarunk és még megbüntetnék a csapatot! 😂nexion218
Alapesetben röhögnék, de a Colts idei éve után már gyenge kezdőnek számítanátok csak 😀

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kicsit elkéstem vele... :/ The Legend of Sean