Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
Nem jó, egyből vágná a liga, hogy direkt veszíteni akarunk és még megbüntetnék a csapatot! 😂De ha a szezon hátralevő részét 4-1-re hozza, felőlem tolhat meccsenként 3-at is... 😂nexion218erről jut eszembe, játszottam az espn-es playoff machinenal, és csak úgy jöhet létre a playoff, ha a dallasiak 8-8ak lennének, mi 9-7, és a giants is legfeljebb 9-7;
egyikre sem mondanám, hogy lehetetlen, ha körbeverik egymást, de hogy megnyerjük a hátralévő összes meccset az nem túl esélyes. + most már annyira ne is nagyon nyerjünk meccseket, mert nem lesz ebből így top QB draft, max tradedel, az pedig egészen költséges.
Jöjjön vissza Beck! 😀sapka
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
De ha a szezon hátralevő részét 4-1-re hozza, felőlem tolhat meccsenként 3-at is... 😂nexion218erről jut eszembe, játszottam az espn-es playoff machinenal, és csak úgy jöhet létre a playoff, ha a dallasiak 8-8ak lennének, mi 9-7, és a giants is legfeljebb 9-7;
egyikre sem mondanám, hogy lehetetlen, ha körbeverik egymást, de hogy megnyerjük a hátralévő összes meccset az nem túl esélyes. + most már annyira ne is nagyon nyerjünk meccseket, mert nem lesz ebből így top QB draft, max tradedel, az pedig egészen költséges.
Jöjjön vissza Beck! 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
úgy nézem Hall kezd észheztérni; ő lett az NFC defensive player of the week; igen meglepő (és Helu lett a hét támadóújonca), szóval Hall kommentje: DeAngelo Hall admitted he was a little surprised to earn NFC Defensive Player of Week honors. "I dropped a couple picks," he said.sapkaÉpp most akartam én is beírni! 😀
Bár ezek szerint nem számolták hozzá azt a jelenetet, amikor vki megtaposta a combját, felkelt reklamálni, majd amikor nem jött zászló, lefeküdt, hogy sérült...😀 Legalábbis nekem rémlik egy ilyen jelenet.
Amúgy nézegettem a meccs összefoglalóját, az első INT még csak-csak (Gaffney egy-egyben a védővel, csak vhogy megint sikerült a védő háta mögé kerülni...), bár annyi pénzért ki lehetne szúrni, hogy nem az igazi, de a második.... Három ember közé... Pfff... De ha a szezon hátralevő részét 4-1-re hozza, felőlem tolhat meccsenként 3-at is... 😂
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
úgy nézem Hall kezd észheztérni; ő lett az NFC defensive player of the week; igen meglepő (és Helu lett a hét támadóújonca), szóval Hall kommentje: DeAngelo Hall admitted he was a little surprised to earn NFC Defensive Player of Week honors. "I dropped a couple picks," he said.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
ügyesen eltűntettem a defense falra vonatkozó összeszedett idepostolt statisztikákat 😀 szóval: keveset beszélünk a 3 emberes védőfalról annak ellenére, hogy egészen jól szerepelnek; és amit szerkesztettem belőle 😀
"ez összesítve; 14,5 sack, amely elég jónak számít és 89 tackle amely szintén egészen jó"
a lényeget el is felejtettem, összesítettem pár 3-4-es erősebb/nagyobb múltú/jó formájú védőfal teljesítményét. Csak tacklet és sacket néztem a cserékkel együtt.
Pittsburghnél 81 tackle és 4 sack,
Baltimore 125 tackle 12 sack;
Frisco 91 tackle és 7,5 sack;
Dallasban 98 tackle és 6 sack;
Green Bay 78 tackle és 6 sack;
Jets 127 tackle és 3 sack
és Washington 89 tackle és 14,5 sack
A szerelés, tehát kvázi milyen korán is sikerül a futást megállítani nagyjából átlagos, nem elit de azért jó; viszont a 14,5 sack olyannyira kiemelkedő, hogy biztosan innen gyakorolják a legtöbb nyomást a Qb-ra, részben magyarázza hogy az OLB-k nem járnak 10 felett sackekben külön-külön.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
És az összes többit mire, kire fogják? Könyörgöm, meccsek mentek el rajta, nem egy, nem kettő... Nem néztem utána ugyan, de magasan vezetheti a liga legszarabb rúgója listát. Ez is amolyan Doughty effektus: nem tud elég szar lenni. Érthetetlen.
több mint 14 éve
Mike Shanahan on blocked FGs, status on Graham Gano: "We're going with Graham. Those [blocks] had nothing to do with Graham."sapkaezzel egyet kell értsek. Ha megnézed a replayt, a fal közepén úgy jött át a Seattle játékosa, mintha direkt elálltak volna előle. Shanny szerint azért, mert Golston és Trent nem volt. Ettől függetlenül Gano jobban tenné, ha kinőné az izgulós korszakát, mert hiába van bika lába, ha zsinórban a második év, amikor a liga egyik legszarabb rúgója a statok alapján.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Mike Shanahan on blocked FGs, status on Graham Gano: "We're going with Graham. Those [blocks] had nothing to do with Graham."
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Az hogy jó volt az offense, az túlzás, inkáb a Hawks D nem volt jó... 😛 Az első int szerintem egyértelműen Rexyé volt, a másodikban nem vagyok biztos, bár ott is tripla coverbe dobta, túlságosan bízott Mossban (ha jól emlékszem..). A D-től kicsit többre számítottam, azért a végére hozták magukat. Kerrigan nagy játékos lesz, akár már jövőre. Mondtam, hogy Helu lassan kezdő lesz, szerintem a csapat legjobbja volt, az a gátfutás nem volt egyszerű.... 😀 😀 Royster kicsit összeszedi magát és pár évre megvan a RB depth. Ganonak már tavaly is Kanadában kellett volna lennie, vagy akárhol, de ne itt. Sok meccs megy el rajta... Szerintem túl alacsonyan rúgta a labdát, nehogy mellé menjen. Ő olyan mint Doughty. A fene sem tudja miért rontja itt a levegőt, de valahogy mindíg odakerül.
több mint 14 éve
Úgy látom nekem csöndben kell maradnom 'skins meccs alatt. Akkor nyerünk. 😀 Most akkor ez babona? 😛 Végig itt voltam az eredménykövetőben, de megálltam szó nélkül.nem hiszem, hogy ezen múlt 😉 (de 😀)
Taylor is biztos nagyon örült....apeszos
nagyon jó volt az offense is, tulajdonképpen a seattlei csapat összevissza teheti a két kezét, hogy sikerült ennyi pontot feltennie a táblára, egyetlen épkézláb driveuk volt, amiből átjöttek a felén és elértek belőle 3 pontot. Másik kettőnél pofátlan jó mezőnypoz.ból hoztak két TD-t. Wilson DPI-jét (ami nem volt az), csak azért nem merem felemlegetni, mert utána Landry a labda nélküli Baldwint úgy lezúzta, hogy az már kettőt is érhetett volna. Grossman első intjénél, szerintem a corner is meglepődött, hogy összehozta a picket, biztos hogy nem tudta 1mspvel a megfordulás előtt, hogy ott lesz a labda, mikor megfordul. Másik oldalról viszont ha 3szor ha puntolni kellett, és ebből kétszer az 1 yard körülről indult a játék. A harmadik negyedben simán lejátszották a ST-et. A futás is elég jó volt főleg hogy a seattlei védőfal tulajdonképpen 3 DT-vel és 1 DE méretű és képességű emberrel áll fel. Helu passprotban nem az igazi, de legalább jövőre nem kell futót draftolni. Azt a lehetetlent is el tudnám képzelni, hogy ha nem jut Qb a drafton akkor behúzni egy TOP LT-t, és Trentet átrakni Rt-be, na akkor nagyon erős falunk lenne.
Ez a blokkolt FG+extra, elég szegényes, nem látom még teljesen át melyiknél hibázott Gano, és melyiknél nem blokkolt rendesen a fal.
Kicsit félek attól ezzel a győzelemmel meg fog minket előzni a Seattle a drafton, és ők biztosan kiránthatják a második/harmadik top prospect Qb-t a draftról; mert van egy Luck aki a Coltsé 😊; van valamennyi a Griffin/Barkley/Landry trióból, max 1 vagy 2; és van egy szem Tannehill (őt nem látnám annyira szívesen).
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Úgy látom nekem csöndben kell maradnom 'skins meccs alatt. Akkor nyerünk. 😀 Most akkor ez babona? 😛 Végig itt voltam az eredménykövetőben, de megálltam szó nélkül. Taylor is biztos nagyon örült....
több mint 14 éve
Már akartam megnézni a pontos dátumot, ilyen lökést azért nem kívánok... Akkor már inkább simán nyerjetekWyattjogos, nem is így értettem, de elolvasva tényleg ezt írtam. :mad:
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Már akartam megnézni a pontos dátumot, ilyen lökést azért nem kívánok... Akkor már inkább simán nyerjetek

több mint 14 éve
külön hsz-be, de 4 évvel ezelőtt is 3-7tel álltunk november 27.-én; és 2 nappal később a Chicago ellen elindult a 9-7re javító PO run. Csak egy lökés hiányzott annó a pozitív szezonhoz, ez a kis plusz, amelyre akkor volt szüksége a csapatnak idén is hiányzik.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
abban lehet bízni, hogy valahogy beerőszakolunk egy TD-t, és a seattle csak 6 pontig jut 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
azért a Hawks OL is erősen hikomat kategória most. a D-jük elég fasza.peteyigen tudom, ezért is remélem, hogy Kerrigan lehoz egy fasza meccset, legalább 2 sackkel 😀
egy 10 sackes szezon nem lenne rossz azért, ami azt illeti 😊
több mint 14 éve
azért a Hawks OL is erősen hikomat kategória most. a D-jük elég fasza.
több mint 14 éve
Azért van egy aprócska bibi, hogy Orakpot duplázzák, ezért is marad el magától.. Kerrigannek ezért is marad ennyi helye állatkodni.. Mondjuk ő meg azért kevesebbet is van blitzen, mint Orakpo, sokkal többet fog embert, míg Orakpo mindig QB-ra megy.Reélem, Kerrigannek remek meccse lesz 😀Kerrigannek eddig mindíg jó meccsei voltak 😀 Lassan leader passrusher lesz nálunk. 44 tackle, 6 sack, 4 forced fumble, 1 int azért nem rossz eredmény defensive rookie létére alig túl a fél idényen. Orakpo 39-4-2-0. Sajnos a D sem azt nyújtja, amit a szezon elején, kicsit elment a kedvük az offense miatt. Nekünk eddig sem volt olyan, hogy sima W, most meg már csak meglepetést tudunk okozni...apeszos
Santana Moss is visszatér állítólag a törése után, az nagyot lendíthet az O-n, ha teljesen egészséges lesz..
amennyiben az O képes lesz néhány nagy játékra, szerintem behúzható simán a meccs, mivel a D# várhatóan azért ott lesz és végig tartja majd magát.. De az idei Skins meccsek után már abszolut nem mondom azt, hogy sima W, sőt, nagyon nem lepődnék meg, ha a Hawks kifogna rajtuk. De azért csalódás lenne.Stez
több mint 14 éve
Reélem, Kerrigannek remek meccse lesz 😀Kerrigannek eddig mindíg jó meccsei voltak 😀 Lassan leader passrusher lesz nálunk. 44 tackle, 6 sack, 4 forced fumble, 1 int azért nem rossz eredmény defensive rookie létére alig túl a fél idényen. Orakpo 39-4-2-0. Sajnos a D sem azt nyújtja, amit a szezon elején, kicsit elment a kedvük az offense miatt. Nekünk eddig sem volt olyan, hogy sima W, most meg már csak meglepetést tudunk okozni...
Santana Moss is visszatér állítólag a törése után, az nagyot lendíthet az O-n, ha teljesen egészséges lesz..
amennyiben az O képes lesz néhány nagy játékra, szerintem behúzható simán a meccs, mivel a D# várhatóan azért ott lesz és végig tartja majd magát.. De az idei Skins meccsek után már abszolut nem mondom azt, hogy sima W, sőt, nagyon nem lepődnék meg, ha a Hawks kifogna rajtuk. De azért csalódás lenne.Stez
több mint 14 éve
Reélem, Kerrigannek remek meccse lesz 😀Santana Moss is visszatér állítólag a törése után, az nagyot lendíthet az O-n, ha teljesen egészséges lesz..
amennyiben az O képes lesz néhány nagy játékra, szerintem behúzható simán a meccs, mivel a D# várhatóan azért ott lesz és végig tartja majd magát.. De az idei Skins meccsek után már abszolut nem mondom azt, hogy sima W, sőt, nagyon nem lepődnék meg, ha a Hawks kifogna rajtuk. De azért csalódás lenne.
több mint 14 éve
nem azt mondom h a seattle kurva jó, de simam eccsre számítok. két liga szinten is jó védelem, de a washingtoni offense annyira rossz, h az félelmetes. nem számítok sok pontra, de túlzottan szoros összképre se. mondjuk orakponak meg kerrigannek nem lesz rossz meccse, annyit mondhatok előjáróban 😊
több mint 14 éve
Semmi komment a soron következő meccs kapcsán??, megyünk az utált seattlebe, ahol már két po runt megállítottak az elmúlt években, nem mondanám, hogy az esélyesek nyugalmával. Főleg, hogy a támadófal 3 helyén nem lesz a kezdő. Remélem erősebb a védelmünk, vagy a támadóik rosszabbak? 😂Erről azért Kacsának más a véleménye... 😀 😀 Mit lehet mondani? Nekünk már senki ellen nincs esélyünk idén. Arra jó lesz, hogy a fiatalok beleszokjanak az NFL-be. Bár páran már most is jobbak mint akik kezdenek...
és holnap lesz november 27.e is... 😕 😕sapka
több mint 14 éve
Semmi komment a soron következő meccs kapcsán??, megyünk az utált seattlebe, ahol már két po runt megállítottak az elmúlt években, nem mondanám, hogy az esélyesek nyugalmával. Főleg, hogy a támadófal 3 helyén nem lesz a kezdő. Remélem erősebb a védelmünk, vagy a támadóik rosszabbak? 😂és holnap lesz november 27.e is... 😕 😕
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Stez szerinted aki IR-en találja magát, egész nap otthon a fotelben edzi a kezeit a TV előtt? :cool:, ettől független mérsékelten amit mondtam meg is lehetne valósítani. Sőt láttuk is Atogwe esetében, hogy egész sokat pihen az oldalvonal mellett beöltözve. Mi ez ha nem pihentetés.sapkaAzért konnkrétan a csapat ilyen szintű kulcsjátékosaival ezt tenni szerintem egy hatalmas faszság. Pihenjen az utolsó 2-3 héten pluszban, ha komoly baja van, de ennyi. Landry gondolom eljár edzésre, itt meg el is dőlt az egész. Az achillese ugyanúgy nem fog rohamosan javulni, de ha meg IR-re kerül, annyira sem tudja segíteni a csapatát, mint ahogy jelenleg, nem teljesen egészséges állapotban. És egy faszságnak érzem a pihentetés dolgot, amikor egy játékos átlagosan 4-6-8 évet tölt el a ligában, ezek után annyira senki sem ér rá, hogy kihagyjon egy csomót csak azért, hogy a következő évre gyúrja már magát. Atogwe sem mai csóka már, ami azt illeti. Ráadásul akármikor berobbanhat valaki, aki simán kiszorítja a kezdőből.