Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
végre, egy igazi szoros meccs, sajnos ezt most a védelem tolta el, de leginkább a secondary...nem gondoltam volna hogy a szezon hátralévő felében ilyen sok pontot szerezhetünk 😊
pedig majdnem meglett a 10-6 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Polumbus van LG-ben, ez a Bowenes dolog mekkora, el is felejtettem 😀 az biztos, hogy én itthon kiabálni fogom a snapcountot hátha.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
"Redskins' Landry sidelined vs. Cowboys". Ja és Hurt is inaktív, szóval szerintem megint jön a 9 ill. 10 sack O-line: Cook center, Montgomery LG, Brown talán játszik.Az egyetlen esélyünk, ha Bowen megint bekiabálja a snapcount-ot (csak másodjára már nehogy megbüntessék érte)... 😛 😂 Akkor talán egy fumble returnből szerezhetünk pontot 😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Igaz, most megnéztem megint. De abban megegyezhetünk, hogy Riley jó anyag. Kb. mint Henson volt.
több mint 14 éve
akkor rosszul emlékszünk, McIntosh alig volt pályán Riley játszott a helyén végig, ha egyszer valaha remélem nem most Fletcher felhagy a focival Riley kiválóan tudná helyettesíteni, kb. rá is tökéletesen jellemző Fletcher játéka, noha még nem olyan magas szinten, de látni benne valamit, megnézném egyszer kezdőként McIntosh oldalán.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Atogwe, Oshiomogho FS Knee/Toe probableDoughty a múlt héten is az volt, mégis játszott. Kezdőként. Arra írtam akkor, hogy nem tud úgy lesérülni, hogy ne tegyék be. Atogwe is ott állt beöltözve az oldalvonal mellett, de nem szállt be. Fletcher néha játszott kicsit, de javarész Riley helyettesítette.
Fletcher, London LB Ankle probable
Landry, LaRon SS Achilles Questionable
Azért ezt a listát elnézve a D sem tűnik acélosnak... (Doughty-t direkt nem írtam fel, elvileg ő is Probable, de ha nem játszik az csak nekünk jó... Főleg ha van helyette Atogwe)nexion218
több mint 14 éve
Atogwe, Oshiomogho FS Knee/Toe probableFletcher, London LB Ankle probable
Landry, LaRon SS Achilles Questionable
Azért ezt a listát elnézve a D sem tűnik acélosnak... (Doughty-t direkt nem írtam fel, elvileg ő is Probable, de ha nem játszik az csak nekünk jó... Főleg ha van helyette Atogwe)
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Hát a védelmeteknek könnyű dolga lesz, legalább Romoék szenvedjenek meg kicsit... 😕Nem örülök neki 😛 a múltkor is amit kiosztott Robinsonnak....CowboykarcsiLandry fog játszani holnap srácok?Cowboykarcsiszerintem fog, bár nem néztem utána 😀sapka
több mint 14 éve
Nem örülök neki 😛 a múltkor is amit kiosztott Robinsonnak....Landry fog játszani holnap srácok?Cowboykarcsiszerintem fog, bár nem néztem utána 😀sapka
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Landry fog játszani holnap srácok?Cowboykarcsiszerintem fog, bár nem néztem utána 😀
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Landry fog játszani holnap srácok?
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Ja, ja látom te érted mire gondoltam. Egyébként azt el kell ismerni hogy nagyon régóta nem volt ilyen eredményes draftunk mint idén. Azt a Cerrato nevü köcsögöt meg szívesen megrugdosnám, még így 2 év távlatából is.Illetve Danny Boy... Mert eddig azt hitte, hogy az NFL is olyan, mint a Knoggi ( 😊 ) levesporok: instant. Végy egy jónevű edzőt, pár valaha nagymenő játékost és kész a finom friss SB gyűrű. Ha nem megy, rúgd ki őket és kezd újra. Erre a mentalitásra ráment jópár edző és játékos is és szerintem ez az oka annak, amit írtál, hogy nálunk minden szarrá válik. A Snyder érában most először fordul elő az, hogy a sporthoz értő emberek kezében van a döntés és nem egy évük van bemutatni a tudományukat. Van idejük összeszedni azokat az embereket, akiket ők akarnak és kellő ideig tanítani és beindítani a játékrendszerüket. A Shanny draftok eddig szerintem működnek (főleg ha az ideit nézem, mert ugye ez volt az első, amikor a saját cetlijeivel dolgozhatott, nem azokkal, amiket Cerrato és Snyder hagyott neki): Kerrigan, Helu, Hankerson, Jenkins, Hurt... Én se szívesen nézem, ahogy hétről-hétre szarabbak vagyunk, de a "grandtotál"-t ha nézem, igenis jó irányba mozdultunk meg. Az ST a liga egyik legjobbja, a D bőven fasza és a jó közepes O-nak is egy QB híja van csak szerintem. Apu 5 évre vállalta és ha jól emlékszem, külön kikötése volt, hogy ennyi éves szerződése legyen, ennyi idő alatt vállalta, hogy kezd valamit a csapattal. Szerintem menni fog neki, csak ott járnánk már...nexion218azért egy két dolgo kibökött nekem. dez bryant, nicks nem a semmiből jött, mindkettő class egyik legjobbja volt, elsőszámú elkapónak draftolták őket. ezt azért tisztázzuk. az h kelly meg thomas, abban igazad van, de amióta elmentek, máshol se tudtak gyökeret venni, tehát nem feltétlenül a skinsel van probléma. főleg thomasnál, mert ugye kelly peches volt a sérüléseivel.Már bocsánat, de látom nem érted(titek). Nem a college teljesítményeket akartam összehasonlítani. Lehet hogy Nicks és Bryant nem a semmiből jött, de hogy ha nálunk lenne nem ismerné senki aki nem figyelte az NCAA-t, erre mernék fogadni. Brennan esetében igaz nem Heisman győztes, de 2006-ban 6. volt a szavazáson. Viszont Brady sem ha jól tudom és őt is nagyon kevesen ismerték mikor Bledsoe helyett beállt. De Brady, Tebow, vagy Newtonnal ellentétben nem kapott lehetőséget.
brennan meg, én imádtam, nagyon reméltem h kap egy fél szezonos lehetőséget mondjuk, dehát nem így hozta a sors. az meg h tebow v newtonhoz hasonlítjuk, mindkettő heisman győztes. brennan meg hát nem. róla azért tudjuk h a hawaii irányítók mind ilyen emberbeteg számokat hoztak ki pályafutásuk során. de kétségtelenül jobban örülnék neki, mint a két barátunknak mosta.kacsa
Ezzel csak azt akartam mondani hogy igy vagy úgy de mindig szarul dönt a csapat.Red

Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 14 éve
Illetve Danny Boy... Mert eddig azt hitte, hogy az NFL is olyan, mint a Knoggi ( 😊 ) levesporok: instant. Végy egy jónevű edzőt, pár valaha nagymenő játékost és kész a finom friss SB gyűrű. Ha nem megy, rúgd ki őket és kezd újra. Erre a mentalitásra ráment jópár edző és játékos is és szerintem ez az oka annak, amit írtál, hogy nálunk minden szarrá válik. A Snyder érában most először fordul elő az, hogy a sporthoz értő emberek kezében van a döntés és nem egy évük van bemutatni a tudományukat. Van idejük összeszedni azokat az embereket, akiket ők akarnak és kellő ideig tanítani és beindítani a játékrendszerüket. A Shanny draftok eddig szerintem működnek (főleg ha az ideit nézem, mert ugye ez volt az első, amikor a saját cetlijeivel dolgozhatott, nem azokkal, amiket Cerrato és Snyder hagyott neki): Kerrigan, Helu, Hankerson, Jenkins, Hurt... Én se szívesen nézem, ahogy hétről-hétre szarabbak vagyunk, de a "grandtotál"-t ha nézem, igenis jó irányba mozdultunk meg. Az ST a liga egyik legjobbja, a D bőven fasza és a jó közepes O-nak is egy QB híja van csak szerintem. Apu 5 évre vállalta és ha jól emlékszem, külön kikötése volt, hogy ennyi éves szerződése legyen, ennyi idő alatt vállalta, hogy kezd valamit a csapattal. Szerintem menni fog neki, csak ott járnánk már...azért egy két dolgo kibökött nekem. dez bryant, nicks nem a semmiből jött, mindkettő class egyik legjobbja volt, elsőszámú elkapónak draftolták őket. ezt azért tisztázzuk. az h kelly meg thomas, abban igazad van, de amióta elmentek, máshol se tudtak gyökeret venni, tehát nem feltétlenül a skinsel van probléma. főleg thomasnál, mert ugye kelly peches volt a sérüléseivel.Már bocsánat, de látom nem érted(titek). Nem a college teljesítményeket akartam összehasonlítani. Lehet hogy Nicks és Bryant nem a semmiből jött, de hogy ha nálunk lenne nem ismerné senki aki nem figyelte az NCAA-t, erre mernék fogadni. Brennan esetében igaz nem Heisman győztes, de 2006-ban 6. volt a szavazáson. Viszont Brady sem ha jól tudom és őt is nagyon kevesen ismerték mikor Bledsoe helyett beállt. De Brady, Tebow, vagy Newtonnal ellentétben nem kapott lehetőséget.
brennan meg, én imádtam, nagyon reméltem h kap egy fél szezonos lehetőséget mondjuk, dehát nem így hozta a sors. az meg h tebow v newtonhoz hasonlítjuk, mindkettő heisman győztes. brennan meg hát nem. róla azért tudjuk h a hawaii irányítók mind ilyen emberbeteg számokat hoztak ki pályafutásuk során. de kétségtelenül jobban örülnék neki, mint a két barátunknak mosta.kacsa
Ezzel csak azt akartam mondani hogy igy vagy úgy de mindig szarul dönt a csapat.Red
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
azért egy két dolgo kibökött nekem. dez bryant, nicks nem a semmiből jött, mindkettő class egyik legjobbja volt, elsőszámú elkapónak draftolták őket. ezt azért tisztázzuk. az h kelly meg thomas, abban igazad van, de amióta elmentek, máshol se tudtak gyökeret venni, tehát nem feltétlenül a skinsel van probléma. főleg thomasnál, mert ugye kelly peches volt a sérüléseivel.Már bocsánat, de látom nem érted(titek). Nem a college teljesítményeket akartam összehasonlítani. Lehet hogy Nicks és Bryant nem a semmiből jött, de hogy ha nálunk lenne nem ismerné senki aki nem figyelte az NCAA-t, erre mernék fogadni. Brennan esetében igaz nem Heisman győztes, de 2006-ban 6. volt a szavazáson. Viszont Brady sem ha jól tudom és őt is nagyon kevesen ismerték mikor Bledsoe helyett beállt. De Brady, Tebow, vagy Newtonnal ellentétben nem kapott lehetőséget.
brennan meg, én imádtam, nagyon reméltem h kap egy fél szezonos lehetőséget mondjuk, dehát nem így hozta a sors. az meg h tebow v newtonhoz hasonlítjuk, mindkettő heisman győztes. brennan meg hát nem. róla azért tudjuk h a hawaii irányítók mind ilyen emberbeteg számokat hoztak ki pályafutásuk során. de kétségtelenül jobban örülnék neki, mint a két barátunknak mosta.kacsa
Ezzel csak azt akartam mondani hogy igy vagy úgy de mindig szarul dönt a csapat.

Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 14 éve
egyetlen dologra reagálnék Red; ez pedig a WR kérdés (szerintem a többiek válaszoltak a többire érdemben); tudom már régi motoros vagy, de végigpörgetem azért az éveket, 2005-ben 4 WR volt rosteren; Santana Moss, David Patten, Taylor Jacobs, James Thrash; és miért is volt 4? mert főként I-formation futás volt a játék, és Brunell erre egészen jó volt, ahogy Campbell is erős kezek folyamat playaction/futás, bőven elég 4 WR, volt egy elsőszámú Moss azért lett akkor idehozva, nem volt szükség másra.
2006-ban 5 WR volt rosteren; Santana Moss, David Patten, James Thrash, Brandon Lloyd, Antwaan Randle El; ugyanaz a séma csak több deep threat, Randle El nagy kedvencem volt, tökéletesen elég volt 5 WR is...
2007-ben 9 WR volt rosteren Shaun Bodiford, Reche Caldwell, Jimmy Farris, Brandon Lloyd, Keenan McCardell, Anthony Mix, Santana Moss, Antwaan Randle El, James Thrash; mert átálltunk WCO-ra!! Campbell olyan szintű szenvedést mutatott be, hogy mikor megsérült, és tudjuk mi történt szezon közben... Collins beállításával összejött egy PO, szívesen írok arról hosszabban miért vele és miért nem Campbellel.
2008-ban jött Zorn újra 9 WR, ugye a Kelly-Thomas bagázzsal kiegészült a Wr-ek listája. Hadd ne soroljam fel őket is 😊
2009-ben 8 WR
stb.
Kérdésem hányat húztunk első körben? 😊 mert a 80%a FA volt, vagy late round
2011-ben Moss, Gaffney, Austin, Hankerson, Paul, Armstrong, szerintem e az utóbbi évek legjobb egysége, nevek és teljesítmények alapján is. Az hogy most mi lesz velük, az lesz a kérdés, nem az hogy mit csináltunk a blokkolni nagyon jó WR-ek tömegével.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
azért egy két dolgo kibökött nekem. dez bryant, nicks nem a semmiből jött, mindkettő class egyik legjobbja volt, elsőszámú elkapónak draftolták őket. ezt azért tisztázzuk. az h kelly meg thomas, abban igazad van, de amióta elmentek, máshol se tudtak gyökeret venni, tehát nem feltétlenül a skinsel van probléma. főleg thomasnál, mert ugye kelly peches volt a sérüléseivel.brennan meg, én imádtam, nagyon reméltem h kap egy fél szezonos lehetőséget mondjuk, dehát nem így hozta a sors. az meg h tebow v newtonhoz hasonlítjuk, mindkettő heisman győztes. brennan meg hát nem. róla azért tudjuk h a hawaii irányítók mind ilyen emberbeteg számokat hoztak ki pályafutásuk során. de kétségtelenül jobban örülnék neki, mint a két barátunknak most
több mint 14 éve
Még azért várjunk azzal a tendenciával.... legalább egy évet. Shanahan apu még helyre hozhatja, ha lecseréli kisfiát. Az viszont tényleg tendencia kezd lenni, hogy a by week a mumus. 2007-ben volt utoljára, hogy pozitív mérleggel végeztünk, amikor a by week után is pozitívra álltunk.[list=*]
2008: By előtt: 6-3, By után: 2-5 [/list]
[list=*]
2009: By előtt: 2-5, By után: 2-7 [/list]
[list=*]
2010: By előtt: 4-4, By után: 2-6 [/list]
[list=*]
2011: By előtt: 3-1, By után: 0-5 (eddig) [/list]
több mint 14 éve
Jó akkor magyarázatként kicsit kifejtem mire is gondoltam, mert azt hiszem sapka félreértettél valamit. Nem konkrétan a Shanny - Allen párossal van problémám, sőt kfejezetten örülök hogy az érkezésük óta először Snyder nem pofázik bele a szakmai dolgokba. Inkább a tendecia amivel bajom van. Mert már jó sok éve és jónéhány szakmai stáb után a mi csapatunk maradt a "temető". Akkor talán más példákkal élek a közelmúltból és talán megértitek: Thomas és Kelly draftolásuk idején a class legjobbjai közé számítottak, nálunk mégis mentek a kukába. Vajon miért? Nem hiszem el hogy az NFC East bármely más csapatánál legalább az egyikből ne tudtak volna használható elkapót kihozni. Ugyanakkor már kb 6 éve a Skins WR corpsot úgy hívják hogy Moss. Senki nem tudott mellette normális elkapóvá válni. Ezzel együtt riválisoknál a semmiből feltűnik egy Dez Bryant, egy Miles Austin, egy Hakeem Nicks, vagy legutóbb egy Victor Cruz. Talán nem mindegyik ligaelit, de annyira vannak jók hogy a nevüket megjegyezd. És most mondj egy ilyent a Skinsnél az utóbbi 6 évből. Én láttam a Campbell előtti irányitónkat is játszani, úgy hívják Mark Brunell. Nálunk rövid ideig ő volt a kezdő irányító azért mert a kevéssel előtte draftolt Patrick Ramsey is kuka lett. Szóval a vándormadár Brunell után (aki mellesleg megjárta utánunk a Jaguarst, a Saints-el gyűrűt is nyert igaz végig csere volt, csak a holder pótolhatatlan szerepében volt a pályán, és most Sanchez cseréje) jött Campbell. Nem váltotta meg a világot ő sem. Nem akarom az okait fejtegetni, viszont a Raidersben jó erős átlag (Barb kolléga nagyon jól jellemezte.) Tehát nálunk ő is kuka, máshol használható. És ez az a "tendencia" amit fentebb említettem. És ezt magyarázza meg nekem valaki. Nem tudunk kinevelni nemhogy jó de mégcsak használható játékosokat sem, akit meg máshol kineveltek és hozzánk kerül KUKA. Miért?Azért persze van kivétel is pl. London-Fletcher aki hál'isten egy állat nálunk is, és nagyon sajnálom őt és a hozzá hasonlókat a kilátástalan helyzetük miatt.
Apeszos hidd el nem vagyok látnok és majd az idő eldönti hogy a Daniels gyerekből lesz-e irányító, de engem meggyőzött akkor amikor játszott a pre-ben. Megvertük vele pl a Steelerst. Még akkor is ha az "csak" preseason. Ha ittmarad akkor legalább mára lenne kihez nyúlni a két gyökér mellett. Ha teheted nézd meg az NFL.com on talán még megvan. Ha a players menüpontnál kikeresed az adatlapját talán lesz mellette videó a a játékáról is.
De emlékeztetnélek benneteket egy bizonyos Colt Brennan-ra is. Ő vajon miért nem érdemelt meg egy lehetőséget akkor amikor az aktuális szezon már elment. Persze mert nem NFL szisztémájú egyetemről jött. De hát könyörgöm ott van Tebow aki hasonló előélettel jött és játszik. Az most nem lényeg hogy hogyan, a lehetőséget megkapta. Vagy Newton akiről azt rebesgették hogy bust lesz, de legalábbis éveket kell tanulással töltenie, ezzel szemben újoncévében Manning rekordjait döntögeti. Valami nem stimmel nálunk azt biztos. A Buffalo és a 49-ers is új edzővel vágott neki az évnek, és hogy csak az irányítóknál maradjunk látjuk mit produkál Fitzpatrick és Alex Smith. Vajon nálunk miért nem tud egy edző se ekkora javulást előidézni? Mert az edzők is szarul teljesítenek nálunk. Az utóbbi évek edzői közül Norv Turner, Schottenheimer, Shanny, máshol képesek voltak csapatot építeni, nálunk tökéletesen beleillenek a "tendenciába". Miért?

Az elmúlt szezonban nem tudtunk nyerni otthon, és veszítettünk idegenben. Az én hibám, hogy ezeken kívül nem találtam egyéb helyet, ahol játszhattunk volna - Harry Neale, NHL edző
több mint 14 éve
Sőt, nem csak mi, hanem Kyle is lehet jobban járt volna, mert ha itt nem oldja meg a feladatot jövőre sem, akkor leginkább a washingtoni anti-offense-szel fogják párosítani a nevét és akkor nem lesz egyszerű munkát találnia, pedig még fiatal, szóval akármi is lehetne belőle... Egy öreg meg több tapasztalattal lehet jobb érzékkel nyúlna bele a dolgokba, meg neki már mindegy, ha kicsit fikázzák pár gyenge szezon miatt.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Tegyük hozzá, hogy ezt Haslett egy szezon alatt megoldotta. És azt is (és most dícsérjük meg Shannyt és Allent) hogy a draft jól sikerült. A védelem edzői remek munkát végeztek a kapott remek anyagból, talán csak Steve Jackson lóg ki a sorból, mert Doughty érthetetlen..... De Spanos elit LB-t csinált Kerriganből és nagyon látszik a munkája pl. Riley-n is. Ez az egy év kiesett Kylenak, pedig most a fal is jó, illetve jobb mint volt. Az ő anyaga sem volt rossz, Helu ha nem amortizálodik le az OC miatt egész jó RB lesz. Abban igazad van, egy öreg róka kellett volna OC-nak, és ha Kyle marad sajnos Sapkának nem lesz igaza, több idő kell egy pozitív szezonhoz....Én nem török pálcát felettük. Látszik az öreg keze munkája, Allen játékos politikája is jó irányba halad. Néha ugyan nem értem miért éppen azt és miért éppen oda hoznak játékost, de ők értenek hozzá. Nekem apuci pici fiával van a legtöbb bajom, mert még ebből az offense-ből is jóval többet ki lehetett volna hozni. És már régóta mondom, hogy Kyle nem ide való.apeszosÉs ebben az a vicces, hogy ezt Apu is tudta (tudom, már írtam egyszer):
"I'm the one that told Kyle not to come," Shanahan said. "I said, 'This is going to be a work in progress, it's not going to happen overnight. You're with an established team, you've got your ducks in order.' I said, 'We're going to have to rebuild this football team, starting on offense.'
De akkor mégis miért??? Mert előtte tényleg nem muzsikált rosszul az irányítása alatt a houston-i offense... De ugyanúgy, ahogy a védelemhez is egy tapasztalt, kipróbált szakembert hozott ( 2000-ben Haslett az NFL Év Edzője!), a támadóalakulat újjáépítéséhez egy öreg róka kellett volna szerintem. A védelem kérdéshez még csak annyit, hogy a 4-3-as D valóban top alakulat volt, de borzalmasan öreg... Griffin 35, Washington 34, Springs 36, Carter 32, Fletcher 36, Smoot 32... A cserék közül meg nevet sem tudnék említeni, gyanítom azért, mert olyan "korszakos" játékosok... Ha meg úgyis fiatalítani kell (ami mindenképpen éveket vesz igénybe, ha 5-6 kezdőd van a nyugíj szélén) illetve szinte egy komplett védelmet majdnem nulláról összerakni, akkor már nem mindegy, hogy ha egy modernebb felfogású rendszert is tanulnak a játékosok? Szerintem ha a 4-3-at próbálták volna rendberakni, akkor se lett volna hamarabb jó a D, mint ez a szezon. Bár beismerem, eleinte én sem értettem, hogy mire volt jó az a drasztikus váltás - főleg látva a játékot - , de idén úgy érzem megértettem. Remélem jövőre offense fronton is "megvilágosodhatok"...nexion218
több mint 14 éve
Azt gondolom az öreg évvégén vezéráldozattal elküldi Kyle-t, vagy ha nem is küldi el lefokozza. Szerencsére már most van a piacon jópár offense guru. De azt is eltudnám képzelni, hogy az öreg megoldja azt a posztot is. Egyébként Kyle-on kívül (bár továbbra sem tudom mekkora a felelőssége,) elég jó szakember gárda áll rendelkezésre.Barb, örülök, hogy írtál. De tudom, hogy az én hiányosságom, fogalmam sincs milyen rendszert futtat a Raiders, mert nálunk mikor elkezdték vele csinálni a WCO alapot, úgy szenvedett, hogy megsajnáltam. Erős keze van, pontatlan rövid távon, a nyomást rosszul kezeli, és nem vezértípus. Úgy sejtem ezekben nem vátozott :/.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Campbellről: sokáig nem volt jó, a kezdőpozíciót is elvesztette egy ideig Gradkowskival szemben, aztán miután visszakapta és kezdte érezni a bizalmat egyre jobb lett a játéka. Arra alkalmas lett főleg idén hogy baromságot ne csináljon és ha ment az elit futójáték neadjisten a védelem is a szebbik arcát mutatta lemenedzselje a meccset. Tehát ilyenkor jó volt mondhatjuk! Sőt azt is mondanám idén a red zone-s pats inten kívül közel tökéletesen hozta a szerepét. Arra vszinű sose lesz képes hogy egyedül nyerjen meccset de nálunk nem is kellett neki. A sérülése ha nincs a kamikaze futása után kizárt h hozzuk Palmert, így több mint kérdéses a jövője. Összefoglalva ha érezte a törődést (főleg idén) egy olyan teljesítményt nyújtott amivel több csapat is több mint elégedett lenne. Ja és idén alig sackték a falunk is javult 😊

több mint 14 éve
Én nem török pálcát felettük. Látszik az öreg keze munkája, Allen játékos politikája is jó irányba halad. Néha ugyan nem értem miért éppen azt és miért éppen oda hoznak játékost, de ők értenek hozzá. Nekem apuci pici fiával van a legtöbb bajom, mert még ebből az offense-ből is jóval többet ki lehetett volna hozni. És már régóta mondom, hogy Kyle nem ide való.apeszosÉs ebben az a vicces, hogy ezt Apu is tudta (tudom, már írtam egyszer):
"I'm the one that told Kyle not to come," Shanahan said. "I said, 'This is going to be a work in progress, it's not going to happen overnight. You're with an established team, you've got your ducks in order.' I said, 'We're going to have to rebuild this football team, starting on offense.'
De akkor mégis miért??? Mert előtte tényleg nem muzsikált rosszul az irányítása alatt a houston-i offense... De ugyanúgy, ahogy a védelemhez is egy tapasztalt, kipróbált szakembert hozott ( 2000-ben Haslett az NFL Év Edzője!), a támadóalakulat újjáépítéséhez egy öreg róka kellett volna szerintem. A védelem kérdéshez még csak annyit, hogy a 4-3-as D valóban top alakulat volt, de borzalmasan öreg... Griffin 35, Washington 34, Springs 36, Carter 32, Fletcher 36, Smoot 32... A cserék közül meg nevet sem tudnék említeni, gyanítom azért, mert olyan "korszakos" játékosok... Ha meg úgyis fiatalítani kell (ami mindenképpen éveket vesz igénybe, ha 5-6 kezdőd van a nyugíj szélén) illetve szinte egy komplett védelmet majdnem nulláról összerakni, akkor már nem mindegy, hogy ha egy modernebb felfogású rendszert is tanulnak a játékosok? Szerintem ha a 4-3-at próbálták volna rendberakni, akkor se lett volna hamarabb jó a D, mint ez a szezon. Bár beismerem, eleinte én sem értettem, hogy mire volt jó az a drasztikus váltás - főleg látva a játékot - , de idén úgy érzem megértettem. Remélem jövőre offense fronton is "megvilágosodhatok"...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Én nem török pálcát felettük. Látszik az öreg keze munkája, Allen játékos politikája is jó irányba halad. Néha ugyan nem értem miért éppen azt és miért éppen oda hoznak játékost, de ők értenek hozzá. Nekem apuci pici fiával van a legtöbb bajom, mert még ebből az offense-ből is jóval többet ki lehetett volna hozni. És már régóta mondom, hogy Kyle nem ide való.
több mint 14 éve
Jvic, szerintem ha egy új HC-GM páros kerül valahova, első és legfontosabb, hogy alapjaira szedjék a csapatot, és onnan a szakértelműkkel újra felépítsék. Igen, tudom hogy az a baj, hogy volt egy jó védelem, ami elment volna tovább azon az irányon, de annak a védelemnek alapköve volt a jó DE-DT tulajdonképpen trió... Az öreg Carter, a motiválatlan Haynesworth, stb. szerintem ezt elfelejtitek, hogy nem biztos, hogy ment volna ez így tovább, és esélytelen lett volna hasonló képességű újoncokra beruházni, mert elég sok need volt, vagy azt ne mondd, hogy Suh kívül láttál hasonló domináns DT-t. Most van egy hasonlóan erős védelem (szerintem ezt te sem vitatod), aminél nehéz olyan posztot mondani ahol ne lenne egy jó képességű újonc a rotációban! és szerintem ez fejlődés, öregedő FA védelem helyett építettek egy fiatalított ugyanolyan kaliberű védelmet. Igen, elment közben egy év. Mit számít?, nem volt reális PO esély sem.Én a támadóknál is látok előrelépést. Elment Portis, aki Campbell helyett is sokáig vitte az offenset, tudjuk milyen fal mögött. Van helyette végre valaki! A támadófal javult ahhoz képest, az elkapók javultak, végre Cooley mellett van egy jó képességű lényegesen fiatalabb TE, igen nincs egyelőre jobb QB-nk, de adjuk már nekik a következő draftot is, ne törjetek ilyen gyorsan pálcát felettük. Legalábbis én látom a lényeges javulást, de 2 év alatt ne várjunk feltétlen csodát. Számomra 3 év a kritikus idő.
Ha erre jár egy bőbeszédű Raider írjon egy kicsit Campbellről, hogy összevethessük.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!