Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
Stez szerinted aki IR-en találja magát, egész nap otthon a fotelben edzi a kezeit a TV előtt? :cool:, ettől független mérsékelten amit mondtam meg is lehetne valósítani. Sőt láttuk is Atogwe esetében, hogy egész sokat pihen az oldalvonal mellett beöltözve. Mi ez ha nem pihentetés.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Ha meg rápihennek egy évet, akkor visszaeshet a teljesítményük, formán kívül lehetnek könnyedén, de könnyen le is sérülhetnek utána, tekintve, hogy nem lesznek játékban. Szerintem ez hülyeség, amit mondasz. Mi megtehetjük, miután az 1/1-re rámentünk és ezért inkább nem töretjük fossá pár játékosunkat, de ennyi.A kérdést nem értem. 😛, ez a 3 kulcsjátékos, egyelőre fizikai állapotuk szerint nem bír ki egy 16 meccses alapszakaszt folyamatos játékkal. Pláne egy playoff meccsen kezdő LT nélkül pl., vagy Dougthyval a safety duó 😊. Landrynak ott van a szar achillesze, TW-nek, meg Atogwének összevissza sérülései, az a logika, hogy pihenjenek egy évet, és erősödjenek rá, mintsem rásérüljenek teljesen feleslegesen.sapkaúgy vagyok velük, hogy inkább legyen mindkettő, Atogwevel együtt (akkor már 3) IR, igen kiesne jópár meccs tapasztalat, de jövőre bírják végig a szezont, mert úgy sejtem jövőre tényleg lesz min. hajat tépni ha megint kidőlnek a kulcsemberek.sapkaEzt a logikát nem értem. Ha szakad a szalag, jövőre jobb lesz??? :rolleyes:Bjoca
több mint 14 éve
A kérdést nem értem. 😛, ez a 3 kulcsjátékos, egyelőre fizikai állapotuk szerint nem bír ki egy 16 meccses alapszakaszt folyamatos játékkal. Pláne egy playoff meccsen kezdő LT nélkül pl., vagy Dougthyval a safety duó 😊. Landrynak ott van a szar achillesze, TW-nek, meg Atogwének összevissza sérülései, az a logika, hogy pihenjenek egy évet, és erősödjenek rá, mintsem rásérüljenek teljesen feleslegesen.Ezt a logikát nem értem. Ha szakad a szalag, jövőre jobb lesz??? :rolleyes:BjocaUpdate: Trent Williamsnek nincs szalagszakadása, de valószínű kihagyja a bulit Seattleben. Landry viszont játszik.apeszosúgy vagyok velük, hogy inkább legyen mindkettő, Atogwevel együtt (akkor már 3) IR, igen kiesne jópár meccs tapasztalat, de jövőre bírják végig a szezont, mert úgy sejtem jövőre tényleg lesz min. hajat tépni ha megint kidőlnek a kulcsemberek.sapka
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Ezt a logikát nem értem. Ha szakad a szalag, jövőre jobb lesz??? :rolleyes:Update: Trent Williamsnek nincs szalagszakadása, de valószínű kihagyja a bulit Seattleben. Landry viszont játszik.apeszosúgy vagyok velük, hogy inkább legyen mindkettő, Atogwevel együtt (akkor már 3) IR, igen kiesne jópár meccs tapasztalat, de jövőre bírják végig a szezont, mert úgy sejtem jövőre tényleg lesz min. hajat tépni ha megint kidőlnek a kulcsemberek.sapka
több mint 14 éve
Update: Trent Williamsnek nincs szalagszakadása, de valószínű kihagyja a bulit Seattleben. Landry viszont játszik.apeszosúgy vagyok velük, hogy inkább legyen mindkettő, Atogwevel együtt (akkor már 3) IR, igen kiesne jópár meccs tapasztalat, de jövőre bírják végig a szezont, mert úgy sejtem jövőre tényleg lesz min. hajat tépni ha megint kidőlnek a kulcsemberek.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Thompson Buchanon miatt került ki, aztán meg vissza, mivel Buch IR-re került. 13 rookie van a keretben, ebből csak három a practice-ban. Tehát mind a 12 draftolt megvan még (Willie Smith undrafted), és nem hiszem hogy csak azért mert nem tudtak túladni rajtuk.Találós kérdés: Ha Atogwe, Wilson, Hall, Doughty, és Gomes egyszerre volt a pályán, akkor milyen poszton játszott Gomes? Doughty kiirthatatlan.... 😀Na tessék: Evan Royster eager to help Redskins after long wait
Update: Trent Williamsnek nincs szalagszakadása, de valószínű kihagyja a bulit Seattleben. Landry viszont játszik.
több mint 14 éve
a bő keretben van benne az összes, pl. royster mint thompson... csak azt nem értem, hogy ennyire elgyengült a keret (mert a psből nem nagyon akarták elvinni őket azért) vagy tényleg ennyire jó volt a draft
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
abból a szempontból volt csak meglepő, hogy deklarálta, hogy csak a dallasi playbook kellett tőle, szerintem meccsen sem volt rossz, Torain helyett biztos játszatnám, Roystert már nagyon rég fel kellett volna hozni... Ha tényleg van benne valami.sapkaRoyster kb. ugyanazt nyújtotta a preseasonban mint Helu, ítéld meg Te.... A rookie-k közül szinte mind megfelelően teljesít, Gomes lejátsza pl. Doughty-t. Még Hankerson is felvette a ritmust a sérüléséig, pedig ő volt a legrosszabb mind közül... Nem véletlenül van még a keretben az összes draftolt...
több mint 14 éve
abból a szempontból volt csak meglepő, hogy deklarálta, hogy csak a dallasi playbook kellett tőle, szerintem meccsen sem volt rossz, Torain helyett biztos játszatnám, Roystert már nagyon rég fel kellett volna hozni... Ha tényleg van benne valami.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
"The Denver Broncos waived ... veteran quarterback Kyle Orton Tuesday, a source with knowledge of the situation said before the team later confirmed the move."Csak 3,5. Maradék 5,5-öt már kiperkálta neki Broncos.
Bár ha Sexy soha nem játszik rosszabul, mint a Dallas ellen (erre persze kicsi az esély), felőlem maradhat, de Beck repülhetne és lenne helye a rosteren. Én már a holtszezonban is vártam, hogy egyszercsak felbukkan nálunk... Kérdés, hogy ha akarjuk, lenne-e rá majd' 9 millánk...nexion218
több mint 14 éve
Számomra nem. Ha már futó, hozza fel Roystert. A rookiekra amúgy sem lehet panasz. Lassan Helu lesz a kezdő, és tényleg ő teljesít a legjobban. Orton meg Denverben sem nyújtott maradandót, minek ide még egy kenyérpusztító... Beck helyére tényleg jöhetne....Choice cut.Amadeus91Ez szamomra meglepo
Orton most mar ne jojjon, nem lenne tenyleges haszna, csak ha nem lesz qb draft, es hosszutavra jonnesapka
több mint 14 éve
Choice cut.Amadeus91Ez szamomra meglepo
Orton most mar ne jojjon, nem lenne tenyleges haszna, csak ha nem lesz qb draft, es hosszutavra jonne
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
"The Denver Broncos waived ... veteran quarterback Kyle Orton Tuesday, a source with knowledge of the situation said before the team later confirmed the move."Bár ha Sexy soha nem játszik rosszabul, mint a Dallas ellen (erre persze kicsi az esély), felőlem maradhat, de Beck repülhetne és lenne helye a rosteren. Én már a holtszezonban is vártam, hogy egyszercsak felbukkan nálunk... Kérdés, hogy ha akarjuk, lenne-e rá majd' 9 millánk...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Choice cut.
több mint 14 éve
Nem lehet, hogy nyúlfogak lennének és DHall-nak szóltak így, hogy ugorjon árnyékra, mint a nyúl? 😛full blitz. Szívjuk ki a vérét... 😀 😀 😀apeszosEz vajon melyik play jele lehet? http://i.imgur.com/p5Gj3.gifDenyMeg kell nézni egy tavalyi Colts meccset mert PM is ilyeneket csinál néha. 😀Greengo
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
full blitz. Szívjuk ki a vérét... 😀 😀 😀Ez vajon melyik play jele lehet? http://i.imgur.com/p5Gj3.gifDenyMeg kell nézni egy tavalyi Colts meccset mert PM is ilyeneket csinál néha. 😀Greengo
több mint 14 éve
Ez vajon melyik play jele lehet? http://i.imgur.com/p5Gj3.gifDenyMeg kell nézni egy tavalyi Colts meccset mert PM is ilyeneket csinál néha. 😀

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Ez vajon melyik play jele lehet? http://i.imgur.com/p5Gj3.gif
több mint 14 éve
Hát a Colts-al nehéz lesz versenyezni, megjegyzem; Barkley sem tűnik nekem rossz alternatívának... 😀
több mint 14 éve
3-7-tel egesz jo pozicioba kerultunk kicsit felek egy letrade es topcb huzastol elvileg a seattle jobban vevo a qbra. Mert a miami kiszallt a bulibol, nehez lesz a draft, elso es kevesre lehet nagy tulzas lenne a class masodik qbjat elhozni, es most ugy tunik nem sok helyre kellhet qb lehet az indy nem is fog annyira jol jarni az 1/1el
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Amilyen "mázlink" van ő is kiesik az idényre. Nem mintha sokat számítana már...
több mint 14 éve
És íme az újabb "jó" hír:Left tackle Trent Williams hurt the MCL in his left knee on the missed
overtime field goal. Shanahan said the injury “didn’t look very good.”
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Szerintem is. Nem szeretem a nagy arcút. De ez nem csak rajta múlt. A bírókon, de legfőképpen Gano-n. Hány meccset kell elbukni még miatta? És (fáj, hogy ezt kell mondjam, mert végre játszott, és sokkal jobban mint Doughty) Gomes is csak mozizott annál a passznál. Igaz hogy fájt a lába, nem tudott futni rendesen, de akkor miért volt fent?
több mint 14 éve
grat srácok,én még most is tartom hogy igenis jó csapatotok van,de ettől függetlenül is,a két csapat tovább öregbítette ennek a nagyszerű rivalynek az eddig sem gyenge hírét 😊CowboykarcsiHát köszi... Őszinte leszek, én ezzel a meccsel még ki is egyeznék. Volt végre támadójáték, kétszer is felálltunk hátrányból, Rex kimondottan jól nyomta sztem (magához képest mindenképpen)stb., inkább az ezt megelőző szériánk a gáz a bye weektől kezdődően.... Meg hát azért a Shanny-Romo időkérés-párbaj necces volt, 44-ről az a rúgás mellékanyarodott volna... 😉
Bréking nyúz: Hall szerint ki kéne vágjuk a csapattól, olyan szarul nyomja mostanság:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8245059f/article/hall-says-redskins-should-cut-him-following-loss-to-cowboys?module=HP11_headline_stack
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
grat srácok,én még most is tartom hogy igenis jó csapatotok van,de ettől függetlenül is,a két csapat tovább öregbítette ennek a nagyszerű rivalynek az eddig sem gyenge hírét 😊
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen