Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Stez szerinted aki IR-en találja magát, egész nap otthon a fotelben edzi a kezeit a TV előtt? :cool:, ettől független mérsékelten amit mondtam meg is lehetne valósítani. Sőt láttuk is Atogwe esetében, hogy egész sokat pihen az oldalvonal mellett beöltözve. Mi ez ha nem pihentetés.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
úgy vagyok velük, hogy inkább legyen mindkettő, Atogwevel együtt (akkor már 3) IR, igen kiesne jópár meccs tapasztalat, de jövőre bírják végig a szezont, mert úgy sejtem jövőre tényleg lesz min. hajat tépni ha megint kidőlnek a kulcsemberek.sapka
Ezt a logikát nem értem. Ha szakad a szalag, jövőre jobb lesz??? :rolleyes:Bjoca
A kérdést nem értem. 😛, ez a 3 kulcsjátékos, egyelőre fizikai állapotuk szerint nem bír ki egy 16 meccses alapszakaszt folyamatos játékkal. Pláne egy playoff meccsen kezdő LT nélkül pl., vagy Dougthyval a safety duó 😊. Landrynak ott van a szar achillesze, TW-nek, meg Atogwének összevissza sérülései, az a logika, hogy pihenjenek egy évet, és erősödjenek rá, mintsem rásérüljenek teljesen feleslegesen.sapka
Ha meg rápihennek egy évet, akkor visszaeshet a teljesítményük, formán kívül lehetnek könnyedén, de könnyen le is sérülhetnek utána, tekintve, hogy nem lesznek játékban. Szerintem ez hülyeség, amit mondasz. Mi megtehetjük, miután az 1/1-re rámentünk és ezért inkább nem töretjük fossá pár játékosunkat, de ennyi.

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Update: Trent Williamsnek nincs szalagszakadása, de valószínű kihagyja a bulit Seattleben. Landry viszont játszik.apeszos
úgy vagyok velük, hogy inkább legyen mindkettő, Atogwevel együtt (akkor már 3) IR, igen kiesne jópár meccs tapasztalat, de jövőre bírják végig a szezont, mert úgy sejtem jövőre tényleg lesz min. hajat tépni ha megint kidőlnek a kulcsemberek.sapka
Ezt a logikát nem értem. Ha szakad a szalag, jövőre jobb lesz??? :rolleyes:Bjoca
A kérdést nem értem. 😛, ez a 3 kulcsjátékos, egyelőre fizikai állapotuk szerint nem bír ki egy 16 meccses alapszakaszt folyamatos játékkal. Pláne egy playoff meccsen kezdő LT nélkül pl., vagy Dougthyval a safety duó 😊. Landrynak ott van a szar achillesze, TW-nek, meg Atogwének összevissza sérülései, az a logika, hogy pihenjenek egy évet, és erősödjenek rá, mintsem rásérüljenek teljesen feleslegesen.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Bjoca 305 — Redskins fan
Update: Trent Williamsnek nincs szalagszakadása, de valószínű kihagyja a bulit Seattleben. Landry viszont játszik.apeszos
úgy vagyok velük, hogy inkább legyen mindkettő, Atogwevel együtt (akkor már 3) IR, igen kiesne jópár meccs tapasztalat, de jövőre bírják végig a szezont, mert úgy sejtem jövőre tényleg lesz min. hajat tépni ha megint kidőlnek a kulcsemberek.sapka
Ezt a logikát nem értem. Ha szakad a szalag, jövőre jobb lesz??? :rolleyes:
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Update: Trent Williamsnek nincs szalagszakadása, de valószínű kihagyja a bulit Seattleben. Landry viszont játszik.apeszos
úgy vagyok velük, hogy inkább legyen mindkettő, Atogwevel együtt (akkor már 3) IR, igen kiesne jópár meccs tapasztalat, de jövőre bírják végig a szezont, mert úgy sejtem jövőre tényleg lesz min. hajat tépni ha megint kidőlnek a kulcsemberek.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Thompson Buchanon miatt került ki, aztán meg vissza, mivel Buch IR-re került. 13 rookie van a keretben, ebből csak három a practice-ban. Tehát mind a 12 draftolt megvan még (Willie Smith undrafted), és nem hiszem hogy csak azért mert nem tudtak túladni rajtuk.Találós kérdés: Ha Atogwe, Wilson, Hall, Doughty, és Gomes egyszerre volt a pályán, akkor milyen poszton játszott Gomes? Doughty kiirthatatlan.... 😀

Na tessék: Evan Royster eager to help Redskins after long wait

Update: Trent Williamsnek nincs szalagszakadása, de valószínű kihagyja a bulit Seattleben. Landry viszont játszik.
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
a bő keretben van benne az összes, pl. royster mint thompson... csak azt nem értem, hogy ennyire elgyengült a keret (mert a psből nem nagyon akarták elvinni őket azért) vagy tényleg ennyire jó volt a draft

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
abból a szempontból volt csak meglepő, hogy deklarálta, hogy csak a dallasi playbook kellett tőle, szerintem meccsen sem volt rossz, Torain helyett biztos játszatnám, Roystert már nagyon rég fel kellett volna hozni... Ha tényleg van benne valami.sapka
Royster kb. ugyanazt nyújtotta a preseasonban mint Helu, ítéld meg Te.... A rookie-k közül szinte mind megfelelően teljesít, Gomes lejátsza pl. Doughty-t. Még Hankerson is felvette a ritmust a sérüléséig, pedig ő volt a legrosszabb mind közül... Nem véletlenül van még a keretben az összes draftolt...
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
abból a szempontból volt csak meglepő, hogy deklarálta, hogy csak a dallasi playbook kellett tőle, szerintem meccsen sem volt rossz, Torain helyett biztos játszatnám, Roystert már nagyon rég fel kellett volna hozni... Ha tényleg van benne valami.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
"The Denver Broncos waived ... veteran quarterback Kyle Orton Tuesday, a source with knowledge of the situation said before the team later confirmed the move."

Bár ha Sexy soha nem játszik rosszabul, mint a Dallas ellen (erre persze kicsi az esély), felőlem maradhat, de Beck repülhetne és lenne helye a rosteren. Én már a holtszezonban is vártam, hogy egyszercsak felbukkan nálunk... Kérdés, hogy ha akarjuk, lenne-e rá majd' 9 millánk...nexion218
Csak 3,5. Maradék 5,5-öt már kiperkálta neki Broncos.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Choice cut.Amadeus91
Ez szamomra meglepo

Orton most mar ne jojjon, nem lenne tenyleges haszna, csak ha nem lesz qb draft, es hosszutavra jonnesapka
Számomra nem. Ha már futó, hozza fel Roystert. A rookiekra amúgy sem lehet panasz. Lassan Helu lesz a kezdő, és tényleg ő teljesít a legjobban. Orton meg Denverben sem nyújtott maradandót, minek ide még egy kenyérpusztító... Beck helyére tényleg jöhetne....
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Choice cut.Amadeus91
Ez szamomra meglepo

Orton most mar ne jojjon, nem lenne tenyleges haszna, csak ha nem lesz qb draft, es hosszutavra jonne

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
"The Denver Broncos waived ... veteran quarterback Kyle Orton Tuesday, a source with knowledge of the situation said before the team later confirmed the move."

Bár ha Sexy soha nem játszik rosszabul, mint a Dallas ellen (erre persze kicsi az esély), felőlem maradhat, de Beck repülhetne és lenne helye a rosteren. Én már a holtszezonban is vártam, hogy egyszercsak felbukkan nálunk... Kérdés, hogy ha akarjuk, lenne-e rá majd' 9 millánk...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
Choice cut.
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ez vajon melyik play jele lehet? http://i.imgur.com/p5Gj3.gifDeny
Meg kell nézni egy tavalyi Colts meccset mert PM is ilyeneket csinál néha. 😀Greengo
full blitz. Szívjuk ki a vérét... 😀 😀 😀apeszos
Nem lehet, hogy nyúlfogak lennének és DHall-nak szóltak így, hogy ugorjon árnyékra, mint a nyúl? 😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez vajon melyik play jele lehet? http://i.imgur.com/p5Gj3.gifDeny
Meg kell nézni egy tavalyi Colts meccset mert PM is ilyeneket csinál néha. 😀Greengo
full blitz. Szívjuk ki a vérét... 😀 😀 😀
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Ez vajon melyik play jele lehet? http://i.imgur.com/p5Gj3.gifDeny
Meg kell nézni egy tavalyi Colts meccset mert PM is ilyeneket csinál néha. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez vajon melyik play jele lehet? http://i.imgur.com/p5Gj3.gif
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát a Colts-al nehéz lesz versenyezni, megjegyzem; Barkley sem tűnik nekem rossz alternatívának... 😀
több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
3-7-tel egesz jo pozicioba kerultunk kicsit felek egy letrade es topcb huzastol elvileg a seattle jobban vevo a qbra. Mert a miami kiszallt a bulibol, nehez lesz a draft, elso es kevesre lehet nagy tulzas lenne a class masodik qbjat elhozni, es most ugy tunik nem sok helyre kellhet qb lehet az indy nem is fog annyira jol jarni az 1/1el

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Amilyen "mázlink" van ő is kiesik az idényre. Nem mintha sokat számítana már...
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
És íme az újabb "jó" hír:

Left tackle Trent Williams hurt the MCL in his left knee on the missed
overtime field goal. Shanahan said the injury “didn’t look very good.”

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem is. Nem szeretem a nagy arcút. De ez nem csak rajta múlt. A bírókon, de legfőképpen Gano-n. Hány meccset kell elbukni még miatta? És (fáj, hogy ezt kell mondjam, mert végre játszott, és sokkal jobban mint Doughty) Gomes is csak mozizott annál a passznál. Igaz hogy fájt a lába, nem tudott futni rendesen, de akkor miért volt fent?
több mint 14 éve
nexion218 4 019 — Washington Gyapotkombájnz fan
grat srácok,én még most is tartom hogy igenis jó csapatotok van,de ettől függetlenül is,a két csapat tovább öregbítette ennek a nagyszerű rivalynek az eddig sem gyenge hírét 😊Cowboykarcsi
Hát köszi... Őszinte leszek, én ezzel a meccsel még ki is egyeznék. Volt végre támadójáték, kétszer is felálltunk hátrányból, Rex kimondottan jól nyomta sztem (magához képest mindenképpen)stb., inkább az ezt megelőző szériánk a gáz a bye weektől kezdődően.... Meg hát azért a Shanny-Romo időkérés-párbaj necces volt, 44-ről az a rúgás mellékanyarodott volna... 😉

Bréking nyúz: Hall szerint ki kéne vágjuk a csapattól, olyan szarul nyomja mostanság:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8245059f/article/hall-says-redskins-should-cut-him-following-loss-to-cowboys?module=HP11_headline_stack

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
grat srácok,én még most is tartom hogy igenis jó csapatotok van,de ettől függetlenül is,a két csapat tovább öregbítette ennek a nagyszerű rivalynek az eddig sem gyenge hírét 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen