Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
Üdv. mindenkinek! Már régóta követem a fórumot, de még nem írtam hozzá. Gondoltam, hogy most megtöröm a csendet 😊 4 éve nézem ezt a sportot és azonnal a Redskinsnek kezdtem el szurkolni. Sajnos eddig csak lehangoló szezonok voltak, bár idén a defense részéről rengeteg biztató dolgot láttam a jövőre nézve. Ti hogy látjátok, melyik posztra és kit kellene elhozni az első körben? Én vagy CB-t vagy WR-t draftolnék először és elhoznám Flynn-t a Packerstől. :cool: Nekem jobb döntésnek tűnik ő, mint feltradelni Griffinért :rolleyes:
több mint 14 éve
Raheem Morris dolog összejött, szerepét még nem olvastam, de az már hivatalos, hogy csatlakozik a Redskins edzői stábjához. Jó fogás, még ütősebb lesz ez a védelem.Akkor most nagy levegőt vettem... Örülünk Vincent..
Már az is biztos, hogy DB coach lesz.Deny
több mint 14 éve
Raheem Morris dolog összejött, szerepét még nem olvastam, de az már hivatalos, hogy csatlakozik a Redskins edzői stábjához. Jó fogás, még ütősebb lesz ez a védelem.Már az is biztos, hogy DB coach lesz.
több mint 14 éve
végre volt egy kis időm, bepótoltam az elmaradásom (na nem a topik olvasásában kellett!!) a híreket tekintve.ahogy látom Nektek sem volt több szabadidő/pangás van
egész sok dolog történt, bár a keretet már megbeszéltük kb.; de ez az OC poszt még egészen foglalkoztat (amelyre egészen kis esélyt látok, hiszen az edzői gárda az egyetemi prospecteket készíti fel, bár ez elég jó lesz draftolás szempontjából... természetesen Tannehill megsérült az elején; biztos Höri megvudúzta, hogy bejöjjön ez az Osweiler-es dolog, aki vagy szereti az értelmetlen tetoválásokat, vagy gyenge volt nyelvtanból...)
szóval van egyszer a bukott nfl HC/OC-k: egyrészről a nemrég kirúgott Hue Jackson (aki szerintem top kordinátornak számít), Haley, aki talán egy kis kategóriával gyengébb, de nagyon különbözőek, Sparano sajnos már kiment. Oc-k közül szóba jöhetne nálam Schottenheimer is; bár tudom sokan nem kedvelik, de én bíznék benne.
A másik véglet lenne a feltörekvő NCAA koordinátorok, akiknek kevésbé kiforrott NFL ready rendszerük okán..., nem most lenne itt az idő erre a végletre nyúlni. De jobban ismerhetik az új Qb-t, ha lesz.
Illetve 2 nehezebb út is van; kipróbált jelenleg NCAA HC/OC, aki nem is tudom 'levezet' az egyetemen, kicsit beleböngészve ennek alapján a névsorokba, nem sok olyan személy lenne akit vissza lehetne csábítani, egyrészt kevesebbet keresne, és lenne egy OC guru főnöke is, ez max. valami szoros Shanahan family kötődés lehetne. Bár ha összejönne ez a Morris DB coach deal, akkor akár ez is meg tudna valósulni. (a bizonyos ebéd után nem érkezett több hír felőle...)
Másik lehetőség átcsábítani valakit egy másik csapattól, kvázi lehetetlen, de ki tudja...
Kit látnátok szívesen?
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
mivel Shanny 6 senior bowlert vitt tavaly, idén ő edzi a déli csapatot 😊 (Tannehill is ott lesz)Höriazért nem sok lehetőség volt a negatív mérlegű csapatok közül, ahol nem volt semmiféle komolyabb mozgás a staffban
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
mivel Shanny 6 senior bowlert vitt tavaly, idén ő edzi a déli csapatot 😊 (Tannehill is ott lesz)
több mint 14 éve
Apeszos jól mondod és egy rookie-ban még lehet hinni, ez is egy döntő dolog. Neki még van esélye, lehet jó és rossz is akár... de az esély megvan.azért a pocket presence nem egyenlő, hogy tud futni, de értem mire célzol! bár csak annyi upside-ot látok nála, hogy gyanúsan kilát a tackle felett is, ez elég nagy előny szerintem.Még jó hogy kilát, -mint ahogy Höri felhívta rá a figyelmemet- nagyobb mint BigBen... És ekkora termettel szaladgál. Én azért nem szeretnék még egy idényt a Grossman-Beck párossal. Inkább rookie. Ilyen idényt tudunk produkálni egy rookie-val is, mint az idei...apeszos
nem lenne ő olyan rossz ide, de én már letettem a voksom Tannehillre 😛sapka
több mint 14 éve
azért a pocket presence nem egyenlő, hogy tud futni, de értem mire célzol! bár csak annyi upside-ot látok nála, hogy gyanúsan kilát a tackle felett is, ez elég nagy előny szerintem.Még jó hogy kilát, -mint ahogy Höri felhívta rá a figyelmemet- nagyobb mint BigBen... És ekkora termettel szaladgál. Én azért nem szeretnék még egy idényt a Grossman-Beck párossal. Inkább rookie. Ilyen idényt tudunk produkálni egy rookie-val is, mint az idei...
nem lenne ő olyan rossz ide, de én már letettem a voksom Tannehillre 😛sapka
több mint 14 éve
Értem, köszi!Mallett egy szobor. Apeszos is megmondja, Osweiler tud szaladni.tuti első kör!Ennyivel jobbnak tartod a tavalyi Mallettnél?Schleck
Osweiler 15 meccsen volt kezdő, ezért nyers a játéka, de mivel a QB-ra idén is hatalmas igény van és kicsi felhozatal, bejelentkezett mint tavaly Gabbert (1/10). Ráadásul Osweilernek még tehetsége is van, nem csak jó neve és fizikai adottságai.Höri
Mallett egy redneck. Osweiler nagydumás.
Mallettben kisebb az upside és öregebb is. Ez mind2 faktor.
Nem volt jobb játékos nála, de prospectként sokkal értékesebb.Höri
több mint 14 éve
azért a pocket presence nem egyenlő, hogy tud futni, de értem mire célzol! bár csak annyi upside-ot látok nála, hogy gyanúsan kilát a tackle felett is, ez elég nagy előny szerintem.nem lenne ő olyan rossz ide, de én már letettem a voksom Tannehillre 😛
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Mallett egy szobor. Apeszos is megmondja, Osweiler tud szaladni.Ennyivel jobbnak tartod a tavalyi Mallettnél?SchleckHöri, remélem azért nem akartad senkivel sem elhitetni, hogy Osweiler első körös lesz 😛tuti első kör!
bár csak 1 meccsét láttam, ( :rolleyes😊, nagyon sokat kellene csiszolni még rajta, hogy kezdőbe kerülhessensapka
Osweiler 15 meccsen volt kezdő, ezért nyers a játéka, de mivel a QB-ra idén is hatalmas igény van és kicsi felhozatal, bejelentkezett mint tavaly Gabbert (1/10). Ráadásul Osweilernek még tehetsége is van, nem csak jó neve és fizikai adottságai.Höri
Mallett egy redneck. Osweiler nagydumás.
Mallettben kisebb az upside és öregebb is. Ez mind2 faktor.
Nem volt jobb játékos nála, de prospectként sokkal értékesebb.
több mint 14 éve
Ennyivel jobbnak tartod a tavalyi Mallettnél?Höri, remélem azért nem akartad senkivel sem elhitetni, hogy Osweiler első körös lesz 😛tuti első kör!
bár csak 1 meccsét láttam, ( :rolleyes😊, nagyon sokat kellene csiszolni még rajta, hogy kezdőbe kerülhessensapka
Osweiler 15 meccsen volt kezdő, ezért nyers a játéka, de mivel a QB-ra idén is hatalmas igény van és kicsi felhozatal, bejelentkezett mint tavaly Gabbert (1/10). Ráadásul Osweilernek még tehetsége is van, nem csak jó neve és fizikai adottságai.Höri
több mint 14 éve
Höri, remélem azért nem akartad senkivel sem elhitetni, hogy Osweiler első körös lesz 😛tuti első kör!
bár csak 1 meccsét láttam, ( :rolleyes😊, nagyon sokat kellene csiszolni még rajta, hogy kezdőbe kerülhessensapka
Osweiler 15 meccsen volt kezdő, ezért nyers a játéka, de mivel a QB-ra idén is hatalmas igény van és kicsi felhozatal, bejelentkezett mint tavaly Gabbert (1/10). Ráadásul Osweilernek még tehetsége is van, nem csak jó neve és fizikai adottságai.
több mint 14 éve
Höri, remélem azért nem akartad senkivel sem elhitetni, hogy Osweiler első körös lesz 😛 bár csak 1 meccsét láttam, ( :rolleyes😊, nagyon sokat kellene csiszolni még rajta, hogy azonnal kezdőbe kerülhessen
jaigen és hála az égnek nem jön ki Landry Jones, nem fogjuk behúzni az köv. Grossmant...
Most kibékülnék egy letrade+második körös QB-val, ha kihúzzák előttünk Griffint, fel nem mennék érte :/
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Billss tuti nem draftol QB-t, hacsak ki nem vágják Fitzpatrickot, nagy lóvét kapott ahhoz. MarioAnaFitz a szezon első felében jó volt, utána nem... én csípem, de kicsit rezeg a léc... ezt olvastam SI-COM-on:
The Bills have until the seventh day of the next league year, March 19, 2012, to exercise a clause in the contract that will activate the rest of the deal. To activate, the Bills pay him $5 million. If they don't pay, the contract is voided and the Bills owe him nothing ... but he's a free agent then. So after paying him his salary this year plus a $10 million bonus, the Bills would be able to move on. Not sure they're even thinking of that yet, but the way he and the team have played in the last two months, you have to think it'll be an offseason consideration.
A lényeg, hogy a köv. szezon 7. napjáig kell döntenie a csapatnak és aktiválni a szerződésének a további részét, vagyis a Bills fizet $5 milliót. Amennyiben nem fizetnek, akkor a szerződés semmis és nem tartoznak neki, FA lesz. Miután az idei pénzét + $10 millió bónuszt kifizetnek neki, továbbléphetnek. Szóval okosan van megírva. Bills kilép akkor bukik rajta sokat, de nem $49 milliót.
több mint 14 éve
hát ez önmagában elég kevés.Amennyit én láttam belőle, ő is szeret futkosni... De a tévedés jogát fent tartom.. 😛apeszosés miben? 😀HöriBrock - VickJJ
Osweiler NFL hasonmása Ben Roethlisberger ha mondani kell valakit.
több mint 14 éve
Amennyit én láttam belőle, ő is szeret futkosni... De a tévedés jogát fent tartom.. 😛Brock - VickJJBrock Osweiler? Mondjuk neki tudnék örülni. Eléggé hajaz Vick-re..apeszosés miben? 😀Höri
több mint 14 éve
Azért aki megmondja jelenleg, hogy a Buccs új főedzője tartja Freemant, annak pacsi. Jelenleg még simán QB needes együttesek egyike, főleg, ha jön Griffin és netalán valamiért bent lesz még 1/5-re.DenyAz nem biztos, hogy bentmarad addig, de jönni fog.
több mint 14 éve
Azért aki megmondja jelenleg, hogy a Buccs új főedzője tartja Freemant, annak pacsi. Jelenleg még simán QB needes együttesek egyike, főleg, ha jön Griffin és netalán valamiért bent lesz még 1/5-re.
több mint 14 éve
Brock - Vickés miben? 😀Höritegnap óta Osweiler is elérhető.HöriBrock Osweiler? Mondjuk neki tudnék örülni. Eléggé hajaz Vick-re..apeszos

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
és miben? 😀Brock Osweiler? Mondjuk neki tudnék örülni. Eléggé hajaz Vick-re..apeszosEddig úgy tűnik, hogy 2 nagy ász van + Flynn. Nagyon kíváncsi vagyok ki hol köt majd ki…Hollywoodtegnap óta Osweiler is elérhető.Höri
több mint 14 éve
Brock Osweiler? Mondjuk neki tudnék örülni. Eléggé hajaz Vick-re..Eddig úgy tűnik, hogy 2 nagy ász van + Flynn. Nagyon kíváncsi vagyok ki hol köt majd ki…Hollywoodtegnap óta Osweiler is elérhető.Höri
több mint 14 éve
MarioAna
1 997
1/10 Bills (hát Fitz gyenge volt szezon második felében, de szerintem csak első kör után húznak QB-t)Billss tuti nem draftol QB-t, hacsak ki nem vágják Fitzpatrickot, nagy lóvét kapott ahhoz. Seahawks szerintem valami ordas nagy baromságot csinál majd az irányítókérdéssel ahogy szokták, odaviszik McNabbet pl 😀 . A KC-nél Cassel fejét követelik, Haley kardoskodott nagyon mellette, de így hogy ő repült, valószínűleg Cassel is fog. Broncosnál meg nincs QB kérdés (szerintük 😂 ).
1/11 Seahawks (Ugye vicc, hogy T-Jack lenne az akivel nekivágnának a köv szezonnak mondván, hogy jó? Többet nyújtott, mint sokan vártuk volna, de sohasem lesz egy stabil kezdő szint, mégis elképzelhető, hogy vele vágnak majd neki)
1/12 Chiefs (nagy kérdés… szerintem marad Cassell)
…
Broncos (Tebow nagyon szimpatikus és nyert is sokat… de nem igazi QB ugye látjuk? Sajnos, hozzáteszem! Nagyon sajnos!)
Ez 8 csapat (legesélyesebben levonhatjuk a Bills-t és Chiefs-t)! Eddig úgy tűnik, hogy 2 nagy ász van + Flynn. Nagyon kíváncsi vagyok ki hol köt majd ki…Hollywood
Témához kapcsolódva, én Flynnt látnám szívesen nálatok, mondjuk egy Orakpoért cserébe 😛 (anno de nem örültem amikor Rajit húztuk helyette 1.körben, de CM3 sem rossz). Viccet félretéve, tényleg megérdemelnétek egy Flynn kaliberű QB-t....
Hm...így visszaolvasva az elmúlt pár napi kommentjeimet, lassan olyan szinten vagyok Flynnel, mint Sobri Tíbóval :o
Burrow > Luck valaha is
több mint 14 éve
Eddig úgy tűnik, hogy 2 nagy ász van + Flynn. Nagyon kíváncsi vagyok ki hol köt majd ki…Hollywoodtegnap óta Osweiler is elérhető.
több mint 14 éve
Sapka, a fotel menedzserkedést én is nagyon bírom! Fantasztikus az igazolási és draft időszak!Én is remélem Jim bátya marad!
Landry Jones maradt ugye... nem is baj neki, érni fog játékban.
Én jobban kedvelem a 4-3-at... valahogy nekem az a standard régi felállás és a DE poszt az egyik kedvencem, de sztem is maradjon már ami elindult és ne két lépés megint vissza.
Vegyük azt, hogy a drafton nincs feltrade, akkor akik QB-t húzhatnak a Skins előtt: Colts és Browns, legalábbis a főbb teóriák szerint, de nincs olyan, hogy nincs feltrade ugye 😀
Sorrendbe raknám, hogy kiknél látok QB need-et:
1/1 Colts (egyértelmű Luck, de ki tudja… ha nem választják ki akkor jobb ha igazuk lesz, mert különben az évszázad bakija ha a srác jó lesz)
1/4 Browns (behúzhatják Griffin-t, mert nem fognak csak Coltival (3. körös QB) nekivágni, nagyon esélyes a QB draft, bár nem tudom mennyire illik be a játékukba Griffin)
1/6 Redskins (nem kell QB, a Skins QB nélkül vág neki a köv. szezonnak és csak futni fog… kevesebb turnover!!! Az nyeri a meccset! 😀 Viccet félre, talán a liga egyik legnagyobb QB need-je Washingtonban van)
1/9 Dolphins (kell valaki aki reményt ad és sztárolni lehet vele a csapatot, tuti a QB draft vagy Flynn, ha idehozzák Fishert… remélem nem… akkor tuti beígérnek neki egy új QB-t)
1/10 Bills (hát Fitz gyenge volt szezon második felében, de szerintem csak első kör után húznak QB-t)
1/11 Seahawks (Ugye vicc, hogy T-Jack lenne az akivel nekivágnának a köv szezonnak mondván, hogy jó? Többet nyújtott, mint sokan vártuk volna, de sohasem lesz egy stabil kezdő szint, mégis elképzelhető, hogy vele vágnak majd neki)
1/12 Chiefs (nagy kérdés… szerintem marad Cassell)
…
Broncos (Tebow nagyon szimpatikus és nyert is sokat… de nem igazi QB ugye látjuk? Sajnos, hozzáteszem! Nagyon sajnos!)
Ez 8 csapat (legesélyesebben levonhatjuk a Bills-t és Chiefs-t)! Eddig úgy tűnik, hogy 2 nagy ász van + Flynn. Nagyon kíváncsi vagyok ki hol köt majd ki…
