Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
Ha mi is 4-12-vel végeztünk volna úgy, mint a Browns, akkor ki draftolt volna hamarabb?Mate90elméletileg a schedule erőssége dönt; de azt gondolom ők
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Ha mi is 4-12-vel végeztünk volna úgy, mint a Browns, akkor ki draftolt volna hamarabb?
több mint 14 éve
manning egy csapathoz jut, utána marad flynn és pánikszerűen fognak licitálni azok, akik nem kaphatnak grifinből. el kell dönteni, h flynn v griffin. én inkább az utóbbit favorizálnám
több mint 14 éve
most éppen úgy gondolom, hogy behúznám Flynnt, na nem gigaszerződésért (de szerencsére ezt kolbi elintézte 😊 😊), de egy korrekt középárkategóriás pénzért; lehet bust, de azt gondolom belefér, és akkor köv drafton rá lehet mindent dobni Barkleyra(-ért).
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Fletcher szerint Manning irány Miami Griffin pedig Washington-ba. A vélemény érdekessége, hogy mindhármójukat ugyanaz az ügynökség képviseli... Bár szerintem Fletcher van annyira értelmes, hogy ha tud valamit, azt nem fogja a twitterre kiírni, szóval ez is inkább amolyan nesze semmi, fogd meg jól. Szívesebben hallanám már, hogy alá van írva az új szerződése Londonnak....nexion218Annak nem örülnék,ha tévednél Londonnal kapcsolatban. Griffin? 😀
Személy szerint áprilisig nem akarok új QB-t.
Hail to the Redskins!!!
több mint 14 éve
Fletcher szerint Manning irány Miami Griffin pedig Washington-ba. A vélemény érdekessége, hogy mindhármójukat ugyanaz az ügynökség képviseli... Bár szerintem Fletcher van annyira értelmes, hogy ha tud valamit, azt nem fogja a twitterre kiírni, szóval ez is inkább amolyan nesze semmi, fogd meg jól. Szívesebben hallanám már, hogy alá van írva az új szerződése Londonnak....
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Akkor tuti a Browns siker. Gano max elrettentő példának jó. Pont mint Doughty.Úgy tűnik Gano marad a kicker. Lehet fosni minden egyes FG kísérletnél. Legalább hoz egy kis izgalmat unalmas kis életünkbe.apeszosÁ, csak azért kapott ajánlatot, hogy majd ő lehessen az aduász mézesmadzag, amikor a Rams-nek megtesszük a végső ajánlatot az 1/2-ért.... 😂nexion218
több mint 14 éve
Úgy tűnik Gano marad a kicker. Lehet fosni minden egyes FG kísérletnél. Legalább hoz egy kis izgalmat unalmas kis életünkbe.apeszosÁ, csak azért kapott ajánlatot, hogy majd ő lehessen az aduász mézesmadzag, amikor a Rams-nek megtesszük a végső ajánlatot az 1/2-ért.... 😂
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Úgy tűnik Gano marad a kicker. Lehet fosni minden egyes FG kísérletnél. Legalább hoz egy kis izgalmat unalmas kis életünkbe.
több mint 14 éve
De én majdnem megsértődtem: amikor próbáltam belépni, kidobott, hogy rossz jelszó... 😛 De aztán kiderült, hogy csak elírtam... 😂nexion218Azt hitted elírtad, mi? Mindenhol ott vagyunk.
:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Á, jobb az óvatosság, néha megvadul a billentyűzetem és lavinát indítok el.... 😀Na, próbálkozok egy kis humorral, hátha nem lesz belőle sértődés.... 😊Én nem szoktam ilyenen megsértődni. Jut eszembe, ha nem tudsz belépni két hétig, az nem a véletlen műve. 😛ulpianus
Bréking nyúz:
" Ulpianus is staking his reputation that Donovan McNabb has not gotten better at playing QB."
Bocs Ulpianus és bocs Shanny.... 😀nexion218
De én majdnem megsértődtem: amikor próbáltam belépni, kidobott, hogy rossz jelszó... 😛 De aztán kiderült, hogy csak elírtam... 😂
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
nexion, majd az elkövetkezendő két hétre kölcsönadom a jelszavam; nálam nem tudnál többet ártani ennek a nicknek 😛
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Na, próbálkozok egy kis humorral, hátha nem lesz belőle sértődés.... 😊Én nem szoktam ilyenen megsértődni. Jut eszembe, ha nem tudsz belépni két hétig, az nem a véletlen műve. 😛
Bréking nyúz:
" Ulpianus is staking his reputation that Donovan McNabb has not gotten better at playing QB."
Bocs Ulpianus és bocs Shanny.... 😀nexion218

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Na, próbálkozok egy kis humorral, hátha nem lesz belőle sértődés.... 😊Bréking nyúz:
" Ulpianus is staking his reputation that Donovan McNabb has not gotten better at playing QB."
Bocs Ulpianus és bocs Shanny.... 😀
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
Esküszöl?Szerintem csak ködösítünk, tessék-lássék megy a licit, de nem akarjuk mi annyira azt az 1/2-t. Majd visszahozzuk Donovant, idővel csak jobb lett nem? :/apeszosNem.ulpianus
több mint 14 éve
Szerintem csak ködösítünk, tessék-lássék megy a licit, de nem akarjuk mi annyira azt az 1/2-t. Majd visszahozzuk Donovant, idővel csak jobb lett nem? :/apeszosNem.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Szerintem csak ködösítünk, tessék-lássék megy a licit, de nem akarjuk mi annyira azt az 1/2-t. Majd visszahozzuk Donovant, idővel csak jobb lett nem? :/
több mint 14 éve
jóval szolidabb pletykák:The Redskins are reportedly willing to trade both their 2012 and 2013 first-round picks, but don't want to part with their 2012 second-rounder, which "isn’t acceptable to the Rams."
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Nem is a játékosok miatt (bár Fletchert és "Sanyit" féltem azért..), attól félek a franchise-t varrják meg...Asszem mi is benne leszünk a szarban Gregg Williams miatt...apeszosszerintem nem; ezért is: ...Gibbs gives him total autonomy over his defensive players and defensive coaching staff...
na meg ez régi eset ezért a csapatot nem lehet büntetni, esetleg játékosokat, de 2004-2007es keretből csak; 2006-tól Doughty, 2007-től Landry, McIntosh, Fletcher, Lorenzo van már csak itt és az FO-ban Daniels.
Landry nem hiszem, hogy visszaszerződik; Fletcherről és Lorenzóról nem tudom elképzelni, hogy dobjanak fel bountykat; Doughty akkor sem tudott szerelni... 😀, McIntosh meg ügyesen rejtőzik a párnákkal, talán ő lehetne benne; talán.sapka
több mint 14 éve
Asszem mi is benne leszünk a szarban Gregg Williams miatt...apeszosszerintem nem; ezért is: ...Gibbs gives him total autonomy over his defensive players and defensive coaching staff...
na meg ez régi eset ezért a csapatot nem lehet büntetni, esetleg játékosokat, de 2004-2007es keretből csak; 2006-tól Doughty, 2007-től Landry, McIntosh, Fletcher, Lorenzo van már csak itt és az FO-ban Daniels.
Landry nem hiszem, hogy visszaszerződik; Fletcherről és Lorenzóról nem tudom elképzelni, hogy dobjanak fel bountykat; Doughty akkor sem tudott szerelni... 😀, McIntosh meg ügyesen rejtőzik a párnákkal, talán ő lehetne benne; talán.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Asszem mi is benne leszünk a szarban Gregg Williams miatt...
több mint 14 éve
Ha így kiírják, akkor gondolom ez a non-exkluzív verzió lesz... De tényleg nem tudom, csak amikor olvastam átszaladt ez az őrült gondolat az agyamon... Folyamatosan az az érzésem, hogy vmi nagyon meredek húzáson agyalnak Shanny-ék...nexion218Sajnos nekem is az az érzésem. Meg az, hogy nem fog jól elsülni, mint a McNabb story kb...
több mint 14 éve
Ha így kiírják, akkor gondolom ez a non-exkluzív verzió lesz... De tényleg nem tudom, csak amikor olvastam átszaladt ez az őrült gondolat az agyamon... Folyamatosan az az érzésem, hogy vmi nagyon meredek húzáson agyalnak Shanny-ék...
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 14 éve
nexion annyi pontosítás ahhoz a cikkhez, hogy ez csak akkor igaz, ha non-exkluzív fr. tag van rajta, akkor tárgyalhat más csapattal, tehetnek neki ajánlatot, ezt meccselheti a skins, de ha elengedi az két első körösbe kerül.Másik lehetőség az exkluzív, ekkor ez nem él, és csak szimplán marad egy évig top pénzért.
Böngésztem netet, de még nem derült ki, melyik verzió lett rárakva.
apeszos: tavaly viccesebb volt, mikor nem vállalta innen senki, és le lehetett húzni a mockját, a nem skins fannak 😛 😛
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Szavazás:Ki lehet a Redskins kezdő QB 2012-ben??sapka, ez rád vár..: Mock Draft Game