Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 14 éve
azért ez még úgy 10 perccel a hír után is nevetségessapkamiért is? szerinted korrekt a cap nélküli évre strukturálni minden nagy pénzt? nem csoda, hogy csak két csapat merte meglépni, meg is érdemlik a büntetést
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Ez pláne érdekes:Bruce Allen said Saturday the #Redskins had sufficient cap space to execute their plan. It's unclear whether he already was aware of penalty
Nem tudta?
több mint 14 éve
gsn
3 548
azért ez még úgy 10 perccel a hír után is nevetségessapka2010-ben azt kérdezgettük, hogy miért nem csinálja ezt minden csapat? Most kiderült miért.
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
azért ez még úgy 10 perccel a hír után is nevetséges
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Meg az is, miért került le Manning listájáról olyan gyorsan a 'skins... 😀Kész. Vége a FA piacnak.így már az is érthető, miért cserélte el olyan bőkezűen a Skins az első körös pickjeitjjncaa
Adam Schefter
Cowboys lose $10 million in cap space, Redskins lose $36 million in space. Can split it over 2012 and 2013 any way they want. More at ESPN.apeszos
több mint 14 éve
Haynesworthnek a dead moneya került a cap nélküli évbe; és Hall most is elég jól keres, azért az ő esetét még annyira sem érzem indokoltnak.most nem azért de miafaszom az hogy csak úgy elvisznek 36 milliót a cap alól, mert bizonyos szerződések 'okosan' voltak struktúrálva........sapkaA többieknek nem tetszett, gondolom.
21 millió Haynesworth, 15 millió D. Hallgsn
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Bekaphatják. Nekem meg Sanchez szerződése nem tetszik...most nem azért de miafaszom az hogy csak úgy elvisznek 36 milliót a cap alól, mert bizonyos szerződések 'okosan' voltak struktúrálva........sapkaA többieknek nem tetszett, gondolom.
21 millió Haynesworth, 15 millió D. Hallgsn
több mint 14 éve
gsn
3 548
most nem azért de miafaszom az hogy csak úgy elvisznek 36 milliót a cap alól, mert bizonyos szerződések 'okosan' voltak struktúrálva........sapkaA többieknek nem tetszett, gondolom.
21 millió Haynesworth, 15 millió D. Hall
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
most nem azért de miafaszom az hogy csak úgy elvisznek 36 milliót a cap alól, mert bizonyos szerződések 'okosan' voltak struktúrálva........
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Kész. Vége a FA piacnak.így már az is érthető, miért cserélte el olyan bőkezűen a Skins az első körös pickjeit
Adam Schefter
Cowboys lose $10 million in cap space, Redskins lose $36 million in space. Can split it over 2012 and 2013 any way they want. More at ESPN.apeszos

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
A büntetés biztos, a 36 millió még kérdéses. De egyre több forrás hozza le. Engedmény, hogy idei és jövő évre el lehet osztani, ahogy akarják
több mint 14 éve
ez a shefteres hír igencsak meglepő, nehezen hiszem el; holnap nyit az Fa piac; most dobta ki a Rams Brownt, elgondkoznék a szerződtetésén, ha nem tud a Grubbs/Nicks tengelyből jönni valaki.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Kész. Vége a FA piacnak. Adam Schefter
Cowboys lose $10 million in cap space, Redskins lose $36 million in space. Can split it over 2012 and 2013 any way they want. More at ESPN.
több mint 14 éve
Na b+...Adam Schefter :
NFL is taking away millions of dolllar of salary-cap space from Cowboys and Redskins for how they front-loaded deals during uncapped year.
több mint 14 éve
Ez is.. 😛 Délelőtt gondolkodtam is, hogy ebből csináljam-e a siget, de aztán meg gondoltam. Ennyivel előre azért nem akartam.. 😛Kösz Höri, már megvolt.. 😀apeszosés ez? 😀
Höri
több mint 14 éve
Mike Sellers released
több mint 14 éve
Vincent Jackson 29. Ő se?apeszosnem tom, ez attól függ, hogy a 29, 28 és 30 között van-e 😉, de ha kevesebb mint 28 akkor jöhetne.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
úgy gondolom ezzel az alig emelkedő cappel; 120,6M írtó jól járhatunk... még jobban kell szorítani a gondokkal küzködő csapatoknak (pl. Giants), na meg a jobb free agency pozícióVincent Jackson 29. Ő se?
csak ne 28-30asok jöjjenek... (mint mindig)sapka
http://www.thehogs.net/washington-redskins/salary.php
több mint 14 éve
Örülök, hogy ide kerül RGIII! Nagy kedvenc. Kell egy Redskinses Griffin mez főleg ha 11es számot kapja! i hop on the Redskins bandwagon XD
több mint 14 éve
muníció apeszosnak a sighez 😀enyém! 😊
http://www.6magazineonline.com/wp-content/uploads/2012/03/Robert-Griffin-III-WAS-copy2.pngHöri

több mint 14 éve
úgy gondolom ezzel az alig emelkedő cappel; 120,6M írtó jól járhatunk... még jobban kell szorítani a gondokkal küzködő csapatoknak (pl. Giants), na meg a jobb free agency pozíciócsak ne 28-30asok jöjjenek... (mint mindig)
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
Bruce Allen:“We confirmed with the St. Louis Rams that we have made a trade to acquire the second pick in the draft,” he said. “We thought it was important to get it done before free agency to allow us the proper planning of what we wanted to accomplish in free agency.
“When you know what you’re going to get with your first pick in the draft, it gives you great comfort. It allows us to execute the game plan we, quite frankly, have developed since early January.
“I want to remind everyone we have the second pick in the draft. Clearly we fell in love with two players. We believe one of those players will be a great Redskin.”
Allen would not go into details about which two players the team would target at No. 2.
Several reporters asked about quarterback prospects Andrew Luck and Robert Griffin III.
Allen replied: “We have done our homework on this entire draft...We feel very comfortable we’re going to get an excellent football player for the Washington Redskins at No. 2.”
Asked about the terms of the trade, Allen said he was “confident” that the cost to acquire the No. 2 pick would not be prohibitive.
“It’s part of the plan we have been developing,” he said. “We had 12 draft choices last year, we have six draft choices this year, so that’s 18 draft choices, and we’re very comfortable with that.
“We understand it was a heavy price. When you bought your home, you probably wanted to pay a little less, but you like your home once you live in it.”
Acquiring the No. 2 pick also allows the Redskins to continue their youth movement, this time with a potential impact player.
Said Allen: “We’re happy with what we did. We feel like our drafts of the future will take care of itself. We thought what this franchise needed, once again like last year, another infusion of youth. We put a little bit of a jolt into it with our 2012 draft.”
több mint 14 éve
nevetséges üzlet, nem adtam volna senkiért sem 3 első kört, akár bejön Griffin akár nem; csak mert azt nem hiszem el, hogy a jelenlegi kerettel jövőre PO-ba fog érni. Csak jelzem, nincs rendes támadófal, legalábbis van benne egy stabil center, egy kérdéses eltiltásos LT az LG hiányzik, az RG nagyon rossz, és RT-ben reménykedhetünk, hogy bejön-e Willie Smith. Depth nincs. 1 sérülés és futni nemhogy passzolni sem fogunk tudni rendesen mögüle. Nem hinném ezt a mostani FA-kkal rendesen fel lehet tölteni!A kérdéses eltiltásos TE-t kihagytad, és a remek OC-t is. Grossman elé a kínai nagy falat is felhúzhatnád. Én azért várnék a temetéssel szeptemberig.
Következő: nincs rendes SS, ami elég nagy probléma a mostani ligában, és nincs FA-n kezdő kaliberű sem. Ezen kívül a DB brigádban is komoly problémák vannak, főleg mert Hall nem tud embertfogni, sohasem tudott. Védőfallal is voltak bajok, ott sincs depth, ahogy a frontseven már reménykeltő, de még nem az igazi.
Túlságosan lyukas a csapat ehhez a tradehez, végtelenül csalódott vagyok 😕 😕 😕 (és a mock draft gamet is tönkrebaszta 😛 )sapka
Kösz Höri, már megvolt.. 😀

Höri